Споделена история от Секс и интимност

Търся съвет
Здравейте, не искам да навлизам много много в подробности затова ще ви разказжа за проблема който ми се върти в главата. Преди няколко дена бяхме на дискотека, напихме се и аз тръгнах да се прибирам сам. По пътя видях една позната лелка, която също беше леко подпийнала. Казах и здрасти и от приказка на приказка отидохме в една градинка където ми врътна една свирка. До нищо повече не се стигна, тя ми врътна свирката, аз и свърших на устата и си тръгнах. Но оттогава ме мъчат няколко въпроса. Минаха вече 4 дена, чудя се дали не ми е лепнала нещо. Притеснено ми е много от това. Нямам никакви симптоми или нещо подобно, но този въпрос не ми остава мира, също така се чудя дали лелката без да иска като си е обърсала устата да не се е барала отдоло и от това да съм и направил бебе :/ бая е възрастна над 45 със сигурност. Ако някой може да ми даде компетентни отговори моля за това. И знам че въпросите ми са много тъпи и прости но просто пустите му притеснения нямат край вече.

Коментари

1.   Първо на лесния въпрос - не може да си е направила така бебе, ако щеше да е и на 20, камо ли на 45

Второ - ХИВ не може да ти е лепнала, но трипер, сифилис и т. н. - съвсем възможно. Наблюдавай се и ползвай кондоми! Носи си винаги в теб 1-2 кондома

2.   питам в смисъл свършил съм и в устата и тя после да се е барала с ръка отдоло ( по ръката и да е имало част от спермата)

3.   Тоя па, аз съм на 47 и не се давам за нищо на света:))) Ще ти дам една лелка недораслък такъв:))))

4.   Ако те е страх да не ти е лепнала нещо, ами отиди и си направи изследвания. А отнсосно това, дали си й направил бебе, не ми се вярава така лесно да забременнем, а плюс това е жена на възраст. А и да е така едва ли ще го задържи. Yспех и дишай спокойно :)

5.   Бая измислено ми звучи всичко в тая история с "позната лелка", признай си, че си бил на проститутка и това е. Къде си тръгнал "лелки" да ти въртят свирки по парковете като си нямаш елементарна представа от сексуална култура? И дори да си е избърсала устата с ръка, от какъв точно зор после с тая ръка ще си бърка в гащите обясни ми? Или може би мислиш, че на тия години сефте прави свирка и ще се бърше и бара ей така без да иска? Мноо си захлюпен, ей.

6.   Спокойно, не си й направил бебе! За да забременне трябва да свършиш не в устата й, а знаеш къде. Не може от едно пипане да забременне, то така не става. Сперматозоидите умират бързо, а и за какво й е докато си бърше устата да се пипа отдолу, едва ли го е направила. За болест по-голяма е вероятноста ти да си й лепнал нещо щом си й свършил в устата. Тя може да ти предаде някое сифилисче или трипер, но едва ли. Няма голяма вероятност да те е разболяла, успокой се!

7.   Престани да демонстрираш бедността на фантазиите си

8.   По скоро престани да демонстрираш бедната си култура! Как може да си толкова елементарен? !? Престанете да забременявате на по 18 и да изтърсвате и "възпитавате" на света такива индивиди като автора!!!

9.   хаха евала номер 8.. заби коментарче!!! ей такива хора много уважавам.. прямо куме в очи!!!

10.   Ооо не мога вече, толкова сте ограничени и глупави.... Няма грам логика във вашите глави... Забременяване от басейн, от тоалетни чинии и свирки... Може да забременее ако веднага, със семенната течност отиде в някоя клиника, за да и я вкарат там където по принцип се правят бебетата (имаше една серия в един сериал, една мадама искаше да върже един милионер), но ти и акъл нямаш така че, не се притеснявай и да забременее ще го махне.. За болест има такава вероятност....