Споделена история от Секс и интимност

Остава ли ануса по-широк завинаги след проникване
Въпроса ми е дали ануса остава по-широк и изобщо личи ли си ако е прониквано в него с играчка, да кажем нормален размер(стандартните по секс шоповете с размер колкото среден член). Знам че е мускул и на практика ако е прониквано внимателно не би трябвало да остава белег, но сякаш забелязвам нещо притеснително. Говорим за проникване да кажем веднъж на 10-15 дни за 5-6 минути с подобния размер. Въпроса реших да го задам, след като прочетох тук за аналното стимулиране при мъжа, така, че не смятам да се защитавам за това което правя, знам, че съм си хетеро и ме притеснява само да не си личи, че съм се заигравал така!

Коментари

1.   Не, не става и няма видими признаци, ако не е било насила. Възможно е да си се поразширил, но какво да кажат хората с хроничен запек, хемороиди, ходили на преглед на простатата... Щом си хетеро, защо не покажеш на приятелката си, как да ти прави масаж на простатата, щом ти харесва? Повечето млади жени не сме толкова задръстени, разпечатай няколко статии по темата и я помоли да опитате. Това е много популярен метод вече, особено сред по-възрастни двойки, защото е начин мъжът да свърши без еякулация и ерекция, освободи се от собствените ти предубеждения. Стимулацията на простатата през ануса е благодат за мъжа, за всеки мъж, ако не се срамува да си каже. Освен това е полезно.

2.   Абе който има опит ще познае...

3.   Номер 2 - и какво ще познаел? Да не е забранено случайно? Който има опит, той ще има и съотвения анус ще се зарадва на автора и тъй като той е хетеро, това ще е хетеросексуална жена, която, ако има достатачно опит да познае подобно нещо, значи може и да го практикува с автора, нали?
Авторе, няма от какво да се срамуваш. Избери си партньорка, с която можеш да имаш пълноценен за теб секс, не прави компромиси в това нещо, защото ще нараниш доста хора един ден, когато си намериш любовница, жена ти се отврати от „отвратителното“ ти хоби. Затова - казвай си, че искаш стимулация на простатата през ануса, казвай си и как и готово!

4.   От един път не, но ако го правиш по - често - ДА! Виж в порно филмите какви са им...

5.   Е то ясно, че ако се прави всеки ден ще личи. Аз по-горе поясних, правя го от 10 години но много рядко, да кажем веднъж или 2 пъти месечно и повечето пъти с пръсти, но съм стигал до 3 пръста. Имало е периоди да кажем с 4-5 месеца или повече в които не съм го правил изобщо, все пак не си водя статистика, а от месец и нещо спрях и не мисля да го правя повече, поне засега. А относно запека и хемороидите, имам си ги от дете, така, че ако изобщо може да се говори за някаква видима промяна, може и да е от тях.

6.   Абе толкова сте глупави.В повечето случаи се изхождате с размер по-голям от член,пак ли ще ви личи))) Пълна глупост.Аз моята жена си я ч*кам постоянно в ануса и няма никаква промяна.

7.   А става ли ти нос по-голям, като си бъркаш в него?

8.   Дебелината на това което минава през ануса ти не е толкова важна, колкото посоката. Ако си го правиш с един пръст вероятността да ти личи е малка, но ако използваш вибратор със „стандартни“ размери формата на халкичката ти вече се е променила дори да се чувстваш стегнат. Просто външният сфинктер остава отпуснат и ануса придобива формата на цепка и е като фунийка. Ако го правиш по-често и по-дълго или с по-дебели предмети може да придобие формата и на женска мидичка. Не зная дали ще е за теб добра новината, но връщане назад няма. Опитен партньор(партньорка) ще те усети, че обичаш анални игрички, за лекар проктолог да не говорим. Но има и добра новина. Това с насирането не е вярно, аз лично практикувам фистинг и нямам проблеми в това отношение.
Транианка

9.   Няма видима разлика. Разликата е тази, че при допир на ануса на човек, в който не е прониквано се стяга, а този който го е правил се отпуска без страх.

11.   №6, да си жив и здрав, беше ми неудобно да питам мъжа си, че той само ме успокоява да не ме обиди. Не мога и да се откажа от аналния секс, блазя и на жена ти и на теб, че имаш късмет с нея. Усещането при нас жените е абсолютно изпълващо и разтърсващо при ан. секс, всеки, който отказва, определено губи!

