Споделена история от Секс и интимност

Женски дрехи
Здравейте! Проблема ми е следния: харесват женските дрехи и най-вече роклите. Харесва ми да обличам в такива и ми действа възбуждащо. Въпреки това обличам много рядко рокли( веднъж, два пъти годишно), понеже нямам собствени такива, и достъпа ми до такива дрехи е ограничен. Живея сам и доста често ми се приисква да си купя поне една рокля, от такава материя, която държи хладно, но същевременно тази мисъл ми се струва абсурдна. Понастоящем гледам често клипчета в интернет на мъже обличащи рокли и така донякъде задоволявам желанието си за обличане на такива от моя страна. Доста е откачено това което писах, въпреки че на запад има хора но кой ли не е малко луд е днешно време. На запад има хора, наречени кросдресъри, които са доста напреднали в преобличането като жени, а и го практикуват много често, въпреки че много от тях са женени и имат деца. Моля да коментират хора с подобни проблеми итакива, упражняващи конструктивна критика.

Коментари

51-73 от 73

77.   Аз съм кросдресър цял живот, вече съм на 50. Обличам се изцяло и се гримирам, но избягвам да излизам така навън. Имам апартамент, който ползвам само за това, с огромен гардероб. От известно време правя секс с мъже и ми харесва повече. С жени май вече не мога, освен ако по някакъв начин не споделя фетиша ми. Обожавам активни жени и си търся такава връзка. За съжаление са рядкост. Обикновено този вид са и бисексуални, което е още по-хубаво.

82.   Здравейте аз съм мъж на 23 год от София и от малък 13-14 год някъде ми харесва да нося женски дрехи. Всичко започна от чорапогашниците един ден забелязах, че сестрами си обува такъв преди да отиде на работа, и я чаках да излезне и реших да пробвам да видя какво е и намерих един тънък бежов с лъскавина и като го облякох ммм направо беше супер. И това продължаваше няколко месеца и една вечер видях на масата в стаята и 4 чифта нови имаше един черен и аз понеже не бях обувал такъв чаках да дойде сутринта да отиде на работа и да го пробвам. Станах мн рано за да я изчакам и аз чух, че излиза и за да се уверя гледах през терасата дали тръгва. И аз вече търча към стаяна, но черния го няма и пак си сложих един бежов, но преди да го обуя реших да пробвам да си сложа едни нейни прашки. Намерих едни тънки червени дантелени прашки обух ги и след това чорапогашника и си обух един мой тънък анцунг и реших да се разходя да видя дали наистина чорапогашника пази топлина и да така е удобно е с него. Всичко беше мн точно, ама реших да седна на една скамейка и аз без да съм се усетил ми се е изсулил анцунга и чорапогашника и прашките се виждали и една нейна приятелка идва до мен вика как си що си и тем подобни и накрая вика абе хубаво ама сестрати ако разбере, че си с дрехите и какво ще казваш? Аз един малко се стреснах и викам какви дрехи бе човек това са моите, а тя ами това отзад… и аз се барам и малии като разбрах ужас изтръпнах и тя тръгна. Дори преди тя да дойде минаваха още хора според вас дали са ги видели? По късно се прибрах малко такъв отегчен и реших да пробвам и някоя рокля все пак съм сам у нас. И в гардероба намерих една къса черна кожена рокля и реших да е тя и я облякох и прилепна по тялото ми и се гледах в огледалото правих си снимки и до тук ок. За второ нещастие съм заспал на дивана в хола понеже станах мн рано и съм още с чорапогашника, прашките и роклята и изглежда, че сестрата са я пуснали по рано от работа и е извикала приятелката си на кафе у нас и аз като чух вратата да се затваря подскочих и видях двечките и край и си викам изгорях. Тя ми вика мале човек какво си направил? Аз казах исках само да видя как е защото е кожа нищо друго и нейната приятелка вика абе не се прави да и кажа ли за днес? Сестрата вика какво да ми каже, и оная и разказа и вика я я надигни роклята и го виж и мале хора гузен бях. Сестрата малко ми се разсърди, но през уикенда и беше минало и дори ми каза ще ти купим каквито дрехи искам рокли, кожени клинове, прашки и аз един уау как бе

