Споделена история от Секс и интимност

Много е задръстена в секса
Здравейте, аз съм мъж на 24. С приятелката ми сме заедно от 5 месеца. Тя е умна, красива, със страхотно чувство за хумор, дава ми свобода, разбира се с приятелите ми - изобщо перфектното момиче. Но опрат ли нещата до секс, положението куца яко. Искам да кажа, че тя е много, ама много зле. Правим само секс в мисионерската, като ученици. Тя е като дърво под мен, гледа ме тъпо в очите и мълчи като риба, дори не симулира оргазъм. Нарочно се опитвам да забавя свършването си, да я изчакам, но тя просто си лежи и ни ох, ни ах. За орален секс дума не става. Изгледа ме свирепо, когато я помолих за свирка. Знам, че има много жени, на които не им е приятно да духат и реших да я накарам да се отпусне - предложих й да я лижа. Заслужих си още по-гаден поглед и названието "перверзник". Направо щях да припадна. Перверзник! Добре бе, нали секс правим, удоволствие ще си доставяме уж... За анален секс дори не смея да питам, сигурно ще ме изхвърли през прозореца.
Искам да кажа, тя е страхотно момиче, обичам я, но просто сексът е толкова неудовлетворяващ... Не знам какво да правя вече. Всякакви съвети ще са ми от полза.

Коментари

1-50 от 57

1.   Предложи ? приятелство, без секс. И за нея така ще е по-добре. Бъди още сега искрен, преди да си я наранил, защото 100% ще си намериш любовница. Нейното няма оправия, тя е асексуална, която се крие зад „висок морал“. Намери си жена, с която можеш да имаш сексуален живот, наслади се на приятелството си с тази жена, повече не може да има,

2.   Чукай си други пич, аман от дървета. Киро Кирката

3.   Намери си резервен вариант и пак си я обичай, така и така ти дава свобода.

4.   Говори с нея. ОБсърдете тази страна на нещата, обясни и всичко, което не ти е приятно относно секса. Сигурна съм, че тя ще те разбере и ще промени държанието си, ако те обича разбира се..

5.   А ти освен свирка и лизане други неща представяш ли си? И как така си й "предложил" лизане? Тия неща предлагат ли се бе? Охх, не ме разбирай погрешно, ама колкото тя е дърво, толкова си и ти май. Една жена не се кара да прави свирки, нито й се предлагат разни работи. Една жена се предразполага, усеща, целува, люби, насочва. Едва тогава можеш да очакваш нещо насреща, щом е задръстена. Първо се дава, после се иска. Секс е това бе, не някакви заучени движения. Винаги ми е било интересно като вземат някакви дечковци да обясняват колко не били задръстени - лизане предлагали, сменяли пози. И това ли го предлагате - ай да се сменим... Ще припадна от смях. В секса движенията не се заучават, те си идват естествено. Има една много яка секс сцена от един филм, не порно и не сладникава, която що-годе обяснява какво имам предвид, надявам се модераторите да оставят линка. http://www. recapped. com/saralisa-volm-explicit-sex-scene-from-hotel-desireАйде, дано да схванете. Оттам насетне нещата се случват естествено, идва разнообразието и т. н. Д.

6.   В подобна ситуация съм и от опит ти казвам, че нещата няма да стават по-добре с времето. Опитай да поговориш с момичето и да й обясниш проблема.

7.   Може би с времето, ще се отпусне.

8.   И аз не обичам да ме лижат, но обичам да доставям удоволствие на мъжа. Ти не я ли караш да прави нещо? Да е отгоре, настрани кучешката? Май наистина е сдухана, да не е някаква монахиня или е от кофти семейство с гадно и остаряло разбиране за секса?

9.   Еми така е като хем искате да е млада, по-млада от вас, хем да прави хубав секс.. Опровергай ме, кажи на колко години е момичето, авторе...

10.   Секса не е само да си го тикаш там и да чакаш партниорката ти да крещи и да реве уж от удоволствие може би и ти си дървен малко ;) Направи го доста по специално за нея! Когато правите секс бъди доминиращ и я накарай просто да искрещи от кеф... явно въобще не и е хубаво за това те гледа тъпо... накарай я да откачи и тя ще се отпусне даже ще те награби и сама ще поеме щафетата :))) Ближи я по ухото и дишай в ухото и, това много ги възбужда, кара ги да истръпват... направи и някъде смъчка, докато я чукаш :) Гали я по цялото тяло!

