Споделена история от Секс и интимност

Клизма преди анален секс?
Здравеите. Бих искала да знам когато отидеш в аптеката какво трябва да търсиш "Уред за клизма" или какво задавам глупав въпрос но не знам и за това питам и също ако може някой да ми каже м/у какви цени варират тези работи необходими за клизма преди анален секс. Питам защото веднъж опитах анален секс с не беше зле като исключим края въпреки че приятелят ми не разбра за това поради други причини но ще се радвам да не ми се повтаря неловката ситуация. Благодаря.

Коментари

101-133 от 133

115.   Здравейте ! С приятеля ми правихме анален секс преди седмица стана малка беля ( за която се притеснявах да не стане ) беше ми за първи път и не знаех какво да правя за да предотвратя това . Тои нищо не каза даже поиска да продалжим но мен ме е страх да не се случи отново . Следя блога ви от няколко дена и се обарках малко някои казват , че е супер след клизма и няма риск да стане неприятна ситоация , а други казват , че по време на самия секс може да има останала течност която да излезе не ня време . Искам савет дали да пробвам втори път и дали е по добре да си направя клизма преди това ? Благодаря предварително ! :)

116.   Ако редовно си правите клизми, задължително пийте пробиотици!
Д-р Хаус

117.   до 116. Ако си правиш клизма със собствената урина няма нужда от пробиотици. Изчиства почти 100% и активира перисталтиката. Препоръчва се при лениви черва и запек.

118.   Лично аз влизам в аптеката и казвам, че искам да изпердаша гаджето отзад и питам какво ще ми препоръчат.
Обикновено ми дават само бебешко олио и презервативи, понякога и дамски душ май се казваше, и веднъж рисперидон

119.   Абе, хора, как можете да се занимавате с подобни гнусотии изобщо? Клизми, урини, аптеки, масла... Няма ли някакъв обикновен, човешки, нормален начин да се обичате?
Заслужава ли си поне "страхотното" удоволствие едни такива върхови инвестиции откъм време, откъм здраве, откъм подготовки?...

125.   Обичаме си се ние анално и си не е добре. Кой разбира - тук се спира

127.   Стъпки:
1. Правете анален секс само и единствено с мъж, когото познавате и имате доверие. Мъж, който знае какво прави и наистина го искате и двамата. Ако не случи нещо извън планираното да не се червите и след два дни да се носи слух за вас като Мара насраната или Гошо насраният.

2 Отделете си поне 1 час време за процедурата и баня на ваше разположение. И най-добре сексът да е след час, два след процедурата(случайно, ако остане вода във вас да си изтече преди самия секс и да миже да се измиете пак)

3. Няма нужда да купувате нищо. Махнете слушалката на душа, надупете се и струята вода да се опре в ануса ви, за да влезе.

4. След като има вече вода в червото легнете по гръб и вдигнете краката, за да достигне навсякъде. Повторете няколкото пъти при необходимост и бъдете убедени, че няма вода останала във вас! Най- добрият случай е да отидете по голяма нужда същия ден, защото процедурата се скъсява.

5. Ако не сте напълно сигурни във чистотата си или в мъжа просто не го правете! Ако мъжът до вас е свестен би ви разбрал, каквото и да се случи. В крайна сметка той е наясно, че там е имало лайна. Извинявам се за израза, но си е така.

6. Не позволявайте, пенисът да влезе във вагината ви, след като веднъж е бил във ануса, колкото и да е мит все пак има вредни бактерии, които ако попаднат в пикучния мехур могат да причинят цистит, и много други неприятни неща. Не е задължително, но по-добре не рискувайте.

Успех!!

128.   Тотална здравословна промивка на червата БЕЗ маркучи:))):
сутринта на гладно 10-20г английска сол с малко вода, След 20-30 минути по 1 чаша прясно изцеден сок от цитруси на всеки час. около 2 литра, за още по-бърз ефект разреден с вода. Започват многократни позиви за изхождане, съвсем контролирани. По принципа на обратна осмоза английската сол "изкъртва" отвътре навън всякакви неща от червата. До 2 часа следобед започва да излиза чиста вода. Нищо не се яде, само сока, енергията се повишава и настроението, тук е мястото за клизма, дали с преварена вода с малко лимон, или както си я правите обикновенно, но вода от чешмата не е добре, хлорът в нея е гаранция за дисбактериоза, а клизма с урина от замърсен организъм(фастфуд, алкохол и т. н)би навредила.

