Споделена история от Секс и интимност

Как мога да разбера дали любовника ми е ХИВ позитивен?
Имам извънбрачна връзка с колега афроамериканец. Не ползваме презервативи. Колежките ни разбраха и от скоро една твърди че той е серопозитивен... била убедена, още повече че го видяла да чете литература за СПИН!!!
Ужасно ме е страх и затова накарах съпруга си да си направи тест за СПИН, за щастие отрицателен.
Има ли начин да направя проба в домашни условия на моя любовник за СПИН? В домашни защото не искам да го засегна и да ми се обиди и да ме зареже!
Моля, помогнете ми!!!
Жена на 44г.

Коментари

2.   Абе, как е възможно такава безотговорност от жена на 44 години? ! Извънбрачен секс - добре, с афроамериканец - добре, ама защо сексът е необезопасен? ! Не спин, ами хиляда други неща можеш да си лепнеш и да разбереш след няколко месеца. Ти чувство за самосъхранение нямаш ли? Излагаш на риск и здравето на съпруга си. Не че презервативът пази на 100 процента от всичко, но пък друго не е измислено. Това, че е чел литература за спин нищо не значи. Трябва да му обясниш, че се притесняваш и да го накараш да си направи изследване като толкова си се филмирала.

3.   Ти си тотално луда, как може да поставяш на риск не само собственото си здраве, но и на съпруга ти. Не знаеш с кой е спал негъра. Болестите не са само СПИН, но и хепатит Б и С, хламидии, трихомони, уреаплазми, микоплами, гонорея, сифилис, херпес, кондиломи, леле на 44г и тотално неинформирана, пази Боже!

4.   Вие сте уникално безотговорна жена. Направете си тест вие, но след 3 месеца, а така наречения любовник зарежете. Те такива като вас се заразяват, защото нямат мозък в главата си. А относно колежката, вероятно си прави бъзик с теб. И ти вярваш? Никой не чете книги за Спин на работното място.

5.   От Авторката.
Знам за всички болести, проблема е че се влюбих много, а той не иска да правим секс с презерватив, защото не можел да получи ерекция от презерватива. В началото на нашата връзка ми потвърди че е чист, но не ми е показвал здравни документи. Моля, дайте ми съвет, как да му взема кръв тайно, без да разбере? ! Спешно трябва да реша въпроса, защото той ми се обажда непрекъснато, а аз за момента го лъжа че съм болна.

6.   Ама ти наистина ли - не можеш да му вземеш кръв без да разбере, освен ако не го натряскаш като талпа. А и мисля,че кръвта за това изследване е венозна, т.е няма как са стане. Стига си се излагала, ами го накарай да се изследва. И извинявай, ама номера на мъжете с презерватива и как му спада или пък нищо не усеща само като си помисли за него ,камо ли да го ползва е за 15 годишни девойки! И интересно как ти е потвърдил ,че е чист?

8.   Колежката ти може да знае, само ако той й е казал. И ако четеш литература не означава че си болен. Ти също може да прочетеш малко, защото тест в домашни условия нама и няма как да се разбере освен да отиде да му направят изследвания и тогава само той ще си знае резултата. Така, че ползвай презерватив, не че той предпазва на 100% но пак е по добре от нищо.

9.   Накарала си мъжа си да направи тест за СПИН, но не можеш да накараш любовника си, защото щял да се обиди? Евала! То няма да те съдя, защото и аз съм в ситуация подобна на твоята, във връзка, в която презерватив не се ползва, но малко от малко познавам човека до мен повече. Иначе, при положение, че мъжът ти има отрицателен резултат и тестът е направен 3 месеца след рискования акт, значи тестът е сигурен и вероятно и ти нямаш, защото процентът на предаване на СПИН е изключително висок и ще е невероятен късмет, ако му се е разминало на твоя човек. Първо, твоите колежки нямат никакви доказателства и може би се базират на това, че е чернокож, второ- и аз чета литература за СПИН от много преди изобщо да започна полов живот. Трето- СПИНът вече е лечим, ако имаш финанси да набавяш нужните лекарства, даже и дете може да родиш с риск 1% то да е болно от СПИН. Аз те съветвам или много сериозно да поговорите и да го накараш да си направи теста доброволно или ти да си направиш. Всъщност, направо го хващай за ръка и го води за тест за да си избиеш всички съмнения от главата. Както ти си му дала правото да не слага презерватив, така и той е длъжен да пусне една капка кръв та да си сигурна.