11.   Ако семейството на момичето е по консервативно или пък от някъде му е внушен срам от плътските удоволствия може да се държи така. Явно има психическа бариера. Може би се страхува, че ще си развалиш доброто мнение за нея, ако я видиш в по дива светлина. Има много причини. Поговори с нея и й обясни че секса с теб може да бъде още по-вълнуващ ако тя спре да се притеснява. Питал ли си я какво мисли за порното? Но по добре недей.. Намери някой по еротичен филм, но да не е порно, гледайте го заедно и почни играта. Дръж я в напрежение дълго време без да правите секс, докато вече не издържи и не поиска сама. После може би ще промените и позата:)

12.   Секса ли е по - важен от взаимоотношенията? По-добре ли щеше да бъде, ако приятелката ти бе нимфоманка? ! Не. Пази си момичето!!!!

13.   "Много е задръстена в секса" хахахаха, човек, искрено ме разсмя! Приятелката ти не е задръстена, просто или е по-затворена на тази тема и по-срамежлива, или наистина не би и било приятно да ти духа. В никакъв случай не я наричай задръстена, момичето може да се притеснява от нещо, а ти с нищо не й помагаш. Бъди по... търпелив към нея... ако не иска да го прави ЗА СЕГА, нека не го прави... но ако това продължи по-дълго, по-добре е да се разделите, но не защото тя е задръстена, а защото няма интимност между вас... Разбираш ли? Ако приятеля ми го е гнус да ме лиже или нещо от сорта, ще го оставя, много ясно... не бива да го е гнус от собствената си приятелка. Но ако е срамежлив или се притеснява от нещо, ще му дам време. Така че, според мен дай и време... едва от 5 месеца сте заедно. И между другото и аз не пъшкам... само когато съм в настроение, колкото и странно да звучи, не смятам, че порно актрисите пъшкат, защото им идва от вътре... всичко е до настроение и нагласа. Ако на приятелката ти й е кеф ще пъшка, ако не... няма. Явно тя е от хората, които не могат да крият емоциите си и да се преструват. Дай й време, ако я обичаш и искаш наистина! Бъди нежен с нея... ще й хареса, а когато й омръзне - тя сама ще поиска да си по-груб.

14.   Не си споменал тя на колко години е?

15.   Пич, давай й направлението и да я няма....
Колко мислиш, че ще можеш да го траеш това...?
Поне да усещаше тенденция към промяна... някъде дълбоко в нея да клокочи гейзер от страсти о похот.... ама нещо не усещам в думите ти таквиз работи...

16.   Викаш - като дойде време за секс, перфектното момиче си губи чувството за хумор, а?
Или по-скоро ти си губиш твоето ;)

17.   За да можем да ти дадем по-добър съвет, дай малко подробности за родителите и приятелките и. Няма да ти се вярва колко много жени дават акъл-"не му прави свирки, не му давай отзад, да не те помисли за к*рва", без обаче същите да го спазват. Държанието и може би и е втълпявано "порядъчните жени се държат еди как си".
Разкажи повече за семейството и средата и, защото така ми е малко трудно да ти дам съвет.

Другия вариант е да е асексуална, т. е. няма нужда от секс и го прави по задължение.
Пробвай да гледаш с нея "Дива орхидея", "Емануела" и "Девет седмици и половина". Тактично опитай да разбереш кое и допада и кое не, за да знаеш как да действаш. Пробвай романтична вечеря, свещи, музика и леглото да е със свещи и рози. Не я притискай, танцувай с нея, целувай я и сам ще усетиш кога и за какво е готова. Дано да имаш успех.
Маги

18.   Моят съвет е да се постараеш малко повече, да се въоражиш с търпение, ако наистина искаш да бъдеш с това момиче. Знам ли опитай се да поговориш с нея - какво не ти достига в секса, какво много би ти се искало да направите в леглото ... защото, ако не се подобрят креватните ви изпълнения - бъди сигурен - ЩЕ СЕ РАЗДЕЛИТЕ!

