Споделена история от Секс и интимност

Бързо ли свършваш (за момчета)
Здравейте преди време четох една история тук и в един коментар се спомена, че момчетат, които като малки са бързали да свършат бързо при самозадоволяване, свършват бързо и при секс. Въпросът ми е към момчетата да отговорят тези дето са си имали собствена стая и са имали време дълго да се самозадоволяват, сега издържат ли дълго в секса.

Аз започвам пръв: нямах собствена стая, делях я със сестра си и сега не издържам дълго време

П.П не се "изхвърляйте" много така или иначе няма да узнаем коя самоличност е най издръжлива

Коментари

1.   Фъргам като самосвал и бегам! Това е достатъчно за размножението.

2.   Зависи от много неща, но понякога успявам да го конторлирам със забавяне на темпото и издържам повече, а след като свърша продължавам докато още ми е твърд (дар божи) и така :) Това за секс става въпрос, не за самозадоволяване.

3.   Няма връзка м/у двете неща.

4.   На 14 съм и при мен с маструбация свършвам бързо а за напред не знам какво ще правя ако е така и със секса. Просто ще се ползват презервативи Performa повече лубрикант по-бавен полов акт и готово.

5.   Аз сега съм на 28 години, мастурбирам от 11 годишен, като се върнех от училище заставах облегнат на стената на леглото в стаята и лъсках чикии, но се ослушвах що някой приблиза стаята обувах гащите. Сега много бързо свършвам, ама това няма нищо общо с притеснеето при масурбация.

6.   ОТ АВТОРАм> ВЪПРОСЪТ Е ДАЛИ КАТО МАЛКИ СТЕ СВЪРШВАЛИ БЪРЗО ЗАЩОТО СТЕ НЯМАЛИ ТЕРЕН А СЕГА В СЕКСА ПАК СВЪРШВАТЕ БЪРЗО ЗАЩОТО СТЕ СВИКНАЛИ

8.   Мисля, че няма връзка м/у двете. Аз примерно, понеже се възбуждам от много и най-различни работи, си лъскам абсолютно редовно може би още от 6-7 годишен/да, така е/. И като си дам сметка е различно-често свършвам супер бързо, зависи доколко съм възбуден-ако съм много надървен, не съм лъскал от 2 дена и съм усетил, че няма да ми мине без да лъскам, мога за 1 минута максимум да се изхвърля. Имай предвид, че живея в малко жилище, спя в една стая със сестра ми и много често едвам издържам да остана сам, когато всички други ги няма. Тогава мога да си лъскам спокойно и навсякъде. Има много случаи, когато внезапно се възбудя и събота и неделя, когато всички са у нас, просто бягам в тоалетната, врътвам ключа и... почвам. Тогава свършвам адски бързо, за да не ме заподозрат, но мисля, че това не оказва ефект. ;)

9.   Мъж на 30г: Като пийна алкохол имам доста случай по 1ч и нагоре не мога да свърша... Единия случай беше такъв че с половинката ми бяхме с друга 2ка... Бях пийнал и като животинче чуках другото момиче повече от 1ч... беше и адски готино... на мен по малко защото от алкохола беше леко ми изчезнал кефа... в смисъл не усещаш на моменти кеф и само мушкаш... без да чустваш. Но поне издържах много тогава...

10.   Алкохола и на мен ми помага - дори 1 бира да изпия ми гарнтира поне 20 мин - 30 издържливост. Според мен въпроса не опира до това колко дълъг е акта, а до това дали и 2мата свършшата, понеже има мацки за 5 мин могат и 10 пъти да свършат- при мен уви. от няколко години съм с 1 мацка(обичаме се ) и винаги ми е лесно да свърша, а тя досега (от вагинален секс) нито веднъж, което ме направи незаменим в лизането... не бъдете егоисти.