12.   Е да и аз предполагам. че се свива и све пак наистина ли няма опасност от оцапано :Д

13.   до 12 няма опасност. Аз съм фист пасив и в ануса ми влиза и бирена бутилка, но никога не ми се е случвало да се изпусна, дори и при силно разстройство. А иначе лекар винаги ще познае дали си имал анален секс.

14.   Е как ще познае лекаря, по какво си личи? И ако е минало да кажем седмица оттогава, пак ли ще познае?

15.   До 14 ами по какво, по това, че ти е хлабавичък. При бъркането с пръст в девствена халка ясно се усещат две халки(сфинктери). При палаво аналче се усеща стискането само на вътрешната.

16.   Специално си разгледах ануса с огледало и не ми личи, че практикувам анален секс. При всяко проникване малко ме боли в началото - ако съм хлабава защо? Никога не съм имала проблем с разхлабване, изпускане, изцапване, изхождане, хемороиди.... За мен това са митове от закрепостени хора!

17.   до 16 Момиче, не зная защо се притесняваш никой няма да клекне, да ти разглежда ануса с огледалце отблизо? ! Както ти беше вече казано, всеки който е бъркал с пръст в ебано и в девствено дупе много лесно вижда разликата, за лекар да не говорим.

18.   Няма кой ли? Да бе,аз като ги сложа на задна това е първата ми работа,искам да разбера дали е разработена там или трябва да се почва отначало.Разтварям им широко бузките и веднага познавам!

23.   Уникални съдрани парцали сте!!Продънени цинкови кофи!!Мили хетеро мъшкарчетата с путенца отзад,ОБИЧАМ ВИ!!

24.   №23, ко речи?

27.   помисли дали ануса ти се разхлопва след всяко сран*е и ще намериш отговора...
нека силата бъде с теб!

28.   Квото и да говорите, задника се разширява, ако нещо влиза в него. Така да се каже - разработва се. Ако не беше така, никой/я нямаше да дава отзад. Кой/я ще търпи всеки път да му/й е като първи и да умира от болка?

29.   С много смазка всичко се постига. Обичам да съм запълнена отзад повече отколкото отпред. Даже понякога заспивам с набутана играчка в дупето. А и така си шетам из къщи с дилдото. Дали съм единствена?

30.   До 29, не си единствената, много мъже се разхождат и по улиците с дилдо в ануса.

31.   Да, разширява се, но с времето. Гърдите увисват, ануса и вагината се отпускат, мъжете не вдигат самолета... нормално е. Природа! При жените това започва след 35, при мъжете след 40.

34.   Не знам. По-скоро ми харесва, но си боли в началото.

неомъж. 23 год. Не знам. По-скоро ми харесва, но си боли в началото.

неомъж. 23 год.

35.   Не знам на кои се разширява. Не прекалявам с аналния, но все пак... Моето дупе не е разширено, а в добавка съм родила две деца естествено. За мен това с разширения анус е уличен фолклор.

female, 47

38.   По-добре гаджето ми да не попада на тази дискусия, че и без друго трудно я навивам за дупето. Инак като започнем, не спира да ми говори колко ме обича и колко яко и било. Жени!

39.   Боли в началото ако не съм го правила скоро. Ако се разширяваше, още преди 15 години трябваше да ходя с памперси.

41.   Разбира се, че се разширява и никога не се свива до първоначалното положение. При по-дълго практикуване външният сфинктер остава отпуснат и ануса заприличва на фунийка. Добрата новина е, че няма да се изпускаш, зная го от опит. Практикувам анален фистинг почти 25 г. и никога не съм се изпуснала. Някои казват, че на стари години ще започне, е да ама аз съм на 61 и нищо.

47.   Остава и личи, но винаги можеш да измислиш причина с която да го оправдаеш. Извън истинската.

48.   Като започнеш да се насираш след 1 мин стискане ще разбереш, че вече е късно.

50.   Не, разширява се само за момента и ако спреш да си пъхаш големи неща след 5 мин. няма да има никаква видима разлика от преди да си се заигравал

51.   На една лятна почивка, за първи път без децата, не знам какво ме беше прихванало, но три дни по ред чуках жена си отзад. Тя нямаше нищо против. На третия ден все още бях удървен, но не можех да свършва. Много време я работих, и тогава вече ануса и ми изглеждаше някак използван. Обаче на следващия ден. на плажа, беше с бански прашки и нищо не личеше.

