Споделена история от Секс и интимност

Умирам за секс!
Здравейте! Аз съм едно 16 годишно момиче, скоро ставам на 17 и имам малък проблем. Не мога да претъпя желанието си да правя секс!
Още съм девствена, дори и орална любов не съм правила, не съм като повечето момичета, които още на 13-14 ги отварят, но последните две години и особено вотрата направо изтрещях! Тялото ми се побърква от хормони, не гледам порно, но мастурбирам винаги и си представям всеки ден как го правя, а има и много момчета, които са ми предлагали, но им отказвам, защото съм само на 16....

Първото ми гадже искаше да спи с мен, но тогава бях само на 14 и не съм му пуснала.
Имала съм възможности да го направя, даже преди няколко седмици бях на крачка, но казах "Не" на момчето. Той не искаше орален секс и ми предложи отзад, но това е противно за мен и никога не бих го направила.

Кажете какво да правя, как да спра да мисля за секс? Винаги се сещам за това, през учебната година беше по-лесно, защото се разсейвах с ученето и работата, но сега лятото тези жеги сякаш ми действат още по-... вазбуждащо!

Котенцето ми постоянно е влажно, винаги! А самозадоволяването дори не ми е толкова интересно. Досега съм получила само един клиторен оргазъм, останалото пипане е като миенето на зъбите при мен, дори не се търкам много, колкото да се поотпусна и дотам...

Не спирам да изпитвам нуждата да правя секс, а повечето ми приятели и познати вече са го правили и не, не се чувствам зле, че съм девствена, обаче се чудя как да издържа....
Наистина умирам за секс, кажете ми как да спра да изпитвам тази нужда? ! Знам, че съм още малка, дори нямам 17.

И ако може да си спестите съвети от сорта на "Всичко зависи от теб, просто прави други неща и не мастурбирай! ", дори не съм пристрастена към мастурбирането, друг е проблемът! Опитвала съм, но това е като зараза, побърквам се! Моля, искам сериозни коментари, проблемът не е голям, но все пак....
Благодаря за вниманието!

Коментари

1.   Според мен не бързай със секса. Ти си още дете и как може да мислиш постоянно за секс, като не знаеш какво е чувството като го правиш незнам. Гледай си учението и не мисли за глупости. За секса има време, цял живот е пред теб. Има ужасно много други неща, които могат да ти донесът наслада.

2.   Ами просто го направи! На 16 не си малка, не знам кой ти е втълпил, че трябва да продължаваш да се пазиш и изобщо докога мислиш да се стискаш? След като тялото ти го иска, значи си готова! Забрави кой какво ти говори, няма фиксирана възраст за тия неща, то е като с мензиса, на всеки когато му дойде.

Така че смело напред и действай! Само се пази, винаги с презерватив и така нататък, знаеш как е. А, и не очаквай да е кой знае какво, първите пъти ще е доста по-малко приятно от мастурбацията, но с времето ще дойде и истинското удоволствие.

3.   Абе коментар номер едно, нали и аз това казвам? ! Че съм малка и не искам да бързам, обаче мисля за това по дяволите!
Ученето ми е наред, 5та година поред завършвам с пълно 6, а ти що не прочетеш цялата ми история и тогава не пишеш коментари? !
Знам, че съм дете и Не искам да бързам, писала съм, че съм малка и съм отказвала на момчета по дяволите, що не четете по-внимателно? !

4.   Мммда и аз съм така.. не се притеснявай нормално е.. през лятото хормоните се увеличчават както и мерака.. незнам мисля че щом си на 16 е добре да започнеш полов живот.. няма нищо лошо стига да е с точния човек и с предпзани средства.. Имай в предвид че вече има моичета които раждат на тая възраст.. Успех

5.   Благодаря ви, че коментирахте, но наистина мисля, че трябва да имам поне 17, точен човек трудно се намира, все някак ще се справя с това чувство!

