Споделена история от Секс и интимност

Секс по милост
Случвало ли се е на някой от вас да прави, т. н. секс по милост? Ако на някой не му е ясно какво е това-сексът с някой, по когото не може да се каже, че си падаш, но ти е жал за него. Случва се по всевъзможни причини: влюбен е в теб от 9-годишен и се кълне, че „има нужда само от една страстна нощ, за да продължи напред“; морското му свинче току-що се спомина и знаеш, че ще компенсира за загубата си в леглото; останал е с един тестис заради здравословни проблеми; сърцето му е било разбито (от теб или някоя друга); не е правил секс от много време и няма вероятност да го огрее скоро; навършил е 30, а е още девствен...

Коментари

1.   Не, но секс по немислост - много често! :)

2.   Някой е гледал Сексът и градът :о) Това по повод на единия тестис.

5.   Не мисля, че някое момиче би пуснало на момче по милост.

6.   Сестра ми е милостива така да се каже. Дори се омъжи по милост, нещастна е, но вече няма връщане назад.

За мен няма по-отблъскващо от хленчещ, комплексиран мъж. Дори проститутката получава някаква награда, защото спи с мъж, които не желае, жената, която дарява секс по милост нищо не получава, просто дарява тялото си и е по-нищожна и от проститутката

7.   Никога не си го причинявай. После ще се чувстваш така сякаш трябва да получиш нещо. Например да ти платят. Не го причинявай и на този с когото смяташ да го направиш. Секс без чувства е като да ядеш шоколада със станиола

8.   Момче или момиче си? Аз бих те посъветвал да го направиш ако този за който те моли за това е 23 годишен девственик и момичетата не му обръщат внимание. НО с условието да бъде за първи и последен път.

9.   №7, ти да не би да си жена и да си правила секс по милост?

Не съм чувал секс по милост наистина да се е случвал някога. Мога да си представя мъж да е "милостивият", но не и жена да го търси.

10.   И на мен ми е трудно да си представя, че жена би спала с някого по милост. Смятам, че наистина мъжете влагат по-малко чувства и мисли в секса и е по-вероятно мъж да го направи.
Аз съм жена и за мен секс се прави, когато ти искаш да станеш близък с даден човек, да сте повече от приятели. Трябва да искаш ти да му доставиш удоволствие и съответно ти да получиш такова - не става, когато единя по милост го прави с другия и само единя дава, а другия взема. Отделно никога не е сигурно, че първия път по милост няма да продължи с втори и трети...
В крайна сметка всеки сам трябва да преодолее някой проблеми и трудности в живота си - не че не трябва да получават подкрепа, но тя си има граници. Не можеш да решиш проблемите на другите, да избиеш комплексите и фобиите им или да повдигаш ниското им самочувствие - най много след такъв тип секс ти да добиеш комплекси и да имаш по-ниско самочувствие за себе си. Ако решиш да правиш секс без привличане или любов, поне го направи за себе си, а не за благото на някой друг. Ана