Споделена история от Секс и интимност

"Белег" - Хемороиди
Та става въпрос за нещо, което имам... не е белег, но не знаех как да го нарека. Та преди време имах хемороиди, които се бяха възпалили и бяха излезнали отвън. След като ми минаха остана много малка част отвън, която не ме боли, не е подута, нищо... просто е там. Та въпросът ми към вас е тъй като съм девствена как мислите дали някое момче би се отвратило като види нещо такова? То наистина не е нещо гнусно, просто е необичайно. Моля ви без подигравки, въпросът ми е напълно сериозен :)

Коментари

1.   Значи - на твоите години и като девственица не би следвало да пишеш тук, а в „Здраве“.
Да те светна - хемороиди продължаваш да си имаш, но външно - хвани и си купи крем за хемороиди от аптеката (без рецепта са) и се опитай да го прибереш, след като се намажеш го избутай с пръст навътре.
Ако не се прибере навътре, няма как кръвта да се разпръсне, отиди на лекар, защото може да се пукне, да се изроди в нещо злокачествено...
Иначе - да, за мъж не е хубаво да гледа подобно нещо, защото е индикатор, че си болна.
Започни да се храниш здравословно, ако имаш редовен запек.

2.   Аз имам същият проблем и също съм девствена. При мене нещо се спука и една седмица ми течеше кръв от там, на всяко ходене до тоалетна. Сега мисля, че имам вътрешен хемороид, има и съвсем малко останало отвън, но не се забелязва много.
Нямам запек, всеки ден ходя по голяма нужда. Не ме боли, не чувствам дискомфорт, нито сърби. Само като се бръсна внимавам да не направя беля. Чувала съм, че може да се хване рак на дебелото черво, пази Боже.

3.   Номер 1, откъде го измисли това че е болна? НЕ Е БОЛНА. Просто някои хора са по предразположени към хемороиди. Ползвайте интернета и за друго, бе хора.
Авторке, мога да те посъветвам да се обърнеш към лекар. Той ще прецени най-доброто лечение за теб.

4.   От авторката: Знам, че все още имам хемороиди, не съм се изразила правилно, имах предвид, че преди бяха 1-2 и бяха доста по-подути и възпалени и ме боляха ужасно много, мазах се с крем и пих някакви хапчета не си спомням вече какви и вече не ме боли и не е подуто и се вижда само един, който стои отвън, но не е подут. Не мисля, че мога да го прибера тъй като той си е някак си точно на входа на ануса. И не мисля, че може да се пукне тъй като вече не е възпален. А и не знам дали има смисъл да ходя на лекар, никога не съм имала запек, така че не е от това и какво може да ми каже той като в момента не са възпалени, просто си ги имам.. доколкото знам са си за цял живот :) Притеснявам се главно от това в очите на евентуалните ми бъдещи партньори колко кофти е това..

5.   и аз имам същия проблем и се притеснявам от полови контакти :с

7.   И аз съм девствена и ме срам от това :'(

8.   до 7№ Ами пресрами се бе!

9.   Каквото и да правиш, хемороидите веднъж появят ли се, се развиват. Като забременееш ще се увеличат, с възрастта също. По принцип са безобидни, неприятното е че кървят след изхождане. Не е нито грозно, нито гнусно, само никога не трябва да правиш анален секс, защото ще те заболи повече. Това е! Сигурно 70% от хората имат хемороиди. Единственото лечение е хирургичното.