52.   Да ви кажа честно и аз не знам какво да мисля,понякога си мисля,че личи,понякога не.Наскоро гледах клипче с професионалистки,едната беше толкова стегната като и разтвориха бузките,а пое един огромен с лекота,това без практика не става.Май не личи,по-скоро си има хора с по-широки по рождение ануси или по-податливи на отпускане,както вагините!

55.   При нормално дълъг секс, не остава широк. Но веднъж ебах една омъжена, два пъти за един ден. Бях много загорял и първия път свърших бързо. Вторият път беше само отзад и държах много време. Тогава ануса и съвсем се отпусна. Тя си пъхаше и два пръста покрай хуя ми, премрежен поглед, много се кефеше, говореше ми мръсотии. Особено на края не усещах изобщо халката и, само навътре грапавото на ректума. Изпразних се възможно най-навътре, тя остана настрани, анала и остана отворен и спермата изтече. Тя не реагира, била разбита. На тръгване ми каза, че никога не са я ебали така перверзно. Харесало и, но усещала гъза си толкова разширен, че до утре щяла да пърди.

56.   Аз съм мъж хетеро щастливо женен и редовно практикувам анална стимулация. Много ми харесва да правя секс с анален разширител. И също като №29 обичам да ходя запълнен. И до сега не съм имал проблеми. Лошото е че жена ми още не може съвсем да разбере че това ми харесва freeenergy

57.   Правили са ми фистинг, а и сам си играя с анални тапи до 8 см. диаметър. Държа си ги и по 2 часа, дори и навън съм излизал така. Ако не си играя с ануса до седмица се свива, но който е отворен в тия работи веднага познава че е палавник. Това с изпускането изобщо не е вярно.

59.   Ако оставаше широк за винаги, сигърно една трета от жените щяха да ходят с памперси.

62.   Остава завинаги разхлабен. Проверено е от много хора.
Всичко в крайна сметка е индивидуално. Едни се задържат, но други се изпускат. Факт неуспорим.

63.   Аз съм жена на 27г. практикувам анален секс от 15 годишна, а когата станах на 19 години ми направиха и анален фистинг. От тогава доста често ме фистват. При секс съм поемала и два кура едновременно в ануса и то доста дебели, а фистинг са ми правили с дебела мъжка ръка с огромна китка, поемам я. Единственно две ръце едновременно не давам да ми вкарват въпреки че са искали. Да анусът ми наистина е вече много широк и при секс винаги зейва широко отворен. Един път правих секс с един мъж който незнаеше че практикувам анален, и когато ме надупи в кучешката поза да ми го сложи в путката, анусът ми зейна широко и той забеляза голямата дупка във формата на триъгълник, нищо не каза а направо ми го сложи там, наеба ме там изпразни се в задника ми и след това ме попита дали не съм била фиствана отзад, след като му потвърдих бързо извади члена си и вкара китката на ръката си на негово място. Така както бях пълна със спермата му продължи да ме работи с ръка, докато свърших мощно и аз. Никога не бях изпитвала такъв силен оргазъм дотогава. Да от ануса ми веднага си личи че съм работена здраво отзад (имам малко дупенце а голям анус), но не ми пука важното е да ми е готино.

68.   Дали остава отворен или не няма никакво значение.По-важно е да ти доставя удоволствие.Няма нищо по-хубаво от това човек да се чувства удовлетворен.

70.   Здравейте искам да попитам какво трябва да направя преди анален. Мъж съм купихме си с приятелката ми пенис колан но не ме пробвали още имам голямо желание тя да ме чука дайте наставления

75.   Отивам с една приятелка на плажа. Тя с минатюрен бански прашка. Лягаме и тя ми каза да я погледна отзад, дали и личало, че вечерта е правила анален секс. Не и личеше. Тя се успокои. ж24

76.   75, явно и е било за първи път на приятелката ти и все ще се заглежда там да не се е разширила :) Аз съм правил анален с почти 40 годишна жена и беше много тясна. Пръстче едвам влезна, трябваше лубриканти, овлажняване и тн. Сигурен съм, че го е правила сума пъти досега, но няма как да има следи. Пък и веднъж дневно се напъва там по други причини. Кажи на приятелката ти да диша спокойно :)

77.   Ако личеше, на жена ми дупето щеше да е като хралупа.