130.   Благодаря 127! Аз също така си правя клизма! . Днес обаче пробвах с оная английска сол, гдето номер 128 ми писа. Не става бе... Просто цял ден изхвърляш някакви власинки от червото, не е здравословна и не знам каква осмоза ли има обратна ли права ли, но водата с тая сол от клизмата се засмуква все по навътре и после чак след 4-5 часа излиза, не си е като обикновената клизма. Да не говорим че остава във вид на каша. С клизмата където 127 описа нямам никакъв проблем и със си чистичка след 2 часа се почваме с мъжа ми.

141.   До 128: Привет, количеството сол не е ли малко множко? Няма ли толкова голямо количество да навреди на червата? Няма значение какви цитруси са, нали? Този метод изчиства цялата храносмилателна система, нали?

142.   До 130. Ти си правиш клизма с много голямо количество вода, която ти прониква в дебелото черво. При такъв случай, за да бъдеш напълно чиста ти трябва поне 3 дни глад и прочистване с английска сол, но пер орално. Такива клизми се правят с друга цел и тогава могат да се правят с най различни добавки, дори и с урина. За анален секс е достатъчно кратко преди това да си направиш две-три промивки, но с не повече от 0,3 л. вода. И няма смисъл да слагаш каквото и да е в нея.

143.   Правя си клизма всеки път.

144.   Клизма си правя винаги, защото партньора ми се много кефи, когато след анал ми го даде в устата.

145.   Е ти какво мислиш, че като си си направила клизма, всички бактерии за избягали от ануса ти. На тая логика, в болниците могат да изплакват инструментите и иглите с топла водичка и пак да ги ползват.

146.   Дори много да ми се прави анал, нямам ли възможност да си направя клизма, не го правя. Колкото и да ме моли мъжа ми.

147.   Мале, мале писаници до безкрай.
Иригатор, течен сапун и топла вода ви трябват!
Какви са тези глупости със сол, кафе и промиване на дълбоки черва? :О
Моля, преди да пишете глупости се уверете, че знаете за какво ви служи този орган.
За анален секс се изисква клизма, но ходим по физиологична нужда, не може по всяко време гъзното черво да е чисто.
Колкото е голямо балончето на иригатора, толкова сапунена вода ви трябва, не повече или по-малко.
Като гледам повечето са писали мъже под женски псевдоними, но знаят че жената е по-различна от мъжа, така че да дават мнения на хомо мъже, а не на жени.

149.   Здравейте, аз имам добър опит в аналния секс, но за мен най-кратко и ефективно е ползването на интимен душ около 30 до 60 минути преди секс.. Под интимен душ имам предвид уред който се продава в секс магазините и е съставен от :
1. силиконов накрайник / може и да е пластмасов, но силикон или гума е по-добре /
2. Резервоар / мека крушовидна форма / която позволява течността да се изпомпи в ректума.
Резервоарите обикновено събират около 300 мл. течност.
За целта си правите разтвор от мек сапун / течен / и вода или вода и малко сол / физиологичен разтвор /
Вкарвате накрайника и изпомпвате... после чакате всичко да излезе и повтаряте още 2-3 пъти процедурата докато не протече само чиста вода.
Съветвам ви да не пестите пари за инимен душ! о Хубавите струват между 20 и 40 лв / лично моят е от 22 лв и е френски - доста удобен и качествен / Първоначално си бях купил един много некачествен и много пластмасов и зле направен което беше голяма грешка. Едно, че не почистваше добре и второ, че беше неприятно самото му ползване.
Четох много мнения и за връзката между клизмата и отмиването на добрите бактерии което е доста вярно. За мен не трябева да се прекалява с клизмите / няма значение дълбоки или не /
Надявам се да съм ви бил полезен.

150.   Доста глупости прочетох. На първо място, клизмата не е задължителна. Което не значи, че не е препоръчителна. Съответно правенето на клизма повече от 2, евентуално 3 пъти седмично също не е препоръчително. Не съм лекар, затова най-добре се посъветвайте с личния си лекар - това е работата му, така че не се притеснявайте да задавате каквито въпроси поискате - той ще ви отговори с отговорността и грижата на професионалист, на когото сте се доверили в конфиденциална обстановка.

