Споделена история от Секс и интимност

Няколко въпроса към жените
Здравеите потребителки на сайта. Бих искал да ви задам няколко въпроса относно секса и отношенията ви с мъжете и ще ви помоля да отговорите искрено - тук е напълно анонимно.

1 Ако сексуалната фантазия на партньора ви е да ви гледа как си бръснете триъгалника пред него бихте ли го направили?

2 Как предпочитате да правите секс - на светната или на изгасена лампа (и съответно защо)?

3 Как ще реагирате ако партньорът ви помоли да му направите масаж на простата или пък да правите секс с пенис колан?

4 Как ще реагирате ако някой ваш познат който например е на 25-30 годишна вързаст ви помоли да правите секс с него понеже е девствен?

5 Как бихте реагирали ако вашият партньор ви признае, че първият му път е бил с проститутка и вие сте едва втората жена в живота му?

6 Когато го направихте за пръв път тече ли ви кръв?

7 Горе-долу колко време ви отнема за да свършите?

Коментари

1.   Как ги измисли тея въпроси изобщо? :D Ама ще взема да ти отговоря пък.. да си дам мнението като един малко по-задръстен човек:)
1-Не бих го направила честно казано, струва ми се странно пък и не виждам как това може да изглежда секси... Щом за мен не е такова. не бих го направила заради някой, само и само да задоволя фантазиите му...
2-Винаги съм предпочитала лампата да е загасена. Така се чувствам по-добре пък и дава възможност да накараш въображението си да проработи доста...
3-Няма да стане:) Не е по моята част.
4-Ще му откажа... девствен на 30? щом на тея години не си е намерил момиче поне за 1 вечер-струва ли си да му обръщам аз внимание:)
5-Ако е бил с проститутка ще сметна, че все едно никога с никоя не е бил и ще се чувствам като първата.
6-На мен лично не. Бях стресирана от хилядите истории, които бях чувала, но при мен всичко си беше наред.
7-Различно.... зависи колко време съм била на "сухо"-средно 15 минути може би...

2.   Nr1 - Мноого консервативно, мноооого....

3.   Тва ми звучи малко като анкета, но защо пък не:

1. За мен не представлява интерес, но ако той иска - да;
2. Зависи. Не ми пречи да светнато, но понякога наистина е по-секси натъмно;
3. Първото съм го правила и без да ме молят, за второто доста ще си помисля, някак си не е по моята част също, но може пък да стане... Ако ме помоли, което не вярвам :D;
4. Как ще реагирам или дали ще се съглася? Честно казано не знам как ще реагирам, вероятно ще го помисля за доста изпаднал. Никога не бих се съгласила. Ако действително искам да правя секс с него, то това желание у мен автоматично ще изчезне в момента, в който ме помоли това. Ужас :х
5. Бих го помолила да ми обясни защо се е стигнало дотам. Бих го приела;
6. Да, малко;
7. Зависи кой и как го прави :) 15-тина минути обикновено.

Д.

4.   Номер 1 ако попитам съученичките ми за това ще отнеса по някой и друг шамар. Просто съм любопитен да разбера някои неща за женската психика и физиология. Иначе благодаря за отговорите на номер 1 и номер 3.

