Споделена история от Секс и интимност

Миете ли се след секс?
Имам въпрос към всички момичета, винаги ли след секс се миете отдолу? И задължително ли е?
Пишете :)

Коментари

1-50 от 58

1.   Ами да

2.   Не само че се мият но дори и се използват някакви специални кърпички за след секс (мъж)

3.   Много ясно. Що за въпрос? O. o

4.   Ама естествено!!!

5.   Къпя се, разбира се. Желателно е да го правиш от хигиенна гледна точка.

6.   да

7.   Е, какъв е тоя въпрос. Не само че се мия... ами то просто си е задължително.

8.   Аз пък не. В предишните връзки съм се мила, къпала и т. н., докато един ден след секс с все още гаджето ми/днес съпруг, и двамата се замислихме що да ставаме да ходим до банята, все едно нещо мръсно сме направили, а не си заспим гушнати точно в този най-сладък момент. И така. Зависи как и къде е свършил, за мен самия секс не е предпоставка за къпане след това. Или за подмиване - от какво да се мия :)
Не, наистина, не се подигравайте, отговорете ми точно и конкретно. За мен има смисъл единствено ако е свършил по тялото ми.

9.   Такъв въпрос ме озадачава? !?

11.   само ако е неделя. ;)

12.   да бе, ще стана да се мия-не мога да си спинкам
напълно съгласна съм с номер 8

13.   номер 2 казват се интимни, но не смятам, че е по добро от водата, освен ако не го правите кадето сварите ;)

14.   Кърпички за след секс за пръв път чувам, не виждам и смисъл от такива, ако имаш баня под ръка. Не е 100% задължително да се миеш след секс, но в много ситуации е силно желателно. Най-малкото се потиш (освен ако не лежиш само с вирнати крака и да чакаш мъжа да прави всичко), сексът е вид спорт и като такъв е добре след това да си вземеш душ. Зависи и къде се е изпразнил мъжа, ако е в тебе (ако пиеш хапчета) е задължително, защото иначе ще потече и ще омажеш бельо и чаршафи. Ако е на гърба ти (на задна) или на корема също трябва да се измиеш, защото пак потича настрани и надолу. Теоретически може само да се избършеш, ако нямаш против след това да се облечеш със засъхнала сперма по теб...

15.   Абе къде ше се занимаваш да се миеш чак след 9-10 път :Д

16.   Разбира се, че ДА... :)

17.   Не се мия, направо заспивам. Мъжо ме забърсва с мокри кърпички и тва е. Ако сме ползвали лубриканти се мия.

18.   Хаха, номер 11, и аз това щях да напиша. Ние се мием след секс със съпруга ми. Да, преди като ползвахме кондоми, сякаш повече се гушкахме и не бързахме да хукнем към банята, но сега, когато свършва в мен, това е първото нещо, което правим.

19.   Това ми прозвуча малко като-Миете ли се след хранене.
Маги

20.   Аз заставам зад номер 8. Зависи как се чувствам. Ако цялата съм потна и не ми е комфортно, не се мия, а се къпя. Често обаче след по-нежен секс просто се гушкаме и заспиваме така, голи и "немити".

Маги, не ти разбирам коментара. При храненето се цапаш, а при секс с какво се цапаш (освен ако не свърши върху тебе де)? Аз на моя мъж често му гълтам, защото полудява от кеф и в този случай с нищо не ме "цапа"...

Е, разбира се обикновено ставам да си измия зъбите и лицето, ако правим секс вечер, но не това е въпросът на автора. Сам по себе си сексът не ме кара да се чувствам мръсна. Често дори ме "пречиства" :D

Д.

21.   Задължително се къпя, как така, независимо къде е свършил!
Това е най-тъпия въпрос!

22.   Абе хора, как няма да се миете след секс... Дори и да не сте се "изцапали" или да не сте потни - по-хигиенично е да си вземете един душ. Това с мокрите кърпички винаги ми е било смешно... за мъжете добре, ама жените? Не ви ли е малко неудобно да се "забърсвате" с мокра кърпичка и след това всичко е ок? По-добре се подмивайте редовно, вместо да използвате кърпички.