6.   Аз съм момиче на 15 и го направих скоро за първи път.. Мъжете ми викат: Време ти е, няма спор, Жените ми викат: Ти луда ли си, ку*ва ли ще ставаш!? Нямам думи.. Но да не те интересува какво мислят.. На морето като се нае*еш с някой, който не познаваш, никъде няма да се разчуе.. Пък и да се разчуе какво ти пука, правиш си кефа... Абе момиче ходи и хващай някой и не му мисли толкова! Защо винаги жените да трябва да се стискаме и да имаме по-малко удоволствие!? Всички сме хора и имаме нужда от това, това си е в природата ни :), не е като да се друсаш и да станеш боклук, дори секса е спорт и е полезен... На 17 мисля дори, че прекалено много си чакала. Действай, няма как момче да ти откаже, нали знаеш?

7.   Авторке, какво значи "точния човек"? Точния човек е тогава, когато намериш това, което търсиш. Повечето момичета и жени искат трайна връзка базирана на някакви чувства, за тях момчетата, които ги искат само за секс, не са "точния човек", защото те друго търсят. Ти като те гледам искаш чисто и просто секс - по-лесно от това няма, жена винаги може да си намери секс. Сигурно в един момент ще искаш и емоционална връзка, тогава ще си търсиш подходящ човек за такава. Дотогава просто следвай желанията си.

Стига да си наясно какво искаш и да намериш това, което търсиш, давай смело!

8.   Раждат на тая възраст и за това не стават за родители

9.   Номер 7, като казвам точен човек, имам предвид именно някой, който няма да е с мен само за секс!
Искам емоционална връзка, даже мисля, че трябва да си бил дълго време с някой, за да знаеш дали заслужава секс.
Знам, че трябва да чакам нещо сериозно, но имам желание и за секс и знам, че винаги мога да го уредя, даже ей сега по скайп ми писа един познат и пак ми предлага да легна с него.
Аз питам как да спра да мисля за чукане, по дяволите!

10.   Хвани работи или натискай на учене. Няма как да спреш да мислиш за глупости като вашите са те оставили без задължения.

11.   9, ако въпроса ти е как да спреш да мислиш за чукане, отговорът е прост - като се изчукаш! Друг отговор не е измислен, иначе нямаше целия свят да се спуква от секс.

Хубаво е че искаш емоционална връзка, продължавай да търсиш, но не разбирам защо в това време трябва да се измъчваш и се опитваш да вървиш против инстинктите си. Тялото си иска своето. В крайна сметка както си решиш, проблемът е твой, решението също е в твоите ръце. Само ще ти кажа, че голяма част от сериозните връзки започват само със секс и след това се развиват в нещо друго, не обратното.

12.   Нормално е бе, вие по-нагоре добре ли сте? Тялото се променя, умът се променя. Момичето е в пубертета, оставаше и да не мисли за секс.

Щом не искаш да го правиш още, което до някаква степен си е въпрос на избор, а не на физиология, остава само самозадоволяването. Опознай тялото си и свършвай просто. Тогава желанието ти ще намалява. Подозирам, че е толкова голямо именно защото не свършваш. Намери своя начин.

Д.

13.   Отивай и бягай в парка, спорта ще те накара да премахнеш натрупалото се напрежение. Не го прави още, не и с някой случаен, повярвай не си струва. Освен това на тези години едва ли ще изпиташ голямо удоволствие от секса, след 20г. вече е друго. Според мен ти е рано. Просто си намери някакво хоби, каквото на теб ти харесва, това усещане е временно и ще отмине и аз съм се чувствала така на твоите години. Не бързай, не ги слушай какво ти говорят, а тия по скайп ги зарежи, повечето са извратеняци, не им се доверявай в никакъв случай, ама в никакъв, това е което мога да ти кажа, надявам се съм помогнала, колкото мога поне.

14.   Няма как :)

Можеш да понамалиш желанието с повече и по-интензивна мастурбация, оргазми, порно. Но няма да спре, даже като почнеш да правиш секс сигурно ще се засили. Като си намериш сериозно ммомче, което те задоволява редовно, вече ще е друфо

15.   Като станеш на 17 тогава го направи.

16.   Я, Д. -то се появи пак. Как е, нанесохте ли се в общото жилище? :-)

17.   Благодаря ви за съветите!
Номер 10, определено не съм без задължения, аз съм отличничката на класа, имам само 6-ци и безбриой задължения, нашите не са ме оставили без работа!
Имам доста хобита, но всяка мисъл ме води към едно...
Настина не съм получавала мн оргазми, както казах само един истински и то клиторен, но все нещо ще измисля.

