Споделена история от Секс и интимност

Болки след секс
Здравейте! Имам сериозен проблем... С приятелят ми не се бяхме виждали почти 3 месеца и когато се видяхме, естествено, правихме секс... Проблема е, че мен много ме заболяха яйчниците и матката... вече 3 дена ме болят... дали е от това, че не съм го правила толкова време, или е защото приятелят ми е доста надарен.. дори когато влиза ме боли, почти всеки път щом го правим ме боли при влизането, но този път засегна и яйчниците и матката ми... тези дни смятам да посетя гинеколог, но все пак искам да се консултирам и с вас. Благодаря предварително! :)

Коментари

1.   от авторката: даже вече имам и бяло течение с остра миризма.. и друг път съм имала такава инфекция, но досега не съм имала проблеми с органите.. плюс това и на малките срамни устни ми се появи някакво кафеникаво петно.. моля ви, помогнете

2.   Ми като не му се занимава да те възбуди, много ясно, че ще те боли, предполагам, че е временно и няма нищо сериозно, а може и заради позата, в която сте го правили, да те боли, успех :)

3.   Това не е шега работа! Може и да не е кой знае колко сериозно, но задължително отиди на лекар. Изобщо не чакай повече! Вече може и да си посетила специалист, но все пак пиша, защото има и други момичета, които са с такъв проблем и ще прочетат тази история. Добре е да се знае, че когато става въпрос за нещо такова не бива да се губи време.

4.   И аз имах същия проблем. Това стана когато правих секс и не бях толкова влажна отдолу. Имах течение което не беше като нормално, ами е по-течливо и има много гадна миризма. Аз попринцип всеки път след секс имам болки, понеже съм тясничка., препоръчвам ти да не стоиш на студено., ако не си сигурна че си достатъчно влажна ползвай лубрикант.. и 100% иди на гинеколог.
Успех..

З

5.   от авторката: Да, и на мен ми се появи тази инфекция с миризливото течение но след 2 дена само изчезна.. и болките ми минаха :) взела съм си направление, но съм в цикъл, така че скоро ще отида да ме види.. и плюс това правих отново секс с приятелят си и нямаше болки, , явно е било от 'почивката', а и може би от това, че ми се ходеше до тоалетната тогава, но реших първо да свърша другата работа :D

6.   Супер. Много се радвам за теб.

З

7.   Здравейте пиша ви за първи път и малко ме е срам но ако може някои да ми помогне с нещо много ще се радвам. С мъжът ми не сме се виждали от 3 седмици и правихме секс но незнам защо след тоя получих болки като парене и горене и малките ми срамни усни са мн зачервенели ако може някои да ми помогне моляяяя