Споделена история от Секс и интимност

Мъжките предпочитания откъм тяло
Здравейте, уважаеми господа! Пък и госпожи и госпожички :P

Имам един въпрос към мъжката аудитория на сайта. Живо ме вълнуват предпочитанията ви откъм женско тяло. Да е по-висока и слаба, по-пълничка?
Аз съм 173- 174 и тежа между 56 и 59 кг в зависимост от сезона и спортувам редовно.

Доста съм се чудила дали по-големите баджаци или леко отпуснатото дупе не отблъскват мъжете сексуално. Досега нито един от партньорите ми (8 на брой) не са се оплакали, ама знам ли какво се върти из мъжката глава хаха.
Може ли да получа няколко сравнително изчерпателни отговора?

Поздрави, Л.

-Правете любов, а не войнa ((:

<< Предишна Следваща >>

Коментари

1.   Можеше да попиташ някой от десетките мъже, с които си излизала

3.   Еййй... дал бог нерези в тая държава.
Мъж да си, да си смажеш ставите от трнировки, да станеш като Шварценегер и да си лепнеш един профил в сайт за запознанства най много някой обратен да ти пише.
Жена да си.. тъпчи се, лежи си, дебелей на воля, стрии, целуит.. без горна граница... всичко да виси по теб.. влизаш в един сайт за запознанства, правиш си профил и под 100 писма на ден няма да падаш.. ти избираш с кой.
Само с 8 ли си била? Плюскай още.. няма страшно.. ще продължават да се лепят

4.   От опит - най ми е комфортно със жени 165-170 см и 50-55 кила :))))

5.   Аз харесвам слаби жени с много бяла кожа, малки гърди, иначе не подбирам :) слаби дебели, много са малко жените който НЕ бих уважил е има и много трагични случай който са ме отблъсквали мутанти между прасе, куче и крокодил :)

6.   Номер 3, дебела ли е авторката споед теб? !?

7.   Добре де, какви са тия въпроси. На всеки мъж, на всяка жена предпочитанията са различни. Ако харесваш някого и се чудиш дали ще те хареса сексуално, към него трябва да се обърнеш, а не към аудиторията. Чудя се дали просто не си искала да се утешиш като чуеш тук колко хора биха те из*укали...

8.   Аз пък предпочитам да има месо по кокала, иначе и аз съм като номер 5.

9.   номер 3 разсмя ме, благодаря.

10.   Номер 3 - разсмя ме и мен. Ще ти обясня този феномен - просто мъжете сте по-сексуални и не оставяте жена зян, жените избираме!
Иначе, авторката дори е с поднормено тегло и БМИ под 19. При тези килограми трябва да е поне 58-60 кг.

П.П. Между другото - аз съм 173 см. висока и тежа 63 кг., но съм стегната, имам големи гърди и не мога да се оттърва от мъжко внимание.
Преди бях отпусната и тежах 57-58 кг., но сега хем се чувствам по-добре, хем повече ме харесват мъжете...

11.   За мен мерките на авторката са перфектни, дори и бедрата й да са по-широки за сметка на гръдната обиколка. Високите жени са ми фетиш, а по-налетите бедра при иначе слаба фигура понякога свидетелстват за това, че притежателката им спортува активно. Ако и лицето на задалата темата е миловидно, напрво бих де размечтал.

12.   До Номер 10, мускулите тежат повече от сланините, защото са плътни. Заради това тежиш повече.

Колкото до темата, мисля, че авторката е влезнала тука за да си дига самочувствието. Колкото и пъти мъжа да каже на една жена, че е добре, тя винаги си намира кусури. Не харесвам такива жени като авторката, които търсят одобрението и мнението на всеки. Както каза един от коментиралите вече темата, важното е мъжа с който си да те харесва.

13.   Здр. Всеки си има собствен вкус и собствени предпочитания. Някои мъже предпочитат по стройни и тънки мадами дори и такива склонни към анорексия. Други мъже предпочитат добре наляти жени, които да си имат и цици и дупе, да имат по големи баджаци и по голямо коремче, тоест да са приятно закръглени. Всеки с вкусът си...
Мери

14.   Аз лично не харесвам много, много слаби жени. Обичам да са около 165-175 високи и до 65 кг. Приятелката ми е 166см и е 58-59 кг, има малки паласки, мъничко коремче стегнати гърди, крака и дупе. Според мен важното е да харесваш същността му, а не дагледаш кг, см, краката или каквото ида е там, относно въпроса, мисля че повечето мъже ще преживеят краката ти и дупето ти.

