Споделена история от Секс и интимност

Отново за размера и годините
Как си завъртях две гаджета, и аз не знам... Но с първия, да го наречем С., сме от година и половина заедно. Не сме горели от любов един към друг, не сме на малко годинки, но винаги сме се подкрепяли. Помагаме си-аз тичам да му свърша някаква работа, вземам колата му, карам го, когато е пил, той идва да ми помогне в мъжката работа у дома. Така връзката ни е по-скоро взаимопомощ.

В секса обаче не само е пълна скръб, ама и егоист. Пипне ме набързо, погали ме тук-там, колкото да не е без хич, направим го набързо за 10-тина минути и толкоз... 10-те минути въобще не ме тревожат-не ми харесва, че повече от очевадно мисли за своето удоволствие, а моето е някъде в дъното...

С времето в леглото станах апатична, ама него хич и не го тревожи. Нормален мъж на 53 и размерът му е отличен, според критериите-17 см... Гледа да си свърши и това е. Имам проблеми със сухотата поради годините, ама и това не го вълнува.

Запознах се с Л. Почнахме да си пишем, писахме си около седмица, излязохме 2 пъти, на 2-рия път бяхме в леглото... Такова чудо не е имало-два часа целувки, нежности, уважение към мен като жена, поне 2 пъти свърших, та чак се уморих-къде съм видяла толкова мислене и секс и за мен...

И Л. тича на няколко пъти да ми помага за неща, с които не можех да се справя, на ден ми звъни по 3 пъти да ми каже колко хубаво ми е било, че държал много на мен, даже имал идеи да се събираме... Рано е още за това обаче.

Л. е на 55 г., а размерът му е скромен-я има 10 см., я не. Но ръце и пръсти има. Нежност в изобилие. С него ми е в пъти по-хубаво, отколкото със С.

Да видим какво ще излезе. Ако все пак нещата потръгнат с Л., ще се разделя със С. Искам да съм жена, не предмет-в леглото и не само в него.
Благодаря, че прочетохте историята ми.

Коментари

1.   Размерът няма значение дори и да му е 20 като няма нежност и взаимно удоволствие просто няма смисъл:)))дано избереш верния за теб човек)))
///F24///

2.   Съдейки по начина ти на писане и партнюрите предполагам си на 50г кажи речи, не вярвам момиче на 20-30г да прави секс със 55годишни.

За вас няма ли друго освен Секса? секса не е най-важното в тоя живот, ти трябва да имаш внуци да се тревожиш за тях, деца минали са ти годините за свършване отдавна ако беше на 19години, поне щях да ти дам съвет то на Бабички ли да давам, я не се излагайте покажете малко възпитание и мислете като възрастнни за годините ви, къде със 19 годишните тръгнахте възрастни хора, който още са във пубертета. Мъж 14г.

3.   Как да го разбираме това"но ръце и пръсти има", според мен това не е достатъчно. Ако беше достатъчно природадта нямаше да ни дари с полови органи. Да разбираме ли, че тези 10 см не ти доставят удоволствие и, че ласките едва ли не компенсират нещата.

4.   Като една разумна жена на възраст, обиграна и с опит.. повече от сигурно е, че ще си оказвате взаимопомощ тримцата, достатъчно дълго, за да провериш намеренията и потенциала на Л..
Не забравяй да демонстрираш уважение към себе си, за да не го пропускат и околните.
LA

5.   Благодаря на номер 1 за коментара.
Номер 2-като съм на 45, какво, нямам право на секс ли, или на избор, какво? 10 години съм живяла без връзки, без секс, гледала съм си детето, работила съм-и сега като поотрасна/синът ми се по-късно се роди/, нямам право на личен живот, така ли? ! Сума ти години живях уж по правилата, не се подлъгвах по всеки, когато съм била във връзка, съм била точна и не съм изневерявала, гледала съм си дома. И какво прокопсах от това? ! Седях сама...
Естествено че сексът не е най-важното-а човек, с когото да общуваш, да имате нещо общо, да се уважавате. И все пак е важен-не искам да се отнасят с мен като с предмет. Смятам да променя положението. Годините са ми дали малко мъдрост и след разумно време ще преценя какво да направя. На моите години не ти пожелавам самота. На никой не я желая.

Достатъчно поддържана съм за годините си и се радвам, че изглеждам горе-долу прилично-слабичка, нисичка, 50 кг. Ти така ли си представяш бабичка и лелка? !
Номер 3, имаш известно право, но годините ни налагат ограничения и спънки... мъжът си има проблеми на дадена възраст, аз пък влизам в менопауза... Не може да е както когато сме на 20-30 години. Това е животът-бебенца, малки, млади, на средна възраст... поостаряли... и край.
Нежността и ласките са ми много по-важни от самия полов акт, защото не сме машини и роботи, а хора. Може да продължавам още... но не ми се пише и няма смисъл.
Уважавам се достатъчно, защото знам през какво съм преминала-неща, от които косите ми се изправят, като се сетя...
Така че сега ми е времето да правя секс-защото такъв не съм имала като хората много дълго време.
Авторката.

6.   браво, само така радвам се за теб дано и ние да сме като тебе, малко ни остана. Пожелавам те огромно щастие. от N3

7.   Авторке не си губи времето да обясняваш на №2. Прочети - мъж на 14 :))) Та той е непълнолетно дете, нормално е да му се виждаш бабичка. Гледай си живота и разбира се, важно е ти как се чувстваш а не как те обиждат някои недораснали.

8.   защо не направите тройка?? :))

9.   Към номер 3. Чуството в клитора е до 7см