Споделена история от Секс и интимност

На колко години е нормалнно един мъж да изгуби девствеността си?

Коментари

1-50 от 157

1.   14, 15

2.   Възрастта не е точен показател за това на колко години да изгубиш девствеността си. Когато се влюбиш и си психически и физически готов да го направиш, то тогава му е дошло времето.

Поздрави, DaRa

3.   Аз я изгубих на 20 с проститутка, а преди два месеца я изгубих отново с друга. То вече всички са такива разликата е, че едните купуват, а другите се продават.

4.   На колкото се почувства готов да я загуби. Въпрос на личен избор. Всеки сам решава кога е нормално.

5.   Хайде бе, вече и момчетата ли почнаха да губят девствеността си. Няма такова понятие "девствено момче", а момче което не е правило секс. Девствени са момичетата.

6.   16-17-18...

7.   40-50

8.   Когато се запознае с жена, но няма определен срок. Много ми е смешно като заговорите за 16-17 годишни, Може и на 30 да го направиш. Това не е състезание.

9.   Ха-ха, номер 3 как плюе по жените, показа на всички, какъв е п*тьо и как не може да си намери свястна приятелка, ха-ха-ха!

10.   60-70

11.   Номер 8 айде ти стой девствен/девствена до 30 години :D :D. Сега конкретно по темата за мен е нормално 17-19 годишна възраст. А ако мине 21 години и девствен значи има някакъв психологически проблем мъжа.

12.   Когато някоя се навие да ти пусне!

13.   Според мен нямат значение годините, а дали психически си готов да го направиш ;)
Аз например го направих, когато бях на 15... момата ми беше на 14, бях готов да я изчакам, но тя не искаше, искаше ме на момента... затова и направих каквото ме помоли (е, не че се оплаквам де :D) та така, ако ти си готов, ако гаджето ти е съгласно, действайте ;)

14.   А за момичета кога е нормално :D

15.   11, Липса на отговорности и детинско виждане за живота имаш.
Кое е ненормалното в коментара на 8? Надявам се да си под 20 години, защото мислиш като дете, но ако си голям само на ЕГН.. Стани голям и по акъл. :(

17.   Номер 15 предполагам си жена. Ако е така това оправдава коментара ти. Ако си мъж значи си позор за мъжете. И бъди така добър да се аргументираш кое е нормалното един мъж на 30 години да бъде девствен (като всеки един психолог ще ти обясни, че не е нормално ). Освен това си имам гледна точка - ти си никой/никоя та да ми забраниш да си я изказвам. Ясно ли ти е? !

18.   Според мен е нормално на 16-17, за момичетата също. Като си представя, че вече правят секс на по 13-15 и ми се гади, честно. Супер гнусно е да видиш някое лапе да се е*е.

19.   Абе 18, и кое му е гнусното, бе, брат? Всеки си решава сам, има си глава на раменете. Всичките повтаряте 16-17-18 за момичета като някаква мантра. А то си е индивидуално за всеки. Аз съм на мнение, че не бива да се гледат годините, а акъла! Ако си на 15, знаеш мерките за безопасен секс, какво се прави ако се скъса презерватива и имаш желание, що па да не си правиш кефа, а? Някой да ми даде разумен и необорим довод, моля.

xperia

22.   В колко часа е нормално да се вечеря? На колко години е нормално да скочиш с бънджи? На колко години е нормално да запишеш висше? Ебати тъпия въпрос! Ако ти кажа, че е нормално да загубиш девствеността си на 35 години до тогава ли ще чакаш? Не се занимавай с глупости, ами отивай да чукаш!!!

23.   Защото На 15 години е малко вероятно да знаеш пълното значение на думата отговорност.. Ето ти необорим довод.

24.   23, Отново зависи от човека. Има хора на 30 години, които са по безотговорни и от лапетата.

25.   24, искаш НЕОБОРИМ довод!?? Ето ти: защото на 15 на ЧОВЕК не му е съзряла половата система (наличие на меструация от 11/12/13 при момичетата само значи, че е ЗАПОЧНАЛА да съзрява) все още! Което автоматино значи, че са ВЪЗМОЖНИ медицински усложнения. А за последиците не евентуална бременност няма да говоря- поне за това можеш сам да се досетиш!