18.   Душицо браво че си отличничка. Трябва ти момче което да те гледа и глези. Така че търси такъв за секса. Сега като си имаш гадже и сте заедно известно време, го накараи да ти направи френска любов. Късмет.

19.   Здрасти, К. :))) Не сме още, сега е отпускарски сезон, една отпуска, втора... Септември да сме живи и здрави :)
Д.

20.   Хаха, Д. пак ли ве, ти преди малко се върна :-) Вземи се разпиши пак в твоята тема, че я занемари нещо... Бтв К. не ме бяха наричали, все си мислех, че това е съкращение от курва... :-) Но поради некои съображения се налага...

21.   Абе забелязвам и аз напоследък, че не се подписваш, ама не ти знам съображенията. Обратно, забелязвам, че има коментари с твоя подпис, които съм сигурна, че не са твои... Една седмица да ме няма и гледай какво става.
Пак, пак, ама още не, има време до следващото море :))
Д.

22.   Е моля ви, пишете си другаде, не спамете историята!

23.   Виж сега-понеже искаш сериозен коментар, а тук, до сега не са ти дали сериозен коментар, аз знам най-добре какво да ти кажа.

Първо-отдавна вече имаш цикъл, и вече си и в пубертета и щом толкова много мислиш за секс, следователно си във връхната му точка- хормоните ти са много и бушуват и естествено, трябва да ги контролираш-и начина е с мастурбиране.

Второ-Това че си в пубертета и че ти бушуват хормоните и мислиш за секс, не означава че трябва веднага да хващаш некое момче и да почвате.
Просто, това е нормално-тялото ти се подготвя, вече дори можеш да правиш деца (ромите ги знаеш, че правят по това време деца :) ) Но по-дълга подготовка трябва- така е по-добре. Има още да зрее тялото ти.

Нали знаеш че обичаме да ядем джанките докато са зелени и кисели- ДА, могат да се ядат когато са зелени, но бабите и дядовците ни ги обичат узрели- червени и сладки.
Така и тялото ти (организма ти)-готово е за деца, но има още да зрее.
И нали знаеш-за да правиш деца ти е нужно желание-ето, имаш го и то дори кипи. Нормално е.

Трето-Вместо да се хвърляш във сексове, по-добре си отделяй време и си обръщай внимание на котенцето и разбери къде му е най-хубаво да го галиш :) :P
и спокойно продължавай да си мастурбираш и да опознаваш тялото си.
И вече като срещнеш момчето си- ще знаеш какво искаш и как го искаш.

А сега ако се хвърлиш да правиш секс, няма да знаеш как най ти харесва и какво точно искаш, още не си познаваш тялото добре и няма да изпиташ мечтаното от теб удоволствие.

Просто ще бъде някакъв провал, защото ще ти е за първи път-ще те боли, дори не знаеш колко, защото при всяка жена е различно и ще съжаляваш после, че си избързала и си го направила толкова рано и то с неподходящия човек и без чувства.

И да поясня, че съм момче! Не очакваше момче да ти даде такъв изчерпателен, точен и полезен съвет, нали? ;)

И да ти споделя, че и аз, на 20г. не съм правил до сега секс, но и мен от време на време ме удрят много хормоните и трудно се сдържам, но си мастурбирам и контролирам положението. :) Не бързам за секс, искам да е с точното момиче.

Едно Момче-20г.

24.   По това, което чета си доста изнервена. Що не отидеш на един преглед за хормоните, няма да ти се отрази зле...

25.   Добре бе хора какъв ви е проблема станали сте на по 20 - 25 години и веднага толкова си малка как може постоянно да мислиш за секс еми моля ви се спомнете си какво ви е било... може би бавно се развивате ли незнам но... аз си спомням какво ми беше и на мен апълно нотмално е няма да се притесняваш от това знам 4е не е гот постоянно за това да мислиш... може би ако го направиш малко сте се кротнеш но може и да има обратен ефецт... да ти се иска все повече и повече но това е напулно нормално в тази вузраст когато хормоните не те оставят на мира... няма да се безпокоиш от този факт просто... спражяи се с проблема си докато мислиш че нямаш нужда от истински секс (казвам проблем защото ти го изкарваш така )

26.   Брей, номер 23, точно по какво моят коментар се различава от твоя, че твърдиш, че нямало сериозни коментари???

