Споделена история от Секс и интимност

Спах с негър с огромен пенис
Преди няколко дни спах с негър за първи път в живота си. Бях чувала, че имат големи полови органи, но не предполагах, че може да ми се стори толкова голям. Беше ми трудно да се възбудя от уплаха, понеже съм свикнала на по - малки размери. Имам предвид нормални размери. А този беше като на кон, може би заради цвета... можех да го хвана с 4 - 5 ръце, изглеждаше ми на око около 25 - 30см. и понеже му тежеше не ми даваше да му го пипам, а той сам го държеше и правеше всичко.
Нямаше как да го вкара целия, но беще хубав,о защото беше доста дебел.
Има ли други дами, които са били с негър? При вас как беше?

Коментари

1-50 от 94

1.   И какво готин ли е секса с такъв огромен пенис?

2.   и на мен ми е интересно, разкажи повече :)) иначе не съм спала с негър и най-вероятно не бих. не съм расистка

4.   Измислици

5.   Обикновено питанията "при вас как е, разкажете" са в стил - измислена история, но ми се четат чужди истории с подобна тематика. Нищо лично!

6.   Измислена история-провокация, да видим колко риби ще се хванат да си признаят.

7.   Като гледам някои от коментиращите имат сериозни комплекси.

9.   Спал съм два пъти с чернокожи, подмамен от тая представа за тях, но нищо особено. Може да се каже, че са малко по-дебели, но това е сигурно само визуално заради цвета. Единия си беше като наш скорострелен пищов. Гръмна ме осем пъти и свърши.
П. С. Нямах предвид осем сеанса, а осем мушкания

10.   И понеже му тежеше не ми даваше да му го пипам, Умрях от смях естествено че е измислена история.!!!!

11.   Номер 9, ама и ти яко се надлъгваш с авторката

14.   И какво е невероятното? ! Защо си мислиш, че негър трябва да чука половин час с темпото на Шака Зулу по тимтама? !

16.   Аз съм спала с негър , но честно да ти кажа не съм извадила твоя късмет , защото пък на моя негър не му беше толкова голям и честно казано останах малко разочарована от размера. Но пък сексът беше повече от идеален. Е , малко се oзорих `щото ме чука прекалено много време и ме изкърти отвсякъде. Най се кефех, когато ме лижеше. Беше невероятно !

17.   Аз пък съм била с трима до сега. И на тримата им беше доста голям и къртят много дълго. С последния станахме даже много добри приятели. Купиме си бутилка вино и по цяла нощ приказки секс, после обратно. Остави ме за спя 3 часа и на сутринта от начало.... и знаете ли между мен и този чернокож мъж нямаше теми табу. Той ме правеше щастлива на всяка среща заради цялостното му отношение. Накрая си замина при жена си от която има 2 годишен син. Не му се сърдя. Ще помня този африканец блестящите му очи, веселите закачки и безкрайния секс докато съм жива.

18.   И мен ме гръмнаха двама негри като бях на бригада в САЩ.
От тогава само за негри си мечтая!
Момче на 23г.

20.   Добри са в секса, някои и в живота. Те са като нас белите някои стават за приятели други са боклуци.

21.   Моят опит с негри е готин също. 1 приятел съм имала и ме убиваше от секс, само като го пипнех лекичко и се надървяше и супер добър ритъм имаше, усещаше как да ме побърка..
Стари истории, но много сладки

23.   Нямала съм много мъже в живота си и до сега всички с които съм била съм имала и сериозна връзка!
Но след поредното разочарование отидох в един клуб с приятелки и се напихме здраво (под здраво имам предвид буквално до безсъзнание)!

На сутринта... силни болки в главата и едното око ме болеше страшно много едва го отворих... огледах наоколо не беше моя апартамент!
Беше някаква гнусна и тясна стаичка, мръсна и изключително неприветлива!
Мислих че това е достатъчно гадно като нещо до мен се помръдна... беше мъж, потен мъж... ЧЕРЕН мъж!
Аз? !? ... моралистката... с черен? !?

Неее... той стана без да каже нищо, беше гол не бях виждала нещо толкова огромно преди забравих и за мръсната ужасна стая и за мазния му фейс!

Той продължаваше да мълчи после измърмори само нещо на развален английски, с грабчи ме и ме понесе към банята... Там правих най-хубавия секс в живота си претърпях най-разтърсващия оргазъм!