5.   1 - Не мисля, че бих го направила. Смятам, че това е част от "женските неща", които са си само и единствено моя отговорност и засягат моята женска поддръжка. Не бих желала да го направя пред партньора ми, но има и жени, които са по-разкрепостени и ще го направят и все пак по-голямата част от жените са си на моя принцип, тоест няма да са навити.
2 - По принцип аз лично най-много обичам през деня на естествена светлина, но ако говорим за вечерно време бих предопчела загасена лампа, защото за мен е по-романтично, но ако партньорът ми иска да го направим на запалена лампа също няма да се възпротивя. Може би на запалена лампа ще му доставя по-голямо удоволствие, защото опитните в секса мъже предпочитат да имат възможност да оглеждат женските прелести като за световно, а светлината позволява това. Въпреки, че нямам големи претенции относно това все пак аз като жена предпочитам на тъмно.
3 - Ако много настоява ще опитам, но ако ми направи учтиво предложение ще му откажа. С две думи отговорът ми по-скоро клони към НЕ.
4 - Ще се съглася. На 25-30 години не би трябвало да е девствен, въпреки че и такива мъже има. Смятам, че ако правя секс с него бих му напавила нещо като приятелска услуга, колкото и странно да звучи, но не бих започнала връзка с него. Секса е много важна част от живота както на жените, така и на мъжете.
5 - Няма никакъв проблем. Какво като е бил с проститутка? ! Доста мъже избират платените услуги, за да осъществят първия си полов акт, тъй като леките жени са опитни в тази сфера и нямат проблем да упражнят своята опитност върху мъжа. Този факт от сексуалния опит на мъжа няма да ми направи лошо впечатление, за мен не е проблем.
6 - Да, съвсем малко. При всички жени е различно. Зависи от девствената ципа на жената. Жените, които имат по-дебела ципа съответно имат и лека болка, и малко кръв. Тези, които са с по-тънка нямат болка (или имат, но изключително лека) и не им тече кръв. Но тук не става въпрос за някакви силни кръвотечи, а просто няколко капки.
7 - Всеки път е различно. Зависи колко голямо е удоволствието, което изпитвам, а то не всеки път може да бъде еднакво. Не мога да кажа точни минути, не съм обърнала внимание.

6.   Ето и моите отговори:
1. С удоволствие
2. На светлина, обичам да гледам и да се наслаждавам на видяното.
3. За масажа няма проблем, за другото.. не знам, но заща па не...
4. Бих го направила.. но едва ли заради това, че е девствен. По скоро трябва да има привличане.
5. Не знам, не ми се е случвало. Но какво пък.. нищо ненормално няма в това.
6. Да
7. Различно, ако мастурбирам и 3-4 минути ми стигат:)

7.   1. Понеже моят приятел изобилства от фантазии, а и аз не по-малко от него, бих го направила. Щом това му доставя удоволствие и не ми коства нищо... 2. На светло, да виждам какво се случва и да си гледаме щастливите физиономии. Но ако момичето има притеснения относто тялото си може да настоява и за тъмнина. 3. Мда, бих, защо не. 4. Не бих си легнала с него само защото е девствен. То това си е като: да му вляза в положението и да му помогна да си "излекува" девствеността едва ли не. Ако не го харесвам, няма да стане, но мога да му помогна с намирането на подходящо за него момиче. 5. Бих се зарадвала, че ще съм му първата жена, с която ще прави секс по любов. И с удоволствие ще му покажа разликата между платения и истинския секс. Е, може и да не ми хареса особено, че е избрал именно по този начин да започне с жените, но ще го отдам на това, че се е повлиял от съучениците/ колегите си или просто е имал нужда. 6. Много болка и много кръв, при положение че първият ми мъж беше доста опитен. Но при всеки е индивидуално. 7. Пак индивидуално. Ако мастурбирам както каза 6ти номер- 3-4 минути стигат, ако е с мъж- много зависи- от 10 до 20 минути, като има значение възбудата и предиграта. Ако не съм напълно възбудено изобщо няма и да свърша. То и да съм възбудена, пак понякога не се получава. Дано съм помогнала. Както виждаш от отговорите досега не може да се направи заключение, защото всички жени са различни. Я сега един въпрос от мен- Ти да не си любопитен девствен ученик, който възнамерява да го направи или с друга девствена (при положение че няма кръв:Д) или с проститутка, и има много фантазии за колани, бръснене на триъгълника и т. н?

8.   И аз ще се включа
1. той ме бръсне.
2. Без значение.
3. Първото съм го правила и без да ме молят, за второто доста ще си помисля, някак си не е по моята част, но може пък да стане... Ако ме помоли, което не вярвам.
4. не правя секс от съжаление!!! Бих му наела проститутка но не аз да легна, защото едва ли не го съжалявам.
5. Има ли някакво значение с коя е бил и коя поред съм аз? въобще не ми пука като го искам пак ще си го искам.
6. Да
7. Зависи как го правим. Може да отнеме 3 минути маже хич да не стане.