19.   От автора: Много благодаря за разбиращите коментари. Относно възрастта и семейството: тя е с година по-малка от мен (23), а семейството й от няколкото ни срещи ми изглежда съвсем окей. В смисъл хора, израстнали в соца, с малко по-строг морал и ценности, но не чак толкова... Нормални хора са си де. Не знам, вероятно е асексуална. Относно "предлагането" за лизане вероятно не съм се изразил добре - аз наистина се опитвам, целувам я, галя я и лека-полека слизам надолу, старая се да съм нежен. Тя просто не ми дава, разбирате ли. Ако е нещо различно от мисионерската, се дърпа и се просва обратно на леглото и чака мен да правя всичко. Надявам се да съм бил достатъчно изчерпателен в обясненията си. :) Коментарите наистина ми бяха от голяма полза!

20.   Не вярвам да е асексуална... според мен се притеснява от нещо. На някои хора им трябва много време за да спрат да се притесняват. От личен опит ти казвам :]. Дай й време... ако тя усеща, че се проваля и че може да те изгуби, сама ще се постарае да е по-активна в секса :]

21.   Аз съм жена, на 33 и мога да ти кажа, че мацката наистина май е асексуална. Не знам с какво са ти били от полза коментарите и какво ще правиш, но от мен запомни-сексът в една връзка е много, ама много важен, не е най-важното, но е едно от най-важните неща, нямате бъдеще заедно, ако секса не върви. Аз лично не си представям да правя такъв секс, един и същ всеки път, но аз съм сексуална жена, мъжът до мен също, така че... изводите са за теб, а и щом се мъчиш и на 5-ия месец вече ти дотежава, смятай после какво ще е. Аз от 6 години съм с един мъж и секса между нас е по-хубав с всеки изминал ден, така че си намери по-сексуално момиче. Късмет!

22.   номер 21.. интересува ме едно нещо като секса е толкова важен.. ако утре твоят сексуален мъж вече не може да го вдига друг ли ще си намериш???

23.   Имах подобна жена до мен. Нищо че беше на 27, беше същата. Това да направи нещо тя, да е отгоре, абсурд. Ако искаш да си сигурен че е асексуална, не е нужно да я питаш. Ако не те гушка, ако не те докосва често и това което си описал, прави жената асексуална. Ако е така, моите съболезнования, но такава жена ще е добре, само с човек като нея, макар секса вероятно да прилича като на този между костенурките. Ако е такава, ще се намразиш, ще се питаш дали не е в теб проблема да се държи така и общо взето кефа няма да го има.

24.   Към 21-а нима секса не е важен, ето виж автора как се чувства, има всичко, но секса не върви и това е проблем. А и защо реши, че няма да го вдига, във възраст като моята, дори и по-голяма хората са най-сексуални, така че не се тревожи, вс е ок.

25.   От номер 13, 20 : Хора, разбира се, че сексът е важен, и то много! Как ще си заедно с човек, с който не си напълно интимен? ! Поне за мен това е непонятно... Голяма грешка правят повечето жени, като поставят една бариера между чувствата и сексът... т. е те не са напълно 'едно цяло' с мъжа, който обичат. Не бива да има такава бариера... сексът не е нищо срамно, а още един начин да докажете чувствата си и страстта, която изпитвате към партньора си, и разбира се физиологическа нужда! Явно повечето жени в България сме изостанали с тези неща, но момчета, има още нещо. Не сравнявайте приятелките си с порно актрисите! Не забравяйте, че порното е един филм, със сценарий и актьори! Разбира се, че ако нещо ви е допаднало - като напр. нова поза или нещо друго... можете да го изпробвате, или да го правите постоянно с приятелките си, но проблема е, те дали ще са съгласни? Повечето жени са комплексирани относно телата си, повечето дори не си признават, че гледат порно, а вие искате от тях да се държат като к*рвите по филмите... няма как да стане. Намирайте си по-отракани жени, или започнете да набивате комплексите в очите на приятелките си... може би това ще ги накара да се променят и да станат по-активни ;).