Винаги съм държала да имам достоен, интелигентен, спретнат мъж с добри финансови възможности до себе си, но след този ден не е изминавала вечер, в която да не съм си помисляла за него...
Искам го непрестанно срещаме се почти всяка седмица и не мога и да си помисля за друг! Момичета ОПИТАЙТЕ!!!!

24.   Ех-х-х. мечти... :)

25.   Опитайте, но знайте че връщането на зад към белите мъже е трудно. А сериозното обвързване с чернокож те обрича на беднотия. Когато те пристрастят към секса постепенно започват да искат все повече... тогава трябва или да си богата или.... забрави! Забравяне обаче няма!

27.   Преди година някъде го правих с фитнес инструктора ми, който е черен. Не живея в България, и тук има хора от цял свят.. Всичко започна още в началото, когато започнах да ходя в залата. Постоянно се заигравахме и той веднъж ме попита дали съм го правила с черен. Казах му, че не съм, после няколко пъти ми казваше, че го привличам и вижда, че и той ме привлича, но аз се дърпах...имах предразсъдъци.. След това нещата си останаха така, но аз започнах да си фантазирам разни работи...(и аз бях чувала колко са им големи) >_<
(А между другото фитнес залата е негова и на още една мацка, и не е голяма.. така че никога няма много хора.)
След около седмица след провокиращия въпрос, той ме беше записал за Неделя; часа ми беше за 10:30, аз отидох там в 10.. Той тренираше кик-бокс с един клиент и тъкмо приключваха.
След като този пич си замина, аз го попитах кога му е следващия час след мен, той каза, че е в 12. Обикновено при частни сесии, той заключва вратата, така че бях спокойна, че никой няма да ни изненада. Когато започнахме да загряваме, на едно от упражненията той се пошегува, че само като ме гледа и се дърви. Аз тръгнах бавно към него и му казах, че не му вярвам. Той явно не го очакваше, и ме погледна доста учудено. Доближих се до него и го хванах за члена.. Беше твърд.. и голям!!! Той ме попита какво правя, аз му отговорих, че правя това, което отдавна е трябвало да се случи.. Свалих му анцуга, застанах на колене и започнах да му духам.. Беше толкова голям и дебел, много ме възбуди..Той започна да стене, беше много твърд.. След малко ми каза, че не може да се сдържи и ще свърши.. Направи го в устата ми.. Аз го изсмучих и го гледах. Той седна на един от уредите и притихна. Аз отидох до банята и си измих устата и лицето. Когато излязох от банята, той се приближи и ме вдигна във въздуха; каза, че когато свърши със свирка, после трябва задължително да чука. Аз вече бях много възбудена и мокра. Той ме сложи на една масажна маса, съблече ме и ми го сложи.. Чукаше ме със страшна сила. После си го извади, аз се го налапах и го смучех, след това той ме обърна на задна и пак ми го сложи. Правихме го близо 40 минути. Той постоянно се местеше от путето ми в устата. Свърших няколко пъти, а когато той беше готов, му го изсмучих и го глътнах. Хареса ми.. Очевидно фитнес сесията се превърна в секс сесия, и аз се прибрах. След това той започна да ме търси, предлагаше ми да ходим на суинг партита и тн, но аз му отказах. Започна да ме дразни. Аз исках просто да видя какво е да го правиш с черен и толкова. Поскарахме се, после пак се сдобрихме и решихме да си останем приятели. Аз разбира се, смених фитнес залата.. Улавям се отвреме на време да си фантазирам отново разни работи с него, но няма да го направя пак - не само с него, а с който и да е черен. Но това е друга тема. :р
Чао!

28.   #27, защо този расизъм, разбирам да не искаш да го правиш с него, но защо не искаш и с никой друг черен?