На авторката се извинявам за спама.

Д.

27.   Авторката : може и да се повтарям, но благодаря на сериозните коментари!
Към момчето на 20, виж брат, не ща да съм груба и много мерси, че си загрижен за проблема ми и искаш да помогнеш, но.... хабиш се напразно!
Първо, много добре познавам тялото си, все пак от малка чета и разпитвам за секса и мастурбирам от 13 годишна, но ми омръзва и порно не гледам, скучно е и го няма красивото в него.
Второ, всичко , което каза, ми е пределно ясно, много добре знам, че не трябва да бързам, нали това съм писала? !? ! не само заради възрастта, но и заради момчето, просто не съм го споменала , защото си имам причини и историята щеше да е много дълга.
Трето, съжалявам за това, но не ми трябва информацията, която си ми дал, просто попитах за някакъв друг начин, чрез който да претъпя чувството си за секс, именно защото не искам да стават грешки! Ако бях наистина неразумно дете, нямаше да питам, ми щях веднага да приема нечие предложение за секс!
Но все пак много, много, много мерси за съвета, съгласна съм с абсолютно всичко, което си писал и мерси и на останалите , които се интересуват и съветват, но наистина не съм чак такова хлапе, наясно съм с нещата и за това искам да се преборя с първичното в мен!
Знам, че няма определен начин, имам хобита и работа но имам и телесни нужди.
Знам, че има още много време, това ми е ясно и без хиляда пъти да ми го казват, но пак благодаря за вниманието!
Номер 26, няма проблем!

28.   И аз бях така - от 15 годишна постоянно ми се правеше секс. Направих го за първи път на 16, но беше планирано и с човек, който наистина държеше (и все още държи) на мен. Вече съм на 25- сексът в момента няма нищо общо с тогава. С времето става все по-хубав.
Не се насилвай да го правиш, щом мислиш, че си малка. Това си е твое решение. Ако го направиш, но имаш някви съмнения, най-вероятно няма да можеш да се отпуснеш.
А и повярвай- сексът наистина няма да е това, което очакваш... поне в началото. Ти щом сама не можеш да свършиш, сигурно с момче ще ти е още по-трудно.
Защо не си хванеш гадже и не започнете лека полека да опитвате разни неща? Няма ли покрай теб някое момче, с което искаш да опиташ? Така хем ще се подготвиш, хем ще изразходваш енергията някъде. Все пак самият акт не е единствения начин да достигнеш до оргазъм :)
Абе прави каквото искаш :) Просто знай, че това, което ти се случва е напълно нормално. Отвсякъде ни заливат с информация за секс, няма как да не ни се отразява..

29.   ... и аз съм така споко! Момче на 15 съм и като теб имам голяма жажда за секс, но засега само чакам... :)

