Споделена история от Секс и интимност

Спах с негър с огромен пенис
Преди няколко дни спах с негър за първи път в живота си. Бях чувала, че имат големи полови органи, но не предполагах, че може да ми се стори толкова голям. Беше ми трудно да се възбудя от уплаха, понеже съм свикнала на по - малки размери. Имам предвид нормални размери. А този беше като на кон, може би заради цвета... можех да го хвана с 4 - 5 ръце, изглеждаше ми на око около 25 - 30см. и понеже му тежеше не ми даваше да му го пипам, а той сам го държеше и правеше всичко.
Нямаше как да го вкара целия, но беще хубав,о защото беше доста дебел.
Има ли други дами, които са били с негър? При вас как беше?

Коментари

51-94 от 94

75.   Завиждам ти! И аз искам мъж с огромен инструмент, който буквално да ме побърка.

76.   работех в Кипър в един хотел. Там имаше едно черно момче на31г много добро и скромно, беше чистач. Аз също бях чистачка и се имахме много с него. Аз бях тогава на 42г и един ден в склада на подземния етаж искаше да ми помогне и беше застанал зад мен. В стремежа да ми помогне се долепи плътно до задника ми и аз почуствах нещо голямо и твърдо. Сконфузихме се леко той не знаеше какво да каже, аз обаче се възбудих много силно, прегърнах го и го целунах. Той като че ли това чакаше, сграбчи ме с двете ръце за дебелия ми задник и навря езика си в устата ми. След това ме надупи на едни стари одеяла и чаршафи и ме еба 20-30мин. вклю. и в дупето. От тогава почти всяка вечер ме чукаше. След като се върнах в България се минаха 2год. докато се обвържа с бял мъж. Истина е че която е спала с черен се пристрастява.

77.   До 74 - кви 30 санта бе кукло, хвани една рулетка да видиш колко са 30 санта и тогава говори...

81.   Ако Негъртино Лорети те те изостави, щом си толкова ненаситна за голяма патка, купи си магаре и си го дръж на терасата. Сигуген съм че никога няма да ти откаже.

82.   И аз много обичам негри, осбено големите им надути черно-сини устни и накървените им очи. А миризмата им направо ме подлудява - същата е като на пудела ми, който много си го обичам.

83.   До 82: От всякъде си личи, че си правиш "ташак" ;) Но както и да е! И само ще ти кажа, че не всички миришат, а тези с които съм била, гарантирам, че са по-подържани от тебе! Dump ass!!!

84.   До 83. То сигурно и ти си милишеш като тях, за това не си усетила миризмата им!

90.   82 и аз имам пудел но мисля че те повече миришат на Джак Ръсел. Не си падам по негри поради много причини, но най важната е че не искам да ми дадът походка като на една съседка от дугия вход и да ми праснат прякор като нейния "заднта пра-ка".

96.   това за халите и лавов мост е вярно-аз така го открих моя негар, известно време обикалях сама с надежда(че откога ми беше мечта за някои такав) докато беше хубавото време, седях си сама по пеиките, и наи сетне ми излезе касмета хахаха които иска негар да ходи по центара пред да е завалял снега и да се изпокрият бухахах за моя мога да кажа, че освен, че е с перфектно натурално тяло има и наи- меката и хубава кожа на света, няма с какво да я опрелича колко е нежна ммм, на размер е добре, има ужасно хубави платни устни и хубава усмивка :) мн е чист, няма един косам по тялото, което е по хубаво от всичко взето заедно дотук:)

абе отвсякаде е идеялен и човек се пристрастява кам такава красота(е разбира се, ако харесва екзотични маже)... на характер е мн свестен засега, мусулманин е и се моли по няколко пати на ден в джамиата и аз го чакам отпред хахах естествено е обрязан, и това сащо е мн хубаво, а не да му виси като някво смрадливо черво... аиде сега да видя коментарите:)))ехх откога ми беше мечта да си имам негар, сащо другото, което ми харесва, е че е почти от синио черните негри-мен ме кефат вазможно наи черните :))))

97.   Браво, късметлийка, и аз харесвам възможно най-черните, то и моят си е африканец, но може и по-черен (разбираш ме). Заедно сме от почти 4 месеца. Всичко в него е перфектно, много го обичам, както и той мен. Много добър човек е, много! Желая успех и на Вас двамата!
Той е от Того, християнин и е на 30 години :)
PS: Радвам се, че има и други хора, като мен. В крайна сметка, изборът си е наш, а черните са не по-малко хора... Разберете го най-накрая!

