Споделена история от Секс и интимност

От 5 години нямам контакти с жени!
Не мога да разбера защо се получава така! Вярно е, че повече излизам в мъжки компании, но кагато се появи жена, която ми хареса, просто не ми се обръща внимение. Вярно че съм нисък за мъж (1,68м), но пък съм образован и сериозен. Имам чувството, че всички жени в България или са с някакви "тарикати" или въобще не мислят за връзка, за секс, въобще за нормални неща.

Идеала за мъж да не е станал 2м мечка с куха лейка за глава. Телефонът и колата и те ли станаха фактор, пред това да бъдеш човек. Вече ми е писнало и въобще не се занимавам да ходя да свалям жени, ако дойде някоя ок, ако не като знам колко момчета като мен циклят то значи прираста в България ептен ще спадне- ще има цигани и турци!

Коментари

1.   Според мен не трябва да се предаваш и да спираш да тарсиш жената с която ще си щастлив. Просто още не си срещнал подходящата. Повярвай в любовта!

2.   Има толкова ниски жени, какво си се заоплаквал. Но ако сваляш само мацки по 175 см. май ти нещо не си наред.

3.   Бих искала и аз да взема отношение по въпроса който те вълнува и искам да ти кажа че ако директно ги караш кьм леглото си нормално е всички жени да започнат да те отбягват. Ние обичаме да бъдем ухажвани... И ако желаеш дълготраина връзка трябва да ухажваш жената до себе си!

4.   явно мнго си претенциозен и прекалено много ги оглеждаш и много подбираш. Тая - такава, оная-онакава. Ххленчиш като бебе. Харесай си момиче и й го кажи - 100 на 100 ще спелиш. Успех!!!

5.   Човек, въобще не се и опитвай да разбираш жените. Защото те самите не могат да си се разберат.
Не си заслужава да се тормозиш и да си тровиш нервите и живота заради това, че правят елементарните неща - сложни. Използвай кварталните кукли за задоволяването на човешките нужди, загърби чувствата и се преструвай, че така ти е добре - пък в последствие обикновенно се свиква и си става добре.

6.   Как ми се иска да проявя женска солидарнст и да оспоря казаното от човека, но....И аз забялязвам как днешните "девойки" са с все по-големи изисквания, а това което предлагат е все по-оскъдно (в повечето случаи няма никой на "Втория етаж", отварят крака и си мислят, че правят секс и т.н.:) И все пак ще кажа-мъже, вие сте си виновни! Години наред търсихте "Кукли" и сега се сърдите, че получаватв само това (ако можете да си го позволите де), наместо хора срещу себе си. Опаковки- колкото си пожелаеш, пита се къде е съдържанието...

7.   Ами аз никога не съм срещал човек срещу мен, т.е. тези които са хора не са ме пожелава ли. Последния път просто ми стана ясно, че жената която ми беше допаднала си пада по високи стройни хубавци. Като излизам по заведения виждам само надути флйорци- ми не си падам по кухи лейки. И не, до сега не съм имал до мен човек по-висок от мен. Да имам си вкус за жени, но пък всеки човек има някакви осещания и изисквания за партньора. И понеже тук е сайт за споделяне реших да драсна няколко изречения и да видя как мислят хората, защото това което виждам около мен, смятам е с доста объркани виждания. Дано не сте ме разбрали погрешно и не съм обидил някой! Благодаря за коментарите Ви!

8.   П.С. И не водя партьора веднага към леглото. Ако си пишем с хора, които мислят като възрастни, то биха се съгласили, че секса е нещо нормално за една връзка. Пък и оттам сме се пръкнали, освен ако тук хората не са от Великобритания и , носещи името Доли.

9.   Така ще е докато и ти не станеш тарикат. Жената обича да бъде лъгана. Сами си го казват - обичат да бъдат ухажвани. Ухажването е сваляне на звезди - вид лъжа. Лъжа, че винаги ще бъде всичко по мед и масло. Илюзия за обичане, но само загатнато. Т.е. фенки са на лицемерието и игричките. С месеци ще се прави на недостъпна, а през това време може би ще спи с друг (ако става за нещо на външен вид).

Жената не иска да бъде обичана, поне докато тя не заобича. Или иска, но само, за да се забавлява като измъчва обичащия. А тя заобичва след един хубав успешен секс, какъвто истински влюбен мъж не може никога да й даде, просто, защото я обича. Такива са. Затова се хващат с други, които им се лигавят и се преструват и лицемерничат. Жената обича да е с тарикат. С тартора на бандата. Ако може да е рус, да пуши и да е самоуверен /самовлюбен до дупка е плюс. Първо да си купува нещо за себе си и после да й дава от него (колко щедро). А не да я пита тя какво иска. Жените не обичат да ги питаш и да им искаш мнението, да се опитваш да бъдеш равноправен. Те искат да бъдат насочвани. Да им казваш ти какво искаш. После се влюбват в тях даже и реват "той ми изневерява, а аз толкова го обичам, че му прощавам, само да е с мен".

Повръща ми се!. Знам всичко това, но не мога да го използвам, защото се отвращавам.
30% от една бивша личност, обичала някога истински.

10.   Номер 9 го каза чудесно, точно така си е, но от това печелим само ние жените. Ами да, защо да нямаме изисквания, защо да не искаме от един мъж да е материално и прочие осигурен...

Любовта минава, чувствата си отиват...не искам да имам човек с който да летим в облаците, ама да не мога да разчитам на него от материална гледна точка. Радвам се и затова, че жените стават все по-силни и силни и един ден тотално ще завладеят света... както и да е, но се замислете какво предлагате и вие...искате да изглеждаме еди как си, да се държим еди как си-ами ето, превръщаме се в тези "куклички" изисващи много...

Колкото до височината-да, аз примерно не харесвам ниски мъже, но аз съм към 1.70м, ти с твоите 1.68 си намери някое малко момиче-има и доста такива. Помисли за държането си спрямо момичетата, ако откриеш нещо което смяташ за отблъскващо-промени го...

11.   Мисля си че жените обичат да бъдем силни.
Ако сме силни и самоуверени може би дори че ни простят това, че сме истински...

13.   Сайтовете са пълни с комлексирани дами за които е много удобно да мастурбират - /така сега наричат чатенето/ седейки удобно вечер във фотьолчето си ако обаче се опиташ да скъсиш дистанцията тоест поискаш малко повече информация изчезват Ами погледнете какви изисквания имат Някаква дама с неустановена възраст например 45години желае да си чати с мъж м/у 35 и 43 и очакват някой веднага да клъвне и да започнат мастурбирането. След като стигнат до няколко оргазъма от типа ти как си аз готвя и гледам внуците в къщи си пожелаваме до следващото чатене-мастурб... Драги приятели не си губете времето с тези чекиджийки ами играйте на сигурно платете си за 1 или 2 часа

16.   9-ти номер е напълно прав.
Бях с сериозни намерения към едно момиче, и отначало всичко беше ок, защото я послъгвах, само за няколко седмици, и на нея много и харесваше, след това промених целия си живот, за да съм сериозен с нея и да ни е по-добре за по-натам. ГОЛЯМА ГРЕШКА, за която още съжелявам. Запознах я с комшията, който я лъже и използва постоянно и тя се влюби до уши, после започна и с другите ми приятели. Аз с цялото сърце а на нея и харесват да я лъжат и използват. Скарах се с всички, катастрофирах, куп глупости. Поуката: НИКОГА НЕ БЪДИ НАПЪЛНО ЧЕСТЕН С ЖЕНАТА. В момента, в който и казваш пълната истина, тя само ще си играе с теб, ама мнооого.