Споделена история от Секс и интимност

Съревнование с разкрепостен секс
Здравейте!
От 6 месеца имам връзка с много разкрепостен сексуално мъж. Предишната връзка в живота му е била с доста буйна и нестандартна жена. И от един момент ми се струва, че това започна да се превръща в съревнование.
Харесвам го, харесва ми, че е толкова страстен, но малко започна да ме притеснява на моменти. Правихме секс на всякакви места по всякакъв начин, не страдам от много скруполи по въпроса, но ми се стува, че на моменти излиза извън контрол. Много често ми припомня своя история как на плажа срещат чужденец който оправя и двамата... Нямам нищо против, че това се е случило, но не знам дали аз мога да гледам как някой го оправя... Харесвам играчките и фантазиите, но животът ми малко по малко започна да прилича на порно филм.
Всеки ден измисля нещо ново, или "малко забравено старо" и от мен се предполага да съм съгласна с всичко.
Един малък пример от вчера-да се нанижа на скоростният лост докато му правя свирка.... , а там имаше десетки хора.
Усещам, че трябва да водя съревнование със спомените му, харесва му, ако успявам, ако ли не се усеща в настроението му, въпреки, че не го споменава директно.
Как бихте постъпили?
Благодаря предварително.

Коментари

1.   Не прави неща които те притесняват.

2.   Кажи му точно това , което си написала тук !!!
Па той ще си вземе поука !

4.   Най-лошото в една връзка е да се сравнява с миналата. В крайна сметка за това е нова - за да бъде различна. И не си мисли, че всичко е било перфектно с бившата им. Може да са имали по-разкрепостен секс, който му е допадал - но явно това не е било достатъчно, за да останат заедно. Общо взето няма смисъл да взимаш за пример връзка, която е свършила и няма положителен край. Малко повече самочувствие и си кажи какво искаш ти от него - не само от секса с него. Говорете направо и без заобикалки. Ана

5.   Аз съм мъж, който много прилича на твоя приятел. Също имам връзка с разкрепостена жена зад гърба си, с която сме правили почти всичко, а сега съм с малко по-стеснителна. Аз също като него исках да си продължавам стария разкрепостен живот и не се усещах, че за новата ми партньорка това идва малко в повечко. Един ден се усетих сам, че тя се мъчи да се докаже пред мен заради историите със старата. Седнахме и поговорихме. Помолих я да ми казва какво и харесва и какво не. Обясних и, че я обичам не заради сексуалната и разкрепостеност, а заради хилядите и други положителни черти. Само ме е яд, че не ми го е казала сама в очите, а трябваше аз сам да се досещам и да я питам да не би пък нещо да и е неприятно. Затова те съветвам да говориш с него без никакви притеснения и срамове. От сега мога да ти кажа, че той няма да се промени и винаги ще си пада по перверзиите, но поне ще съгласувате нещата и ще правите неща, които са приятни и на двама ви. Успех!

6.   Пък мен ме кара да карам колата седнала на лоста.