26.   Пич, секс културата ти е оформена от порно филмите. Духане, лизане, анален секс - това не са задължителни неща за една сериозна връзка. Мислиш ли, че повече от 10 процента от обвързаните ги правят тия неща и то през целия си съвместен живот? И си е до гнусене - партньорът не е длъжен да поема всички произвеждани от тялото на другя секрети. С изивнение - ти би ли опитал от повърнатото, урината, лайната, мърсолите на приятелката си? Слез на земята и се отнеси по-отговорно към живота, за да си доволен от връзката си и след 50 години.

27.   Номер 26, сравнението ти е толкова глупаво, че повече от това няма на къде. Викаш порнофилмите, ами "Кама сутра" и тя ли е от порнофилмите? Да, не е длъжен, ами дай тогава и да не се целуваме, че видиш ли можем нещо да прихванем. Следвайки твоята логика, защо въобще да си лягаме с някой?

Авторе, макар да не ми е в компетенцията наистина искам да ти помогна. Приятелката ти може да се държи така вследствие на някакво преживяване, което да я е травмирало. Повечето пъти асексуалността е психическа нагласа. Нерядко някаква травма е причина за ниско либидо или липса на желание. За да си сигурен трябва да изключиш този вариант. Стигаме до другия тя да е просто такава. Освен да пробваш храни, които са афродизиаци за друго в момента не се сещам. Към най-известните спадат стриди, банани, подправки, китайска, индийска кухня. И много търпение и внимание. Лично мое мнение, че малко хора се раждат асексуални, повечето стават такива. Желая ти успех.
Маги

28.   А защо ти не я предразположиш? Моето мнение, че момичето просто е малко по-срамежливо. Колко мъже преди теб е имала питал ли си я? Може ти да си първият или вторият и просто за това да не знае какво да прави. Ако ти си по-опитния от нея просто научи я. Покажи и какво ти харесва, как ти харесва. Говорете на тези тема. Ако тя наистина има чувства към тебе и иска нещо по-сериозно, а и ако има желание (разбира се) ще се опита да те направи щастлив. Успех

29.   Просто трябва да говориш с нея, съвсем откровено. Навремето бившия ми приятел ме попита защо не охкам по време на секс. А аз не знаех, че е нормално да се отпусна до толкова.. :) Започнах да издавам звуци, в началото ми беше неестествено, но после си дойдоха съвсем отвътре. А днес не мога да си представя беззвучен секс, даже нямам контрол върху това, освен ако трябва заради детето да пазим тишина и ми е много неприятно, разсейвам се :) Казвам ти това, защото тя е млада още и може би не си е развила сексуалността напълно и има нужда от помощ. Може би. Най-добре е да говорите.
Ако и тогава не става - значи не си пасвате сексуално и по-добре по-овреме да се разделите.

30.   Сексът е за двама, затова е важно двамата да си допадат в секса, да харесва едни и същи неща, дори и нещата от порно филмите, защо не, ако идвамата го искат, но ако единия иска, а другия не-ето ти гораминаването, затова трябва човека до нас да харесва нещата, които и ние. И за да се правят нещата от порно филмите обикновено трябва да си доста време с този човек, да се обичате, да си имате доверие, затова и мн хора казват, че най-хубавия им секс е с жена им, или с жена, която обичат и с която са от доста време. Така че не се залъгвайте-ако секса не върви, и връзката ви няма да я има след време.

31.   Малко алкохол за отпускане

32.   Виж сега, аз искам такова момиче, но не чаак такова. В смисъл не искам някаква нимфоманка, която да иска по 5 пъти в седмицата секс, ами искам някакво момиче, което да й стигат 2-3 пъти в седмицата (Петък, Събота и Неделя, за разтоварване от работните дни )

Но тук идва проблема с твоята. Тя всякаш не изпитва удоволствие от секса. Ти както го описа, как те е гледала... си представих некъф празен поглед, както когато гледаш рекламите по BTV :D

Просто говори с нея, направи го веднъж по класическия начин, правете любов, пусни любовна музика, ама музика за правене на любов, и направи атмосферата романтична, пийнете червено вино, хапнете нещо и тогава вече, на там си знаеш.

