Споделена история от Секс и интимност

Здраво разгонен съм, хора!!!
Аз съм момче на 15 и половина. Сигурно вече се сещате от заглавието за кво става въпрос ама направо ще ми изгърми оная работа. Това е направо мъчение. Толкова много искам да го направя, че ще откача направо... Само да видя така по-привлекателно момиче и в главата ми излизат всякакви еротични фантазии и сцени. Та сега към въпроса ми... КАЖЕТЕ НЯКАКЪВ МЕТОД ЛИ, НАЧИН ЛИ (както искате го наречете) да спря да мисля за това. Верно мастурбирането малко така намалява желанието ама след половин час като видя няква яка кака било то по телевизията или някъде навън и... сещате се. Мастурбирал съм по 10 пъти на ден (ако не и повече).
Вече се чудя дали да не отида до някое момиче и да му кажа "Ай да са еб*м". Нямам си приятелка. Четох доста темички за такива работи. Някои хора пишат "Малки сте" или пък "Трябва да се подготвите психически" или нещо такова или пък че трябва да сме станели зрели (на тези вече зех да се смея). Каква ти подготовка само да хвана някоя ще я спукам, честно ви казвам. Не знам хормони ли са кво са ама направо... ще откача.
Много ще ми е интересно да видя какво ще отговорите и ако може да пишите на колко години сте... Чакам отговори!

Коментари

1.   Честито - яко те е чукнал хормонът. Лошо няма, проблемът е, че на 15 момичетата няма да ти се навият. Ако отидеш и кажеш „искам да се... “, ще те изключат от училището или ще ядеш пердах от брата/бащата на девойката.
По-големите момичета пък си падат по батковци и сигурно мислят, че още си играеш с камиончета в пясъчника.
Продължавай с мастурбацията с две думи, но я съчетай с много, много фитнес. Хормонът ще ти помогне да заякнеш и да оформиш стегнато и хубаво тяло, да изглеждаш по-голям и кой знае - след годинка-две можеш да имаш по-голям успех сред момичетата.

2.   Ха-ха! Чети внимателно :
1. Гледай порно!
2. Намери нов начин за маструбиране.
3. Пий чай и мляко (повярвай ще ти се намали желанието).
4. Като видиш красиво момиче извърти поглед'.
Успех!!!

3.   Разбирам те. Лъскай бастуна до 18 години, чак след това търси момиче. ще издържиш

4.   Уви, проститутките по принцип искат да си поне на 18... не знам някоя дали би се навила с 15, моеж да питаш поне :))) Иначе требва да търсиш некоя обикновена да ти се навие :)

7.   Ама пък и вие какви съвети давате... Пич, ще ти дам следния съвет.. тъй като верно са малко момичетата, които при фразата "ай да се... " ще ти се вържат, най-добре земи си хвани приятелка, пък тогава евентуално може и да стане работата... или пък питай твоя много близка приятелка.. може пък да стане :D Успех!
( Г. - 16г. )

8.   Ами не знам виж пич аз съм на 14 и до сега поне 6 - 7 пъти са ми предлагали такива работи и аз никога не съм го искала но ето че и при мен стана така както с теб а съм на 14 със сигурност ще има някоя която да ти се навие ;дд

9.   Ами разбирам те. Намери си някоя и ще те оправи. Ама трябва да е тайно щото си на петнайсе аз бях на 16 когато за първи път ми се прииска да го правя с жена но и с мъж най напред го направих с Втората жена на баща ми която разбрала какво искам и ме облада после го направих с Един приятел и установих че се кефа повече на мъже