Споделена история от Секс и интимност

Учудена съм от мъжете! На 18 години съм от Варна и вече съм тотално отчаяна....
Учудена съм от мъжете! На 18 години съм от Варна и вече съм тотално отчаяна.... От 5 години водя сексуален живот (главно с доста по-големи от мен) и немога да разбера що за перверзия е това? Мъжете над 25 години желаят главно анална любов...... но боли.... не желая това, но те ще ми платят образованието............ някой би ли ми помогнал със съвет? МОЛЯ

Коментари

1.   Съгласна съм с всички тук ... искат анална любов и защо не? Нали ти плащат образованието, а проститутките правят и анална ... Искаш помощ? Или свикни с болката и те да плащат образованието ти или спри с курвенските истории и почни работа!!!

2.   Към 140. И ти тва го имаш за голямо постижение?!?!
Ти като станеш на 25 ценностната система ще ти бъде толкова деградирала, че няма никой нормален мъж няма да те погледне. После все другите ще ти бъдат виновни.

3.   Важен е не съвета на хората, а мнението им, а пък ти ще си направиш необходимите изводи. Тя и Чочулина на младини е била порно звезда, но това не и е попречило по късно, да заеме висш държавен пост в Италия!

4.   Напално сам сагласна с първия коментар!!!! - или свикни с това което не ти е приятно и продължаваи да се самоунижаваш или си стегни наебания задник и почни да работиш за да не се налага др да ти плаща образованието!!!!!!!

5.   След като се продаваш, ще търпиш всичко, което искат от теб. Това е занаятът на проститутките. Като си го избрала, не се оплаквай

6.   МОЯТ СЬВЕТ КЬМ ТЕБЕ Е ВЕДНАГА ДА ПРЕСТАНЕШ С ТОЗИ НАЧИН НА ЖИВОТ.ТОЛКОВА СИ МЛАДА ЖИВОТЬТ Е ПРЕД ТЕБ, НЕ СЕ ПРОДАВАЙ , А ЗАПОЧНИ РАБОТА.
ПОЖЕЛАВАМ ТИ УСПЕХ!

7.   По моему, щом си почнала да се ръгаш на 13г. си развалена стока (по най-мекия начин казано) И това си го запази само за себе си...

8.   детенце изумяваш ме ;) що сте такива курви жените якото е че има качествени жени още. Гледай сега секса за пари е най старата професия ама вярвам че имаш някакви други таланти които да практикуваш. Или стани сервитьорка напоследък доста добра професия. Курви с образование или без пак са курви извинявай за рязкото изказване

9.   никоя която е опитала мекия хляб нее спряла едва ли ти 6те си парвата просто си земи вазелин и помисли за напрпед дали мойе6 да продалйи6 в са6тия дух jалко е

10.   как не те е срам бе!!я не занимавай хората с твоите тапи курвенски чалами!!!

11.   Такаа едно ще ти кажа - живота си е твой и ти решаваш как ще го изживееш и какво ще правиш. Това че спиш с мъже за пари ни най малко не те прави курва, защото мога да ти кажа че аз и моята приятелка, въпреки че си имаме добри професии и повече от добри заплати правим същото. Е вярно, че само с хора от един определен кръг, но пък трябва да ти кажа, че уважението им към нас и много повече отколкото към останалите. Защото знаем какво искаме и как да го поискаме, защото могат да си говорят с нас за теми различни от коли и магазини, и защото сме жени които си знаят положението. Когато не искаме нещо никой насила не може да ни накара и именно това да си кажеш мнението и отношението без да се притесняваш те прави само по себе си красив.

Срамна работа няма и не е важно как си печелиш парите.
Та ка че само ти можеш да диктуваш правилата на играта и да решиш кое е добро за теб и кое не и по добре на хората в устата, отколкото в краката!

12.   Така си го написала, че да се чуди човек, да те нахока ли или да те оправдае! И понеже ми се иска да коментирам и да ти дам съвет (като мъж на 30), ще ти кажа следното: Ако е само за парите - пари се изкарват - все ще намериш и друг начин да финансираш следването си, щом ти се следва и си умно момиче! Но ако не ти се следва и цялата работа е само за това, как да си платиш дипломата и ако си от мързеливките - то е ясно - свиквай, така и така това ще ти е най лесният начин за да осигуриш живота си! (Поне докато не намериш някое "магаре" за съпруг!)

