Споделена история от Секс и интимност

Не ми достига секс...
Здравейте!
И аз се реших да напиша моят проблем.
На 32 години съм. Живея с мъж няколко години по-възрастен от мен. Спокоен, толерантен, внимателен..
До тук всичко добре:). Правим секс средно 3 пъти седмично, но определено смея да кажа, че моето либидо е много по-силно. Правя много неща за да привлека вниманието му, естествено без да прекалявам, но някак не се случва както бих искала. Получавам твърде кратък и незадоволителен секс, след това се обръща и заспива.

Не ми се иска да включвам друг мъж в живота си, само заради незадоволеният нагон, пробвах с маструбация, но определено не може да замести истинският допир.
Като изключим това всичко друго е наред. Но усещам на моменти как ми се отразява. Имам нужда от истински секс.... Ставам раздразнителна и не ми харесва. Моля, помогнете ми!
Благодаря!

Коментари

1.   Е ние какво да ти помогнем.
Поговорете си, нека вложи малко усилие...
И на мен не ми е достатъчен секса, но си намирам навън и добре че има такива като теб за да има и за нас.
М38

2.   Вариантите са два: или говориш с него и се разбирате за повече внимание от негова страна или си намираш някой здравеняк за здрав секс.

5.   :)))Прави сте, доста незадоволени жени има по този свят, винаги ще има и за вас. Но когато сексът се влоши и съжителството отива по дяволите, според мен решението не е помощ отвън, това е най-лесното. М38-какво те задържа при жена ти, ако не ти осигурява това от което имаш нужда? Съжителство с лъжи?
Не, мерси:)
Нужен е един хубав разговор накъде вървят нещата, ако има шанс и двамата трябва да положите усилия, ако ли не, млади хора сте, все още има шанс да намерите щастието си.

6.   Ох нещастна, а на мен не ми достига този здрав секс...! :( Как да си намеря някоя на която не й стига бе-е-е-ееее?

8.   На 44 съм, омъжена. С мъжа ми по здравословни негови причини не правим секс от години. Допреди 2 г си намирах любовници, но не ми допада наглостта им, никаквото им отношение, и най-важното- адски злексита са в секса. От 2 г съм на вибратор само.... и така ми е по-добре, всеки път стигам до оргазъм. Който желае, може да ме плюе до пресъхване;))

9.   Пробвай да мастурбираш пред него след секса, да видим как ще заспи :)
Понякога някои действия са много по-убедителни от всякакви думи.
№8, ти как си представяш идеалния любовник: добър в леглото ок, но иначе - на повикване в желано от тебе време, неангажиращ; или да ти носи тръпка? Мъжът ти как се отнася към идеята да си имаш любовник?

10.   От номер 8 до номер 9 - предпочитам тръпката да е взаимна и никой да не е на повикване. Виждане - когато можем и искаме и двамата. Мъжът ми не е идиот и знае, че имам потребности, които той не може да задоволи. Няма нищо против да имам любовник, но да не се изрича на глас. Още нещо интересували те? Няма проблем да отговоря.

12.   Много добре разбирам авторката. Моят проблем е сходен. Аз съм на 21, приятелят ми на 30 и правим секс едва 3-4 пъти месечно и то крайно незадоволително. Явно има разминаване в сексуалния ни нагон. Само от година сме заедно, а сякаш вече няма интерес към мен. Говоря му често, но промяна няма. Било му горещо, бил изморен... Дори с недоумение ме пита да не би да съм искала да правим секс всеки ден. Все едно е нещо крайно ненормално. И аз се чувствам незадоволена и ставам доста раздразнителна като не получа това, което искам. Много ми е кофти от това разминаване между нас... Дори напоследък усещам, че и аз започвам да губя желание да правим секс...

13.   #10, а не ти ли се струва че ще престъпиш мандатa, даден от мъжът ти, ако добавиш "тръпка" и "чувства" към негласното разрешение за секс? И като е негласно, как си сигурна че го имаш?

от #9,
reprisem

14.   Номер 12, как 3-4 пъти месечно? ! Аз моето коте си го еб* по толкова пъти на ден, ама след втория път ми вика "Е стига де, ставаш нахален". Тя пък друго двайсе. Все й се струва, че много съм я еб*л. И напоследък само по веднъж на ден ми дава. Рядко дава 2 пъти за 24 часа. Защо не мога да си намеря аз една като теб ;) Пък съм готин, на 24, с хубава работа, ама тоя ми ти нагон...
П. С. : Към модераторите: Добре де, като ми четете писанията и тези на жени като номер 12, не Ви ли става гузно, че не можем да обменим данни с нея? Защо пречите на секса между младите :P

Модератор:Не сме сайт за запознанства.

15.   10 към 9 - не, не ми се струва, че ще прекаля, ако има тръпка. Двама разумни хора винаги ще успеят да съвместят нещата, защото няма да им хруммне нелепата идея да си развалят живота с "ново начало" със съответния любовник. Ако нещата са ясни от самото начало и имаш акъл, освен нагон, не е проблем. И съм сигурна, че го имам/съгласието/ по ред дребни неща, случки и изказвания, както и отникаквите възражения да отсъствам от време на време и през нощта вкл. , без да ми бъдат задавани въпроси. Но това е на теория вече, както обясних. не желая никакви некоректни използвачи с никакви или минимални възможности и дадености. Приятна вечер;)