9.   Не вече го минах етапа на девствеността - с проститутка :D. (за номер 7) се отнася.

10.   Хаха ми освен и аз да отговоря:
1-да бих го направила щом го възбужда... после той ще направи нещо за мен и така
2-Все тая... но предпочитам изгасена, защото е по-романтично.
3-оооо това не бих го приела, няма да стане
4-ооо и това няма как да стане-да отиде да пита някой друг, аз не съм момиче на повикване, обидно ще ми е, ако ме попитат!
5-ами няма проблем, нали все от някъде трябва да се започне
6-съвсем малко
7-зависи от степента на възбуда...

11.   1-не се бръсна, а ходя на козметик.. ако се бръснех има някаква вероятност да се съглася
2-на загасена е по-секси и възбуждащо, но съм го правила и на светнато, не ми е проблем.
3-масаж -да, колан по-скоро не
4-първоначално бих си помислила, че ме лъже но така или иначе не бих се съгласила просто за единия секс.
5-малко бих се притеснила предвид какви болести се предават по тези мадами, другото не ме бърка
6-да
7-зависи колко съм възбудена, а и от мъжа.

12.   1. Разбира се, даже понякога му давам той да ме обръсне, след което ми прави страхотна френска

2. На светло - той има страхотно тяло което обичам да гледам, освен това обичам да виждам изражението на лицето и погледа - казват много за това което чувства

3. Винаги съм имала желание да опъна мъж, но досега на такъв който да се съгласи не съм попадала.

4. Едва ли ще спя с него, но може да му направя подарък - проститутка, но без той да знае че момичето е такова. Правила съм такъв подарък на брат ми преди да влезе в казармата. Беше на купона по изпращането му, момичето се представи за позната на един от гостите.

5. Ходенето на проститутка не е проблем за мен. Ще ми стане мило че не е имал много жени преди мен.

6. Почти не, няколко капчици и не ме боля.

7. Зависи, мога и за 3 минути може и да не успея изобщо.

13.   Благодаря за отговорите на тези които отговориха, продължавайте да отговаряте!

14.   охо лексиконче... аахахах...
миии 1 - определено не, не виждам какво възбуждащо има тук. за мен това е една досадна процедура.
2 - и по двата начина - предимно на светло, защото на приятелят ми му харесваше. аз пък се кефек когато можех да го гледам в очите - все едно му бърничках в мозъка :)))
3 - масаж на простата мииии да защо не, след известно убеждаване, но секс колан.... айде не. по-добре да му търся мъж директно.
4 - бившият ми на 23 беше девствен. ако има още пичУе като него не бих се изненадала че има и по-дърти девствени. но ще откажа - не съм бюро услуги. да се спасява или да спре да е толкова смотан!
5-ще се шашна, леко ще се погнуся. по-добре да ме излъже за проститутката - да каже нещо от сорта но не и курва.
6 - първите десетина пъти все си течеше - както и да го погледнеш тва си е рана.
7 - идея си нямам - в спалнята ми няма часовник

15.   1.- Да!
2.- Не е от значение!
3.- Странно!
4.- :D:D:D
5.- Може би дори ще съм щастлива от този факт
6.- да, малко
7.- При полов акт около 15 мин., сама мога и за 2! :)

16.   1-ходя на коламаска но иначе бих го направила не е нещо особено
2-няма зна4ение за мен но имам приятелки с комплекси които предпочитат загасена лампа примерно ако е по пълничка или има целулит и т. н
3-как да реагирам едва ли бих ходила с гей ако такива неща те възбуждат по добре исках мнение от мъже а не от жени
4-още един странен въпрос ако става може и да приема зависи
5-няма голямо значение но може би ще ми се стори жалко все едно няма коя да го иска ако не си плати
6-не след това имах няколко розови капчици но кръв да ми тече не това при всяко момиче е различно
7-и аз съм като 15

17.   1. По принцип ходя на козметик, но ако пожелае, бих се обръснала веднъж за него.
2. Предпочитам дневна светлина или приглушено осветление вечер. При всички положения ми харесва да общуваме и с поглед.
3. Масаж - окей, пенис колан... ами защо не?
4. Да ме ПОМОЛИ да правя секс с него? Няма значение дали е девствен и на колко години е - със сигурност не бих. Трябва да го пожелая сама.
5. Ще го изслушам и разбера.
6. Малко.
7. Зависи как, с кого... Между 2 минути и изобщо не.

