Споделена история от Секс и интимност

Харесвам мъж по-малък от мен и необвързан
Разведена съм но от около година, преди това имах симпатии към мъж необвързван тогава бях още омъжена и наистина не си позволих да се виждаме държа на семейството но мисля че симпатиите един към друг бяха взаимни.

Сега когато се разведох се видяхме излизахме няколко пъти наистина ми е много приятно с него но аз все пак съм разведена с дете на 11 г. и когато го попитах защо излиза с мен просто да си запълва времето а той казва че наистина ме харесва но не трябва да се задълбочават нещата между нас, на него му предстои да създава семейство и на мен ми ставна доста гадно, аз наистина имам доста силно влечение към него но..... явно той си е мислел само за секс, въпреки че не сме правили защото излязохме само два пъти и аз като чух това сметнах да спра до тук защото знае ли човек може да хлътна и после пак ще ми е много тежко но наистина си мисля все за него не знам какво да правя той явно си е бройкаджия с две думи иначе какво ще прави с разведена с дете. Много съм объркана!

Коментари

1.   Е, щом така ти е казал, то е ясно. А дето имаш влечение към него, случва се... нищо, това се преодолява. Но този тип е несериозен, като съдя по написаното. Аз бих го оставила... Що за наглост да ти каже такова нещо, дори и да няма намерение да създава семейство с тебе?
Но от друга страна, добре е, че ти го е казал, за да го разбереш какъв е.

2.   Еми нормално. Той е млад предстой му да намери любовта на живота си, а ти си жена с дете и ти очакваш че той ще се хвърли и ще те вземе заедно с детето, след като самия той все още не иска семейство камоли дете. Извинявам се че съм така груб към твойте чуства, но истината не винаги е приятна. Оттърси се и търси някого, който е зрял. Късмет

3.   Напълно съм съгласна с №1! Остави го, не ти трябва такъв! Сама си казваш, че ако се захванеш с него, после много ще страдаш! Зарежи го, докато не е станало твърде късно.
Потърси друг, този не е единствен. Все ще намериш някой, който да те оцени, да те обича и харесва такава, каквато си. Успех в търсенето :)

4.   Аз съм почти в същото положение. Не съм разведена, но поради редица причини изневерих на мъжа ми и то с какъв точно такъв, какъвто казваш ти прост, грозен и т.н, проблема е,че не го оставих когато трябваше и сега съм лудо влюбена в него, а повярвай ми не си заслужава, но не мога да бъда господар на чувствата си. Така, че бягай докато е време за да не съжаляваш един ден. В един момент човек се осъзнава с какъв мухльо е бил и е гадно. Това е моят съвет не зная може и да греша.

5.   Абе аз не знам какво му е нормалното да ходиш с един доста по млад мъж. Ами, че ще зареже разбира се. Все едно аз на 44 години да ходя с приятелките на сина ми, които са на 20. Айде стига перверзии!!

6.   От авторката! Разликата ни е само 4год, не го бях уточнила!

7.   Mиличка аз също съм разведена със син на 12 год и съм влюбена в мъж който е с 3 год по-малък от мен никога не е бил женен не е българин и е с друга религия-арабин е от всичко дотук всичко е обречено предварително нали - е аз съм щастливо омъжена и всеки ден благодаря на Бог че ми прати най-прекрасният мъж на света това го казвам не за друго а да ти покажа че това че ти си разведена с дете не бива да те комплексира напротив ако ти си достойна и отговорна към детето и семейството ти можесамо да ти помогне а що се отнася до това момченце остави го да порасте ако може и не се заблуждавай че ти можеш да му помогнеш

8.   Ако искаш мога да се оженя за тебе на 14 г. съм хубаво ще си прекарваме!