89.   Здравейте скоро не сме писали тук
Вече взе да се затопля и аз извадих полите, роклите, потниците и късите гащета. Преди няколко дни реших да се разходя и си обух едни тънки червени прашки и един черен тънък клин и видях в огледалото, че като се наведа малко се вижда бельото, но не ми пукаше и влизайки в един магазин чакайки си реда зад мен имаше 2 хубави мадами, които и те бяха с клинчета, но кожени и слушайки как се подхилкват се наведох уж, че си завързвам обувката и те видяха гащичките ми. Излизайки вървя си и чувам тичане след мен и бяха същите момичета и викайки Сприи
Аз казах кажете?
Те Охх мн ти е хубаво клинчето, прашката мн яка
Една лятна вечер си обух черни тънки дантелени прашки, черен сутиен, бежов тънък чорапогащник, къса над коленете сива с паети рокля и високи сребристи токчета. Бях мн яка мацка имаше лек ветрец и ми беше мн яко. Преди месец си бях сложил черен кожен клин, едни ботуши на ток едно хубаво пухено елече и влезнах в един магазин и си пазарих рокли поли и това онова а продавачката нищо не каза.

90.   Здравейте
Днес станах ударих си душ пих кафе и виждам, че времето е слънчево и реших да се поразходя малко. Не ми се обличаха тоя път мъжките дрехи щото с боксерки и дънки е мн топло. Та реших да си сложа тънки черни прашки, дантелен сутиен, една къса тънка рокля и едни дамски сандали. Аз си бях сложил чорапогащник с ботуши до коляното ама ми беше мн топло с тях и ги подмених. Разходих се по паркове насам натам беше мн яко взех си една перука дълга коса и това не имах до сега хах. Доста хора ме заглегдаха подхилкваха се обсъждава облеклото ама не ми пука. Минавайки покрай 2 жени ме спряха и ме питаха от къде е роклята ми, но аз я имам от 2 год и не помня. Обаче нищо лошо не казаха дори едната каза, че някой неин човек имал същия фетиш. Дори чак ми казаха ела да седем да си гов ако не бързаш та говорихме за живота за гаджета това онова и едната на скоро се е оставила с нейния както аз с мойта след 3 год връзка. Стана време да си ходя към нас и с жената която е сама се оговорихме да се видим и ми каза и тогава да си с мъжки дрехи хаха. Абе като цяло и те казаха това е фетиш и не определя сексуалната ориентация това че нося дамски дрехи не ме прави обратен.

91.   Моят фетиш към женските е доста напреднал
Днес сутринта си сложих едни тънки прашки, черен чорапогащник, една къса прилепнала пола, тънка блузка на цветя и ботушки на токче и като излязох по задачки. Вървейки по една улица заобикаляйки една локва стъпих на криво, и леко паднах върху един храст и чорапогащника ми се скъса. Отбих се до едно обикновено магазинче за дрехи и попитах за чорапогащник, но продавачката беше като попарена и взе да се смее и ми предложи няколко модела и аз си купих пак един черен дори си го сложих в съблекалнята платих го и тръгнах.

92.   Сега видях темата и веднага пиша до всички гора сподобен проблем"

Не, не е нормално да се обличате като жена!
Напротив!

Това е гнусно, извратено и Богопротивно!

Ето какво казва Мойсей в книга 5 Второзаконие от Стария завет на Библията, глава 22, 5-ти стих:

"5. Жена не бива да носи мъжки дрехи, и мъж не бива да се облича в женско облекло: всеки, който прави това, гнусен е пред Господа, твоя Бог. "

Затова, с голямо желание да ви помогна, ще ви посъветвам следното:

Не смятайте това, което правте за нормално или за безобидно! Напротив!
Това, което правите е сериозен грях, с който прогневявате Бога, а това е страшно! Затова не го правете повече! И принесете покаяние!

Вместо да се чудите какво да правите и да се подчинявате на дяволските помисли и да прогневявате Бога, по-добре прочетете Библията! Започнете с Новия завет!

93.   До 92.
Престани с тези глупости
Всеки си решава как да се облича

94.   Аз съм кросдресър на 21 години и от години се обличам като момиче имам рокли, къси полички, прашки, клинове и мн други. Когато бях на 19 години си бях сложил черни прашки и телесен на цвят чорапогащник и бях с приятели бяхме се събрали момичета момчета ходихме на едни лостове, и аз бях тръгнал да се набирам и другите за майтап решили да ми дръпнат панталона и тогава видяха прашките и чорапогащника и край умрях от срам. Нямах идея какво да кажа и всички почнаха да се шегуват яко пък женските не ме оставиха. Сега вече свикнах и не ми пука дори си излизам изцяло с дамски дрехи. Една вечер си сложих тънки червени прашки, черен чорапогащник, червен сутиен в него сложих кърпи, една мн яка черна по тялото рокля и високи токчета. Преди излизане си сложих една перука дълга коса и излезнах и почти никой не забеляза, че съм момче.

