Споделена история от Секс и интимност

Малък бюст...
Здравейте!!!
Искам да попитам за мненията и8 разкази на жени преживели подобно нещо.. , (надявам се само истински и разбиращи това сериозно, а не с насмешка или нещо такова),

Имам връзка от скоро с мъж, който мога да кажа съм "търсила" цял живот -като човек... Все още не сме правили секс. Но аз явно имам мн големи комплекси или знам ли какво си... заради тялото си, бюста ми е много малък след раждането преди години... И се притеснявам за секса много. Вседно си мисля, че след това нещо ще се промени, не знам как да го обясня, само жени, които имат подобен проблем (страх) могат да ме разберат... Но бих искала мненията и разказите и на мъже, но истински Мъже!
Благодаря Ви предварително!

Коментари

1.   Щом си раждала.. нормално е да не са много на много във форма. Но пък онзи мъж да не мислиш, че ще ти гледа гърдите. Друго му е в главата 100%. А и по добре малки, отколкото като на кокер шпаниол.

2.   М52
Да не ти пука, ама хич! Ако е цицоман, токова по-зле за него. Обикновено цицоманите искат мама да ги гушка. А ти искаш секс! Истинските мъже нямаме нужда от допълнителни стимули. Ако имаш стегнато дупе и красива вулва, значи за него ще има приятна изненада. Ако не - компенсирай със страст и всеотдайност. Елементарно е, но има ли страст помежду ви - ти ще си перфектната жена за него. Запомни, мозъкът заповядва на влюбените очи какво да виждат. Не обратното. И повярвай ми, знам какво говоря.
Успех и сподели все пак как е минало!

3.   Не съм мъж, но мога със сигурност да ти кажа, че никой мъж не би е върнал заради гърдите! Имам приятелки, които са плоски като дъски (буквално) и си правят секс без никакви притеснения и момчетата ги харесват. Мъжете харесват ЦИЦИ, вярно ако имаш повечко - добре, но не си мисли, че някой ще те зареже заради това, че са ти малки :)

4.   Благодаря на М52.... наистина... и аз мисля така, че страста е всичко по принцип, но все пак се чудя как да го преодолея този проблем.... Явно много ми пречи... За мен никога външността не е била на първо място, то привличането или харесването или го има или не....
Този човек не искам да го загубя по НИКАКЪВ начин, на 32 години съм, видяла съм доста неща, имала съм достатъчно опит с мъжете и връзки, зная какво искам от живота... (но винаги ми е било все тая какво мислят за тяло и т. н)нещата просто са се случвали и мн мн пъти не само заради секса, но.. сега го чувствам по различен начин.... толкова години съм се молила Бог да ме срещне с човек като него, а сега заради разни комплекси, суета и т. н... какво се получава.... Страхувам се да си слагам силикон, а и знам ли.... трябва ли да рискуваш толкова заради цици, мн повърхостнно, знам ли и аз вече.... най накрая се почувствах жива... а се тревожа за глупости, но.... хората са различни... суета! Друго, което забравих да попитам за мнения е, дали да говоря на тази тема изобщо с него, деликатно или по др начин или дори да не споменавам... Хем мисля, че ще е грешка, хем... По скоро мъже биха дали правилния отговор на последния ми въпрос!

5.   Както си се напрегнала едва ли ще стане много добре секса отначало, но важното е да не се отказвате.

Не се притеснявай за гърдите, мен например повече ме възбуждат малки (като яйца на очи;), но не връщам и големите...

6.   Към авторката - аз имах твоя проблем след първото раждане си направих операция и сега се чувствам много добре с втория си мъж. Ако нямаш пари за операция, може да използваш и други трикове, като например правете любов на приглушена светлина, за да не ти се забелязват гърдите и се качвай ти отгоре докато правите любов и в момента в който той реши да си сложи ръцете на гърдите ти, може да му ги хванеш и да ги преместиш на дупето си аз така правих. Много обичам да го галя по гърба, ръцете навсякъде, изкарах курс за масажист и го обгръщам с цялата си любов чрез ръцете ми, по този начин не се занимаваше с гърдите ми. На мен ми беше наистина психологически проблем, но го убедих, че гърдите не са ми ерогенна зона и той не ме докосваше там.

7.   Не мисли за това, както казаха той няма да ти гледа гърдите, а другото отдолу! Хич да не ти пука, а си е нормално след раждане все пак

9.   Е той все пак е видял инвентара ти и през дрехите. Зависи от мъжа аз лично си падам по стегнати дупета и не ми пука за бюста. Определено не познавам човек , който би си зарязал жената заради това, че има малки гърди. Ако си дива и се раздадеш, поемаш инициатива и разчупиш обстановката няма да имаш проблеми. Ако той има проблем , че имаш малък бюст по добре бягай от подобна измет.

10.   Това в днешно време е много лесно решим проблем, самата аз заради такива комплекси мисля да се оперирам заради самата себе си.

11.   Аз може да съм малко луд ама харесвам слаби и с малки гърди, даже и да са като мъжки, първата ми беше като крава обаче не ме кефиха, сега само заглеждам плоски и много им се кефя :)
различни хора - различни идеали
циците - не са важни

12.   Аз пък имах обратния проблем. мъжът ми харесва слаби жени с малки гърди. Когато се запознахме, бях точно такава. Много скоро след ова обаче, заради хормонални смущения качих известни килограми. Не съм станала каца, просто от кльощава станах по-женствена. Съответно гърдите ми пораснаха видимо. И аз се притесних, че сега няма да ме хареса, защото съм станала друг тип жена. Обаче нямаше проблеми. Харесва си ме и така, затова продължих да се разхождам гола из нас и след пълната промяна, без притеснения. Само да отбележа, че докато ми се смени фигурата бях за половин година в чужбина, та затова промяната не беше постепенна за него. Качи на самолета една жена, а посрещна друга... Където има любов, комплексите са излишни, повярвай ми!

13.   Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Той щом те е харесал такава, да не мислиш, че ще го изненадаш :) Едва ли досега не е обходил поне с поглед, ако не с ръце тялото ти. Темата за големината на женските гърди много се преекспонира, реално далеч не много мъже държат жената да има големи гърди. А за повечето размерът им изобщо не е от значение.