18.   Благодаря за отговорите интересна ми е позицията на номер 16 не разбирам какво гейско има това в масаж на простата или секс с пенис колан - все пак със жена го правиш, а не с мъж. Простата е силно ерогенна зона равна на G-точката при жените.

Автора!

19.   не мисля че хетеросексуален мъж би ме помолил с извинение да го изчукам с пенис колан не е нормално по добре мъж да си намери за тази работа

20.   Защо да не нормално - има много хора които го правят и никога не биха тръгнали да правят секс с мъж. Хомосексуализма и стимулирането на простата са две напълно различни неща. Хомосексуализъм - привлича те човек от твоят пол. Стимулиране на простата - физиологично удоволствие. Както и да е всеки с мнението си. Продължавайте да отговаряте.

21.   Здравейте! Защо не с пенис колан! Номер 17 ме кефи!

22.   1. Бръсненето за мен не е секси, но ако за него е, ще се постарая да го направя по-еротично.
2. Предпочитам вечер на изгасена лампа, но през деня не затъмням...
3. Масаж на простата сама предложих, но той още не се е решил. Колана не ми харесва като идея, гадно ми е.
4. Зависи кой е приятеля. Но първо бих му помогнала да си намери момиче.
5. Моят е бил при проститутка, но не се е получило. Не се ядосвам. Това са тинейджърски истории. И ако нея я броим, наистина съм му втората :)
6. Малко.
7. Сама понякога за 2-3 минутки, иначе може и до 20-30 да минат. Всеки акт е с различен интензитет на възбуда. Но определено вечер свършвам много по бързо и лесно.

23.   Продължавайте да отговаряте потребителки на сайта.

24.   Отдавна никой не е писал...

25.   1 Ако сексуалната фантазия на партньора ви е да ви гледа как си бръснете триъгалника пред него бихте ли го направили?
- Правила съм го, даже съм го оставяла и той да ме бръсне. Беше изключително приятно :)))

2 Как предпочитате да правите секс - на светната или на изгасена лампа (и съответно защо)?
- На светло, не се срамувам от нищо, даже така мога по-хубаво да го гледам как му е приятно

3 Как ще реагирате ако партньорът ви помоли да му направите масаж на простата или пък да правите секс с пенис колан?

- е, тук няма да стане... не заради друго, ама само това ми остава, да почне да се възбужда само, ако аз извадя колана или постоянно да иска да му ровя отзад.

4 Как ще реагирате ако някой ваш познат който например е на 25-30 годишна вързаст ви помоли да правите секс с него понеже е девствен?

- А тук не знам... мисля, че по-скоро бих му намерила някоя лесничка и бих я опътила подобаващо. не искам да си прецакваме приятелството.

5 Как бихте реагирали ако вашият партньор ви признае, че първият му път е бил с проститутка и вие сте едва втората жена в живота му?

-Малко ще го сръгам що пък, аджеба, при толкова много лесни тийнейджърки, точно на платена любов е отишъл. Не подкрепям много, много идеята.

6 Когато го направихте за пръв път тече ли ви кръв?

-2 семестър на 10ти клас... имаше капчица кръв чак на сутринта

7 Горе-долу колко време ви отнема за да свършите?

- Когато аз съм отгоре, много бързо мога да свърша

26.   1. Да
2. Предпочитам дневна светлина или приглушено осветление вечер. При всички положения ми харесва да общуваме и с поглед.
3. Масаж - окей, пенис колан... НЕ
4. Да ме ПОМОЛИ да правя секс с него? Няма значение дали е девствен и на колко години е - със сигурност не..
5. Ще го разбера... нп
6. Малко.
7. Зависи... средно 10-15 мин