15.   Ето и моят идеал, ако говорим за секс:
26-33, брюнетка, нераждала, висока, много слаба, малки гърди, тънка талия, плосък корем, абсолютно обезкосмена в интимните области.
Мразя корекциите във всичките им форми, дори и по т. нар. естетически причини.

16.   Аз предпочитам, като цяло да е по-слаба. Примерно 165/45 или 170/50. Харесва ми как на по-слабите жени някак по-добре им изпъква пичето, анусчето, по-лесно можеш да ги въртиш в леглото, по-лесно ги сгъваш и т. н.

17.   Аз харесвам високи и слаби, не кльощави а оформени. За гърдите не е задължително да са като на недуена крава, даже ако са по-малки и по -стегнати идеално.
Ако изглеждаш така както си се описала си жена мечта. Поздрави. M19

18.   Надървен хуй насран гъз не гледа, така че няма значение тялото

19.   хаха тези, които са писали, че тялото няма значение, значи лъжат... и при мъжете и при жените тялото и като цяло външният вид играе огромна роля.. и това го знам от собствен опит... малко са мъжете, които не отдават голямо значение на външния вид.. аз лично съм 174 и съм 74 кг... но това не ми е попречвало да имам гадже или пък да не ме забелязват по улицата... всичко идва от самочувствието :)
Г.

20.   Аз лично харесвам жени с хубави форми ( не мога да кажа точни килограми, може би до 50 - 55 кг), но е много важно да е сдобре оформени дупе гърди и крака размерите им не са чак от такова значение, а да са хубави, за предпочитане е да са по стегнати ;). Друго което гледам са очите, очите са прозорец към душата на една жена, а сините очи направо ме подлудяват. И НЕ СЛАГАЙТЕ ПО 10 КИЛА ГРИМ ОТ НЕГО ВИНАГИ СТАВА ПО ЗЛЕ!!!

21.   19 - в три изречения си успяла да изложиш теза и сама да я обориш, БРАВО!

22.   Аз съм 165 кг и съм 49 кг, ок ли е :DDD

Мацко, гледай ти да се чувстваш добре в кожата си, независимо дали си или - 4 кг. Хич да не те е какво мислят мъжете.

Впрочем, ако срещнеш човекът за теб, той ще те обича когато си напълняла, когато си отслабнала, когато си нервна или просто не си в настроение. Ще те приема, такава, каквато си.

Но първо-заобичай се ти, че като те гледам, май не е така:) щом живо се интересуваш какво мислят непознати хора за мерките ти.

23.   Не ги гледам въобще. Пера на ред!!!

24.   Аве номер 2, Да ти кажа честно, висока съм 175 см и тежа цели 100 кила, които предстаи си, не личат. Па и да личат, ме боли гъза честно казано, защото с приятеля ми правим разкошен секс - най-малко 3 пъти на ден (задължително се будим с това). Вдига го за части от секундата и казва че го възбуждам страшно много. Тъй че не е задължително да си манекен на Освиенциум (за незнаещата младеж, това е концлагер от Втората световна война, където лагеристите са били кожа и кости и са били зверски изтезавани), за да възбудиш някой и да му доставиш неимоверно удоволствие.

25.   Според мен не може да се определят желанията на мъжът защото всеки си има вкус. Аз напримерно съм 160/165 и тежа 65 килограна имам малки гърди и ако може да се каже пищно дупе и горе доло стегнати крака и все пак получавам огромно внимание от мъжката аудитория така че не мисля че всички мъже харесват слаби вталени подръжателки на Барби :) с тонове грим и коси по големи от самите им глави :)

26.   Не си писала възрастта си, а има значение. Ако си под 30 години, какво е това виснало дупе? Свлачище ли ще си отглеждаш? И се казва бедра, а не баджаци. Нека са широки, няма лошо. Иначе чудесен ръст, браво. Спортуваш казваш. Дерзай.
За мен красиви са атлетичните жени. Предпочитам дори по-скромен бюст, но и другото да е скромно, а не да се люлее като махало на стенен часовник. И ходи усмихната, създавай си настроение. Озарената от усмивка жена привлича.

