Споделена история от Секс и интимност

Не желае да се обръсне там долу
здравейте въпроса ми е следния как да накарам мъже си да се обръсне там долу, защото той е наистина много окосмен, а когато за почнем да правим секс ме е гнус от тези косми.

Опитвала съм да говоря с него за това но той категорично отказва. Моля ви кажете някакъв начин

Коментари

1.   Не му пускай един месец и по собствено желание ще се обръсне! : D

Кюби

2.   щом те е гнус как изобщо си позволила да се стигне до "мъжа ми".... Направи и ти същото... пусни си ги и ти, знам че е неприятно и не искаш да те вижда в такава светлина, но щом от дума не разбира го подложи на същото и го накарай да ти направи френска, а ако не желае му вдигни скандал, че не иска да си достави удоволствие.

3.   Аз лично не виждам причина да те е гнус. Какво ти е направило окосмяването му? Да не те е ухапало? Той е мъж, напълно разбираемо е от негова страна да не иска да се обезкосми. Според мен не бива да обръщаш толкова внимание на това. Няма смисъл да го притискаш. Дори да се обръсне, за да ти угоди той няма да е доволен, защото не го е искал. Помисли малко и за него, егоистично е да мислиш единствено за своето удоволствие. За да сте доволни и двамата най-добре би било да го оставиш на мира. Той не е някакъв странен случай, всички мъже имат косми около интимните части. Успокой се малко и го приеми такъв какъвто е. Помисли за качествата, които притежава в леглото и извън него и не се гнуси от нещо нормално.

4.   Аз пък бих се "погнусила" от обръснат... Супер изкилифенчено ми изглежда!

5.   И аз на моя му казвах да си ги понамали малко космите там долу не за друго ами когато му правя орална все ще се случи някое косъмче да ми влезе в устата, по езика и почвам да го махам, плюя... и не е приятно. Той добре, добре, ама е трудно сам човек да си го направи. Накрая взех машинката за подстригване и го обръснах-до 3мм. Иначе аз си ги махам по същите причини, а и си връзвам косата на кокче, защото ми е дълга, по-удобно ми е да ми е прибрана... иначе като се наведа надолу и косата ми пада точно в "работното поле". И тия дребни нещица ми пречат да се насладя на френските ласки, които му поднасям. Гледам винаги да си имам ластичета за коса на шкафчето.

6.   Номер 2 не е прав, че всички мъже имат косми в интимната си част. Има много добре поддържани и перфектно изглеждащи мъже. Относно проблема на авторката - мисля, че по-скоро трябва да пробва стратегията, предложена от номер 1.

7.   Смятам, че издребняваш и не би трябвало това да е толкова важно ако го обичаш.
Както е личен избор дали ти ще се обръснеш това важи и за него. Да го притискаш и да говориш с него на тази тема е егоистично.
Всеки мъж разсъждава по различен начин. Има мъже, които смятат, че да се обезкосмят там е загуба на мъжественост(което според мен е така). По-добре го остави да изглежда както иска дори и там долу, когато поиска сам тогава ще се обезкосми.

8.   Прав си 6, един малък процент кьосета и дечковците нямат косми там. :) (не съм 2)

9.   Абе, хора, чувате ли се? Губела се мъжествеността, незнам си кво... Това е въпрос на хигиенна гледна точка! Аз, не си представям как си лягате с такива космати мъже? Разбира се, че един мъж трябва да се поддържа, както и една жена, независимо, дали сте гаджета, или семейство!
Момиче на 22

10.   Мъжът без косми е като гол охлюв. Никакъв мъж не е това. Написано от жена.

11.   Въобще не се оплаквайте - понеже съм без гадже, миналият петък в бара срещнах един тип - млад, здрав, висок, хубав мъж. Отиваме у тях, сваля панталона и аз гледам и гледам, и гледам: не х*й, ами пишорка, абе бебешка направо... На всичкото отгоре, ощавен- ни един косъм - даже и по онея двете! Точно като педофил се почувствах, макар че по неговите думи е 5-6 години по-голям от мен. И както бях пордядъчно пийнала, прихнах от смях и развалих работата - ама то и каква работа щеше да е... по-добре, ч я развалих.

Извод: по-добре мъж с косми и с голяма пи*ка. :)

Жена, 23

12.   Значи, според вас като се премахнат космите на един мъж, и неговия пенис пада- така ли?

13.   Прибира се пият гинеколог вкъщи, не може да улучи ключалката и казва: Ей, поне един два косъма да бяха оставили тука та да се ориентира човек!

За каква хигиенична гледна точка ми говорите? Тая мода с бръсненето на всяко косъмче и мъхче е от не повече от 5 години насам. Хората преди са били егати мърлячите по тая логика. Физически, мъжът е много по мъжествен с окосмяване, не казвам цял пуловер да има по гърдите и долу, но да не е и гол охлюв. Какво мъжествено има в гладко избръснат навсякъде мъж? Ужас!!! Ако исках гладка кожа и миризма на теменужки щях да стана лесбийка и да спя с жени. И какво женствено има да си като 8-годишно момиче отдолу? Не ме разбирайте погрешно, но не приемам да не се оставя абсолютно нищо там долу.

14.   А като мъж направи такава тема, но за жена си... къде сте всички вие, дето твърдите, че няма проблем от космите.

15.   До преди 10-12 години интимните си части епилираха само жените от мюсюлмански произход. Никой друг не си помисляше за подобни намеси там, долу. Сега огромен процент се възмущават, изискват и т. н., ако мъжът или жената не са се обезкосмили. И съответно разни изводи. Ами това си е лична преценка - на мен никой не може да ми каже какво да направя там, ако аз не искам и не ми е приятно. А що се отнася до мъжете - определено не предпочитам гладко епилирани. Присъединявам се към определението "гол охлюв" за епилирани мъже. Това са си предпочитания индивидуални. А авторката откога се дразни толкова при положение, че като се е омъжвала положението си е било същото? Май е докопала нещо епилирано и сега вкъщи се издразва яко

ж

16.   12, аз съм №11, казвам, че адски смешно изглежда малък х*й без косми около него! А пък, айде не ми говорете... на думи всички сте големи, 'ма на голо... имала съм нещастието да срещна не един или два миниатюрни...

17.   няма по-гнусно от космясал мъж отдолу.... вие сте луди беееееее...

18.   И аз не обичам бръснати мъже. По-добре подстригано късо с машинката, отколкото бръснато. А и като се срещант 2 бръснати повърхности чувството е доста гадно, поне за мен

19.   И аз намирам окосмените мъже за по-мъжествени-то това си е нормално и го приемам. Наистина за мен няма особена мъжественост в някакъв гладко епилиран навсякъде мъж. Не виждам причина да си махат космите. Тва е тъпа мода.
Обаче по-интимните места е хубаво да си ги намаляват някак си, защото си е мъка да му правиш почти ежедневни свирки и в устата ти да се пълни с косми.... Егати, тва ме подлудява направо. Спирам тогава.

жена