Споделена история от Секс и интимност

Опасни погледи от милф
Здравейте на всички, понякога били ли сте сексуален обект на омъжени жени (25-35 годишни), на мен вчера ми се случи за първи път. Търсех си в магазина шампоан, а до мен имаше една много секси мадама на около 25 до 30г. , нали не се заглеждах в нея поради факта че не е възпитано, но с периферията виждах че тя ме гледа някак си странно... да я познавах или тя мен НЕ.. не знам докъде можеше да се стигне примерно ако бяхме в дискотека или някъде другаде, но честно да си кажа хем ми беше кеф, че така мацка се заглежда в мен, но от друга страна се пооплаших доста не знам защо. Искам да ви попитам дали и вие сте имали такива подобни преживявание и как сте реагирали, защото в онзи момент аз бях тотално изклучил... не съм някакъв трол където пише някакви глупости, това беше съвсем реална ситуация, при която не знаех как да отреагирам? Моля темата да бъде публикувана, за да знам друг път какво да направя и как да реагирам?

Коментари

1.   Ха-ха, първо трябваше да проверя, какво е „МИЛФ“ - mother I'd like to fuck, без да се фиксирало възрастта.

Аз съм доста хубава жена на 27 г. и не ти ли е идвало през ума, че има и жени над 25 г., които не са МИЛФ, не са омъжени и нямат деца?
Но не се притеснявай, не познавам жени на моята възраст, които си падат по дечковци, най-вероятно е гледала надписа на тениската ти, невъзможната ти прическа или цвета на дънките ти. Това се променя сред МИЛФ над 35, 40 г. - те определено си падат по „дечковци“ на около 25-30, но не познавам като цяло жени над 18г., които да си падат по „мъже“ 18-22 г.
Другия път, ако си падаш по МИЛФ, просто я питай, дали има време за едно „кафе“. Внимание - МИЛФ-овете нямат много време и ще трябва да се задоволиш с кратко „кафе“.

2.   Номер 1, да, разбрахме, че си "хубава жена"... друга четка ще си направиш ли ахахаха

3.   Принципно женита са дупер във всяка възраст. Аз винаги съм си падал по по-големи момичета. Повечето ми гаджета са били с 2-3 годино по-големи. Веднъж, когато бях студент, на един рожден ден се запознах с братовчедката на една моя приятелка. Аз тогава бях на 23, а тя на 42. Жената беше супер - красива, интелигентна, със страхотно чувство за хумор. После излизахме известно време. определено мога да кажа, че секса беше страхотен! Просто жената знаеше какво искаше и умееше да менакара да се чувствам добре. Това беше едно от най-приятните неща, които са ми се случвали. Определено мога да кажа, че жените на тази възраст са като разцъфнали рози. В момента съм на 37 и не бих отказал отново такова нещо...

4.   Извинявай ти 25-30 годишните за лелки ли ни смяташ? ! Че и милф мале мале! На 26 съм не съм мислила, че съм лелка или нещо подобно смятам себе си за доста млада! Ти на колко си да не си на 12, че да ни мислиш за старици :Д? !

5.   Да, прави сте, за което много се извинявам, но не определено не гледаше блузата, прическата , това ако беше станало в дискотека примерно и беше дошла при мен да ме заговори, вече не знам как бих реагирал... дори и да не е милф, дори да е както сте Вие 25-30 годишни ле-ле, има толкова сексапилни мацки, че направо бих изгубил ума и дума и просто ако ме беше заговорила не знам.... един приятел така в дискотека го беше заговорила една мацка по-голяма от него, той беше на 19г, а тя сигурно на 25, 26, момчето нищо не каза и изчака първия удобен момент да си тръгне незабелязано.. за това бих искал да споделите тези, които им се е случвало да бъдат сваляни от по-голями момичета/жени КАК СА РЕАГИРАЛИ И КАКВО Е СТАНАЛО?

6.   Уф, авторе - не сваляй изобщо по-големи жени, ще си изкараш някои пердах някой батко, но ако те свалят мадами не бягай като някои дечко от дискотеката, жените над 20-25 не хапят. Приятелят ти го е хванало шубето, явно е още девствен.
Може и да има закъсали мадами, но едва ли ще те искат за повече от секс - ето ти пък възможност да се отървеш от своята си девственост по най-приятния възможен начин (Хвани си кака да те отрака). Гледай всички части на „Америкнски пай“ и другия път като те сваля истинска жена не си гълтай граматиката. Повечето засукани мадами в дискотеките не са МИЛФ, но виж - в кварталните магазинчета, кафенца е пълно с МИЛФ-ове, които са си провалили живота и са се омъжили и родили на 20 и на 25 още се свалят на 19-годишни, защото последните „мъже“, с които са се сваляли, преди да си провалят живота са били съучениците им в професионалната „гимназия“.

7.   Със сигурност е била не 25-30, а поне 30-35 годишна, защото жените до 30 не се различават много от 20 годишните и щеше да я помислиш за момиче.
А тези над 30 са невероятно запазени. Щом познавам толкова 40-50 годишни жени с визия на момиченца, смятай.

