Споделена история от Секс и интимност

Не получавам никакво удоволствие от френска любов
Имам сериозна връзка от доста време. Той е първия мъж в живота ми. До сега не съм спала с никой друг. Научих се на доста неща в секса благодарение на него. Просто има един проблем.. не получавам никакво удоволствие от френската любов, когато ми прави... и предпочитам само аз на него.. не знам или просто не е достатъчно добър или с мен има нещо.. чудя се дали винаги ще е така, не съм била с друг за да сравня и не знам дали никога няма да изпитвам удоволствие от това.. вие какво мислите..?

Коментари

1.   И аз съм така, и аз съм била само с един, но съм сигурна, че проблемът е в него. Просто с език не може да докосне така точките ми, а и прекалено мокро го прави. Просто не е добър. Затова пък е много добър с ръцете.

Не е нужно човек да се насилва в каквото и да е било. Ако това му харесва - нека го прави, но за себе си. Моят не иска или не може да промени техниката си, аз не мога да насилвам нещо, което не е волево и така си живеем много добре и имаме изключително задоволителен полов живот и без френска за мен. За него - винаги! Това определено ни харесва много и на двамата.

2.   Да не би натиска на езика му върху клитора ти да е по-силен. Защото знам, че трябва да е по- лек и нежен върху клитора и по-скоро да трепти и да гали, а не да те натиска. Това е много по-чувствително място от главичката на мъжкия член. Докато върху члена обратно -добре е да е с по-силен натиск с езика... Той не ти ли вкарва леко езика си и в отвора на вагината, там е страшно възбуждащо също?

Аз обичам да ми прави, харесва ми, но не държа на това.... И аз повече обичам да му правя на него, някак си -много по-възбуждащо ми е. А и самия факт, че аз правя нещо ми действа стимулиращо.

3.   Приятелят ти не го бива с езика явно :)
Можеш да му помогнеш като го насочваш какво темпо предпочиташ, къде и колко да целува и гали с език.
Няма срамни неща в секса, говори открито за предпочитанията си.

4.   Здравейте дами, до преди месеци аз също не изпитвай удоволствие от френската, мислех си, че никога няма да изпитам. Имам две връзки зад гърба си и с тях никога не изпитах колкото и да са се старали. С новия ми приятел нещата са различни. Първо трябва и Вие да промените нагласата си, така направих аз. После няма да стане от първия път. Намерете позата, в която ще чувствате. Какво имам предвид - при мен, за да свърша първо започваме така, лягам си по гръбче, а краката вдигам нагоре, когато усетя, че съм на ръба ги отпускам встрани. Поставям и ръцете си по главата му, за да мога да контролирам движенията (ако се налага дори говорете и насочвайте, мисля, че всеки мъж би се зарадвал да удовлетвори половинката си). Може да опитате също така той да е легнал по гръб, а Вие да поставите крака около главата му и да се наместите над нея, за да може да движите таза и да насочвате по-лесно. Аз не стигам абсолютно всеки път до върха, отнема ми и повечко време, но стигна ли...

5.   При натиск силен е неприятно да, но не на всяка й харесва да си пъхат езика в отвора :)

6.   Не е в теб проблема. И аз си мислех, че ми има нещо на чувствителността, но се замислих, че щом с ръка се случва, а с език не, явно проблемът е в езика. Смених партньора и всичко се оправи.

7.   И според мен не го бива много много във френската любов. А може и ти да имаш някакви вътрешни притеснения и заради тях да не успяваш да се отпуснеш достатъчно и да се насладиш. Моя съвет е да се самозадоволяваш повече за да може да опознаеш тялото си и усещанията си- колко силно ти харесва, колко бързо... и т. н. По този начин ще можеш тактично да го опътваш и него.
А иначе има и жени, които просто не обичат да ги лижат. Но пък съвсем никакво удоволствие да не изпитваш не е много нормално...

8.   Сложи си една възглавница под дупето, за да ти се вдигне таза малко нагоре под ъгъл. Така ще му е по-удобно. Няма да се напряга да си извива врата и да си забива брадичката надолу, а ще може спокойно да се концентрира върху лизането... А и после при проникването му в теб като почне същинската част ще му е по-удобно-няма да се губят сантиметри за него, а ти няма да си напрягаш да си буташ таза нагоре към члена му. Особено пък за начинаещи в "спорта" и не само, това помага...

ж

9.   Добре де, има най-различни жени, едни обичат нежно и леко, други по силна и бърза стимулация с език. Например аз харесвам страшно много когато моят мъж ме лиже, а той определено го прави страхотно и дълго, прекрасно е, възбуждам се много, но до край просто не мога да стигна, не ми е достатъчен натиска на човешкия език, просто за да свърша на мен ми трябва много продължителна, постоянна/без прекъсване/ и по-силна стимулация с пръсти, което няма как да получа от езика. Така, че не съдете прибързано, всеки получава удоволствието по различен начин. Но все пак е готино да те лижат, нищо че понякога не можем да свършим по този начин...

10.   Не е задължително да ти харесва. Обичам да дарявам дамите с френски ласки и смея да твърдя, че усещам необходимия подход към различните. Въпреки това има и такива, на които направо не им вършат работа. За тях истината е във вагиналния оргазъм. При тях ако ще се търси разнообразие то трябва да се помисли за дилдо, вибратор... При ръчна обработка евентуално ако се напипа G-точката също се получава добре. За мен това са си индивидуални особености, в което няма нищо ненормално.
М 45

11.   Значи не го бива, кажи му да попрочете нещо, да изгледа някое филмче и ще се научи ;)