26.   25, ще споделиш ли какви са усложненията, че ми стана интересно? Какво имаш предвид с не съзряла полова система? Аз до колкото знам, съзряла полова система означава да можеш да имаш деца. Я вижте тук, таблица 6, моля.

http://www.kak-da.com/половото-развитие-през-време-на-пубертета.html

А иначе, още в първия си коментар съм споменала, че можеш да правиш секс, ако си наясно с последиците, до които той може да доведе (бременност) и да знаеш какви спешни мерки да предприемеш.
xperia

27.   Ами при всеки е различно, няма"нормално". Но аз си мисля, че е най-добре да е някъде около 16-17.

28.   Въпроса на автора чака обективен отговор.
Ние се различаваме от животните, защото имаме разум. Няма значение кога се достига половата зрялост.! 7, ако си мислиш, че всеки над 21 има психологически проблем, защото е бил разумен и е мислил с горната си глава, значи наистина си млад, много млад. На 15-16 години съм се чувствал дете, дори ми е смешно да си представя какво щеше да е тогава. Консултирайте се със психолог, че и без това пратихте много хора над 21 при него. ще ви е интересно Обективното му мнение, което не е по различно от мнението на 25-ти коментар.

29.   Виж сега 28 ако си имал консервативни родители които са ти набили предрасъдаци по отношение на секса, че е нещо мръсно и гнусно и не трябва да се прави преди да станеш на 25 години това си е изцяло твой проблем. Не се опитвай да ни възпитаваш нас другите нормални хора защото просто каквото и да кажеш няма да ни убедиш в това. И само не разбрах каквото е лошото, че съм млад - това, че ти си "стар" не те прави някакъв авторитет за мен - ти не си ми авторитет и никога няма да бъдеш. Секса е една нормална човешка нужда - както психологическа така и физиологическа и няма нищо ненормално човек човек да задоволява нуждите си. И никъде не пише, че като не правиш секс ставаш по-човек от другите :D :D :D.

Номер 17

30.   Когато имаш сперма, си готов.

31.   Абе човек :( ти четеш и нищо не зацепваш бе да му се невиди. Наистина си млад брат. Много си смешен. Каква е тая научна фантастика дето ми проповядваш тука. Консервативните ми родители са плод на младежкото ти и развинтено въображение. Ходи при лекар и му кажи, че е неормално да имаш сексуални физически нужди на 14-15 години. Той ще ти каже, че е нормално, но после задължително му кажи, че е нормално и да го направиш на тези години. :) Казах, че не е нормално да се прави секс на 15 години от каквато и да е гледна точка. Тук няма нужди. Има си ръка да лъскаш докато стигнеш поне нормалните 18 години. :) Освен това не се опитвам по никой начин да те убеждавам в каквото и да било, защото вече ти казах, че си млад. Млад, но не на години, защото аз съм на 24 а ти по малък, а защото си млад по акъл приятелче. Ще се опитавам да убеждавам когото и да било, пък теб не се опитвам, защото с теб си поначесвам егото. Можеш да си драскаш колкото пожелаеш. :)))))

34.   Ами аз си загубех девствеността от пред като 17 годишен, а отзад 40 години по-късно. Имах приятели, които си играеха и се пробваха отзад като 13-14 годишни, а отпред останаха девствени до 30. С една дума, в тая работа няма норма.

35.   Господ ни е дарил с глава и мозък в нея, за да мислим какво вършим. Всеки сам си решава какво да прави и кога да го прави. Различни хора, различни мнения. Някой узряват още на 14 годишна възраст, а други никога не узряват. Трябва да правим секс, когато се чувстваме готови. Няма никаква граница, но пък това не значи че от 12 годишна възраст трябва да почваме.

Диди :)

36.   Да ти кажа номер 31 ти си смешния в случая и ще ти обясня защо. Първо ти си никой - не си авторитет нито за мен нито за когото и да било друг тинейджър та да казваш кой кога да прави секс за пръв път. Аз правих секс за пръв път на 18 познавам хора които го направиха за първи път на 13 - почуствали са се готови направили са го. Няма нищо лошо хората са живи и здрави. Да млад съм и се гордея с това - това, че ти си някакъв старец или имаш кой знае какви консервативни родители които са ти набили някакви гнусни представи за секса си е изцяло твой проблем. Защо да не е нормално да се прави секс - имаш нужди удоволетворяваш ги и толкоз. Това не подлежи на коментар. Каквото и да кажеш няма да убедиш нито мен нито когото и да било друг човек. Какво казват лекарите не ме интересува - при тях ходя когато се разболея, не когато съм здрав. Така, че спри да избиваш коплекси и да се правиш на много велик защото не си - както казах по-горе не си авторитет за мен!