98.   мъже колеги и приятели тук чета всякакви простотии но помислете малко не мислите ли че явно размера има значение и то когато ни твърдят че няма значка това и че им пасва и тн явно поне аз се убедих че не е така. А и другото което е че не е останала една истинска женска страна от гледна точка на това че търсят чужденци и коя спала с турци коя с цигани коя с негри и талибани всякакви а има изчисления че на всеки един БЪЛГАРИН се падат по 5 жени а те къде са???? . другото ми питане към ЖЕНИТЕ!!! за това ли ви доведоха тоземците който седят на джамията то негри то нз си какво та да си избирате и те да взимат хем българска п, , ка хем гражданство и до веки тук ДОКАТО СЕ ОБЪРНЕМ И БЪЛГАРСКАТА НАЦИЯ СТАНАЛА МЕШАНА СКАРА :( :( :(

99.   Да ви се не видят и негрите, толкова са нагли и нахални. Никога не бих се хванала с някой от тях. Това че миришат е вярно, а това че имат големи пениси е мит, зная го от моя приятелка, която нейния хубостник я зарази със СПИН.

100.   хахах заразил я сас спин-еми така е които прави секс без презерватив, мога да говоря много много по тая тема, но тук не е мястото и темата за това:) един булгарин може да те зарази точно толкова сас зарази, както и някои негар, даже от булгарин е много по вероятно, понеже негрите нямат чак такав избор на жени, и маж да ми е някои, пак няма да му дам без презерватив, ако не искам даца, пук вие си се заразяваите и си правете аборти, после проблема е в нас и ние си рискуваме здравето и живота даже... както казах това е друга тема :)

и мажете престанете да говорите глупости, защото размера е от значение, при жените гардите са вапрос на вкус, минава и без тях, ама за секса е савсем друго, ако вразката се основава на това само! и престанете да говорите сащо, че ще станем, , мешана скара, , -да родиш дете на не бял муж не е нищо скандално-даже още по добре, защото ще знаеш, че ще баде красиво, иначе е игра на тото хаха

както казах вазползваите се от центара ни, седете по пеиките, по спирките и тн, докато не са изгонили негрите от бг още, докато не е станало студено времето, или те самите не са трагнали за други страни, защото после ще трябва да се утешавате с недотам приятни раси, а сега е като candy shop -толкова са много, че даже може да си избереш по черен или по бял негар, нисак, слаб висок и тн :D

освен това, мн филми гледате-това, че някои е негар не значи, че му е огромен! вапрос на касмет си е, ако улучиш такав... аз много се кефа с моя като минаваме по центара или си седиме на някои пеика като гледам хората колко са вазмутени хахах наи-шокирани са старите хора естествено, но те не са виновни-навремето се е знаело, че всички не бели раси не са добри:) оня ден си седяхме до входа на метрото до кфц и моя ме беше прегарнал и ме галеше по косата, саответно много хора минават, и както си гледат в земята изведнаж вдигат поглед и се изпулват на среща, неочаквали какво ще видят хахах маи след вазрастните наи-вазмутени са полицаите, които с такава злоба ни гледат, но моя си има документи за доста време напред и не се притеснявам, че ще му напраят проблем:) като преди няколко дни минахме около цум и имаше мн полицаи и щяха да припаднат като ни видяха колко сме си щастливи рака за рака и се смеем, изгледаха ни така се едно минава чисто гола жена бухахах

101.   Ами тогава да е направила като мен, аз и той ходихме да си направм тест, и на двамата беше отрицателен. А с останалите съм го правила винаги с презерватив!!!! С него също!

102.   евала 99 и болести пренасят всички циганите хепатит негрите азиатски букети турците буби и тн. и накрая сърби боли драгомие и после болници

105.   97, моя Яо е от Судан и той като твоя е мнго черен. Така като глеам, големи сме късметлийки и двете. Много го обичам и с него правиме само анален секс, той на мене и аз на него със "страп он". Само да знаеш как се радва когато му го вкарам, направо вие като куче от кеф.

