Споделена история от Секс и интимност

Постоянно се възбуждам
На 15 съм. Проблема ми е че постоянно се възбуждам от момичетата. И на вън и в училище и по телевизията и по снимки. Например разхождам си се и мине едно готино момиче в тесни дънки и големи гърди и аз съм на дърво.

Знам че съм в пубертета и е нормално, но чак пък толкова ли. Всяко по готино момиче ме привлича. Някой път се налага и да прочистя тръбите защото не издържам.
А от друга страна не съм много по момичетата, не съм имал приятелка, и може би и трудно ще си намеря. Просто не съм от тези които момичетата харесват.

По някой път се чувствам като някакъв перверзник че си мисля и се заглеждам по момичета от моя клас или които познавам.

Поради тази причина ми се налага почти всеки ден да мастурбирам и се чувствам вече пристрастен. Не мога да издържам няколко дни без да го правя. На третия четвъртия ден започвам да не издържам.

Кажете това нормално ли е. И ако е нормално, около каква възраст спира.

Коментари

1.   „На 15 съм. Проблема ми е че постоянно се възбуждам от момичетата. “

Къде е проблемът? Радвай се, че не са момчета, че тогава изборът ти е малък, поне хетеросексуални момичета има достатачно.

„Кажете това нормално ли е. И ако е нормално, около каква възраст спира. “

Напълно нормално е и ако имаш късмет няма да спре до 90 г. възраст. Моят съсед хвана на калъп 86 годишния си баща с 60-годишната му мед. сестра, която го е „обгрижвала“ ежедневно. Проблемът беше, че жената била омъжена и стана, каквото стана...
Бащата на Хулио Иглесиас е бил към 90-годишен.
...., а и не е нужно да се сдържай, можеш да „пропушваш тръбите“ ежедневно, ще ти се отрази добре и няма да се излагаш да ходиш толкова надървен в обществото...

2.   За да си още по сигурен, че всичко си е точно, аз също потвърждавам думите на номер 1. :-) При теб всичко си е нормално.

3.   Бий повечко чикии и ще се оправи. Аз така се оправих

4.   Аз също съм г/д така, само че съм момиче на 14;d. Е, не се възбуждам от всяко момче, но все пак има и такива, от които много се възбуждам. По цял ден мисля за секс, много често мастурбирам. Имаше периоди, в които го правех всеки ден по 2-3 пъти. Имам всякакви фантазии, изобщо само това ми е в главата. Аз смятам, че е нормално и няма от какво да се безпокоиш. Не знам кога ще спре, може би като влезеш в критическа възраст :D. Иначе.. мастурбирай си, поне докато не си намериш някое момиче, с което да правиш секс. Аз така правя, тъй като и аз не съм от харесваните..

5.   Еи Това значи че имаш много тестостерон и това е супер за теб като станеш на 20нещата с момичетата ще седят друго яче.
Но сега може да се заемеш с спорт да кажем бягане плуване колело може и да станеш много много добър защото хормоните са най важни за там.

6.   И аз също по цял ден мисля за секс. Търкам си путето на в/у във възглавницата, слагам си душа там докато се къпя и съм само на 12 нямам гадже!

7.   Пич, аз съм голям мъж, като бях на 14-15 години, по цял ден мислих за секс и дървик пишката. В автубуса като видех някоя Кака готино пиче, така ми се надървяше, че си пусках блузата или якето по-надолу, да не се вижда палатката, че има и други хора.

8.   Напълно нормално е това мили момичета, аз когато бях на вашите години също съм го правила, стигала съм до десетина и повече оргазма при мастурбиране. На тази възраст хормоните ви бушуват и е по добре да го правите самички от колкото да започнете да водите полов живот на тази крехка възраст.