30.   28. - Повярвай ми, не е расизъм. Има много готини хора сред тях - имам приятели и мъже и жени от тяхната раса, имат страхотно чувство за хумор и може да се разчита на тях. Но има и неща, които ме дразнят при мъжете - например, те винаги се държат по някакъв такъв "свалячески", "badass" начин; отегчително е. Спирали са ме на улицата, да ми искат телефонния номер, защото можело да имаме some fun (Аз нямам вид на работничка, повярвай ми). Освен това съм била свидетел, как в някой клуб един наперен черен хубавец ще тръгне с някаква пияна непозната мацка, която едвам си стои на краката и ще си я подели с приятелите (най-вероятно), както и са ми казвали те самите как събират телефоните на възможно най-много момичета в петък вечер, за да имат да сменят различна всеки ден от седмицата. WTF? Но е факт! Безразборният секс води понякога до доста неприятни последствия. Освен това, няма да споменавам колко самотни майки има тук с black&white бебета.. Не казвам, че само те го правят, но същевременно са доста известни с това как си лягат с почти всяка.. Мен лично ме е страх. Познавах инструктора ми от доста време преди да почнем да тренираме и да стане.. каквото стана :р - бяхме си говорили за венерически болести и тн, знаех, че е чист, освен това бях на противозачатъзни, когато го правехме. А той в момента, между другото, има дете от едно момиче (тя роди на скоро) и ми заяви, че "той не се е родил на тази земя, за да му се родят деца и живота да приключи за него, но щом тя искала да го задържи, нейна си работа". Той е на 32.! Просто нямам доверие на хора, които са на принципа да чукат всичко, което мърда.

31.   Хаха много ли му тежеше да не го мъкнеше с ТИР и в ремаркето кофите с ташаците? Ако му е много голям няма да може да го вдигне изобщо ще пукне от анемия нали се сещаш че даже и негърската пишка се дига с кръв? Като си мечтаете за чернилки айде пътя и о Африка да видите колко е гот в маймунарника където всеки втори е спинясал и сиренясал отвсякъде!

33.   Никога не съм правила секс с негър, но искам да опитам. Харесвам мъже с големи....

34.   Не бих го направила с негър.
Не че съм расистка, но предпочитам бели мъже.
Е, с циганин също не бих - нищо лично ама на негър по бих пуснала отколкото на циганин (т. е. не бих с никой от тях ) :-)

Не знам защо но би ме било меко казано гнус, дори да си го представя!
Да, за разговори и приятелство стават, но не и за секс.

Ема 24г.

35.   Не бих го направила с негър.
Не че съм расистка, но предпочитам бели мъже.
Е, с циганин също не бих - нищо лично ама на негър по бих пуснала отколкото на циганин (т. е. не бих с никой от тях ) :-)

Не знам защо но би ме било меко казано гнус, дори да си го представя!
Да, за разговори и приятелство стават, но не и за секс.

Колкото до историята - не смятам че е истинска.
Даже е смешна и не ми се вярва възможна.
А израза, че можела с 4-5 ръце да го хване... е това ме разби от смях :-)
Ръцете ти колко малки трябва да са?
На моя му е големичък и знам от опит колко ръце трябва да извадиш :-)
А номера е в това какво правиш, а не с колко ръце :-)

Ема 24г.

37.   „31. Хаха много ли му тежеше да не го мъкнеше с ТИР и в ремаркето кофите с ташаците? Ако му е много голям няма да може да го вдигне изобщо ще пукне от анемия нали се сещаш че даже и негърската пишка се дига с кръв? Като си мечтаете за чернилки айде пътя и о Африка да видите колко е гот в маймунарника където всеки втори е спинясал и сиренясал отвсякъде! „-
благодаря ти, за това, че ме разсмя до сълзи-имах нужда от това. И дори и да съм имала тайни фантазии с някой мулат -негър в никакъв случай, то след твоя коментар завинаги ги отказвам.

38.   Ех тези мокри сънища

39.   аз пък спах с азиатка с много тесен атрибут,
беше страхотно, нямаше как да го вкарам целия,
такава теснота и така хубаво го обгръщаше, стегнащия по всичките ми жили на пениса, върха направо невероятно,
на всеки един нерв от члена ми бе обърнато внимание от топлата и влажна теснота, направо като вакуум

40.   Дребничък, бял човек влиза в асансьора. Там вече е един огромен негър. Асаньорът тръгва, негърът казва:
- 198 сантиметра, 140 килограма, 26 сантиметра пенис, Turner Brown.
Дребният човечец се свлича. Негърът го изправя с една ръка, разтръсква го и казва:
- Какво ти става, бе, човече?
Дребничкият отговаря:
- Извините, господине, но бихте ли повторили, какво казахте..
Негърът го гледа от високо:
- 198 сантиметра, 140 килограма, 26 сантиметра пенис, казвам се Turner Brown.
Дребничкитя човечец казва:
- Слава Господи, мислех, че казвате "turn around"...

