Споделена история от Секс и интимност

Съпругата ми не ме привлича сексуално!
Не че е стара и грозна! Напротив, все още става, на 35г. и е прекрасна отвсякъде и много я обичам!!! Но монотонния секс, или чувството че я притежавам и е покорена вече, може би не ме кара да я желая.

Постоянно търся други партньорки за секс, доста по-млади от нея, избирам си в диапазона 20-25г., а съпругата ми постоянно ми казва колко много ме обича и тн.
Предполагам този проблем го имат всички мъже, особенно тези с грозни или стари лелчета.

Какво е лекарството, да я изоставя да си търся щастието другаде или нещо да променя и да направя някаква огромна магия, отново да започне да ме привлича сексуално?! Или да и купя вибратори и да я оставя да си се оправя, а аз да пера по-младите и връснички?
Мъж, на 55г.

Коментари

2.   О, Боже. Ама ти яко си противоречиш. Как така ще търсиш ЩАСТИЕТО СИ ДРУГАДЕ, след като казваш, че я обичаш? Искаш да ми кажеш, че само заради едното е*ане ще я оставиш? Ами търси различни начини по които да си доставите удоволствие двамата. Тези твои суми определени не са на човек, който обича жена си! Тъй че, остави я, защото не я обичаш.

3.   Егати наглеца! На кого викаш лелка, бе чичеееее! А остави МЛАДАТИ ти съпруга да си намери МЛАД мъж, а ти си троши главатя някъде! Дано нито една млада жена НИКОГА вече да не ти се върже!!! Наглец!

4.   Противен извратеняк! Петдесет и пет годишен се занимава с 15 години по-млада жена, а на всичкото отгоре търси с 30-35 години по-млади. Срамота!

5.   Знаеш ли каква е истината - ти не я обичаш. Когато обичаш някого, никой друг не те интересува. А 55 годишен мъж да казва, че 35 годишната му жена става все още си е направо смешно. Още повече, че явно тя си изглежда добре физически. Би ми било интересно нейното мнение по въпроса за теб, в чисто физическо отношение, както и за качеството на секса. Защото мисля, че добър секс с мъж над 50 си е оксиморон. Е, с помощта на медицината, може... Имам опит с мъже над 50 и за това си позволявам извода.

6.   От номер 2: думи* исках да напиша

7.   Хора, това е написано нарочно, може би дори и от жена.. Глупава провокация, но сигурно ще натрупа 200 коментара... :(

8.   Значи на 35 е "лелче"? А ти на 55 би трябвало да отиваш тогава към "дядка"???

9.   Ами остави я да, тя поне е на 35 ще има време да намери щастието си някъде, а ти на 55 пери 20-25 годишни, не знам с какво би ги привлякъл освен с материално. Но за мъж на 55 с тези ти разсъждения не си никакъв мъж...

10.   Ооо, глупости, чичка! Ти на 55, тя на 35 - трябва да си щастлив, ако въобще я оправяш на ниво, така че да не си потърси по-млад и готин е*ател. Па и тези 20-25 годишни, дето ти връзват, да не са от мургавия контингент на жп гарата? :D
Яко те е треснал комплексът, фантазията ти бачка на макс. Пий едно топло мляко и си лягай до жената, че баджанаците са мноо пъргави, да знаеш :)!

11.   Щастлив си, че имаш хубава жена, но ще ходиш да търсиш други... не го разбирам това. Човек, я си гледай брака и си обичай жената.

12.   Щастлив си, че имаш хубава жена, но ще ходиш да търсиш други... не го разбирам това. Човек, я си гледай брака и си обичай жената.

13.   Гони те синдрома на последния влак - "избирам ги в диапазона 20-25 години". Просто и ясно. Явно се намираш за неотразим и отдаваш огромно значение на секса и способността да го практикуваш и съответно да си го доказваш нонстоп. А всичко извън леглото изобщо, ама изобщо не те интересува. Доста си зле, ама с тази разлика от 20 години с жена ти, би трябвало да си наясно, че палачинката се обръща и тогава, нали предполагаш кой ще се смее последен?

