Споделена история от Секс и интимност

Нямам кураж за секс мъж с мъж.
Здравейте на 30 г съм МЪЖ. От доста време ми се върти в главата секс с мъж и по точно да съм Пасивния в случая.... Като се замисля адски ми допада идеята и възбужда но на реализация малко нямам кураж още...
Правил съм свирки на 5-6 мъже досега както и те на мен.. Пробвах 1 път да съм Пасивен но ме заболя и спряхме, а искам да видя какво е прословутия Простатен оргазъм при които мъжа свърша 3-4 пъти по яко отколкото като изхвърля сперма...
Като затворя очи и си представя в дупето как имам пъхнат навътре истински член ме влудява мисълта... но на реализация малко куцат нещата...
АКо някои може съвет.. да даде.

П. С. При първия ми неуспешен опит имаше лубрикант и всичко но явно главичката не можа да мине ануса ми и да навлезе навътре да се отпусна.. и още на входа ме заболя адски.

Коментари

3.   Ами да, вътрешният сфинктер е така устроен, да пуска в посока отвътре навън, затова боли. Опитай се постепенно да си го разтегнеш, като постепенно си вкарваш 1-2-3 пръста. Най-добре е партньора ти да го направи, но това много много не става при набързо чукане някъде зад ъгъла. А иначе оргазъм без да си докосваш пениса се учи и при пъвия секс няма шанс да го имаш. Но наистина е стахотен.

4.   Вземи си but-plug (виж в google за какво става дума) Всеи който не е трениран несъзнателно се стяга при проникване и естествено болката става непоносима. Ако въпеки подготовката, продължава остро да те боли, иди на лекар, защото може да е раничка или хемороид.

5.   От автора:
да- замислям се да си купя един But-plug...четох тук коментари че имал вълшебно действие...за простатата тъй като е извит и стига до нея...малко доста парички е май май- видях го по сайтовете 80 лв...та да видим... :) но иначе наистина може да достави доста голям кеф на мъжа съдейки по доста коментари в този сайт на мъже които са се свършвали така..