41.   Не бих казала че са всички надарени но са бая по едри парчета от белите. Не съм спала с текъв мъж но ми се иска чесно казано. Виждала сам само в стриптиз бар кадето имаше негър. Беше му доста дебел и голям и всяка мацка го аплодираха. Явно повечето жени искат текъв пенис да ги чука по не веднъж.

43.   В момента имам такава връзка с африканец. Повярвайте ми, няма по-приятно чувство... С него имаме освен сексуални отношения и лични такива. Харесва ми да бъда с него, харесват ми миговете с него, но знам, че все някога и на това ще му дойде края... Но пък знае ли човек, може и той да е мъжът за мен :) Признавам, отначало ми беше странно дори да го гледам (ние българите не сме свикнали на такива гледки), но сега все едно съм с бял, привикнах ужасно към него. Моя съвет е, ако си падате по чернокожи, опитайте, но все пак не всичко опира само да секса. Човек трябва да гради и други отношения.

45.   И аз не съм крайна расистка по принцип, но съм много тясна и някак си не ми е и много дълбоко влагалището... Мен ме е страх да спя с бели мъже, които са с големи пениси, пък камо ли с негър... Има ли негри, или мулати с по-нормални размери? Не бихте ли спали по-скоро с мулат-ако е от по-симпатичните и е с нормален размер пенис? ...

46.   Можа да го хванеш с 4-5 ръце? Божке, божке, а с 6-тата и 7-мата какво прави?

Бих те посъветвал за в бъдеще да споделяш сбърканите си фантазийки в секцията за измислени истории, девственичкото ми недорасло кифленце.

47.   Защо сте решили, че всички чернокожи са с големи пениси. Аз имах едно време гадже нигериец и не му беше голям. Имала съм бели мъже с къде по голям. Имаше един период в които работех в Англия. Там общувах с момичета от различни националности. Някои от тях имаха връзки с черни. Нарочно съм ги подпитвала за размера на гаджетата им. Някои казваха, че е голям, други не. Сега с една майка извеждаме заедно децата си. Тя е българка и е женена за китаец. И с нея сме си говорили на тази тема. Дали е вярно или не, но тя казва, че на нейния китаец му е бая голям.

48.   Ако ви е мерака само за изчукването, чукайте се. По-трайна връзка с негър е рискова поради огромни културни различия. Между другото най-големи пениси в историята са на бели.

49.   № 48 зависи си от чернокожия мъж. На всички препоръчвам да гледат филм Белият масай. Там вече културните различия са като полюсите на магнита. Аз имам връзка с африканец от около 2 години. Мога да кажа, че много добре се държи с мен. Не е заради документите. Той си има европейска резинденция отдавна. Но на момичета с гаджета по точно африканци, а не афроамерикан бих казала да си имат едно на ум, че получаването на европейски паспорт е блян съкровен за тях. На какви ли не неща съм се нагледала. Не казвам, че не може да има любов. Има разбира се.

50.   Спала съм с негър веднъж и наистина бях изненадана от размера (доста голям-дебел и дълъг). Но в крайна сметка това беше най-хубавия секс в живота ми и продължи 3 часа... може да ви звучи много, но е факт.

53.   Значи никои от вас не каза че на повечето негри, от средата им е много мек, разбира се има и изключения, на тези дами които са спали с негри, са се случили на изключенията. А моето мнение е че, женските фантазии са безкрайни, даже и със мечок биха спали, ако можеха.

54.   За всички които четат тази изтория:
1. тя е измислица!
2. Тази заблуда че негрите са по-надърени от останалите е огромна заблуда, породена от порното. И там нищо не е реално Всички актьори пият хапчета или се подлагат на операции за да са толкова големи.
3. И един сексуален акт продължава средно по половин час, не гледайте от порното че там издържат по 3-4 часа, пак казвам всичко е фалшиво, те имат монтира кадрите.

55.   Факт е, че световните рекорди за най-голям пенис се държат от бели хора. Големият пенис на негрите е един мит. Ето да четете, даже нашенец от Пловдив се пробва да подобри световния рекорд. Ето линк:
http://novinar.bg/news/balgarin-kandidatstva-v-gines-za-naj-goliam-chlen_NDAxOTsxMDY=.html

Сегашният рекорд пак е от бял мъж. Негрите нямат толкова големи пениси и това се доказва лесно от статистиката. Порното обаче налага илюзии.

