Споделена история от Секс и интимност

Постояно мисля за групов секс - добре ли е или не?
Здравейте на всички. Искам и аз да споделя мислите си пред вас а именно че постояно ми е в главата Груповия секс (3ка с мъж, с жена, суинг). Семеен съм на 30г. Пробвахме преди време Суинг 4-5 пъти с жена ми с други 2ки, след това и 3ка с мъже- 10 пъти... и вече само в главата ми е как правим групов... как обладаваме жена ми 2ма мъже, как тя му прави свирка а аз обладавам и обратно... Даже когато сме сами с жена ми в нас докато правя секс с нея се възбуждам, адски представяйки си как докато правим 2мата секс влиза мъж в стаята и я почва и той... или пък как докато правим 2мата секс с нея влизат 2ма мъже отдръпват ме настрани и я почват 2мата - къде сандвич, къде единия обладава а другия свирка....

Моля да си спесите гневни и обвинителни коментари от рода: Болен си или т. н. Не съм, нормален съм просто в главата ми се въртят такива мисли от месеци насам и продължават.
Желая само доброжелателни коментари ако може без ОБИДИ.

Коментари

1.   Нормален си, но заради такива неща съм против да се осъществяват всички фантазии и да се стига до крайности в секса. Просто в един момент нормалният секс вече не ти е интересен, а не трябва да е така. Трябва човек да е в състояние да се наслаждава на най-обикновеното сексуално общуване, иначе минусите са си за него... и за партньора му, за съжаление.

2.   Не си болен, или ако си, то и аз съм...
Все едно моя случай чета, само че моите фантазии не са осъществени. Порно с подобно съдържание е най-възбуждащо за мен и много пъти съм си представял жена ми да я чука друг заедно с мен или 2-3, а аз гледам от страни.
Обаче едва ли ще разруша табуто и да го направя. Говорили сме с нея по темата, и на нея и е възбуждащо, но за реалност и дума да не става. Споделяла ми е, че се възбужда много от мисълта да се чукаме с друга жена.
Ако взема да разсъждавам си мисля, че всеки иска на другия да му е кеф и затова ни възбуждат мисли за трети човек от същия пол. Смятам обаче, че най-постижимо е суинг с друга двойка, да са поравно нещата. ФАНТАЗИИ!
М40

3.   Е щом ти харесва го прави! Какво очакваш да прочетеш тук? :) Всичко е въпрос на вкус и харесване! На теб ти харесва, на друг - не... и така. В шарен свят живеем все пак! :)))

4.   Мерси за отговора (2)

Суинга да - става но тогава всеки парнтьор е зает с другия... т. е. когато си ти с друга жена не виждаш много много каквоп рави твоята... вниманието ти е заето с друго...
а когато е 3ка сте 2ма мъже директно към 1 жена... и нон стоп с нея. Не се залисваш другаде.

5.   Здравей, аз също мисля, че не си болен. Всеки човек си има своите фантазии. И аз ги имам и са близки до твоите. Дори само като чета това което си написал се възбуждам. Но и аз едва ли ще успея да осъществя нещо подобно. Мъжът ми абсурд да се съгласи на подобно нещо, дори не смея да му споделя.. а иначе често се възбуждам само като си помисля, че мога да го направя с двама или трима мъже например.. дано не е извратено, но... както каза №3 - в шарен свят живеем :)

6.   От 2
Прав си авторе, но при суинга може да сте в една стая и по някое време да се престрашите да пробвате двамата мъже върху едната жена или двата жени единия мъж т.е. да си изпълните фантазията.

7.   До номер 5 от Автора:
Не е извратено с 2ма или 3мъже...ние сме го правили с жена ми само с 1 още...т.е. 2ма сме общо,....и е кеф голям защото жена ми получава по 3-4 оргазма....отделно 2ч секс нон стоп защото единия като свърши другия почва и така се редуват 2 пъти..
Когато пък са 3ма мъже и 1 жена може и сандвич да пробват
2ма да са в нея а 1 в устата й....и всичко това е адски кеф за мъжете и за жената...жената й е кеф от многото мъже и удоволствие непрекъснато а мъжете от гледката как са няколко и груповата визия ги възбужда....

Лошото е че много мъже в БГ са консервативни когато стане дума за друг мъж или мъже да чукат жена му...имат я за стока която не дават никому...но нали като я дадат макар и за 1 вечер жената ще е доволна и той ще е направил това за нея и доставил такъв различен кеф....
Това е моето мнение...аз не ревнувам жена си а напротив ...възбужда ме да я чука някои пред мен да я 4увам да пъшка от някои друг....да свършва от нечий пенис.... и т.н.

8.   #7, а ако тя свършва от друг пенис и ти не си там, харесва ли ти? Защо не?

9.   Хахаха, номер 8, хем задаваш въпрос, хем допускаш само един възможен отговор? Аз искам да те питам "Ти тъпа ли си и защо да? "

Кой ти каза, че отговорът е "не"? Не съм номер 7, но изказването ти е смешно. Дори да е не, пак има известна разлика между това той да е там, когато тя свършва от друг (тройка) и да го няма (изневяра).

10.   Не разбирам този тип бракове и връзки, за мен това е пропадане, като в бездна, но вие сте други хора, щом и двамата сте ок с това, значи няма проблем. Смятам, че всеки трябва да живее и прави това, което иска.