13.   Лелееее, аз на 13 още не поглеждах момче без да се изчервя, а ти правиш анален секс (аз съм на 22 и още не съм се престрашила да го практикувам с приятеля ми). Много ми е жал за теб на първо място, но знаи едно: мъжете обичат курви, но с извинение само докъто ги наебат. Освен това се хвалят много един на друг и обичат да разнасят. След време много ще съжаляваш за това, помни ми думата. Спри докато е време.

14.   Бе.. бъди си ЖЕНА :)))))

15.   Е кво толкова давай, никоя не е умряла от анален.

16.   Ако ти се чука ама не анално, може да изкараш още некой лев че ми се чука нещо чуждо! Шото ДЯДО БОЖЕ Е ДАЛ НА ЖЕНИТЕ МАШИНКА ДЕТО САМА СЕ СМАЗВА ТА МИ Е МНОГО ТЪПО ДА ЧУКАМ В ГЪЗА !!! И тея дето чукат в гъза да се опраят.

17.   Миличка в секс магазините има специални лубриканти за анален секс, освен че смазват те са и обезболяващи. Купи си такъв и задължително го използвайте. Освен това за да правиш анална трябва да си достатъчно възбудена, за да можеш да се отпуснеш, накарай ги първо да правите нормален секс, френска, вагинално или както решите и след това анален, бъди малко повече хитра с мъжете и има пози специално за такъв секс, прочети малко повече в интернет ще намериш повече информация.

18.   Ама това на шега ли е написано или :) Че ти излизаш по- евтино от проститутка на околовръстното :). Дай си номера и аз ще ти плащам образованието и анален секс няма да искам :) :). Ако готвиш и чистиш пък ще излизаш съвсем на далаверата.

19.   Аз пък имам лошо мнение за хората от града ви, така че не се учудвам на 13-годишните дето правят секс, а сигурно има и по-малки (Содом и Гомор пасти да ядат пред Варна).

20.   За аналният секс е ясно, че мъжете имат желание защото се среща по рядко и при отдадена възможност биха се възползвали, но да си изкарваш парите по този начин и то на 18 години, просто мисля, че не е нормално!Пари се изкарват по много начини, в момента и аз нямам нужните средства за да следвам, но не съм тръгнал да си търся лелки да задоволявам,а си работя и гледам напред и не забравяй това образование не е всичко на този свят особено на такава висока цена!И друг е въпросът дали си харесваш професията?
(аз мисля че е така)

21.   Искам да започна с това, че в този форум за пореден път се доказва, че масата от хора в българия са абсолютни идиоти! Не съм хомофоб, не съм на 15, но дано ме чуе цяла българия - НЕ СТРУВАТЕ !!! Очевидно, това е едно объркано момиче, очевидно, е принудена да се предлага на батковци заради пари, което, по мое мнение не е срамно, защото спонсорира образованието си, очевидно е принудена да прави бог знае какво, защото, ще го кажа пак, ОЧЕВИДНО това е версията за пред хората, очевидно е на ръба на отчаянието, депресията и всичко което следва по-надолу, моли ви за съвет, а всички чухте само - тя го взема в гъза, за пари. Ще го кажа пак и дано го запомните - НЕ струвате!

Мислех да драсна два реда за това, но малко се олях...

Относно проблема ти, аз също съм от Варна, знам какво е положението тук, знам какви са хората и да ти кажа честно, като мъж и от наблюденията ми по този въпрос, да мъжете предпочитат аналния секс, но като част от секса, не само отзад и не всеки път. Освен това, мъжете на настояват за анален секс, защото са свикнали да не го получават. И ка...

22.   Ако искаш да споделиш повече, е майла ми е radoslav_todorov1@yahoo.com. А ако проблема ти е бил че просто те боли като го вземаш отзад, мисля че написах доста материал над който да се смеем :). Шегата на страна, мисля че тук се решава съдбата на едно младо момиче и смятам, че всички трябва да погледнем по-сериозно на темата.

25.   Той проблема не е само в това че искат да правят анална любов с теб, но може би че си започнала да водиш сексуален живот на 13г. Не мислиш ли?!
Според мен в район североизток е тенденция мъжете да се опитват да водят прекалено свободен и разкрепостен сексуален живот. Аз така и не успях да харесам аналния секс-нито е толкова възбуждащо, нито е толкова удобно. Ако господ искаше да правим анален секса щеше да сложи яйчници на жената и оттзад.