10.   Колежката ти вероятно казала това явно от завист (може тя да е искала да го яхне, знаеш ли :D). Попитай я от къде знае. Другия вариянт - кажи му че имаш всички симптоми на първоначален хив (проучи там кои са) и така директно му задай въпроса. Но това е нож с две остриета, внимавай ако тръгнеш с театъра. Успех!

11.   Ужасссс! Заради такива жени се разпространява СПИН! Не съм виждала толкова проста жена-никога!!! Другите добре са ти го казали...не само СПИн,ами и 1000 други болести можеш да си навлечеш.И за тях ли тайно се надяваш да му вземеш кръв??/Не вврвам,че има толкова глупави хора и то на сериозната възраст от 44 години... Да не говорим за ситуацията на работното ти място-колежките ти са разбрали...толкова ли не можахте да се опазите...Чудя се как е възможно да седиш още на тази работа...не, не, не,потресена съм от тази история!

12.   Спокойно мила, аз бях болен от СПИН но се излекувах. Вече всичко е лечимо и сега си правя отново секс без гуми.
Така че прави си кефа и всичко ще бъде наред, някой хора имат вируса ХИВ, но той никога не се проявява и са си здрави и щастливи хората до ден днешен.
Мартин, бисексуален, на 33години

13.   12, няма как да си се излекувал, но е вярно, че не си заразен вече, но само като си взимаш медикаментите. Ако спреш да си пиеш коктейлите, ще станеш и заразен, и може да избухне СПИН при теб. СПИН не се лекува, просто става хронична болест, а човек трябва да живее с нежеланите действия на медикаментите...
Авторке, има и други болести освен СПИН.

15.   Защо трябва той да си прави тест, а не ти??? Направи си теста ти и готово. Ако той има спин и ти ще имаш...

17.   Да, оказахме се носители на вируса. Но и бързо започнахме лечение с помоща на г-н Димитър Савов. Ако всичко мине добре, след два месеца ни обещаха че ще бъдем чисти.

18.   И сега не те ли е яд за безразсъдното и безотговорно поведение, което си допуснала? На съпруга си каза ли или ще бъдеш мекотелото, което ще си трае? Казвай му и се разделяйте! Ако на мен ми сервират подобно нещо, вярвай ми ще го очистя тоя!

19.   Ами направи му свирка, без да гълташ. Ставаш и на бегом в кожното, чак там се изплюй. Не зная дали ще разберат дали спермата е на спинозен, но поне ще се замислят дали може и така да открият HIV вируса. Всъщност какво каза на мъжа си? Скъпи ръга ме един африканец, бягай да видиш как си с имунната система! Другия начин е да пуснеш мъжа си на африканеца и пак да го пратиш да се изследва..

20.   Оптимизмът е хубаво нещо, ама каква ще е тази вълшебна пръчица дето ще ви направи чисти за два месеца не знам. Би било чудесно да се случи така, но имунната система и на двамата едва ли е еднакво силна, че да се справите по едно и също време. Ако изобщо това се случи... Изобщо стигаме пак до там, че каквото сам си направиш цяло село не може да ти го направи.

22.   Много сме доволни от лечението. Мъжа ми го лекуваме без да знае, понеже има болки в кръста, приема инжекциите за обезболяваща терапия!
Който се интересува от метода на лечение който използваме, да напише в гугъл (димитър савов спин) и ще разбере че ни лекуват хора с огромен опит и потенциал. Иследванията ни се подобряват чувствително. Оказа се че Африканския ми приятел се е заразил в болницата, когато е давал кръв за едно умиращо момиче в Гана! Много избързахте с умозаключенията!!!