23.   За какво да се миете? не ви ли е по добре да миришете на любов?

24.   Изчаквам го 5-10 мин да заспи блаженно докато сме гушнати и отивам до банята да пишкам и да се измия отдолу с душа.

Знам определено, че е хубаво да отидеш по малка нужда след секс защото така с урината се изхвърлят и евентуално попадналите бактерии в уретрата, които могат да то причинят цистит.

25.   Еми отделят се течности по време на акта. Когато не ги измиете, предразполагат към инфекции и гъбички. Затова Да, трябва да се миете.

27.   Абе всички ли веднага след секс откъртвате да спите? Баси търтеите :-) Втори тур, нещо, тва-онова? И само вечер ли правите секс, сутрин не? Или през деня събота и неделя?

Маги, аз след хранене не се мия, освен ако не съм ял с пръсти. Не знам за другите.

Номер 20, Д. с това "заставам зад номер 8" ми напомни на едно култово интервю на Румен Петков, дето журналистите го затапват много грубо :-) Потърси в нета ако не го знаеш.

По принцип съм съгласен с теб, приятно не да не ставаш веднага да се миеш, но освен ако не е с кондом или да гълташ както казваш, е трудно осъществимо. Ние обичаме да размазваме произведените сокове по тялото ?, което освен приятно е и практично, защото не потича по завивките и може да продължите да се излежавате, но рано или късно е добре да се измие. Понякога ако отнапред знаем, че ще повторим, естествено си спестяваме миенето след първия път.

К. :-)

28.   О боже... Нямам думи. Аз дали се мия... Чааак вечерта. Защо ли? Еми, че то ако правим по няколко пъти, смисъл има ли да се къпя по толкова пъти. Номер 27 е прав. И да, по принцип се забърсваме с мокри или сухи, в предид, че ползваме презарвативи. И да потили сме... гоооляма работа, ще умрем. Всеки ден се къпем с приятелят ми, по някога по два пъти. Но, изпотили сме се и да бягаме да се къпем...? Вие какво...? По принцип обичам да правя секс сутрин, а приятелят ми вечер. И? Бягаме по 20 пъти да се къпем, да бе да. Тооолкова ли ви е гнус от половинките ви или от вашата пот. За какви сокове ми говорите? Значи от факта, че парауретралните жлези на жената синтезират бързо и в големи количества течностите, това е ужас? Я стига бе. И като се къпите, какво - с телена четка ли се търкате? Ооо боже, търсили те какво да правят. Вместо да се гушнете до човека до себе си, вие се миете. Насладете се докато телата ви миришат на любов и страст, пък после ако щете ползвайте ъгошлайфове за да почиствате на интимните места.

От Изумената.

29.   Като се събудим с мъжа ми посред нощ и правим тихо секс, после заспиваме и никой не се мие. Но се предполага, че спим само един с друг. А като гледам тука, въпросите са задавани от деца или младежи. Заразата е достатъчна, щом е имало проникване, външното миене нищо не променя, освен, че ще миришете на чисто.

30.   ами според мен зависи от много неща, понякога е достатъчно да се обършеш, но и то не е задължително
при мен лично понякога се отделя много вагинален секрет, което ме задължава да се измия, защото не е приятно да седиш омацан

31.   Аз например обичам да заспивам с добре напълнен анус. А ако нещо изтече си го събирам с пръсти и лакомо ги облизвам.
Tranyanka

32.   Задължително се мия...
21ж

33.   мия се само неделя :D

34.   Не хуквам веднага кум банята но все в един момент ставам да се измя. А понякога си вземаме душ заедно и продалжаваме с насладите.

35.   Имах една приятелка(моята най-голяма любов) след секс с нея не се миех с дни.... ама отдолу си миришеше много хубаво. Така и не успях да и се наситя.

