Споделена история от Секс и интимност

Девствена на 16?!
Здравейте, момиче съм и съм на 16. Девствена съм. Интересно ми е момчетата и мъжете на какво мнение са за девствениците на тази възраст или най-просто казано - кефите ли се, когато попаднете на девствено момиче? Тъй като аз много се притеснявам от първия си път.. и в главата ми нахлуват сума ти и въпроси като: ще боли ли, с правилния човек ли ще е, а на момчето ще му хареса ли... просто ми е интересно какво ви е мнението за неопитните момичета и ако можете да ми дадете и някакъв съвет, как да се отпусна по-бързо или нещо подобно? :)

Коментари

1.   Не знам за другите, но аз се кефя много на такива момичета.

3.   Тук има 12345667 такива теми, четете малко и стига сте пускали едни и същи неща

4.   На мнение са, че трябва да почакаш до 18 години. :)

5.   Аз съм момче но не ходя по момичета за да ти кажа точно какви ме "кефят".

Но според мен наистина не трябва да бързаш. По добре да е с някой свестен и цял живот да помниш първия си път, от колкото да е с някой пълен простак като например тоя който е написал коментар н1, който сигурно е 40 годишен перверзник задържан няколко пъти от полицията заради прекаления кеф по такива момичета.

Учи, работи осигори си бъдещето. Секса няма да ти избяга. Ако си намериш свестен мъж който да те обича истински, той ще те разбере ако и на 30 си девствена

6.   И аз съм момиче на 16 почти 17 девствена и кво да рева ли ?! когато му дойде времето ;)

7.   Аз също съм момиче на 16 и съм девствена. Имам си приятел, който не ме притиска слава богу (може би най-вече заради факта, че и той е на моята възраст), защото аз съм твърдо на мнение, че не съм достатъчно зряла за първия си път, а и според мен не само аз. Мозъкът ми е като на малко дете и още правя безброй пакости и щуротии.. и да си призная, ето това се нарича да си живееш както ти се иска ;д а повечето момичета на 15-16 год. се имат за някакви супер големите и зрелите хора (еми сори ама Не) и затова живота им се превръща в еднообразие, въпреки че те го наричат забавен, поради факта, че всеки ден са по дискотеките и на кафе. Добре малко се изместих от темата.. но е така и искам да допълня, че повечето хора ме харесват точно заради детското в мен. Останете си и вие деца, порастването няма да избяга! :))

8.   Аз съм на 15 и още не съм имала никога гадже не се оплаква!

9.   И аз съм на 16 и съм девствена. Горда съм с това и мисля, че днес такива момичета се срещат все по-рядко. Също така не мисля, че трябва да се бърза. Това е нещо специално и трябва да се случи тогава когато се чувстваш готова и си сигурна, че това е правилния човек с когото трябва да си!!

10.   Аз също съм на 16, почти 17 и още девствена.
Момчетата, които са ме питали се учудват и повечето от тях мислят, че трябва да го направя, но аз мисля да чакам още.

11.   По-добре не бързайте, че връщане назад няма :)
Е, и не преигравайте де, като оная, дето стояла девствена до 30 г. и чакала да й пораснат крилца...
Абе то като е тръгнало да става нещо по-сериозно се усеща. Не лягайте с първия срещнат, но и не чакайте планината да дойде при Мохамед...

12.   Хехе, толкова девственици на едно място отдавна не бях виждал ;D Аз също съм девствен, но с разликата че съм момче на 24 г.

13.   И аз съм девствена, а съм на 17. Имало е милиони възможности, но искам да е с правилния човек!!

14.   И аз чаках някой, когото да обичам истински, но като станах на 18 разбрах, че няма да го срещна скоро, а момчетата на моята възраст искаха да го направят с която и да е и да преминат на друга (повечето де). Затова на 19 го направих с по-възрастен от мен мъж, който знае какво прави, когото не обичах кой знае колко, но му имах безкрайно доверие и до сега вярвам че беше правилен избор. Да го обвържа с темата- никога не знаеш кой е най-подходящият и кога е най- добрата възраст за това. Просто изведнъж усещаш, че е правилното време и правилният човек стои пред теб. Няма по-хубаво усещане. Що се отнася до мъжете- 16 не е много голяма възраст та да са впечатлени от нещо. Виж, като станеш на 25 примерно и срещнеш Него, то той би го оценил.

15.   Напълно съм съгласна с коментар номер 14, защото съм на 26, до тази възраст не се реших да го направя, все не намирах подходящ и изведнъж се появи Той и го оцени и съм щастлива, че не съм бързала, а и съм си съвсем нормална, нищо че толкова време съм била девствена. Така, че не виждам за какво трябва да се притесняваш, просто приеми че на всеки си му идва времето, различно е, кой по-рано, кой по-късно и така. Да не ти пука въобще! И твоето момче ще се появи и ти ще го усетиш, че е Той. Късмет:))

16.   Мен ме отвориха на 16. Нямах си сериозен приятел, на въпреки това момчето беше много внимателно и не каза на никой. Единствена аз от компанията бях девствена на 16, на мен това не ме притесняваше. При всички момичета болката от първия секс е различна - мен не че боля много, а моя приятелка - адски много. По принцип знам, че момчетата харесват девственици, но за да му хареса напълно НЕ бъди като труп, а се движи и ти. Успех и не се плаши чак толкова!

17.   Мхм, по мое време (преди петнайсетина години) си беше съвсем нормално момичетата да са девствени на 16. По-отворените тогава го правеха за първи път, а по-притеснителните и т. н. до към 18-19. Гледай сега какво става, девствениците на 16 явно са изчезващ вид :)) И кога се отварят повечето момичета днес - към 14 години ли? Любопитно ми е.

18.   О, мисля, че не ставаш, прекалено много си закъсняла, щеше да стане човек от теб ако беше го направила преди 12 ама сега вече няма файда.. Хората на твоята възраст вече са с по 2-3 деца :)

19.   И аз съм на 16 и още съм девствена.. Пробвала съм с едно момче което много обичах няколко пъти, но просто не стана. Може би не е бил правилния за мен