107.   До №100
Уважаеми чичо Негър,
Аз съм 19 годишно момиче и искам да ти кажа, че колкото и да се опитваш да се правиш на жена, не ства, защото от километър се вижда че си мъж и то доста необразован. Напълно те разбирам че ги пишеш тези простащини, с цел да направиш реклама както на себе си, така и на расата си, защото кладенчето вече пресъхна. Преди, разни глупачки ви се вързваха, защото никога до тогава не бяха виждали негри и им се виждаше нтересно и по екзотично и искаха да пробват. На края, всички разбраха че това че имате големи пениси е било неверни хвалби от ваша страна и е просто мит. От известно време нещата се промениха, защото дори и най тъпите ви разбраха що за птици сте и "славата" ви за това колко "хубави и чистоплътни" сте се пръсна и сега само гейовете и най простите и очукани сялянки се хващат с вас. Ти казваш че когато някой прави секс с вас, трябва да използва презерватив, но доколкото зная това не е достатъчно и като допълнителна предпазна мярка, трябва да се добави и противогаз и пълен гумен химически костюм, защото освен спин, сифилис и гонорея може да им накачите и един огромен и много разнообразен букет от болести като; Херпеси по лицето и гениталите и още няма създадено лекарство което да ги лекува успешно, хепатити-А, Б и Ц, Онкорцерциазис- това е паразит който може да доведе до ослепяване, Менингит, Пневмония, Скистсомиазис, Шигелозис, Тифус, Жълта треска, голямо разнообрзие от чревни паразити и други които нито имам времето, нито пък желанието да изброявам. В същност, няма защо много да се притесняваш за това, защото както се чува, скоро ще ви изпращат с еднопосочен билет обратно в родината ви, където отново ще имате разкошния и луксозен живот с който толква много се хвалите. Като високо квалифицирани кадри, съм повече от сигурна че ще ви вземат на старата ви работа без проблеми и отново ще берете банани за 5 лева на седмица. В часовете за отдих и развлечение отново ще можете да с гоните по дърветата с приятелите си и да си прекарвате страхотно. Единствените на които ще им е тъжно когато ви махат за збогом ще са гейовете, но скоро ще им мине, защото я гледай колко турци си имаме.

108.   моя мурджо е от Тобего, адски сладур чак с лилави венци
а ноктята на краката са му като топени в дзиф, косичката му е една такава сладка кърдава на топченца а как се целува ако знаете, такива лиги потичат...

109.   Някои жени тука говорят за това че негрите имали големи пениси. Една се катерила като катеричка по неговия, друга пък че все едно се борила със питон и всякакви други глупости. Тези жени (ако изобщо са жени) които ги пишат тези глупости, или са откачени, или се опитват да ни промият мозъците. Не ги знам колко големи са те там доло, но моята не е с размер на кофа и всички мъже с които съм била, са биле с нормални и напълно достатъчни за мен. Ако някой иска да ме впечатли, може да го направи с интелект а не с голям пенис. Не съм магарица и не си търся магаре.

110.   номер 107 ти си напално откачена и то не само, защото си мислиш, че сам маж и то негар чак хахахах няма да се впускам в подробности, защото темата не е за обиди, но се личи, че даже един грам не си разбрала от написнаото, нито си общувала с други раси очевидно, за да си мислиш, че пиша някви си измислени работи... написала сам моите впечетления подробно, за да тези жени дето нямат опит с негри да им се поизясни ситуациата :))) и аз точно това казвам-това, че е негар, не значи, че трябва да му е голям, или това, че е булгарин не значи, че трябва да му е малак, всичко си зависи от условиата на живот и наследствеността... това, коеот се опитвах да кажа, е че размера не е от кои знае какво значение, защото ваншниа вид на екзотичен маж е достатачен за да трагнеш с него и без чак толкова голям размер!

освен това не само геиове ходат с негри, явно не ходиш достатачно по центара.... мен пук белите маже изобщо не ми харесват и се радвам, че булгариа се напални с негри, защото вече няма да сам на поговорката, , като няма риба и рака е риба, , даже един азиатец емигрант МН ме харесва и само като ме види по центара ме преследва буквално да ми иска номера и тн, ама понеже хода серизоно с моя негар и няма да се вазползвам, иначе ако сам необварзана веднага ще го приватизирам :D тея азиатците са геиове, ама тоя явно е изклучение хахахах а за грамотността, вращаи се в пурви клас като толкова даржиш на сяка буква и запетаика, за обидите спрямо негрите сащо няма да коментирам, под достоинството ми е като културен човек...