27.   Това да чукаш някого анално и да знаеш, че му е неприятно е отвратително. Не мога да си представя как нормален човек би го направил. Ако разбера, че на жената изпитва болка от това, което правя ще престана веднага независимо колко съм възбуден и колко ми се иска да я чукам. Независимо дали съм платил за секса или не. Все ще намерим начин да го правим без болка.

от модератора - не публикуваме контактни данни, не сме сайт за запознанство, има много такива - опитайте там

28.   Ти си учудена от мъжете, но е очевадно, че имаш доста повече опит от една средностатистическа българка на около 20-25 години.

Съжалявам те. И то много. Никога не бих пожелала и на най-големият си враг подобен живот. Не си разказала нищо по-подробно освен "проблема си". Ако знаехме какво те е принудило да си изкарваш прехраната така надали щеше да има толкова нападки. Явно ти се е наложило и сега ще ти се наложи да играеш по правилата. "Който плаща той поръчва музиката". След като си проститутка ще правиш това, за което ти плащат.

-Кай-

29.   След като ти е неприятен аналният секс защо го предлагаш? Много други твои колежки не предлагат анален секс или ако го предлагат искат по-високо заплащане за неприятната част.

33.   Чини ми се, че някой си прави майтап, а една сюрия хора са се хванали!

34.   Момче съм. Имам си свойте нужди, но в едно съм сигурен. Не бих погледнал такова момиче като теб. Хах перверзно било - казало евтиното момиче с перверзните "евтини" като нея батковци дето и плащат образованието.
Имам изградена представа за момичетата около тази възраст. Да.. акълът им още не е на място, но твоят случай заслужава почетното първо място. Затова мога само да ти пожелая да се появи човека, който да преобърне представите ти за живота, за отношенията между двама души, за любовта (Ако не е късно вече.... ). Пътя по-който си тръгнала не води натам. Ще изпуснеш неща, заради които си заслужава човек да живее. Ти избираш...

38.   Ами да, така е. Просто защото е по-различно и много по-възбуждащо и освен това не всеки е готов да се наслади на аналния - само най-"потентните" жени (ако има такъв израз). Ако не ти харесва, значи не ти е секс-а най-силното оруъжие в живота. Виж на мен май ми е, ама не знам кка да го използвам и укротя. И тва си има своите минуси. Никога да не ти стига, пък да си "женен", ми това е. Най- хубавите ябълки прасетата ги ядат - сигуно си от тях!

39.   Имаше една песен на "Тутурутка", в която се пееше - "на 13 са във форма, а на 20 стари баби". Ти, моето момиче, си се запътила към бабите. Жалко за теб и за другите като теб. :(((

40.   При положение че темата ти е стара предполага се че вече си завършила, само не разбрах за какво искаш съвет да не те боли отзад или да спреш с това. Ами щом на тях не им пука че те боли явно познатите ти са такива. Или казвай че не правиш анален секс или вземи мерки. Не те нападам но явно морално си много деградирала. Тук образованието няма нищо общо с чукането поне си подбирай клиентите. И утре като срещнеш момче с което искаш да създадеш семейство той няма да те иска. Мъжете обичат проститутки, но не се женят за тях.

41.   спри да им угаждаш прави се на непорочна и си намери глупак с пари да те храни

43.   не само от зад боли, но и в живота ти ще те боли много повече от това някой да ти го сло*и от зад. Много добре си помисли, не че аз съм пример за подръжание но и според мен това не е начина.
м22

46.   Чета предните коментари и не мога да повяварвам колко са злобни хората, когато разберат, че някой взима пари за секс. Особено жените ставаме толкова злобни, гадни и... квото се сетиш още. Оставете момичето намира-така е решила така, ще се издържа. А колкото до аналния секс-мила, ако не ти харесва просто не го прави. От всичко трябва да се изпитва удоволствие, иначе няма смисъл.

47.   И аз съм на твоята възраст лятото вече на 19 според моето мнение това което правиш е крайно не достойно меко казано, да правиш такива неща за да учиш като предполагам си здрава и може да си изкарваш пари и без такива мерзости. Това си е престъпление.