27.   Винаги съм харесвал много слаби жени. Бившата ми беше около 175 и 45-46 кг. Беше перфектна. С малки гърди и зърна.

28.   Категорично предпочитам по-стегнати жени. Всичко висящо и тресящо се ме отблъсква. М30

29.   Аз харесвам закръглени жени, едри, със сочно дупе и бедра, не ми е важен бюста изобщо. Излъчването е най-важно, женствеността, чертите на лицето...това е основното.

30.   Харесвам сочни и закръглени жени "рубенсов тип". Авторке на 174 см за да ми харесаш, трябва да си поне 85-90 кг. с големи гърди 120 см обиколка и също такъв задник. И най-вече, да не си ощавена!

31.   Да бе, вие всички тука се оказахте, че сте с перфектни форми и размери, а пък мъжете- все кльощави харесвате, защото вие пък сте най-добрите. Едни мебели да премести те ще ви се опън е, ама да опъват е жените няма, а повечето вече и мъже. Щом пишете в този сайт значи имате някакъв проблем. А относно кг, мога да кажа, че всичко си е въпрос на късмет. Виждала съм 100 кг момичета с яки гаджета, както и обратното. Виждала съм много хубави момичета, които не са имали и приятел даже и не може да им повярваш, че са сами, просто защото са по свити и се държат по прилично. Така че има много по- важни неща в една жена, но не казвам че трябва да се разпускат е, не заради мъжете а заради самите вас момичета се поддържате, защото го заслужавам е.

32.   Надървям се от високо маце, стройни, гладки бедра, тънки глезени Даже да е по- висока от мен, слаба, усмихната, с чувство за хумор. В никакъв случай люлеещи се меса, тромави, целулитни, разстилащи се като желе мазни меса и увиснали кожи. Много се извинявам, ако на някой му падна. Мацето трябва да може лесно да се върти в леглото и само като плъзнеш ръка по дългия бедър и да си готов, да не говорим да си плъзнеш надървения между срамните устни Чакайте че ми стана. Ще си представя сланинестата ча да ми падне

33.   Аз харесвам закръглените форми, по широко налято дупе, гърди да има, не е задължително да са огромни и леко коремче. Ръст около 170, ако е по висока по хубвао. Някой по-нагоре беше казал-очите, те са поглед към душата. Но всеки харесва различен тип жени. Но мисля и нещо друго, повечето мъже харесват закръглени жени, но ги е страх да си го признаят, щото после ще бъдат обект на подигравки. Но това си техен проблем, всяка жена си има своя чар, независимо от телосложението.

34.   Аз съм мъж тежащ 110 кила, висок малко над 200 см и си падам по по-закръглени. Но не всичко е визия, ако една жена е умна и има добър характер то външността и е малка част от "комплекта"

36.   Висока, секси, с малки гърди, с малко дупе, пъргава, не скована, да се мърда, да шава, да пищи.

37.   Мъж на 20 години съм. Аз харесвам жени, които са над 1. 65, и да не се повече от 45-46кг., даже 46кг. са доста. Всичко над тези килограми за мен е едро. Обожавам слабите момичета, но не тези дъски, които всички плюят, тези с готино дупе, бюст и плоско коремче. Не харесвам прекалено големи гърди, нито прекалено малки, харесва ми средното положение - нито твърде големи, нито твърде малки. Дупето за мен е по-важно, предпочитам големите и стегнати дупета, честно казано не харесвам, жени които са прекалено стегнати, стига да няма целулит и не е разпуснато е идеално, дори и да не е стегнато. Не харесвам жени, които имат мускули или коремни плочки. Това е ужасно. Някаква лека преса окей, ама повече от това не. Също едно от най-важните неща за мен са дългите крака.

38.   Да е добра, честна, слаба, с големи гърди, красиво лице, средна до по дълга коса пусната, усмихната, устата и да ухае на чисто не на пепелник, чистоплътна, искрена, естествена, ... има много неща които могат да впечатлят мъжете много зависи от личноста на човека :)

39.   Идеалната за мен е ченокоса с тъмни очи или руса и зеленоока. Не си падам нито по много ниски, нито по много високи. Около 1. 70, да не падат под 45 или да минават 60 кила, няма проблем. Авторката е добре и няма защо да се комплексира.