и последно-99 процента от негрите са сто пати по чисти от булгарите вав всяко отношение, чак сам смаяна и не говора само за моя, просто виждам и останалите по улицата и приятелите му, сигорно сам видяла само един или 2 негри дето смардят и бяха мрасни, и то само защото явно са спяли по улиците или кои знае каде и са мн закасали!

111.   №110,
Щом като единственото нещо, с което негрите могат да се похвалят като раса, е големи пениси, наистина сте за съжаление. Сам виждаш колко е умственния багаж и на жените които се хващат с вас. За в бъдеще, ако искаш да продължаваш да се правиш на българин, първо ще трябва добре да научиш езика и да се изразяваш правилно, като нормален човек. Казваш че е добре българска жена да има дете от негър. Добре е за кого?! - За нея?! - За тебе?! - За детето ви, което ще има гинетичното наследство и от двама ви?! За кого?! Ти изобщо виждал ли си, или поне чувал ли си, как другите хора и по специално децата се отнасят със мулатчетата и че в повечето случаи не е само заради цвета на кожата ?! Не казвам че това е правилно, но е факт. В момента в който го създадете това дете, го осъждате да живее живота на втора класа човек и това не е само в България! Една моя братовчедка е точно в това положение. Сега си бие главата стената като гледа колко нещастно е нейното мулатче, заради отношението на другите към него. Теб очевидно тези неща не те притесняват, защото си перде.

112.   111, ама ти наистина не си добре, ако мислиш, че това е мъж и то чернокож.... Това за децата е "проблем", който е въпрос на време да изчезне. Просто българите не са свикнали с Африканците. В Америка е рядкост да видиш чисто бял или чисто черен човек! Глупави сме не ние момичетата, които сне избрали различното, а тези които не могат да го приемат!

113.   №112
Ти говориш за Америка, но очевидно не си била там, защото говориш за неща които не са ти ясни. Знаеш ли, че расовата сегрегация там е много голяма, особенно в южнат част? Знаеш ли, че за осинвяване на бели деца се чака много години и листа е дълъг от Земята до Луната? В същото време сиропитаищата са препълнени с черни бебета и никой не ги иска. Изборът си е твой, нико не те спира. Проблема е там, че детето ти ще страда.

114.   номер 112, изобщо не сам сагласна, че е лошо да имаш дете от негар, прав си, че хората са расисти, защото са идиоти и такова дете би имало известни проблеми, но пурво това зависи от средата и второ това евентуално е само докато е дете, защото като вазрастен ще има мн повече преимущества-тоест визуални, искаш да кажеш, че е по добре да се подиграват на едно дете, че е дебело или има голям нос, но мислиш, че е нормално за подигравка, че е мулатче!? просто човек трябва да се направи, че не забелязва, сичко си е до харакетера-ако ти знаеш, че не си грозен няма значение някои идиот какво мисли, защото ученическите години минават мн барзо и второ мн си зависи както казах от средата и училището...

а родителите сами толерират лошо поведение спрямо ралзичните деца и подобни изказваниа показват, че и вие сте такав родител, защото сигорно ако чуете, че някви родители говорат лошо за някое мулатче няма да направите нищо.... тези разсаждениа са точно като за бездомните животни-почти всеки ги сажалява, но все още мн малко хора биха си зели непородисто в кащи, а да не говорим да го приберат от улицата и да се погрижат за него сами... тоест повечето хора мислят, че не е справедливо лошото отношеие кам негрите и мулатите, но те не биха приели такав човек в семеиството си... нали трябва да се почне от някаде, засрамете се! а някои от коментарите по темата освен, че са измислени, не само не писани от жени са напално откачени без всякакава садаржателност, пук аз не си виждам предниа коментар незнаино защо...

както казах и по горе размера не е от такова значение, а самиа ваншен вид, всеки си има тип маже, които харесва, и не само не ме кефат бели маже, ами вече като ги вида да седят някаде близо до мен и гледам да се обарна на другата страна да не им гледат и слушам простотиите-мн самочуствие, малко акул, преди поне ги гледах с отвращение и си мислех на ум колко се радвам, че от години не се занимавам с булгари, ама вече и това не мога да понасям, направо имам алергиа

115.   Абе 114, стига с тези простотии за големи пениси, ти за друго не можеш ли да говориш, или просто нямаш с какво друго да се похвалиш. Това очевидно е единственият ви атрибут за годост. При вас, всичко започва с него и свършва с него, абсолютно нищо друго. Ти нито приемаш, нито предаваш. Колкото и да ти обясняват, ти въртиш на едно и също място, като счупена грамофонна плоча. Пълна трагедия си! После се чудиш защо мнението на хората за вас е такова и само очукани малоумички и педерасти се хващат с вас. Щом вече не обичаш и бели мъже, трябва да отдеш някъде където има много черни и проблемът ти ще е решен.