Тя така, никога няма да си намери мъж. Постоянно ще я напускат.
Верно че и аз съм с малко по-лошо мнение за секса, но чак пък толкова... НЕ

Едно Момче-20г.

33.   От една опитна кака на 35 г.
И аз бях такава в началото, първия ми път беше на 20 г.
От консервативно семейство съм и според мен, ТИ НЕ СИ НЕЙНИЯ ЧОВЕК.
Аз също не давам френски ласки на мъж, с който не съм била поне няколко пъти, а ако ми зададе директно такъв въпрос, повече не се срещам с него.
За да му духам, трябва да го обичам, т. е. да считам, че връзката ми с този човек има бъдеще.
Ако една жена не се отдава на 100% в леглото, а и е красива, значи и е все тая, дали ще е с теб или без теб.
Не се сърди, но си потърси друго момиче-явно твоята приятелка не те възприема сериозно.
Съжалявам за истината.

34.   не върви ли секса няма смисъл :))

35.   Всички задръстени женски трябва да бъдат пращани на нивата докато им дойде акъла, че на тоя свят са по 2 причини:
1. Да доставят плътски удоволствия на мъжете.
2. Да раждат деца.

За друго колкото и да ги мъчим горките не стават.

п. п. всички неначесани стринки можете да почвате офанзивата по оборване на горното.

38.   Естествено, № 35! Как не се бяхме сетили, че акълът идва на нивата? :))))) Сигурно и твоят оттам е дошъл!

40.   По описанието разбирам, че момичето е страхотно...дръж го здраво и успех. Дано нещата се подобрят. :]]

42.   За мен 5 месеца са малко и момичето не може още да се отпусне. Дай и време... и аз бях така. Има психологическа бариера, а тя е -"само курвите правят свирки и правят разни други работи, харесват секса, а аз не съм такова момиче". От опит ти го казвам, така е. Това цял живот е набивано в главите на момичетата, а после мъжете ни се чудят що не искаме да правим това или онова.... ами затова -да не изглеждаме "леки" и да не се унижаваме пред кого не знам, защото нали разбираш, че"свестните момичета не правят такива работи"-един яко втълпен модел на мислене в общесвото ни. И само стоят тихи и макар, че може да изгарят вътрешно за внимание, нежност и секс, само да стоят и чакат да бъдат пожелани, а не да са активна страна... а и да отказват всичко, което е по различно от обикновената поза, пак по същите причини. Да ти даде да я лижеш... ама, че срам е за нея. А за свирки... -"оле -не това.... , толкова е унизително и гнусно... "Разбираш ли?? ...
На моя мъж му костваше години с мен, за да отпусна и се науча да бъда себе си и да изразявам себе си в секса. И в крайна сметка да задоволявам и него така както му се иска... И да имаме хармонични сексуални отношения в брака, което е изключително важно за една връзка.
Много време и търпение се иска.

43.   Добре,тя е задръстена,а ситуацийте са ми познати.
Аз съм на 23 приятелят ми на 25,също не желая да ме "лиже"
камо ли пък да му духам,аз също предпочитам мисионерската поза,най-вече когато не ми се прави секс.Другото което е странно дори и за мен,е че ме е срам от него,той спи гол,аз не мога,или ако реша случайно се завивам с нещо друго и му казвам да не ме закача.
Не смятам,че е задръстена,може би характерът и е такъв,това,че ти дава свобода не означава че ще я имаш и в леглото.Аз също не държа сметка на моя,прави каквото иска,но това не означава че може да го прави и с мен.Не че не сме пробвали други начини на правене на секс,напротив но то е било от няма и на каде само и само да ми се махне от главата.Секса не е най-важе,остави я самичка да го поиска
90% съм сигурна че причината е "срам"
Загасените лампи,завиването по време на секс,обличането с гръб или като не си в стаята ,отказа примерно да се къпете заедно....ако са ти познати е това което си мисля,ако ли не...търси причината в теб

45.   Към автора: Ако я обичаш изчакай малко... когато видиш, и мислиш, че е готова я попитай като започнеш с най безобидното /поемаш риск знам/ но според мен любовта ви може да продължи и без секс :)

46.   43, за теб е лесно да й влезеш в положението, защото си от нейната страна. Но погледни нещата и от негова страна. Ако сексът не е удовлетворяващ, то и връзката няма да е пълноценна. Аз съм момиче - емоционална съм, романтична съм, но и секса ми е важен. Ако не позволиш сам на себе си да доставиш удоволствие на човека, когото твърдиш, че обичаш, ами значи си ебах ти егоистичната кучка (принципно, не лично към теб) и обратното за мъжете. Компромиси се правят за една връзка - дори и в леглото. Не може да кажеш на гаджето си перверзник само щото искал свирка. Нещо ти куца значи...

