Споделена история от Секс и интимност

Как да я накарам да си иска?
Здравейте :) С приятелката ми ходим от 2 масеца и мн мн мн мн ама мн се обичаме :) Искам да и доставя удоволствие, но не и да я отблъсна :) Та директно към проблема - аз съм винаги готов, рядко си го искам и когато си поискам тя е 50/50 а това супер много ме обърква :(

Имаме си доверие, достатъчно сме разчупили леда, познаваме се от 2 години ... Просто искам да я накарам... провокирам едва ли не тя да си поиска... Вярно на нас мъжете все ни се иска :D Но все пак нека не бъдем животни ... чак ми става неудобно вече аз да подхващам въпроса ... Та любопитно ми е, към вас дами, има ли някакъв начин чрез който я бих предизвикал :P защото честно казано чак почва да ми се отщява вече : l Дори и да е доста относително ... отворен съм за идеи :)

Коментари

1.   Е, аз съм жена и ще ти кажа, че предпочитам инициативата да е в мъжа, а не в мен.

Много по-чувствено е, поне за мен, желанието да дойде от мъжа. А че моето си дреме скрито в мен и няма да му откажа-това е друг въпрос.

Не искай от всяка жена да бъде нимфоманка. Жената има нужда да чувства силата, страстта и желанието на мъжа, а не да се поставя на негово място.

Проведи един разговор с нея по този въпрос. Неангажиращ. Опитай се да разбереш дали предпочита ти да си инициаторът и защо. Така ще ти се изяснят много неща.

2.   Ами аз съм жена и мога да ти кажа да опиташ с нещо романтично.
Направи и вечеря или обяд зависи как стоят нещата(незнам коло големи сте) или я изведи някъде на пикник сега времето е хубаво. Не е нужно да се изхвърляш с много средства просто от сърце.

Можеш да и направих хубав масаж, или да и пуснеш романтичен филм, да и кажеш мили думи без подтекст за секс и ако тя е достатъчно умна да го оцени сама ще поиска...
УСПЕХ

3.   Моят съвет е известно време изобщо да не повдигаш въпроса по тази тема. Достатъчно си настоявал и може именно това да я отблъсква и спира. Дай й малко свобода, да се почувства по-уверена, и когато най-малко очакваш тя сама ще си поиска. Сигурна съм, защото ти го казвам от опит.
Успех :)

4.   Защо ли си мисля, че ти си някъде на 15, 16 години??? А... да още нещо. Ако беше малко по разумен и навярно по- голям, нямаше да мислиш с главата на пубертетския си пенис.

Момченцето е написало, че няма претенции относно съвета. Така че, моля преди редакторите да се замислят дали да изтрият коментара, да погледнат това.

5.   От Автора: Съжелявам... не, не съм на 16 :) Мерси за съвета, но мисля че не сте схванали същността на въпроса или просто сте си извадили грешно впечатление - да вярно че за секс става дума но не питам как да я вкарам в леглото ... аз си знам как, но не това искам. Въпросът е там че на моменти немога да разбера какво
дали изобщо и се иска :) Хейтари моля да не ми флудят в темата ;)

6.   Ами аз бих те посъветвала да поговориш с нея и да споделиш какво те вълнува с нея както го правиш тук с нас, защото съм се уверила от опит че по добре да изкараш всичко на масата и да става каквото ще става, отколкото да се правят всевъзможни интерпретации отстрани. В смисъл такъв че по-добре бъдете директни и се разберете от колкото така ти да не смееш да и кажеш какво те вълнува и да се мъчиш, а тя пък също не се знае какво мисли и дали няма свое виждане по въпроса, или пък дори подобен на твоя проблем. Но отговорите на тия въпроси можете да дадете само вие така че действайте.

А по отношение на това как да я накараш да си иска, ако тя искаше щеше да се иска (съдя по себе си в момента) но пък може да се притеснява от нещо, да не би това да не изглежда добре в твоите очи например. Просто всеки човек е различен и мисли различно, така сме устроени :) затова най-добре поговори с нея за да разбереш как мисли тя.
Успех :) И МНОГО СЕКС И ЛЮБОВ ЗАНАПРЕД :0)

7.   Но все пак ако искаш да я провокираш наистина опитай с нежности и игрички-като отпускащи масажи, игра с косата и т.н направи така че на нея да и се прииска, без предварително да е ставало въпрос за секс, просто до се стигне до там от самосебе си.

8.   Аз с приятеля ми съм говорила много. Ние сме на 25 год. ходим от 7-8 и сме си казали във вторник и събота има секс и си знаем и двамата няма проблеми 2-пъти, но така няма изморен съм гладен съм не съм се къпал, всеки си се подготвя и така.

Може мн хора да ме упрекнат, но така ни е добре и на двамата.

9.   Повечето жени предпочитат мъжа да направи първата крачка, дори да им се иска, искат да са уверени, че и мъжът го иска и затова оставят той да поеме инициативата. Поемай я няколко пъти и ще видиш, че и тя ще започне да си иска :)

11.   До номер 8: Секса не трябва да е по график, и като дойде времето айде веднага, искате или не искате!