116.   аз не сам казала, че няма расизам, каквото мислех го казах в горниа коментар, мн ясно, че и в америка са расити в някои щати или окрази, но хората са свикнали с негри колкто и да са расисти и нямат избор, това е разликата, всяко чудо за 3 дни, ние гледаме негрите като полезни изкопаеми, защото не сме ги виждали досега... и това ще мине :) а сиропиталищата са пални с черни деца да, но това е друга тема, нямаща общо сас нашата тема:)

118.   №116
Ти казваш че всяко чудо е за 3 дена и сед това хората ще свикнат с тях. Знаеш ли че в западна Евопа има негри от 16 век(закарали са ги там като роби) и след всичките тези години, там все още има расизъм. Така че ти си направи сметка колко години ще минат, че хорта тука да ги приемат нормални. Много добре се знае че, традиционно в държавите от източна Европа има много расизъм и че това няма да се промени скоро. С това нашествие от араби и негри, което става в момента, всички в Европа са пропищяли и нещата не само че не се подобряват, но и стават все по зле.

119.   номер 115, аз точно това казах няколко пати-че размера няма значение, а ваншниа вид на мажа е важен, независимо от расата му! маи не аз сам като стара грамофонна плоча, ако разгледаш коментарите ми хаха казвам каквото мисля и каквито са ми впечетлениата досега, нищо повече... и не ми се спори повече с това, че очевидно не сам маж :D

ако размера беше толкова важен би трябвало да хода с всякакви маже без да подбирам по вид и с някакви 40, 50 годишни чичковци, както правят повечето жени-като чуят за размер са готови да си легнат с всеки хаха расизма винаги ще си го има навсякаде, но просто хората приемат, че нямат избор и това е-както на нас не ни правят впечетление циганите по улиците освен, ако не са някаkви тип клошари и тн

120.   №114 казва че е хубаво, бяла жена да има дете от черен мъж. Не разбиам какво му е хуавото на това, след като черния цвят, където и да отидеш по света, винаги е бил свързвн с мръсно, а белия с чисто.

Бял сняг
Бял слънчев ден
Бяло мляко(източник на живот)

Бели пари, за черни дни

Черни мисли
Черни вемена
Тъмна черна нощ
Да очерниш, да начерниш някого
Да зачерниш, да почерниш някого.......

123.   Моя Уроконко е от Етиопия и като ме чука, ме кара да издавам звуци като камила. Не знам защо, но много се възбужда от това, направо става като луд от страст- целия трепери и започва и той да издава подобни звуци.

140.   Добре може негрите да са всякакви, ама вие ни изкарахте нас белите, че сме егати смотаните и некадърни- тва е много обидно!!! Аз съм на 17 и се чудя дали да не пробвам някоя негърка, че и тях много ги хвалят.

141.   Добре може негрите да са всякакви, ама вие ни изкарахте нас белите, че сме егати смотаните и некадърни- тва е много обидно!!! Аз съм на 17 и се чудя дали да не пробвам някоя негърка, че и тях много ги хвалят.

142.   Като я чуя тази глупост че пениса не влизал да край направо не знам как ги мислите. Пениса ми е дълаг 19. 5 и дебел 13. 5. Досега и то не с 1 или 2 или 3 вени винаги съм го вкарвал докрай ВИНАГИ!!! По тесните ги е боляло но пак е влизал. Като прочета 17 ама не влиза целия направо ви се чудя.

144.   Искам и аз с негър. Да е секси, мъжествен, едър и страстен. Да ме лиже и чука здраво.

145.   Белите мъже са дар Божи! Лично за мен те са най- красивите и най- умните! . Дали са най- много на света! Голяма част от нещата около нас са създадени от тях. И ние белите жени сме късметлийки да имаме такива мъже (естествено, има и изключения сред тях)! Моите уважения към другите раси, но какво толкова за захласвате по мъжете им? Виждала съм черни и азиатци, прилични са, но не са нещо кой знае какво.