30.   Едно Момче-20г.
Ок авторке, съгласен съм, а за тоя след мен дето е писал, въобще не съм чел всички коментари, просто видях 2-3 тъпи коментари и хванах и написах моя и исках просто да напиша нещо полезно, исках да напиша нещо изчерпателно, щото немаше какво да правя :)
А сега, за притъпяване желанието за секс... то със мастурбация е начина, ама друг начин... купи си, ама ти си малка още, в смисъл нямаш 18, но един вибратор може да си вземеш, мисля, ама не знам дали правилно мисля :D То поне ще е нещо различно, близко до истинското, но ако родителите ти го видят... ама то е нещо нормално тва бе. Всякаш майка ти не са я блъскали хормоните на 16 години, що не вземеш съвсем искрено да поговориш с майка си за тоя ти проблем, все пак ставаш след 2 години на 18, а я ги виж- на 14-15 почват секс да правят. И да лапат на тоя и на оня, докато майките им си мислят че отглеждат примерни момиченца. Мисля си, че ако поговориш с майка си за тоя проблем, тя ще те разбере, разкажи й обаче и за съвременните момичета-курвички. Почват, както казах да правят секс на 15 години и копират всичко каквото видят от порното. Тя поне, като й кажеш и обесниш как стоят нещата, тя ще види, че ти не гледаш да преспиш с първия срещнат, ами искаш да се предпазиш от такива действия по някакъв начин. И искаш да си купиш от секс магазина някоя играчка, която да ти доставя по-голямо удоволствие, ама ти си още девствена, и аз съм тъп и съм се заиграл да ти пиша за покупки на вибратори :D Но мисля че има и такива играчки за девствени (с вибраторче и на клитора и така), ти по-добре поговори с майка си за тоя проблем и тя, мисля, че за да те предпази от това да си загубиш рано рано девствеността, ще ти даде някой и друг съвет, може и да знае някакво решение на тоя проблем. Естествено, надявам се да събереш смелост да й споделиш проблема си, и МНОГО се съмнявам тя да ти се скара и да ти говори, че приказваш глупости, защото ако ти се скара за това, ти веднага можеш да изключиш и да хванеш да го направиш с някой ей така напук. Надявам се този съвет да ти е полезен :) Айде чао и се пази и бъди все така вярна на себе си, радвам се, че не бързаш за секс :) но това че го искаш много, ясно е, много хора са така ;) Едно Момче-20г.

31.   Оххх... позната история, най - малкото, защото бях в кюпа. Мила, аз съм човек на 19 и... ще ти разкажа, та барем поне да се изясни, че всичките коментари са... меко казано клиширани с простотии.

И аз бях като теб, влагах в учението, работа за мен имаше ( тя не бягаше, то и сега е така, само мен гони, май), а желанието се усилваше. Първият път, когато мастурбирах бе на 17 и половина. Почувствах невероятно удоволствие, но заедно с това и отвращение. Това отшумя, но и аз като теб не можех да свършвам ( то не, че сега успявам, ще разбереш в по - долните редове) и полагах всичко. Порно, фантазии - всичко. С времето се научих да налагам контрол над сексуалните си емоции като или седях на компютъра или четях или танцувах ( то ми беше ежедневие, по - простата причина, че това учех в гимназията). Но тялото ми бушуваше. Целят ми клас ( 19 жени и 2 момчета) го бяха направили. Всички знаеха, че не съм имала полов контакт ( то си личеше) и ме наричаха''Девственицата на класа''. Гадничко ми беше, но... на прощалният ни концерт за 12 клас в една механа се запознах с братът на приятеля на една съученичка. Също като теб ме бяха сваляли в скайп, даже си бях направила и регистрация в един сайт за запознанства и... нищо. Що секс ми предлагаха, накрая едва не се влюбих в един, който едва ли не ми предлагаше да му бъда любовница, а дори не бяхме се виждали ( той бе само с 5 години по - голям от мен). Не бе заради секса, просто изпитвах симпатии към него и той към мен. Обаче той повече. Отчаяно изкаше да ме види, а един ден един приятел след като му видя снимките ми каза, че го видял до един квъртал с една жена. И... той си призна и ми каза, че нямало вечно да ме чака, но ако иска да излезем, той бил съгласен. Това става март - април тази година. А май месец се запознах с горе-споменатото момче от механата. Толкова скромен беше и толкова затворен в себе си, че не можеше да бъде. Двамата братя бяха със семейството си и се осмелих да го поканя на танц. И от тогава... Дни по - късно се целунах за първи път с момчето ( или по - точно той ме целуна и то... ) и се почувствах странно. Все пак, за първи път бе. Токова много си паснахме. Имахме еднакви интереси, и двамата обичахме рок, и двамата бяхме изрядни... общо взето идеалната двойка. Всички ни казваха, че сме сладки и много си подхождаме. Само, че това момче бе точно като мен - нито се бе целувал, нито беше лягал с някоя... беше също като мен. ( Знам, че е бил девствен, най - малкото заради пениса му - мъжете знаят какво имам в предвид). Миналия месец го направихме за първи път. Мен толкова ме болеше, колкото и него. (При някой мъже има болка - прочетете). Сега на 19 години сме и двамата и... ами... какво да ти кажа. Обичаме се тооолкова много. Ще излъжа ако ти кажа, че не е плакал за мен (за мен това е мъж, макар и да се опитваше да скрие сълзите), той просто плачеше, когато със семейството ми отидохме на гости у тях. Когато си тръгнах... той се разплака. Просто, защото винаги е бил сам и самотен, а той ме обичаше много. Аз също съм плакала за него и то доста. Та какво се опитвам да ти кажа. Такива мъже са рядкост, просто са като редки скъпоценни камъни. Всеки ден ми звъни по - няколко пъти, пита ме яла ли съм, боли ли ме нещо, как се чувствам... Не ми е пойскал едно пени, винаги ми е помагал и ми е давал. Но понякога се сърди, защото аз съм икономична жена и... ами не искам нищо като излизаме някъде. Това е човекът за мен - сигурна съм. Не е с мен заради секса. Многократно ми го е доказвал. Той е прекрасен и за него аз съм прекрасна и може да са минали 3 месеца от връзката ни, но не съжалявам, че съм го направила с него. Щастливи сме и мога да кажа, че дори ми предлагаше брак, но след много разговори със семействата установихме, че сега още не е времето. А да му видиш сините очи и бялото му лице как греят. А когато се потопи в черната ми коса и ме погледне в очите съм най - щастливата жена на света. Знаеш ли колко много чаках за този момент, в който ще мога да дам на човека до себе си цялата си енергия, цялата си обич, ласки, милувки, любов...? Не мога да ти го опиша. Но мога да ти кажа за моя първи път.

