Споделена история от Секс и интимност

Може би ме е яд на другите, че им е пуснала
Не знам дали тази история е за тази категория, но съм сигурен, че тук ще мога да получа някакъв съвет. Живея в малък квартал, в който всички се знаем, така че няма да използвам имена и ще карам що-годе накратко. Има едно момиче в квартала ми, за което се говори(при това от сигурни източници), че върти няколко гаджета на пръста си едновременно, включително че и няколко от квартала са я минали. Мен по принцип тя не ме интересува, обаче като се сетя за всичко това и... не знам, като че ли това ме дразни много. Не бих казал, че я ревнувам, понеже не си говорим много. Дори и здрасти не си казваме. Може би ме е яд на другите, че им е пуснала. Мислех си и аз да се пробвам, въпреки че знам, че тя никога няма да се съгласи, понеже не съм много добър в общуването с жените, не знам какво да говоря, как да се държа уверено. Още повече, че съм девствен, а съм почти на 26 години. И нали се сещате, че ще е супер унизително защото ни знам какво да правя, ни нищо. особено както казах квартала ни е малък, и ще изглежда жалко ако се разбере. А 100% ще се разбере, при това момичето ще каже със сигурност. При условие, че аз съм на 25, а тя на 16-17. Тя има по-голям полов живот, отколкото аз за цял живот няма да го догоня и наполовина. Преди да напиша тази история си мислех, дори да и предложа пари за да си легне с мен. То всяка жена сигурно ще каже, че не се продава, но все пак в тая криза и 100 лева са си пари. Обаче тия пари, които смятах да и дам, по-добре да ги дам на някоя проститутка. Поне ще знам че ги давам на професионалистка. Искам да ми дадете съвет как да мога да я забравя, да не мисля за това, което прави с другите, как да не ми пука за всичките, с които е била а и ще бъде. Дано ми дадете някой ценен съвет. И дано този път модераторите на сайта се смилят да ми пуснат историята.

Коментари

1.   Определено отиди при проститутка, ще видиш що е това секс, ще научиш това-онова. Не се унижавай с онова леко момиченце, та тя е още дете.

2.   Хм, може момичето да те е излъгало, но ако ти е мерак, редно е да опташ. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ? ПРЕДЛАГАЙ ПАРИ. Може и да ти се върже, нищо, че си загубеняк, ти си батко!
Давам ти много прост и ефективен съвет - покани я на кафе и ? подари някакво плюшено меченце, просто си го видял и си мислил за нея.
Извеждай я няколко пъти, но гледай да я изкараш по тъмно и да я натисниш.
Използвай следния тест - понечи да я целуниш, ако ти даде ОК - почваш да мачкаш гърдите ? - ако ти даде ОК, пъхаш ръка под дънките и действаш - ако ти даде - 200% ще ти пусне и следващия път си носи кондом и я оправи на пейката.
Можеш и да я накараш да ти направи свирка първия път, няма как да разбере, че си девствен, споко! Не вярвам и другите да са били кой-знае, колко опитни...

Ако не ти се занимава - инвестирай парите в професионалистка, ще останеш доволен

3.   От автора към номер 1. Момиченце, момиченце, ама какви неща съм чувал, че прави.

4.   Ти си много зле. Мислех, че си на 15-16, но като видях, че си на 25 направо се учудих. Разсъжденията ти са като на пубертет. Не си ли мислел да бъдеш с момиче, което наистина харесваш и искаш да имаш връзка?

5.   Към номер 4. Не мисля, че в днешните момичета има някакъв кой знае какъв морал, за да започна връзка.

6.   Номер 5, не мисля, че имаш право да обобщаваш. Никой не му е виновен на авора, че е 25-годишна девственица и се е подпалил по кварталната к.. ва.
И от двата вида винаги е имало, има и ще има и както не е вярно, че всички момичета са к... ви, така не е и вярно, че днешните момчета са всичките задръстеняци

8.   Пич, ти си свършил курса. Ако не си правил секс до поне 25... никъв *уй не става от теб. Сори, ама е така. Ти ще си от онези вечни ергени, които са супер зле, срамежлив и сдухани цял живот...