37.   а ми не щот не прая секс карам я на ръчна

39.   Младите жгаджета, дето правят секс по-рядко и от баба си си умират да се къпят. Щото после стават и си тръгват. Аз като имам мъж от 10 години и го правим всяка вечер или през, отдавна съм забравила тези лиготийки. Дете реве, бързаме, какво миене, бе? А като сме си сами и го правим по няколко пъти, след втория заспиваме и двамата, като се събудим-пак. Значи, тия, дето все се миете и търкате и къпете, просто ви се случва рядко, даже сексът сигурно е събитие за вас? Ако имам работа и трябва да стана от леглото, се мия, да. Продължава ми денят.

40.   Въпросът е дали се мием ОТДОЛУ и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ли е?

ОТГОВОР : Не, не е задължително. Само от хигиенна гледна точка. Каквото сте свършили вътре, не се измива.

Не, не се мием, няма време.

41.   Обичам да свърши върху мен и така да заспя. Не искам да се мия. Не искам. Харесва ми.

42.   Е, аз не мога да разбера как няма да се подмиете след секс? ! Най-малкото се отделят секрети и след това е неприятно. Ами мъжете като се изпразнят не си ли измиват остатъците от сперма? ! Не вярвах, че има толкова нехигенични хора, честно.

43.   Да желателно да се къпеш след секс, но ние с приятелят ми го правим по няколко пъти и аз се къпя след като знам, че няма да го правим повече. Иначе винаги се забърсвам с кърпичка, защото доста се овлажнявам и ми е некомфортно после. Но предпочитам като свършим да се гушкаме отколкото да тичам до банята след като знам че ще има следващ рунд.

44.   НЕ! Само се проветряваме на балкона

45.   Ако свършвам в кондома или използвам прекъсване на акта, отивам и се мия. След това се гушкаме и чакаме вторият път или заспиваме. Иначе жена ми се мие всеки ден.

46.   Разбира се, че се мия. И не само се мия, ами ако мога си взимам и душ. Не знам при теб как е, ако аз ако не се измия всичките тези течности почват да лепнат и почвам да изпитвам дискомфорт и сърбеж там долу. За това винаги се мия и то продължително с течаща вода.

47.   правел съм секс много пъти и съм се миел много ясно че ще е задължително и при мастурбиране е така къпя се после пак се мия
момче на 21

48.   Никакво миене. Няма да се къпя по 5 пъти на ден я. Веднъж на ден след фитнес стига.

49.   Зависи къде ще свърши момчето. С моя приятел правим най-различни неща. Понякога даже му гълтам спермата :D, защото и двамата много харесваме това. Ако е по-груб секс и е сутрин , е да тогава се мия! Но да ставам по нощите да се къпя и прочие... да бе да

50.   Някои коментари ме изумиха... Секса не е мръсно нещо, но... Всичките тези телесни течности -ми не е комфортно да остават намазани по тялото. Спермата ли женския секрет ли -което и да е трябва да се измие. Жената дори е задължително и да уринира освен това. Прочетете за цистита и ще разберете защо. А интимните кърпи се ползват за всякакъв повод когато нямаш наблизо водица. Може да е след секс на полеви условия може и просто след ходене по нужда извън дома. Въобще интимните кърпи са задължителни за дамската ми чанта. Но да имам достъп до течаща вода и да не стана да се измия, а да се замажа само с кърпите е абсурд и немарливост.

52.   Бърша се с интимни кърпи.

53.   Естествено! Да не съм някоя миризлана, че да си обувам гащите директно без да се измия. Що за въпроси!

54.   Едно истинско момиче никога не се мие след секс, от мен да го знаеш! Ако наистина те обича, няма да се мие след секс за да останеш по-дълго в нея!

55.   О, не, не обичам да се мия след секс с него.. Искам миризмата му да остане в мен, по тялото ми, навсякъде.. И той обича така. Правим секс, ако има нещо за почистване ползваме салфетки и после никой не тича към банята.

1-50 от 58