Защо не е препоръчително да "се чистим" често? Съвсем просто - нарушава се чревната флора. Да, почистваме се отвътре, но по този начин отмиваме и полезните бактерии, от които имаме нужда. Няма да коментирам ползването на сапун за клизма - отговорност на всеки е да проучи с какъв разтвор е хубаво да се прави процедурата. Дори само с хладка изворна вода е по-добре, отколкото да слагаме вътре разни сапуни. Малко готварска сол е ОК - така се прави т. нар. физиологичен разтвор, с който може например да се прави промивка на синусите. Дамите много добре знаят, че някои сапуни изсушават кожата и т. н.

Ама как така без клизма? Еми, така! Правил съм анален секс (като приемащата страна) достатъчно пъти, за да мога да твърдя от опит, че не е задължително да го правите всеки път. Достатъчно е да сте ходили по голяма нужда 2-3 часа преди акта, за да нямате неочаквани ситуации. Не винаги едното или другото може да се планира, затова клизмата е удобна алтернатива. А и веднъж седмично е ОК от здравословна гледна точка. Важното е да не се прекалява! Вземането на (нормален) душ преди секс се разбира от само себе си. Другото е до желание и опит. Най-важно е да няма припряност и да не се бърза. Съответно доволно количество лубрикант на водна основа. И със слюнка става, разбира се, но тя доста по-бързо се абсорбира/изпарява, а да разчитаме на естествено овлажняване, особено след клизма, е нереално.

Що се отнася до самия... уред - няма нужда да е скъп и претенциозен. С интимен душ според мен е най-добре, тъй като количеството течност и налягането, с което я вкарвате в себе си, може да се регулира най-добре. Това не значи, че не може да ползвате и шнур с/без накрайник, но аз лично не виждам предимство в това, още повече че по този начин се ползва вода от чешмата, а тя не е непременно чиста. Колкото до самия накрайник - не е задължително да е кой знае колко дълъг. С дължината на среден пръст (на вашата ръка) е ОК - достатъчно дълъг, за да проникне толкова, колкото да може течността да влезе без проблем във вас.

Намазвате ануса си и накрайника с малко лубрикант, вкарвате го леко целия в себе си, след което изстисквате всичката вода от танкера (обикновено около 300 мл) от удобна поза, без значение каква. Не прекалено бавно, но и не прекалено бързо. Водата няма да тръгне да изтича сама, спокойно. Изваждате леко накрайника от себе си и се настанявате върху тоалетната чиния веднага или след като усетите позив за това. След като приключите (всичката вода е излязла, заедно евентуално с някакви остатъци), просто повтаряте процедурата още 2-3 пъти. Около час след това можете да се отдадете на анален секс. Както вече е отбелязано по-нагоре, избягвайте анален и вагинален секс без смяна на презерватива.

Накрая, но не на последно място, ВИНАГИ ПРАВЕТЕ СЕКС С ПРЕЗЕРВАТИВ, без значение дали сте мъж или жена!!! Единствено изключение може да се направи, ако сте били моногамни (т. е. само с един партньор, на когото имате доверие) повече от 3 месеца и след този период сте се изследвали за болести предавани по полов път. Забравете малоумните реклами на Дюрекс за нежелана бременност. Презервативите се ползват преди всичко за предпазване от болести, а чак след това от непланирана бременност. Това че от анален секс не се забременява или партньорите са от един и същи пол е извинение, което само глупак би използвал.

Надявам се да съм бил полезен на някого. Приятни преживявания! ^_^

154.   Няма нищо странно и ненормално в аналния секс. В аптеката говоря направо, защото и като си купувам презервативи, ме гледат като извънземно. Така, че все тая. Искам смело, каквото ми трябва.
Не си правя клизми. Няма защо. А и ми е фалшиво да ходя по голяма нужда, за да правя секс. Фалшиво, нагласено и изкуствено. Със мъжа ми го правим горе-долу веднъж седмично и досега е имало само 2-3 фала за повече от 10 години. Когато обичаш и желаеш някой, не е проблем.