K-Man

57.   № 54 явно никога не си била с чернокож. Е аз съм била с трима и на тримата им беше ама много голям и секса беше по- дълъг от обикновенно. Разделят ни различията в мисленето. Това е нещо непреодолимо и идва рано или късно независимо от хубавия секс.

61.   Твърде дълго бях с мъж които макар да не е негър е доста мургав надарен. Като видя размера и цвета му ми иде да крещя о отвращение. Не е виновна физиката а лошите ни отношения знам. Но вече искам бял мъж с нормален размер и сладък розов пенис. Не искам повече нищо голямо и черно в устата си. Как въобще им давате да ви пипат ви се чудя кмо ли да ви го слагат. Негри? ! бегаи от тука бе...

62.   И аз донякъде съм склонен да смятам, че това с големината е мит. Бил съм с чернокож мъж и пенисът му беше дълъг колкото моят (17см), но малко по дебел. Беше обаче доста страстен и, ако мога да кажа, доста издържлив :)

Това, разбира се, е моят скромен опит :)

63.   Не знам мит ли е или не, но съм имала няколко страстни нощи с цветнокожи и на нито единият пенисът му не беше малък, нито на дължина, нито на дебелина. Ясно, че не можеха да вкарват до края, но и така сексът си беше на ниво. Имах и над една година връзка с мулат. Не му беше никак малък и уж бях свикнала с него, а често ме болеше когато правехме секс. Той пък го искаше сутрин, обед и вечер. :D Това май беше една от причините да не искам да живея с него и да задълбочим връзката си... Сега отново ме свалят двама чернокожи мъже. Може да дам шанс на единият. ;)

67.   Съпругът ми е чернокож. Размерът му си е в нормите. Издържлив е в секса. Обожавам черният му пенис в устата си. Страшно се възбуждам, когато гледам как черните му ръце пляскат бялото ми дупе докато сме на задна. Как черния му пенис влиза в мен. Невероятно е. Отделно извън секса отношението му към мен е прекрасно. Даже понякога ми идват малко в повече романтичните му изненади и кавалерството му.

Но всяка жена/ мъж си има своите предпочитания. Не значи , че аз като харесвам нещо и другите трябва да го харесват. Нека не съдим другите. Животът е твърде кратък, за да го прекарваме в омраза към различните.

70.   всеки си има вкус, аз ако живеех в америка или франция бих ходила само с негри и от време не време с някои азиатец за разнообразие, не бих погледнала бял мьж даже 1 пьт, не за друго ами просто визуално не ме привли4ат изоб6то!!! добре, 4е ве4е надоидоха емигранти от африка и мога наи -сетне да ходя с африканци, големината не ме интересува, самият вьн6ен вид ме кефи -визулано, а големината ако я има е бонус, но при всеки е индивидуално разбира се :) много порно гледате! не се и самнявам, 4е много жени се пристрастяват не само кам големината и секса, ами понеже тези мьже имат друга 4уствителност и са мн по привлекателни, аз като ги видя по центара на групи4ки тук там се 4удя на кьде да гледам, от красия по красив са лигите ми поти4ат направо, колената ми омекват:)))) и 4е са големи сваля4и така е, арабите са6то хахах тея не6та се знаят, всеки си преценява, , риска, , :) сигорно има и сериозни, които искат врьзка, не смао секс

71.   Номер 70-Само като ти гледам правописа и ми става ясно що за човек си!

72.   Шансовете на всички пробвали, а имащи желание са значително завишени, разходете се около "Халите", няма да съжалявате...

73.   "62. И аз донякъде съм склонен да смятам, че това с големината е мит. Бил съм с чернокож мъж и пенисът му беше дълъг колкото моят (17см), но малко по дебел. Беше обаче доста страстен и, ако мога да кажа, доста издържлив :)

Това, разбира се, е моят скромен опит :)"

P.S. е, поне си сподели, отхлаби ли ти се "душата" ;-)))

74.   Не бих си легнала с негър, колкото и реклама да им правят.
Но след всичко прочетено до тук, установявам, че май вкъщи си имам "негър под прикритие" :) - Съпругът ми е бял, рус, със сини очи. Не е висок, но е с атлетично тяло и ... L=27-30 см и d=5-6 см - в зависимост от степента на възбудата, издържа между 1 и 3 часа секс. Явно, нищо не съм пропуснала... :)
Благодаря Ви за споделения сексуален опит! - Окончателно загубих интерес към негърски ласки...

1-50 от 94