12.   Аз съм жена и искам да ти дам севет. Колкото и странно да звучи и макар малко да са жените, който си го признават, една жена мисли за секс не по малко от един мъь. Това е факт. В твоя случай смея да твърдя че явно не си избрал подходящият момент. Така че съвет от мен опитай се максимално да предразположиш приятелката си,но без да подхващаш темата и всичко ще се нареди. Успех

13.   До номер 11. Вярно че е така ама щом на тях им е добре ;] пък и само 2 пъти седмично, не е ли малко!? Коклко е нормалното?

14.   Изкуши я! Щом те обича и познава - значи желае и тялото ти. Просто й покажи, че не страшно жената да поеме инициативата. Ако трябва я раздразни и я остави "на сухо". А предварително можеш да подготвиш обстановката разбира се.

Но това говорене - мен много ме изнервя примерно. Очна ставка - кой, какво, защо, как - глупости. Тези неща се проверяват.

15.   Не съм чела другите коментари, затова ще те попитам направо ... тя детствена ли е ? Анд дтговора е да ... ще чакаш когато тя се почуства сигорна ще ти каже, все таки ти си и намеквал и тя надали ще спре да мисле за това, но все пак и напомняй по някое време.

16.   Абе пич тая просто не иска да прави секс с теб!! Не го ли разбра?

17.   Съгласна съм с номер 15 ако момичето е девствено не я притискай! Може да не е готова или да мисли, че ти не си човека с които иска да е (: А колкото до това тя да си го поиска направи и нещо хубаво.Отидете на място на което няма хора да е по спокойно и се понатискайте малко, целувките по врата винаги вършат работа (: Може да се поразгорещи и да се реши че иска повече (:

18.   Ами не не е девствена ... нито пък аз иии за номер 16 Get out of here! Хейтари дане спамят моля :)

19.   До номер 8 евала супер
може и петък . еи на такъв график ще сам доволен ама сега и аз сам като автора

20.   До номер 15 - когато бях девсвена , се чуствах готова да правя секс с гаджето ми но просто нямах смелост да му кажа :D

21.   Няма нищо по-секси от това един мъж да ти прошепне,,Искам те,, Това е повече от оргазъм!

22.   ДО АВТОРА :АЗ СЪМ ВИНАГИ ГОТОВ , РЯДКО СИ ГО ИСКАМ ???
НЕЩО НЕ МИ СТАНА ЯСНО !!!
АЗ СЪМ ЖЕНА С ОПИТ,МОГА ДА ТИ БЪДА МАЙКА ,ЗАПОМНИ ОТ МЕН ,ЧЕ МЪЖЕТЕ ОБИЧАТ АКТИВНИТЕ ЖЕНИ !!!
Млад си все още и виждам,че схващаш за какво става на въпрос ???
КЪМ № 1 ,СЪЖАЛЯВАМ ,НО В МОЯТ СЛУЧАЙ , МЪЖЪТ МИ ЗАТОВА МЕ ИЗБРА !!!
ПО-ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ МЪЖЕТЕ ,КАКТО И АВТОРА, ИМАТ НУЖДА ЖЕНИТЕ ДА СА ИНИЦИАТИВНИ !!!
Една жена ,ако обича силно ,и желае силно МЪЖЪТ НА ЛЮБОВТА И !!!
ТЯ ВИНАГИ ЩЕ Е ИНИЦИАТОРКАТА !!!
Така е в моят случай !!!

23.   Според мен няма значение кой е инициатора, важното е и двамата да го искат, да им харесва, да копнеят за него. Но ако жената е някоя сухарка трудно ще получиш това което ти харесва. Възможно е и да е просто притеснителна. Ти сам трябва да я усетиш, да поговорите, да намерите баланса. Успех! Ж.

24.   № 22 КЪМ № 23,
Ами аз точно това имам в предвид , когато И двамата се желаят !!!! НО,не може само мъжът да си иска ???
КОМПЛЕКСИРА СЕ !!!
МОЯТ МЪЖ ЗАТОВА МЕ ХАРЕСВА ,ЗАЩОТО АЗ СЪМ ИНИЦИАТОРКАТА !!!
Какво имам в предвид :ТОЙ споделя , в такъв случай , че се чувства "ЖЕЛАН ", А ТОВА Е МНОГО ВАЖНО ЗА МЪЖКАТА ПОЛОВИНА.

25.   Бъди по бавен не бързай да си искаш ще видиш че ако тя те обича и сама ще си поиска не бъди натрапчив ухажвай я и т. н
УСПЕХ...

28.   здравеи те на всички хора тук искам да попитам следното аз сам момче на 19 другиа месец права 20 имам връзка в продалжение 7 месеца ам няма кво да крия имам гадже тя е на 17 и е девствена.. за жалост. искам направо да попитам говорех ме за по тая тема (секс) тя ми каза чее не е готова да прави това и наи гадното е че ми каза че се пази до сватба.. малко не я разбирам моляя даите някакви полезни съвети благодаря предварителноо :) :)