96.   Здравейте,
Аз съм на 20 год и също имам влечение към дамските дрехи слаб съм и всичко ми отива. От малък започнах с клинове и прашки а пък сега разполагам с рокли, потници, бодита, чорапогащници, сутиени бельо и мн други. Когато бях на 17 год си сложих черни тънки прашки и едни къси гащи, които ми бяха прилепнали и не съм обърнал внимание, че прашките се виждат и разхождайки се спрях до една машина да взема кафе и изпуснах едната монета се наведох да я взема и чух зад мен женски глас
Защо носиш прашка бе момко?
Обърнах се и бяха 2 жени и казах
Каква прашка?
А те само ми казаха обличай си по широки гащи и когато се прибрах се погледнах в огледалото и тогава видях, че наистина си личат. А вие имали ли сте издънки?

97.   Здрасти на всички,
Аз съм момче на 21 години и от малък обличам дамски дрехи.
Когато бях на 18 през зимата за около месец бях на гости на братовчедка ми, която е доста хубава и се облича добре. Тя работеше в денонощен магазин и когато е на работа аз пробвах нейните дрехи. Една вечер си сложих черни тънки прашки, черен сутиен, бежов тънък чорапогащник, червена по тялото къса рокля и ботуши на токче до коляното и едно пухено елече и излезнах. Разхождайки се аз из квартала разминавайки се хората ми се присмиваха други само се заглеждаха. Обаче на изхода на един парк срещнах 3 нейни приятелки, които ме познават и тогава онемях и нямаше как да се скрия. Почнаха да се смеят и да се шегуват и викат
Ехаа как ти отиват тия дрехи брутален си по-добре си наточен и от братовчедка си сега тръгвай с нас да ни кажеш защо си така. Разхождайки се стигнахме до мястото където работи братовчедка ми и аз се опитах да мина от другаде, но тя беше навън и видя как съм облечен и се чудих какво да обясня. Приятелките ѝ обясниха къде са ме видели и, че съм бил в този вид. Тя беше възмутена и каза на тях да ме изпратят до нас и като се прибере ще говорим. На др ден беше дълъг разговор, но поне ѝ мина.

98.   Четейки коментарите виждам, че не съм само аз който облича женски дрехи. Аз скоро ще правя 25 години и всичко започна като бях на 18 тогава живеех с майка ми и кака ми, която е 2 год по-голяма и един ден отваряйки гардероба на кака беше пълно с рокли, клинове, бельо и др. Сложих си аз червено дантелено бельо прашки със сутиен, бяла къса рокля, и едни сандали на висок ток и стоях така цял ден и беше мн яко. И така всеки ден все обличах по нещо, но реших да отида до някой магазин и да си купя собствени. Отидох аз в един и си харесах 7 рокли 3 клина и 3 бр тесни дънки. Влезнах в съблекалнята пробвах ги и ми станаха и ги купих дори нямах търпение да се прибера да ги облека. Прибрах се в нас сложих си прашки, сутиен, бежов тънък чорапогащник, къса прилепнала по тялото червена рокля и високи токчета и си хапвам пия и от количеството алкохол реших да отида до магазина така както съм и го направих. Влизайки вътре хората ме изгледаха доста странно и пазарувайки което ми трябва отивам към касата и там беше младо момиче към 18-19 год някъде и каза
Мн хубава рокля от къде е?
Аз и обясних от къде и тя вика
Защо си облечен така бе младеж и как успяваш да ходиш на токчета?
Аз и казах, че мн бързо свикнах и не ми пука кой какво ще си каже.
Обаче влизайки във входа една съседка и мъжът и ме видяха, което не беше мн добре защото ще кажат на всички. Стоях аз до късно вечерта и още пиех ама вече прекалих и не съм се усетил и съм заспал и на сутринта майка и кака ме събуждат а аз още бях с дрехите.

99.   Здравейте мъж съм на 18 год и се обличам като момиче от 14 годишен. Преди две седмици излезнах навън с червени прашки, тесни бели дънки, ботуши до коляното на токче, секси блузка и пухено елече. Влезнах в един магазин и си купих една черна по тялото дантелена рокля която ми стоеше мн добре и дори излезнах с нея и бях като кукла.

100.   Здравейте и аз обожавам да се обличам като жена интерес към мъже нямам просто бих искал да се запозная с човек от този тип

101.   Здравейте! Аз съм на 40 и обожавам да нося дамско
бельо и рокли! Много често си купувам рокли от магазини втора употреба. Ще се радвам да се запозная с човек като мен да обменяме опит.

102.   Е, аз се чудя, защо толкова бързи свършват хубавите роклк, а то какво било!