47.   Имам приятел от почти 1 година, той ми е първият сериозен приятел, и първият с който правих секс. Искам да кажа, че в началото се притеснявах много и бях като твоята приятелка.. малко скована стоях и го гледах и аз тъпо, макар че той се стараеше доста. Просто притеснението ми винаги надделяваше.. Но сега не е така вече не се притеснявам изобщо и сексът е страхотен. Мисля че трябва да я изчакаш и предразполагаш, а и щом си я обичаш търпението ти към нея ще ти бъде от полза. Надявам се да се отпусне и всичко да потръгне, успех :)

48.   това е много относително, мисля че той трябва да я остави сама да поиска а не да я упреква "задръстена" била, ами то не става така, съгласна съм с теб, но не винаги се получава човек да се отпусне и да свали задръжките, всичко с времето си

49.   Продължаваш ли да я обиждаш и наричаш, че езадръстена в секса, повярвай ми нещата ще станат още по- зле. Жена съм на 40 години, имах дълга връзка която се разпадна, от нея нищо не ми остана - остана разочарованието и горчилка. срещнах мъж, който е като манталитет коренно различен от предишния /по- сексуален/, по- деен, по, по, по, но ми беше трудно да превключа от едната на другата връзка, просто не можех, и той ме упрекваше и казваше че съм била задръстена и как съм се държала, че дори и за някои неща относно секса ми правеше забележки, но нищо което от горните неща си изборил не съм му отказала, който секс /същинския/ така и не го направихме. не успях да се отпусна, не за друго, а по причината че хем имаше привличане, хем по някакъв начин ме отдалечаваше от себе си... просто не бях свикнала с него. трябва време, вероятно е и очаквал да съм от жените които лягат с всеки, но и те нали са и по-опитни в секса. незная какво беше всичко но доникъде не стигнахме. Същия този човек ме е питал, как е възможно с мен да е така, а с другите да нямало проблеми!!!????
И независимо, че съм на 40 години и трябва д а съм над нещата, но не се получава, просто не се получава при мен. Понякога си мисля, че може би е прав-може и да съм задръстена, но смятам, че човек който нарича задръстена приятелката си, същата не би могла и няма да се отпусне за каквото и да било. По-горе вече го написаха трябва време, да свикнете, да сте заедно, да я предразположиш, а не да я нападаш. Така ще те почувства по- близък и нещата бавно ще се получат.

50.   Струва ми се, че твърде веднага искаш от нея всичко накуп- да е перфектната красавица, приятелка и лъвица в леглото. Да, но ценните жени имат нужда от време. Да се развият, да почувстват сексуалността си, желанията си. Да усетят партньора близък във всеки смисъл на думата. Да скъсят емоционалната дистанция, а оттам и физическата такава. Ако тя ти се отдаде докрай, вероятно се страхува, че ще съжалява един ден, ако я зарежеш. Болезнено е да си помисиш, че бившият ти ще се хвали коя докъде е стигнала с него. Да казва, че му е правила свирки... анална...
Тя ти няма онова доверие, което предразполага към тези екстремни форми на любов.
Сега изпълнява всичко като задължение, по подразбиране. Не излиза от колозоза обаче. Не стига докрай, не иска, защото има спирачки, защото още не сте извървели този път заедно до момента, в който ще бъде твоя и ще задоволява всеки твой каприз. Моят съвет е да си дадеш време- може би година или месеци, за да я предразположиш, да я увериш в любовта си и да й покажеш красивата страна на физическата ви близост не като очакване и задължение, а като пълно доверие към другия. Все още си далечен за нея. А ти нямаш и търпение да сваляш преградите една по една. Напълно разбирам момичето, то не е някаква разюздана кучка, а фина дама, на която й е нужно време и любов, много любов, за да разцъфне всичко женско в нея. Да те почувства достатъчно близък и неин, НЕИН, а не минаващ партньор, който взима своето и отива другаде... Надявам се поне малко да си схванал. Ако я изпуснеш обаче, ще се намери опитен мъж, който би подходил бавно и внимателно така, че да разтвори докрай пред нея вратите на близостта, от която тя ще засияе. Не очкавай от нея чиста и невинна да дойде при теб, научена на най-големите сексуални хватки. Този път го проправят мъжете.

