Споделена история от Секс и интимност

Дори не знам какво чувствам
Аз съм на 23 години, последните няколко от които страдах от анорексия и това почти съсипа живота ми, включително това, че никога не съм имала приятел.

Запознах се с един мъж от скайп, излязохме заедно два пъти, като на втория почти стигнахме докрай.. Казах му тези неща за мен, той ме утешаваше, каза, че много се притеснявам и т.н..

Вчера го срещнах на улицата с друга жена и просто не знаех как да реагирам и се качих на автобуса като някаква хлапачка. Днес ми пише смс-и сякаш нищо не е станало.

Виждали сме се само два пъти, но дали трябва да го попитам каква ще бъде връзката ни. За мен е ок да е само физическа, но няма да търпя да се вижда и с други... Да говоря ли с него или да не повдигам въпроса?

Коментари

1.   Мила, може би той не те приема насериозно. Може да си за него просто приятелка, не нещо повече.

Виж, ако ти е обещавал нещо, или ти е предложил, това е друго. Тогава не би трябвало да търпиш такова поведение. Ако сте заедно или ще е само с теб, или просто няма да сте заедно. Подобно поведение е недопустимо.

Все пак, попитай го. Питай го какви са намеренията му към теб и се изяснете. По-добре да знаеш и да те боли, отколкото постоянно да се чудиш и измъчваш.

Успех ти желая, миличка, и не се притеснявай, не е нито първият, нито последният ;)

2.   Зарежи го !!! Не си струва. Уважавай себе си! Имай достойнство. Ще срещнеш подходящия рано или късно!

3.   А ти от къде знаеш, че не му е просто позната, колежка или пък роднина?

4.   Зависи от случката в която си го видяла с другата ... доста е относително... имам предвид че човек трябва да умее да преценява ситуациите а не да си прави заключения на/от момента, но все пак трябва да му дадеш шанс и да говориш с него :) Успех ;)

5.   Мило момиче, моят съвет е да не се вкопчваш в първия срещнат. Мъжете понякога действат много различно от жените, за да повдигнат самочувствието си. Съветвам те да действаш като мъж- т.е. забавлявай се и не влагай много емоции в познанството. Прави любов с него, опознай го ако искаш, но се грижи за себе си. Бъди желана, усещай се желана, с него с други, не се опитвай да го ограничаваш докато се справиш с проблемите които си имала. От теб зависи колко бързо ще излезнеш от кризата и ще започнеш да имаш пълноценни връзки. Не бъди ревнива, а се старай да си щастлива. Тази жена може да е всякаква- от комшийка до съпруга. Гледай ти да си добре.