Споделена история от Секс и интимност

Жените са бисексуални
Вчера четох форум, в който се питаше "какво мислите за интимност с човек от вашия пол".
Направи ми впечатление, че абсолютно всички мъжки коментари бяха твърдо не. Или "ужас", "отврат" и т. н. или "никога"... (че кой ще си признае че е педераст)..

Докато едни 2/3 (две трети) от жените бяха писали "няма лошо", "бих опитала" и подобни отговори.

След това видях проучване, в което пишеше, че над 60% от жените си падат също и по жени.

(Напишете в Гугъл заглавието на темата и ще видите още първите резултати това пише)
Това би трябвало да обясни дългите прегръдки и държането за ръце, което не се наблюдава при мъжете.

Пиша тук, защото това не ми се струва нормално и мисля, че мъжете трябва да си харесват само жени, а жените само мъже. Така би трябвало. Но защо се получава така?

Какво мислите?

PS: Понеже сайтът е анонимен ще помоля жените да отрекът или потвърдят горенаписаното ;)

Коментари

1.   аз лично съм против и ми звучи гадно, та коя жена може да замени удоволстието което може да ти достави един мъж!
f24

2.   Чела съм за това. По принцип нямам нищо против еднополовите връзки, хората се обичат- нека си прекарат живота заедно. Но аз като жена не мисля, че мога да се влюбя в жена. Статиите, които аз изчетох, бяха малко по-различни. Там се говореше, че жените могат да бъдат привлечени сексуално и от двата пола, могат да имат фантазии с жена, но не всички могат да се влюбят в жена. А теорията ти за дългите прегръдки и държанието за ръце ще ти я обясня просто- ако мъж го направи е гей, ако жена го направи е секси за окото. Старо разбиране, че двама мъже е нещо гнусно, а две жени е секси, колко мъже фантазират да гледат нещо такова. Отделно и жените сме по-емоционални, падаме си по доказванията, по действията, прегръдката за нас значи много повече от 1 тон мили приказки. И да съгласна съм, че над 60% от жените се привличат също от жени, но не и че над 60% се влюбват.

3.   Не ти се струва нормално? Защо, ако мога да попитам? Бисексуалността съществува и между хора, и между животни (вземи, прочети в интернет). Ще ме извиняваш, ама много мразя такива ограничени и назадничави хора като теб. Хомо и бисексуалните ще стават повече, а не по-малко, така че приемете го бе, хора, какво ви засяга чуждият живот.
П. П. И аз не бих отказала да се пробвам с жена.

5.   Пффф значи адски жалки сте всички и ми падате в очите, като кажете, че нормалните били ограничени. Това е толкова изтъркано, измислете нещо друго най-после! Ограничени са тия, дето цял живот се чудят с какво да си почешат п*тките - с ръка ли, или пък с краставица, или дай с дрелка, че било по-хубаво... пфф адски смислен живот водите, няам думи!! Накъдето тръгва стадото, айде и вие там, а не проумявате, че това е манипулация и пропаганда.

6.   Номер 3.

Не че ме засяга чуждия живот. Нямам нищо против еднополовите взаимоотношения и връзки. Но разбирам да са една малка част от всички (5 - 10 процента), а те са повече от "нормалните"(60 процента към 40 процента). Затова направих темата.

А и освен това в проучването са питали директно жените дали са имали интимни отношения и дали се чувстват привлечени към други жени и 6 от 10 са казали "да". Ами ако останалите 4 десети са излъгали (което е напълно възможно, може да ги е било срам или нещо друго). Това означава, че всички жени са такива. ;)

Това ми се струва странното.
-----------------------------------
От автора на темата.

7.   Ти може и да мислиш, че е гадно, но това не значи. че и другите са на това мнение. Какъв ти е проблема, може да се оплакваш едва тогава, когато започнат да ти се натискат жени ;)

8.   Към 7, мъж съм. А като ми се натискат жени едва ли ще се оплаквам (смях).

Значи не го отричате? Падате си и по жени и по мъже? Защото до тук нито една не отрече (освен номер 1, но може и да е мъж(няма инфо)), а и темата е прочетена над 600 пъти досега, така че го приемам за вярно.

9.   Към 8 - трябваше да уточниш, щото изказването ми прозвуча като писано от жена хаха аз не познавам мъж, който да не се кефи на това да се натискат 2 момичета пред него, ама нали ти казах - предпочитания, живеем в много разкрепостен свят... не знам дали ще успееш да си отговориш с точност някога, моя съвет - не се впечатлявай ;)

10.   Всъщност, сега забелязах, че номер 1 отдолу е написала: "f24".

Предполагам това значи female 24 years old (24 годишна жена) Значи има все пак и нормални жени :)

11.   Авторе, бъркаш понятията. Това, че една жена има желание да си легне с друга жена не означава, че е бисексуална. Сексуалността се определя не от това с кого правиш секс или с кого искаш да правиш секс, а от това по кого "си падаш" или в кого си влюбен. Доколкото виждам според теб да имаш желание да правиш секс с някого означава да си падаш по него. Само че не е така. Възможно е да я няма онази тръпка, която чувстваш когато харесваш именно този човек и въпреки това да искаш да правиш секс с него - просто като едно интересно преживяване, което искаш да опиташ или просто, защото много ти се прави секс, или по други причини, които хората си имат, могат да бъдат много различни. Та това, че една жена е отворена към сексуални експерименти с друга жена, не означава, че е бисексуална. Такава е когато е привлечена от жена по онзи специфичен начин, който не може да се обясни прецизно с думи и който се усеща най-добре само от този, който го усеща. Поради това не мисля, че жените са бисексуални, аз лично познавам само хетеросексуални жени, и даже повечето, които познавам не биха опитали с друга жена. Аз например бих опитала при определени условия. Вероятно повечето жени биха, но пак повтарям, това не значи, че са бисексуални.

12.   Към 1 - жената много по - добре знае от мъжа как да задоволи собствения си пол.

13.   Всеки иска поне веднъж да опита с някой от собствения си пол, но малко се решават, а още по-малко си признават.

14.   Чел съм различни изследвания. Според някои жените опитали ласки от други дами са 9%, според други 16%, според трети 30%. И понеже сайта е анонимен мисля, че дамите съвсем спокойно могат да ни "светнат" по въпроса. Та въпроса може да се формулира съвсем простичко: "Колко от вас, дами, сте го правили с жена? "

15.   Подкрепям 11 и 12. Например аз съм на 13 и на тази възраст започваме да се развиваме и ни се явяват такива фантазиики. Мисълта ми е че на тази възраст и не само, едно момиче е запознато с женското тяло. Момичета могат да си доставят удоволствие по лесно- защото са приятелки и си имат повече доверие освен това не може да се забременее. Аз доскоро определях себе си като бисексуална, защото съм си го представяла с момиче, но като изчетох нещата тук се оказа че не е така и това е просто желание за експеримент. Наистина не се влюбвам в момичета, а просто да експериментирам чисто от сексуална гледна точка. Така че съм си хетеросексуална. Защото ако момче чуе че момичетата си мислят за такива неща всмисъл момчетата са перверзни, но не са готови да го правят и са малко по-консервативни. Но момичетата се развиват по-бързо. Освен това може би просто момичетата бихме го правили с момичетата, защото обичаме да си експериментираме, но това не означава че се влюбваме. Разбира се повечето момичета държим истинска и сериозна връзка да имаме с момче....

19.   Аз съм на 100% привлечена от мъже, но защо осъждате бисексуалните не виждам. Това си е личен избор. Аз не искам да пробвам с друга жена, но признавам, че се заглеждам по жени ако има, какво да се гледа.