8.   Номер 1, явно не си гледала Американски пай, ако е трябвало да проверяваш какво е МИЛФ. Тоя израз е всеизвестен и тръгна точно от този филм. Даже наскоро бях чел, че са го включили в някои речници.

9.   Номер 8, когато съм гледала Американски пай съм била на възрастта на автора и повече ме интересуваше, какво прави главния актьор с пая, отколкото, какво е МИЛФ. Иначе, все пак познах, че изразът си е точно за публиката на филма.

10.   Номер 9, искаше ти се да си на мястото на пая ли? :-)

Иначе и аз като излезе първия Пай съм бил на 15-16, точно в целевата група на филма...

11.   Да добавя само, дори в контекста на Американски пай, МИЛФ се отнася за жени над 40-45. Това че някои дечковци определят 25-годишни момичета като МИЛФ не значи, че това е значението на думата. Да припомня, във филма епитетът се отнася за майката на Стифлър, която накрая се изчуква със "смотаняка" на даскалото. А каквото и да си говорим, тя определено си беше МИЛФ!

12.   Номер 10, и аз съм била на твоите години, може да сме набори дори. По-скоро ме беше яд за хубавия пай, иначе - интересно ми беше, защото ставаше дума за момчета.
11 е прав, но за съжаление в нашата българска действителност доста жени на 20 раждат и на 25 се държат като МИЛФ - яко ги тресе кризата, характерна за средната възраст - убедени са, че са си провалили живота с бебета и миене на чинии (не са далеч от истината) и искат да наваксват. И понеже са спрели някъде на 18-19 решават да почнат от там и стават смешни. Бедна им е фантазията на някои мъже, какви ги вършат женичките им, които са в майчинство, докато бебето спокойно спи в другата стая.

13.   Една и съща тема 200 пъти!!! Авторът или има таква фантазии или иска да привлече внимание. Има си сайтове за запознанства!

14.   Номер 12, аз съм номер 10 и коментар 11 също е от мен. Не съм го написал, мислех че си личи... Ако си на 27 както си писала в първия коментар, сме почти набори, имаме 1-2 години разлика :-)

Иначе за мен лично МИЛФ е явление, което не зависи от това колко деца си раждала и дали изобщо, нито от това какво правиш докато си в майчинство... За да си милф трябва да гониш или да си минала 40-така и да си запазена в тяло и в лице, това е всичко. А, и да имаш известни креватни умения, но това се предполага на тая възраст (макар че гаранция има изключения).

15.   Много сте зле, авторът не ви е казал че сте лелки (До 4) и наистина е глупаво да наричаш момичета на по 25 МИЛФ-ки, защото шанса да има дете не е много голям, но ако е родила си е МИЛФ-ка.

16.   Само не можах да разбера, защо пък жените, които се омъжват на 20г., да са си провалили живота, че на 25г. вече да се оглеждат за някои по млади?
В момента съм над тридесетте, и някой 20-25г. с нищо не може да ме привлече. Ако е над 25-30 по бих се загледала, и преди да ми кажете, не съм изтървала последния влак.
Авторе, следващия път ако е в магазин пробвай така -"Извинете, бихте ли ми помогнали с избора на... (нещо си там ), много не разбирам от тези неща. " От отговора и би могъл да разбереш много неща.

17.   Аз не съм над 20 и все пак съм жена в общо приетия смисъл. Това което мога да кажа на Автора: трябва да знаеш какво искаш. Ако търсиш компания или някого, с когото да прекараш времето по един незабравим начин (тези жени са зрели и улегнали, няма да се държат с поведение типично за девойка, така да го наречем), напълно се съгласявам с Номер 16. Но пък най-малкото напълно е възможно да си си втълпил, че те гледа така. Така че моят съвет е първо да си изясниш собствените си желания и след това да се чудиш как да реагираш. Определено приятелят ти се е държал грубо и незряло, напълно обидно и горещо ти препоръчвам да имаш отношение към жените ако искаш да си на ниво и да им привлечеш вниманието, защото жената преди всичко е жена, и изисква специално отношение.

18.   До 16: Абе не рзчитай на чичките, щото мъжете от 20 години до 30 са като зайците, тоест, зайците папат докато не спреш да ги храниш, нали схващаш?
По темата

Има милфове дето си го търсят с опасните погледи. Неведнъж съм искал да чукам такива жени, имал съм и възможност, но не ми се развалят чужди семейства. Жалко за мъжете им, понеже се скъсват от работа, а жените им гледат момчета на по 20 години. Бих тъгнал със самотна милфка, но те се лепят за някой с повече пари, ако имат и дете още по ясно.. Преди време една предизвикателно ми каза да гледам Сънчо, ама можех много хубав Сънчо да и покажа! Явно беше, че търси провокация, но съветвам всики пичове до 25 години! Не се връзвайте винаги, че понякога може в голяма беля да се вкарате! Имало е такива случаи.

19.   Хахах, от цялата история ми се наби на очи факта, че 25-30 годишните ги смяташ за милф. Явно си някой дечко на 12 :)

20.   Ами аз съм мъж на 30, но жените над 25 години вече са си стари чанти. Позагрозняли вече... Друго си е някоя млада стегната мадама.

