Споделена история от Секс и интимност

Не съм лесбийка, нали?
Имам нужда от съвет. Не съм лесбийка, харесвам мъже, искам да съм с мъже, но много се възбуждам, когато видя в порно клип жена с големи силиконови гърди. Дори понякога си мечтая за тройка с такава жена и мъж. А искрено искам да си сложа силикон, защото моите (чашка Ц, Д) не изглеждат толкова големи като силиконовите и не се възбуждам в леглото, понеже не се харесвам. А един нов бюст би ме възбудил много и бих се чувствала по - секси...
При вас така ли е? Дали си струва заради това да сложа силикон, при вас как е, моля споделете?
Нали това не ме прави лесбийка?

Коментари

1.   Не си лесбийка. Като искаш сложи си силикон, щом ще се чувстваш по-добре- напомпай се. Според мен не си струва, но всеки си решава за себе си. Нормално е да гледаш всякакво порно, не се притеснявай.

2.   Не, не мисля, че си лесбийка. Всъщност е доказано, че много голям процент от жените са би сексиуални (харесват и жени и мъже), но много малко от тях го признават, дори доста от тях изобщо не го осъзнават, защото не изпитват любовни чувства към жени, а просто възбуда при вида на друга гола жена. Лесбийки са тези, които изпитват любовни чувства към жените. Нормално е да се възбуждаш от големи женски бюстове, на мен също ми се е случвало. За нас жените е характерно, не се притеснявай! Иначе за силиконовия бюст, който искаш да си сложиш не знам какво да ти кажа. По принцип подкрепям с две ръце тезата, че жени, които не се харесват с естествения си бюст и това им понижава самочувствието трябва да си направят някои корекции, като слагането на силикон например, за да се чувстват по-женствени и уверени в себе си. Но това може да те накара и много да съжаляваш след това, има и много такива случаи. Според мен е добре, като му дойде времето да се консултираш с пластичен хирург, който да ти каже дали имаш нужда от силикон или не. Не бързай, недей да взимаш прибързани и необмислени решения, защото може наистина много да съжаляваш. Мисли трезво и не се води от капризи - това е моят съвет.

3.   Помисли - чувала съм, че ако имаш силикон трябва да внимаваш, да не слагаш колан, неудобно било да лежиш по корем, неприятно като тичаш, затова се поинтересувай има ли негативни страни!

4.   Не си лесбийка, нормално е. На мен същи ми се случва.

5.   Бисексуална миличка, нещо съвсем нормално. Не се притеснявай.
:)

6.   аз съм мъж, но като прочетох изториятати искам да ти помогна затова аз не мисля, че си лезбийка и смятам, че трябва да не слагаш силикон бъди себеси

7.   Не си, спокойно, аз колко пъти съм свършвала на лезбийско порно, момиче съм, мисля, че повечето, ако не всички жени сме бисексуални. Аз лично, освен във филм, в реалния живот не мисля, че бих искала да имам нещо с жена, поне не на този етап в живота ми, и мога да изпитвам чувства само към мъжки пол. Може би много жени се възбуждат от жени, но не всички си го признават.