103.   Здравейте и аз съм мъж и виждам, че не съм сам.
Аз също имам фетиш към женски дрехи имам много рокли, клинове, чорапогащници, бельо и още квото се сетите. Мн обичам да си сложа тънки прашки, сутиен, чорапогащник, къса по тялото рокля и високи токчета.

104.   Бонбонче, айде смени малко репертоара, че това с тънките прашки се изтърка вече. Като цяло не си сам да, нищо че основно ти си пишеш тук.

105.   До 104
Здравей не си пиша сам има други със същите истории
Пък и нали темата е за това да си споделяме

106.   Аз съм на 68, мъж съм о много обичам да нося поли. Купувам си. Жена ми знае, позволява ми да ги държа вкъщи, но не ми дава да ги нося пред нея. Често ги нося като спи или я няма, и ме е хващала няколко пъти. Всичко се разминава с едно "Какво си облякъл бе". И до там. Често, когато я няма дълго време, си обличам пола и се разхождам навън. Поръчвам си кафе в едно съседно кафене. Жените ме гледат с любопитство. Тъй като нося къса пола без гащи, като седна на маса и не си правя труда да се прикривам събирайки краката си, някои уж случайно ходят пред мен и крадешком ме заглеждат. Веднъж се разхождах с един дънков минижуп и срещнах жена с панталон. Тя ме видя, загледа ме и веднага дойде при мен и започнахме да си говорим. Беше се възбудила и ми каза, че ми заблазявам, че нося пола. Попитах я защо тя ме носи, но ми каза, че работата й налага да носи панталон. След което направо й се доплака. Попитах я носи ли гащи, когато е с пола, а тя ми отговори, че задължително носи. Но добави, че аз не трябва да нося. След това аз се обърнах към нея и си вдигнах поличката, за да й покажа клитора си. Тя не реагира, но няма да забравя очите й и погледа, с който го гледаше.

107.   106 - малко измислена история ми се струва това. Аз въпреки, че съм кросдресър никак не ми допада идеята да видя навън мъж, който носи пола без гащи.
Моята теория е, че ако си решил да се правиш на жена - прави го както трябва. С грим и перука, задължително обезкосмяване и всички женски атрибути, даже и женски парфюм. Всичко друго изглежда нелепо и смешно. Кросдресинга си е цяло изкуство и може да превърне дори неособено привлекателен и женствен мъж в секси мадама, стига да се влага старание. Иначе то и Фънки обичал да носи рокли, даже има снимка, но ако не сте я виждали само си представете за каква карикатура става въпрос.

108.   Не е измислена. Аз наистина нося поли разхождайки се в квартал Лагера в София. Без гащи, но спазвам приличие и си крия клитора. Ходя и на Витоша с пола. Преди години, когато бях ерген, имах приятелка, която ме харесваше с пола, но всичко останало си бяха мъжки дрехи. Понякога ми бъркаше под полата и ми галеше клитора. Възбуждах се и се изпразвах. Така си свикнахме, че щом си облечен пола, тя започваше да ме гледа с поглед, от който личеше, че се възбужда. Следваше страхотен секс. Не обичам да се гримираме и да се правя на жена.

109.   Аз си практикувам това, жена ми не одобрява естествено, но - като направя секс с нея - си мълчи, сега - това не е болест, приятно е - поне за мен е част от личността.

Няма как да се гримирам поне на този етап - живея в кооперация и не ми се прави на Евгени Минчев.

Има разбира се - хомосексуализъм в цялата работа, но на мен ми помага и ме подкрепя.

Женствеността ми е част от мен и аз се радвам и когато ходя по магазини - това ми прави хубаво - да разглеждам дамски вещи.

110.   109 - Ако жена ти прави секс с теб докато и ти си облечен като жена, благородно ти завиждам. Мечта ми е да срещна партньорка, която си пада по такива неща, да се обличаме заедно, да си купуваме заедно дрехи, за да не се налага да се крия и лъжа, само че толкова разкрепостени жени са или рядкост, или трудно се разкриват. И аз когато минавам покрай някой магазин за дамски дрехи, обувки или бельо не мога да откъсна очи от тях. Иначе не знам какъв е проблема да се гримираш вкъщи, Евгени Минчев не е подходящ пример, защото не е кросдресър, той си е открит гей и му липи от 100 километра. Ако го правиш дискретно и нямаш чисто педалски маниери трудно някой ще те разкрие, а усещането да се видиш натокан със всички екстри е уникално. Аз например изобщо не изглеждам като мъж, който се харесва много повече с високи токчета и чорапи, грим и перука, дори не съм ама грам женствен и съм доста едър, но скоро ще започвам работа по въпроса да променя малко фигурата си, че трудно си намирам рокли и бельо, които да ми стават.

51-73 от 73