21.   Хихи, номер 20 - звучиш ми като едно мое гадже от едно време, който тогава беше към 25 и признаваше само момиченца до 16 включително. И ми викаше - ами ти сега като станеш на 17... Пълно куку. Та и ти така. Внимавай с тези свои ограничения да не изпуснеш нещо хубаво.

22.   По абсолютно същата логика, драги ми номер 20, и ти, на тази възраст си стар сак!

От една 35 годишна "стара чанта"

23.   Чудя се от къде да започна... на 36г, неомъжена, идеални размери и в перфектна форма(спортистка съм). Това да уточня за МИЛФ-а. Не всички жени в определената възраст може да ги набутаме под това определение. Харесвам и винаги съм била с мъж поне 2г по млад от мен. Последния ми партньор е 7г. по млад, всичко върви, разговори, секс, идеална връзка. Като сме на по 30 не значи, че ядем мъже.

24.   16 и 17 са много добри... възбудих се от коментара им... личи си, че се сериозни Жени... като заговориш жена в такава ситуация тя знае как да ти покаже точно какво иска, особено ако е МИЛФ... МИЛФ-ът не е жена за всеки мъж, а за мъж със самочувствие и най - добре с покритие... хубаво е да се знае...

25.   Всичко е до външен вид и излъчване. Глупости са че някоя "милфка" на 25-30 не може да има сексуални желания към някой 20 годишен както беше написал някой по горе.. Хубавото мускулесто тяло, красивото лице, стила и чара биха впечатлили много жени, които да пожелаят някой доста по-млад от тях! Ясно е какви са нивата на тестостерона при един 20 годишен и при един 40 годишен! Изпъната кожа и атлетичност в леглото на 20годишните мъже е огромен плюс!

26.   Абе, глупчо, ти можеш ли да смяташ изобщо?
МИЛФ означава жена поне на възрастта на майката на тоя, дето иска да я Ф. Това означава, че ако ти Ф-льото на 16 години си решил да работиш някоя на възрастта на майка ти, а тя дори и млада да те е родила едва ли е била под 20-годишна, освен ако не е циганка. То тази М е поне на 16+20=36 години, и такива всъщност са най-младите МИЛФ.
Не говорим за циганите, дето започват да се Ф на 12 и тогава стават и майки - за тях МИЛФ е над 24 някъде.

27.   Каква е разликата м/у милф и грани? И двете са майки, но втората не е задължително баба...

28.   Глупости на търкалета чета общо взето, с изключение на няколко смислени женски мнения.
Наречието, превърнало се в термин MILF произлиза от порнографската индустрия, предимно и се отнася до всички тези секси мадами, които са вече родили.
Може да са на 22-23, може и да са на почти 60м стига да са в добра форма и добре предлагащи се все са си MILF;

Пример - Haley Cummings

31.   Не знам как ви се случва да ви свалят жени? На мен до сега подобно нещо не ми се е случвало! М-26 :)

32.   Требеше да я порнеш таз скумрийка.

33.   Аз бях на 32 г. когато спах с омъжена жена на 43 г. Нямах време за скруполи. Такава програма ми извъртя, свят ми
се зави.

34.   Откога мацките на 25 станаха МИЛФ? :)) Освен това явно пак си гледал много филми. Хвърляла ти "опасни" погледи, да бе да. Мацката сигурно си е търсила я шампоан, а маска за коса и случайно те е погледнала и ти вече в какъв филм се вкара... Като гледам историята е стара, ама и в момента има такива 18 годишни, които като ги погледнеш и вече си мислят кой знае какво. Спокойно, аз съм една такава мацка малко над 30 и за ваше успокоение, това че съм ви погледнала не значи, че ще ви се нахвърля. :)) Така, че дишайте си спокойно! никой няма да ви изнасили.

35.   Зaрaди ей тaкивa мечтaтели вече избягвaм дa гледaм мъж в очите, минaвaм с поглед все едно е невидим или гледaм студено.
Случвaло се е дa се усмихвaм нa нещо си мое, но понеже случaйно погледът ми попaднaл нa някaкъв си тaм и той решил, че умирaм отжелaние дa го нaгрaбя...
Зaрaди подобни пещерни рaзбирaния ( мечти ) продължaвaме дa отнaсяме мaзни погледи, лигaви усмивки, подсвирквaния тип "рaзгонен нерез" и други подобни "комплименти".
Цял филм нaпрaви от един женски поглед, бaси...

36.   Е къде е плюса, че няма да се нахвърлиш, че и да се успокоя.
Иначе има много такива милф, разбира се за мене милф е поне 35 години, които дори те заговарят и търсят видимо контакт и в самия разговор ти става ясно на къде отиват нещата, много пораснали момичета просто си го искат, разбира се не с някой който ще пише след това в интернет, ха ха.

37.   До номер 35, ами след като ви е срам да си кажете какво ви се иска, мъжете трябва едва ли не да ви четат мислите логично е и да си вадят погрешни заключения, ако си казвахте директно както мъжете, щеше да е много по-лесно и да няма подобни проблеми! Макар, че загадъчността също си действа възбуждащо!!! :)