Споделена история от Секс и интимност

Сексуалният ни живот е супер с изключение на това, че той не иска да ми прави френска любов
Имам приятел с когото сме заедно от няколко месеца, връзката ни е сериозна. Сексуалният ни живот е супер с изключение на това, че той не иска да ми прави френска любов. Правил ми го е няколко пъти, но казва че не обича, защото му било гадно. Говорихме и ми каза, че не е в мен проблема, а в това, че преди време като е правил на друга и се е погнусил. В началото не ми беше проблем, но сега искам да го прави, свикнала съм да ми правят и сега ми е малко гадно, защото аз изцяло му се отдавам на този човек и би трябвало и аз да получа същото, но не става. Просто искам съвет.

Коментари

1.   Опитай се да разбереш какво точно го е погнусило и му покажи, че при теб нещата са по-различни. И ако след време пак не се реши, прецени от кое можеш да се откажеш.

2.   Няма да го промениш ...
Така че по-добре намери нещо ново да измести гадния спомен ....
примерно пробвай игра с предмети, или да се галиш докато ти прави френска ...
Не разчитай на навика ... след време навика убива сексуалното във всяка връзка

3.   Аз имам същия проблем, аз се раздавам, а моята приятелка не иска да го прави. Невероятно тъпо се получава, тя е задоволена, а аз не. Искам да съм с нея, но не издържам понякога. Пиши ми на майла, може да обменим опит как да ги накараме да правят. Real_things@abv.bg

4.   Познавам само един човек, който не обича да прави френска любов на жена.. и за щастие той ми е близък приятел, а не любовник:))) опитвам се да му набия в канчето, че не трябва така, но няма начин...човекът е решил, че му е гадно, не го впечатлява и дори не си пада на него да му правят френска любов...:) питах го какво му има:))

Това е положението..попаднала си на момче, което просто не се кефи на това. По-лошото е, че ако се прежали да го направи няма да е с особено желание и това обикновено си личи... съответно и ти няма да се изкефиш...
Няма лек:( съжалявам :(

Шайн :)

5.   Ако те обича, ще ти прави, ще харесва всичко в теб, ако ще и да е гадно! Така мисля аз, като мъж ти го казвам!

6.   Абсолютно съм съгласен със пич номер 5 ! Аз също съм мъж ... момче по точно малко порасло :D както и да е ... Въпросът е че аз харесвам, не обожавам приятелката си и бих направил всичко ... о да всичко от което има нужда ^^ Но има и др че си падам малко перверзяга :D ;) За мене тя ми е напълно достатъчна и си заслужава вниманието :) Таа вярно че всеки си има кусури и ограничения ... явно и твоето момче е такова, не бъди егоистка разбери го и намерете друг начин ;) Най добре го напий и го разпитай защо го е гнус :D Обзалагам се че ще ти бъде много весело когато си каже всичко ;) Пробвал съм го работи безотказно :) Успех ;)

7.   Ще изпробвам това с напиването, пък дано да има ефект :)

8.   По същите причини бившият ми мъж никога не ми беше правил...
Като че ли това го оправдаваше . С втория ми съпруг 69 е един от основните прийоми за страхотен оргазъм.

9.   Ох.. и аз имам същия проблем със сегашния ми приятел. Той просто не иска, имал "лоши спомени". Вече 10 месеца се опитвам нещо да направя..Но най-странното е, че той не иска от мен френски ласки. Така и двамата не получаваме орални ласки, но наблягаме на други леаски. Така че моя съвет е или да се примириш, или да кажеш, че и на теб ти е гадно да му ла*аш или... следващия ;))