14.   Накарай я да ти изневери и тя. Може би това ще промени мисленето ти :)

*Syndrome

15.   При тази ваша 20 г. разлика, ти продължаваш да искаш да чукаш все по-младо и по-младо, твръдейки, че обичаш жена си. Първо, мисля, че не я обичаш, второ тази история е измислена, трето - ако не е измислена, не й купувай вибратор, а просто й кажи, че си болен и я пусни да си търси щастието другаде, докато е млада и все още става, както си се изразил.

16.   По-добре я напусне стига фантазии остави жената да си намери истински мъж, който да я задоволява физически и да я прави щастлива, , а ти търси 20 годишни, ,!
F 24///

17.   Съветвам те да си купиш елексира на младостта и когато самият ти се подмладиш с 20 години да започнеш да имаш претенции към жена си. На 55 тръгнал да изявява претенции. Чудно ми е изобщо тази жена на 35 как е с дъртак като теб. Тя трябва да си намери по-млад и свестен мъж. И по 20-25 годишни залита моля ви се.

18.   От Автора.
Големи моралисти се извъдихте тук, но аз реален съвет който да ми помогне да запазя връзката си, не прочетох!

19.   Жената изглежда ли добре е красива на всякакви години. Гледам ги едни такива 15-16 годишни по улиците - дебели, разплути, а познавам такива мацщи на 30 , че просто не е истина.
За мен не е въпросът, че тя не е вече на 20 или че е покорена. За мен имаш някакъв комплекс и имаш нуждата постоянно да се чувстваш желан от млади жени - един вид неостаряващ, вечно желания "ерген", мъжа, когото никога небиха забравили. Самият факт, че си се оженил за 20 години по-млада от теб жена, а сега излизаш с жени, които могат да са ти и дъщери и внучки говори, че просто ти амш нужда да докажеш на себе си, че си същия като преди 30 години. Стегни се и гледай да не опропастиш брака си, че тея 20 годишните искат пари и няма да се оженят за тебе, тази, която ти е жена ще прекара старините ти до теб.
Ана

20.   От Автора.
Другия проблем който имам е че вече повече от 3 години, като имам страничен секс с момичета, правим само анална любов.
Защто стандартния секс не само че не ме привлича, но ми е и монотонен. Ако трябва да съм честен, не мога да се възбудя от мисълтта за стандартен секс. Някой има ли същия проблем, и защо се поолучи така с мен?
Аз съм ок, но девойките не го приемат това мое не желание да ги любя стандартно.

21.   прав е човекът, от 35-40 годишни трудно вдига самолета,
друго си е 20-25 младички - ше го дига като изтребител

22.   тази история е измислена, личи й отдалеч.

23.   Да, 22, измислена е, но аз съм потресен как хората се вързват и после пак ще си изваждат генералните изводи от такива истории какви били свине мъжете и т. н. ПОТРЕС!!! :/

24.   От Автора.
Няма значение каква е историята ми, пишете по темата спамери.
Днес осъзнах че няма как да се върне сексуалното ми желания към нея, освен с много химия за ерекция.
То си е нормално, при такава свежа плът около мен..
Например всеки обича прясната храна, пред претоплената от онзи ден.
Сега е важното че мога да спя с нея в леглото и да задоволявам нагона с някоя по-младичка и стегната. Въпроса е че не само се задоволявам с тези момичета, а и се влюбвам което е още по страшно на мойте години!
Как да туширам любовта към тях?

25.   До 23
Хората имат нужда да си излеят гнева и за това не искат да прозрат, че историята е измислена.

26.   До 25 от 23:
Вероятно е така :(
А иначе авторът пуска все повече "пикантни подробности", за да звучи още по-"скандално". Много скучаят тези тийнейджъри през ваканцията, тц-тц-тц....