37.   И за мъжете и за жените подходящата възраст е момента, в който си готов да понесеш последствията - полово предавани болести, бебета и прочие.
Един умен и готин пич е писал обобщени изследвания и статистики в книга - при всички положения след 18 г, за да не остареете преждевременно.

38.   Дечко, дечкоо четеш и не вдяваш Консервативни са родителите на майка ти и баща ти. Прави обобщение на миналия коментар.

39.   Смешкоо смешкоо ти ти пак си играеш на много велик. Айде оставям те да си дърдориш - както казах по-горе няма да убедиш нито мен нито когото и да било друг човек

40.   16-17. Колкото и при момичетата. Днешните тинейджъри би трябвало да са достатъчно осведомени по въпроса със секса, тъй като информация има навсякъде... и съответно да са достатъчно разумни и подготвени за рисковете и да ги избегнат.

41.   Вчера на живо убедих няколко хлапета. :) И ще убеждавам още, защото като гледам май има ефект.

42.   номер 11 това не е вярно :) аз съм на 25 и детето ми е на 1 годинка :) за първи път изгубих девственноста си на 24 години и ми няма нищо :)

43.   Номер 40 си каза как стоят нещата.

44.   Добре, ако съм на 10 години и си дундуркам оная работа, значи мога да се чувствам готов? Това е по логиката на 36-ти комнтар... Абе, 31 хубаво те е пратил на лекар.

45.   Самозадоволявам се от 9-10годишен и на 26 започнах нормален полов живот, а на 28 имах дъщеря и на 34 още една. На 45 започнах да чукам разни проститутки и други непрофесионални срещу заплащане. сега съм на 58 и имам 5-6 приятелки по на 20-30г и ги изреждам през 1-2 дни.

46.   Съгласен с мнението на коментари 8 и 42.
Към 11.
Не знаех за такова правило 17-19 -те години, че дори и психологически проблеми ха ха ха..
Споко пич :д и аз на тия години смятах, че мога да правя всичко. В детските глави има несъществуващи закони и безгранична фантазия.

47.   Вчерашни пишлемета не могат да пикаят, ще ми казват кое и как. След 18 е нормалното.

48.   Е аз си го направих с проститутка на 18 без да ви питам вас и и познайте на кой точно орган му пукаше за мнението ви
От номер 11 който живее живота си както прецени без да му пука от разни псевдоморалисти и разбирачи

49.   Аз познах ;-) тоя дето ме заболя и мен след като ти прочетох мнението.

50.   A ти си (щото не ми е ясно кой номер 47 ) да казваш кой как да живее

51.   Номер, 11/48 с проститутка... предполагам толкова си желан, че само такава би ди дала...

52.   И кво да седна да рева ли, че само с проститутка го правя мина тоя период от живота ми.

53.   В по-горен коментар прочетох абсурдната глупост, че не било гнусно да правиш секс на 15-16 години, ако си запознат с мерките за безопасност. Какви са тия глупости?? На тази възраст сте ДЕЦА, не го ли разбирате? Рано е, прекалено рано. Просто няма нужда да се започва оттогава рано, какъв е смисъла?
И си помислете щом смятате това за нормално, как бихте се почувствали един ден ако имате деца и дъщеря ви/синът ви започнат да водят полов живот на по 15 години?

54.   Като се има предвид, че момичетата обикновено спят с по-големи момчета, то вероятно към 16-20 години. Аз лично бях на 17, но изпреварих повечето си съученици и приятели. Иначе ако ги питаш всички са го правили за пръв път на 14-15, но не е вярно. Лъжат! М26

55.   За един мъж НЕ Е нормално да е девствен :)
Да уточним - Мъж, това означава поне 18 години.

Както и това - няма девойки. Има деца и жени :)

Y D

1-50 от 157