Black Sabbath

146.   Не зная какво толкова ги говорите тези негри. По телевизията ви навиват да ходите с негри и араби и най малоумните се хващат на въдицата. Сед това реват и очакват хората да ги съжаляват. Това се случи и с братовчедка ми. Живя около два месеца с някакъв нигериец и като резултат от това роднините и приятелите и започнаха да я отбягват, не толква заради това че е черен, а заради манталитета му. От няклко месеца са разделени и той не живее повече в апартамента и, но майка и е казала на сестра си - майка ми, че въпреки че са изпрали всичко по няколко пъти, още като влезеш и усещаш миризмата. Сега бща и ще боядисва апартамент и дано това да свърши работа.

147.   Black Sabbath, не знам защо реши, че някой се захласва по негри. Тази тема е провокация или детска фантазия.

148.   147, защото в действителност се случва и съм го виждала с очите си немалко пъти.

Black Sabbath

149.   Аз съм спала и с бели, и с черни, и с мулати. Най-надарени са сегашния ми приятел и този преди него, които са мулати. Повярвайте ми, членът не отговоря на расата. Имала съм черен с малък пенис, но пък се раздаваше невероятно. Всичко е до човек и до уменията му да прави секс.

151.   Много порно гледате, деца. Ако видите негър в истинския живот само като го помиришете ще почне да ви се гади. Радвайте се, че ги гледате само на екрана.

152.   Била съм с негър и му беше малък, но като №149 много се рздаваше. Имаше много голям език и го навираше една педя в дупката на задника ми, направо така, без да съм си правила клизма. Казваше че в секса това е любимото му, особенно ако предния ден съм яла шкембе чорба с много чесън и лютиви пиперки, направо ставаше като луд и започваше целия да трепери и да реве от сраст. Първото нещо което ме привлече в него, беше миризмата му. Миришеше също като моя булдок, когато се изпоти през лятото и не е бил къпан поне един месец.

156.   Чета, чета и нещо не ми се вярва! НЕ съм Африканец, Българин съм на 49 г. но съм с по голям от много чернокожи. Чудя се, ония с 30 см. как така е чука и на двете места, а моя е 24 см. От 4 г. Не мога да си намеря партньорка за секс, а тоя чак и отзад чукал!!! Отзад до сега не съм чукал, като го видят ток ги пердаши, голямо бягане пада. И смятам, че се пишат уникални глупости тук от джендари с развинтена фантазия!!!

157.   Здравейте!
Аз не съм била никога с негър, но съм имала преживявания с доста голям и беше българин.
Запознахме се с него в един сайт и започнахме да си пишем разговорите ми допадаха. След време разменихме фейсбук и започнахме там да комуникираме. Разговорите ни преминаваха на сексуална тематика аз много съм го привличала хаха и той мен но не му казвах в началото. Той беше женен но се оплакваше от сексуалния си живот. Пенисът му бил много голям и не правили хубав секс, хаха мислих че ме будалка никога не му били правили орална но когато ми показа снимка на възбудения му пенис до малко шише от минерална вода дебелината му беше колкото шишето и дълъг седях и гледах снимката не вярваща помислих че е фотошоп. Питах го колко е голям и той каза че е 23 см. и 5, 5 см. така на цифри нищо не ми говореше. Вече бях любопитна исках да разбера истина ли е и така реших да правим секс. Когато го видях наистина беше огромен а не беше в пълна ерекция стреснах се и бях готова да се откажа. Не можех да му направя свирка. Правихме секс такова преживяване не бях имала, но не му беше много твърд. Продължихме да се виждаме след това от време на време за около 6 - 7 месеца. Тръпка си беше секса с такъв пенис жена му горката съжалявам я истинско мъчение си е, тя цял живот ще е с него.

162.   Преди години, когато бях в Англия в работата имаше един негър от Африка. След работа се видяхме няколко пъти и веднъж в квартирата му врътнах една свирка. Изобщо не му беше голям, а с нормални размери като на всеки мъж. И мога да твърдя че освен главата, назад беше сравнително мек. До секс не се стигна, не исках да ми влиза негър. Дори и тази свирка незнам как се случи. Мисля че вече с негър не бих излязла.

51-94 от 94