23.   "Оказа се че Африканския ми приятел се е заразил в болницата, когато е давал кръв за едно умиращо момиче в Гана! "
Ха-ха, тези можеш да ги разказваш на баба си! Цялата история е пълна измислица, медикаментите за ХИВ-позитивните са под формата на хапчета - коктейл, строго индивидуален, изписан от лекари. Ти и „приятелят ти“ ще можете да се лекувате, защото знаете от какво. Мъжът ти ще разбере, когато болестта избухне. Голяма гадина си.
Всеки в днешно време знае, че черните са 80-90% заразени! В Африка вече спят с деца, защото им е толкова акълът, че вярват, че това е лечението.
Не знам, какви африкански боклуци биеш на мъжа си, но това определено не са медикаменти за СПИН.
Хвани и си признай, дай му шанс да се лекува и да живее що-годе нормално, а ти си се ч... ай спокойно с цяла Африка, ако искаш честито, вече и ти си една от тях, няма вече от какво по-страшно да се заразиш. Това ти дава зелена светлина за всякакви чудни неща с африканците и прочутите им патки. Сигурно си много доволна.

24.   И мъжа ти-горкия човечец нищо не подозира. Ама приел да му бият инжекции уж за обезболяване на кръста... Малеее, как го лъготиш само. Не ти ли е съвестно пред него... ти се чудя.

Само да знаеш, че СПИН се пренася и през презерватив, защото клетките могат да минат и през латекса. Лъжа е, че може да се спре.... Ама нали нечия ерекция е по-важна от здравето, дай да се жулим така... Да живее свободната любов с братята африканци.... бляя.

Наборке, наборкеее, плачеш за една яка гьостерица по гърба, ама си попаднала на балама мъж, та си развяваш байряка.

25.   24., вземи малко се образовай - кондомите предпазват от ХИВ-вируса. Не заблуждавай младите тук, защото само това чакат и да почнат да водят необезопасен полов живот като авторката.
Освен това вярваш, че авторката просто така може да бие инджекции на мъжа си - нали някой трябва да изпише медикаментите, да ги плати. Лечението струва към 3000 лв. на месец и се покрива изцяло от МнЗ у нас, то е с хапчета (коктейл), не е под формата на инджекции.
Историята е измислена!

26.   да 22 И как ще се зарази от даване на кръв бе малката. Ти явно още гащите на мама не обуваш, а за африканец си е размечтала.

27.   от 24
25, аз съм достатъчно образована и ми е ясно колко предпазват, не искам да изпадам в подробности сега.

А за лечението.... а така- изцяло се покрива от МНЗ, демек от кой-от нашите данъци... щото на някой много му се правило секс и не издържал, та се праскал... егати. Да си плащат сами лечението курветините-някой зорлен да им го е наврял... не е.

28.   До всички които пишат как трябва да се лекуваме и колко ни струва лечението. Четете, ясно съм написала че се лекуваме по системата на (димитър савов спин). Лечението ни струва 3600 евро на човек.
За мен това не са много пари, състоятелни сме.
Защо да го тревожа мъжа ми като той дефакто не е болен, просто има вирус в кръвта който може и никога да не се прояви, а съвсем скоро няма да го има.
От Авторката.

29.   Егати сериала.... ужас

30.   Това е реклама, бре!

33.   Да ви питам нещо ако партньорката ми е заразена с някоя от венерическите болести и го правим без презерватив на 100 % ли е сигурно че ще се заразя.

34.   до 33 на 1000% е сигурно..

38.   Добре е да те е страх сега, та да ти дойде акълът в кратунката куха, ако бях на мястото на съпругът ти ще те спипам и ще ти разкажа игричката

39.   Напълно измислена история, първо спин не се предава, а се развива, предава се ХИВ инфекция, която след години/ако не се лекува/ води до синдрома. Второ едва ли след положителен тест ще ти е до форуми и мнения, проличава си по поведението и всичко, това не е обикновена кашлица или грип, а една от най-неприятните болести, трето хив се лекува с хапчета, не с инжекции, не знам кой глупак би се заблудил, освен ако и съпругът ти не е толкова прост колко тебе, видях и някакво мнение на някакъв си, дето се излекувал - невъзможно това се лекува, но няма напълно излекуване, а просто поддържане в граници и носене на нежелани ефекти от медикаментите. Не пишете такива измислени теми, никому не са нужни