Споделена история от Секс и интимност

Криво влагалище
Момиче съм на почти 20 и от години водя редовен полов живот.

Имам един проблем, който на някои от вас може да им се стори смешен, но на мен не ми е особено забавно.

Въпросът е там, че влагалището ми е... криво. Буквално е под прав ъгъл. И гинеколозите са ми го казвали, и аз съм го усещала с пръсти. Влизат 3- 4 см навътре, после следва огъване под 90 градуса.
Първият ми проблем е, че при секс много ме боли, когато пениса навлезе и ме разпъне, понеже той няма как да се огъне в завоя. Особено при пози с дълбоко проникване. Само в определени положения или когато го правя с мъж с по-малко сантиметри, тогава ме боли по-малко.
Всички мъже, с които съм била досега, при първия ни път заедно, ми свършват за 5 минути от това, казват, че им е много хубаво, но само аз си знам защо. :D
Въпроса е, че аз много рядко усещам сексуално удоволствие, толкова силно, че да получа оргазъм. Смятайте, щом първият път, когато свърших беше анално, за какво става въпрос.
Та, питам има ли някоя жена тук с подобен проблем или някой, който да ми даде съвет- някоя по-екстравагантна поза знам ли...

Друго, което ме притеснява, при евентуално раждане това ще предизвика ли проблем?

Благодаря предварително.

Коментари

1.   Защо питаш тук?
Обърни се към гинеколога си, очевидно е, че имаш сериозен проблем. Ние не сме лекари и ще бъде много глупаво от твоя страна да се доверяваш на нашите съвети, пък дори и те да ти изглеждат логични.
Бягай на лекар.

Грег

2.   Е, ти си намерила къде да си зададеш въпросите. Питането ти е за специалисти, не за интернет клюкари, отиди в София намери една добра АГ болница, мисля че Шейново се води за такава и си проведи консултациите там и това не е пожелание, а си е направо наложително ако питаш мен. Хайде успех.

3.   Да, при раждане би предизвикало проблем. Според мен тук не става въпрос за екстравагантни пози, а е по-добре да говориш с лекар и да се поинтересуваш дали този дефект може да се отстрани или поне да се поправи до някаква степен, тъй като когато половия член прави натиск въхру влагалището ти на мястото където трябва да се огъне може да те нарани и то сериозно.