Споделена история от Секс и интимност

Проблем с бръсненето
Здравейте! Аз съм момче, на 14 години. От 2 години вече се бръсна, но имам проблем с бръсненето около пениса и главно тестисите. Когато се бръсна над пениса няма проблем, всичко си е ОК, но незнам как да се обръсна по тестисите... Вече съм ходил 3 пъти на лагер и имах възможност да правя секс. Точно 3 пъти ... (хохо). Само да подчертая, че сега нямам приятелка, но преди имах и с нея сме ходили на тези лагери. Всичките бяха през 2011 както следва Юни-Юли-Август (цялото лято, всеки месец на различна дестинация. И 3те пъти имах огромно желание, но както казах имам проблем с бръсненето на тестисите.

Да се върна на темата, че много се отклоних (мм). Проблема е, че по тестисите имам косъмчета, който са по 2-3, а дори имам някой по 4-5 сантиметра, а колкото до пениса - там са много къси - от порядъка на милиметри (в зависимист кога за последно съм ги обръснал) и затова ме беше срам на лагера. Знам, че ще има доста мнения от порядъка на "абе дете, не си ли малък още за секс" но имам доста време да размишлявам. Събота и Неделя съм на излет повечето пъти или с приятели или с брат ми или цялото семейство и като е вечер и не ми се спи, мисля така да се каже за живота :).

Е, ако се сещате някакъв начин за да се обръсна по тестисите или изобщо да ги махна оттам, но без да боли толкова, колкото да ги отскубна, защото съм пробвал - много заболя и дори потече малко кръв от корена (само 1 капка).
Мерси предварително.

П.С. Гледам много хора започнаха да си правят нещо като почерк, нещо от сорта на Пешо/Гошо/Ж22 .. И тъй като това е моето първо мнение, ще започна и аз да се подписвам...

Додо

Коментари

1.   Направо сте се вманиячили с това бръснене! Как е възможно да се занимавате постоянно с окосмяването по тялото си - защото много се съмнявам да ходите на козметик. Използвай ножичка или епилиращ крем.

2.   Пхахаххаа, ами обръсни ги :Д И това с "(хохо)" и "(мм)" - еми не си в скайп, братче, нито сме ти "тийн проблем" тука, пиши като зрял човек, ако очакваш зрял отговор! Точно за това ставаше дума в темата на авторката от "Интернет е залят от пубери"

Палав Мечок

3.   Приятел аз ги дърпам с пинсета, на 13 съм. Първия път доста боли, но се търпи.

5.   Добре, похвали се колко велико дете си и сега какво?

6.   Иди на кола маска.. Или с депилатоар за интивни части : )

7.   И това за сериозното отношение го каза
''Палав Мечок'' забележете колко зряло

Мери

8.   Нямам думи - 1 капка? Приятел един съвет - спри да го мислиш. И моят приятел има косми, а сме на по 19 години и какво? Те нито ми пречат, нито са някакъв проблем. Като правиш секс, никой няма да те гледа. Прави го на тъмно. А за космите - епилация и тогава как ще ти се иска да ги махаш...? Режи ги направо с резачката, че така като гледам си ги и мерил. Пък колкото капки кръв събереш, ги предай за даряване. Че и си на 14. Господи, а аз едва преди месец започнах да имам полов живот. Какво семейство е това? Та ти не знаеш, какво е секс, а си тръгнал да се хвалиш.

ЕЛ

9.   Вълчо не можал да заплоди Лиса, понеже не успял да си обръсне тестисите! Муха-ха-ха-ха!

10.   Мери, на теб какъв ти е проблема, мойто момиче?

11.   Ходи на козметик, щом си достатъчно голям за секс, достатъчно голям ще си и за козметик ;)

12.   купи си един епилатор и първо минаваш космите със самобръсначка и после с епилатор. Може и да боли в началото-ама ще свикнеш. Късмет и успех :)
коцето 17

13.   Какви козметици, какви глупости :)) Научи се да си бръснеш топките с обикновенно бикче.... отначало може да се порежеш 2-3 пъти... ще внимаваш, когата там е по-тънка и чувствителна... ще си малко по-внимателен и ще свикнеш с времето как да се бръснеш без да се порязваш... не е кой знае каква философия - минаваш няколко пъти с бръснчаката, може да сложиш и пяна за бръснене - и няма да имаш грижи. А и не се престаравай толкова.... дори да остане тук-там по някое малко косъмче - не е болка за умиране, освен ако не си няккъв метросексуапен маняк, който иска да е перфектно епилиран по цялото тяло. Е.. ако си такъв - предполагам няма да те е срам да ходиш на козметик, за да ти бръсне топките :)))

15.   С жилета братле. Няма стршно... Давай смело без да натискаш много. Успех.

16.   да ако мислите че сте интересни като правите секс на тази възраст... по скоро изглеждаш като "курва" отколкото на "гъзарче"

17.   Пич аз се бръсна само по хуя отгоре топките не си пипам нито ще дам на някой да ми ги пипа (бръсне)

18.   Давай смело аз съм на 15 г. и сякаш имах гора около пениса. Един ден реших да се избръсна. Взех си пяна и четка за бръснене и пробвах. Не се порязах въпреки че ми беше за първи път. И ако си мислиш че 4-5 см са много се лъжеш най дългия ми беше 9 см почти двойно по голям от твоите. И ако питаш мен да правиш секс на 14 не е много нормално. На 15 съм и преди 1 месец си намерих първата приятелка.

19.   Ако ти е за пръв път, подстригваваш ги късо с ножица и после ги довършваш със самобръсначка. Като го надървиш, топките се минават много лесно. И използвай пяна.

20.   Ми опъваш ги та да стане по гладко ако мога така да кажа, и ги бръснеш това ти е. Шанса да се порежеш е минимален от сорта на 1 на 100.

21.   Бръсна си само главичката и мисля, че това е напълно достатъчно. На 15 съм.

22.   Използвай тример