Споделена история от Секс и интимност

Направих си тест Sure-check 9 дни след акта...
Здравейте.
Значи имам малък проблем. С приятеля ми правихме секс без презерватив, но той не свърши в мен. Междувременно бях в овулация. По принцип трябва да ми дойде тези дни, но лятото ми е малко нередовно, предполагам, че се дължи на топлото време. Още не ми е дошло. Направих си тест Sure-check 9 дни след акта, и показа, отрицателен резултат, но на мен все още не ми идва. Според вас правилно ли е отчел теста, въпреки, че не изчаках достатъчно и има ли причина да се притеснявам най- вече? На 20 съм, моля за директни отговори и без коментари от сорта на това, че е трябвало да ползваме презерватив, защото това ми е ясно, но все пак след 4 часа foreplay и достатъчно бира, малко е трудно да се стигне до аптеката (която беше доста далеч). Благодаря предварително :)

Коментари

1.   Авторке, тестът няма начин да е отчел правилно. Сигурен резултат се получава с тест 7 дни СЛЕД ЗАКЪСНЯВАНЕТО НА МЕНСТРУАЦИЯТА.
Ако е трябвало да ти дойде на 1-ви, това значи, че след 7-ми тестовете ще покажат сигурен резултат.
Ако си правила обаче незащитен секс в оволация - приготви се за среща при гинеколога (аборт).
Няма оправдание за неползването на кондоми. Човек винаги може да си носи, ако иска - ако не иска пише тук, Бременна ли съм, Малееее, Олеее, закъснява ми и тем подобни.
И всичко заради две бири и желанието да си начешеш крастата за 3 мин.

2.   Хей, по- спокойно де, сигурен резултат се получава и 14 дни след акта, ама това не го спомена, нали. Не се оправдавам, убедена съм, че не повечето хора им се е случвало, не питам, за да ме нападат, просто искам коректни мнения, ама явно за Вас това е прекалено голямо изискване...

3.   Е, щом не е свършил в теб от какво се притесняваш? ! Ясно, просто не си сигурна, че не е свършил, нали? Номер 2 е права. Сигурния резултат от теста за бременност се получава 14 дни след половия акт. Изчакай да минат толкова и пак си направи тест за всеки случай, но знай, че има и голяма вероятност да не си бременна. Наистина през лятото е нормално менструацията ти да е по-нередовна. Може и да имаш друг проблем, от който да ти закъснява толкова много, но за сега изчакай още малко и си направи теста.

4.   Аз съм номер 2 хах. По темата - сигурна съм, че не е свършил в мен - да, абсолютно. Благодаря за отговора :)

5.   Съжалявам, че трябва да се заям, авторке, но и на следващия ден ли беше далече аптеката за Ескапел?

Иначе по мой собствен опит ако е свършил отвънка досега не е имало проблеми, но никога не е късно за изключение. В овулация е особено опасно, вероятно знаеш.

6.   До 1-грешиш, 7 дни след секс се прави тест. След закуснението на мензиса вече е почти ясно че има бременност.
Авторке, не си бременна, не се тревожи. Дори ако мъжа свърши вътре пак не е сигурно че си бременна, така че

7.   добре де.. защо не сте подготвени.. хем имате връзка, хем водите полов живот.. не ви ли идва наум че джиджи биджи винаги и по всяко време може да се награбите.. само не ми казвайте че го правите по план и по график...

8.   Благодаря за мненията Ви, оценявам ги, наистина, разбрах вече резултата, темата е приключена :)

9.   Авторке, ти как разбра, че си в овулация ? Каква е тази менструация 9 дни след овулацията, колко е продължителността на цикъла ти? Просто ми е странно ...