51.   Братко мой, повярвай ми и си обирай крушите докато е време. Аз вече 20 години живея с такъв чук, две деца ми е родила, но никога, ама никога не се почувствах желан. Какво като я обичаш, като при всеки секс с порите си чувстваш посланието "хайде, свършвай по-бързо, че ми се спи"? И когато намериш истинската жена... вече ще е късно за теб - деца, дълг, отговорност... самообричаш се на крадено и потайно преследване на непълно и изплъзващо се щастие. Затова - бягай!

52.   Относно желанието за секс - не идва нито с опита, нито с годините. Или го имаш, или го нямаш. Нито на 17, нито на 27, нито на 37, нито на 47 съм имала различно желание - аз съм ненаситна, и не, не съм имала много партньори. Харесвам абсолютно всичко в секса, разкрепостена съм, винаги съм била и ще бъда. Така че ми се струват малко хммм, извинително-оправдателни постове като - ами изчакай я, бъди търпелив, тя се притеснява и разни други такива. Не е до изчакване и нагаждане, а до тип сексуалност. Колкото по-рано го разберете, толкова по-добре. Има асексуални жени на по 20, и винаги такива ще си останат. Има и такива ненаситни, като мен, хаха, и с времето все по-ненаситни стават. Това е, чудеса рядко се случват, така че - търпението да има граница. Ако не става - не се мъчете взаимно, нито тя ще се промени, нито на теб ще ти хареса да спиш с дърво.

53.   Ей, за енти път се убеждавам - т`ва мъжете, страшна работа! Все етикети бързат да лепят! Млади момко, съзнанието на една жена е много по-сложно, от колкото можеш да си представиш. Освен да си добър любовник, трябва да си на първо място добър психолог! Но за съжаление това при младото поколение липсва. Да си се замислял някога тя защо е с теб? Какви са нейните мотиви? Има ли наистина чувства към теб? Една жена се раздава в леглото, тогава когато мъжът и е тръпка, когато я възбужда, когато има страст! Връзка без страст не се гради! Преди да бързаш с поставянето на етикета "задръстена", помисли ти къде бъркаш. Ние, читателите, виждаме само твоята гледна точка. Така няма и да разберем каква е нейната. Преди години бях в такава връзка, без тръпка. Не го обичах. Чувства така и не се появиха. Сексът не ни вървеше, защото абсолютно нищо не изпитвах към него. Подложих се на цялата тази мъка, защото ми омръзна самотата. Но в един момент разбрах, че измъчвам и двама ни и всичко приключи. Разделихме се. Обичах друг човек с когото нямах възможност да бъда, поради други причини. Понякога привидно простите неща, изглеждат много по-сложни, от колкото можеш да си представиш. Големи хора сте, говорете!

54.   Може да има някакви комплекси момичето. Говори открито с нея. Ако в миналото някой я е обиждал, наричал к*рва, лека и т. н. може това да я е засегнало дълбоко и сега да не смее да се отпусне. Според мен трябва да намериш деликатния, но и директен начин да подхванеш темата. Иначе ти е ясно, че няма да издържиш дълго... ако изобщо сте заедно все още, защото сега обърнах внимание, че темата е от преди месец... :)

55.   Хахахахахаха.. не съм се смял толкова през живота си докато четох това което си написал.. просто нямам думи.. то и нищо не мога да кажа - корема ме заболя.

По добре си намери приятелка с която да правиш само секс.

Т. е приятелка с привилегии :D

1-50 от 57