п. с Не живея в мечта, и човекът, с когото съм е прекрасен. Ще направи на мравката път, ще извади залъка си от устата и ще го даде на мен. Вярвам в него, без празни глупости след моя коментар.

Случи се юли месец тази година и честно казано, отначало не се получи. Същата вечер отново опитахме, но понеже аз бях тясна, той влагаше всичко от себе си. Болеше ме адски много ( дори сега ме боли... ще ти кажа, защо). Отначало ползвахме кондоми от 25 стотинки. Винаги ме болеше, когато го правехме и той влагаше всичко за да притъпи оргазмите си само и само на мен да ми е хубаво, но... не ставаше. Докато не поговорих с леля ми ( говорила съм и с майка си и тя се чудеше, защо), която ми каза, че явно не ме овлажнява добре. И така беше. Първият път нямаше кръв, но един ден просто ме предразположи както трябва и... Познай. От тогава е много вълнуващо. Правим го по няколко пъти на ден ( защото той е от друг град и не се виждаме често), даже сме стигали до 5 пъти. Просто толкова се отдаваме един на друг, че... Но... да ти кажа до сега да съм получавала 2 оргазма. Просто не мога, харесва ми, когато правим любов, но... не мога. И той се ядосва от факта, че само той получава оргазъм. Но на мен ми харесва. Толкова ми харесва, че не ми трябва оргазъм, за да кажа ооо да. Знаеш ли, защо обаче е така. Защото точката, която ми е най - възбудима е по - нагоре от необходимото. Когато ме гали там е супер ( все още не съм му казала, ама... ) и... , когато го прави е... върховно, защото това е моята точка. Когато опознаеш тялото си ще разбереш къде си най - деликатна.

Оххх, а дали си малка - за мен мила, си малка. Аз бях сключила сделка с майка ми, да не правя секс докато не навърша 18. Просто, защото така искахме. Може да изчакаш още малко. Има време. Просто се опитай да не обръщаш внимание или ако го правиш се опитай да си помогнеш

Леле... много дълъг ми стана коментара. Успех, мила. Дано съм ти помогнала.

32.   Малка си спрямо по-големите от теб. Не си малка спрямо връстниците си, така че - дерзай :)

34.   Щом искаш направи го аз сега съм на 14 и си изгубих детсвеността миналата година и бях на 13 и да ти кажа често въобще не съжалявам.

35.   Ти си мъж! Честито ;)

Мъжете постоянно сме така, но като си поискаш ти казват, "не съм готова", "не си точния", "боли ме /еди какво си/", "днес съм изморена" и после лъскаме бастуна. :)

36.   Тогава пробвай да го направиш с момиче. Хем ще ти е хубаво и ще изпиташ удоволствие от оралната любов, хем няма да си изгубиш девствеността.

37.   Давай прави секс