156.   Приятели. Практикувам анален секс около 2 пъти в месеца отскоро. На 29г съм. Преди секс си правя клизма с минерална вода и морска сол и така повтарям упражнението около 4пъти. Повече не мога заболява ме стомаха от напъни те. но отново остава нещо и аз н е мога да се отпусна. Дайте ми надежден пример как да изчистя всичко и да е ок.

157.   Приятели отскоро правя анален секс. Около 2 пъти в месеца като преди секс си правя клизма с минерална вода и морска сол, повтарям упражнението около 4пъти (повече ме заболява корема) но все нещо остава. Моля кажете надежден вариант.
И нормално ли е след като свърши приятеля ми там по късно през деня да имам раздразнен корем и леко разстройство.

158.   При мен изтича спермата. И понякога тихо пърдя след анален секс. Правим го 2-3 пъти в месеца.

159.   И аз си правя клизма, сега. Като по-млада не ми пукаше много. Със сапунисан пръст пробвах, ако е чист, минавах без клизма.

160.   Ние с жена ми правим анален секс тя го харесва, също и двойно проникване когато я чукам в ануса използваме вибратор във вагината. Клизма не си прави просто ходи на тоалетна. Когато я чукам по дълго разбира се имам на пениса малко мръсно но ВИНАГИ използвам презерватив който внимателно свалям и после се мия добре. Клизма си прави само когато иска преди да свърша да го извадя от ануса и да и го подам в устата. При нея се случва така, че от аналния секс свършва мн бърза като си помага с пръст, и тогава трябва дс си извадя пениса защото анусът и се стеснява и започва да я боли при всяко проникване, болка като преоткриване и дори още лубрикант не помага, затова и скалният секс го правим преди дс се изпразня.
Няма нищо лошо в скалният секс стига и двамата дс го искат, и мъжа дс е нежен и търпелив защото бързото проникване може дс откаже жената от този вид секс за винаги.

161.   157, корема те боли от морската сол. Сопри тая сол бре, само хладка вода е достатъчно. Айде живи здрави, прави и най вече корави. Пък знае ли човек като махнеш солта, може да ти хареса по два пъти на седмица ;-)

162.   Силиконов накрайник за маркуча на слушалката на душа. В алиекспрес са 5-6 лева. Развиваш слушалката и завиваш накрайника. Само внимаваш да не загубиш гуменото уплътнение. Насапунисваш хубаво дупарата и бавно го вкарваш. Държиш го вътре 30 секунди. Вадиш. Завърташ ханша 3-4 пъти и сядаш на тоалетната чиния. След тази процедура, резултатът е толкова добър, че дори ATM не е проблем. Успех!

163.   До 162. Не ти трябва никакво али експрес. Развиваш слушалката и само опираш на отворчето. Това е

166.   Леле! Темата е наистина важна. Гей съм. Казвам се Н, приятно ми е на всички! Изчетох всичко написано. За мен също е важно да знам за тази интервенция. Имал съм случаи на страхотен успех и на провал след правене на клизма по един и същ начин... За мен объркването не спира да ме преследва, как и по какъв начин трябва да се случват нещата. Понякога стават, понякога се протриваш от миене и промиване и... ефекта е кален! Очевидно след всичко прочетено и след собственият си опит нещата опират до "късмет"... Не знам... Рядко ми се случват издънки, но.... се случи днес и съм смазан... Меко казано. Хубавото е, че партьора реагира с разбиране, което ние беше никакво успококоение за мен.... УЖАС цял ден!

167.   Аз мислих че клизмата е да си прочистиш анала ама както и да е.. никога не бих ползвал помпа или иригатор. И за какво? Толкова ли е трудно просто да го правите? Ако не е мръсно от току що.. няма никакъв проблем. Пък ползвайте гума ако ви е проблем запотеното вътре..

168.   А защо се казва дамски душ? От мъже не се ли използва? Или има друг вид за мъже?

169.   Правя си лека промивка. Разбирам как се нещата отзад и решавам къде ще ме "уважи" мъжа ми, отпред или в дупарата. Пред приятелки съм коментирала, че ми харесва еднакво на двете места, но всъщност анално ми харесва много повече и за това го правя често.

170.   В болницата преди раждане правят клизма с устройство, което няма нищо общо с дамски душ. Прилича ма огромна инжекция. Разбира се в теб влиза само един тънък накрайник с дисметър 4-5 мм, но се изпразва цялата течност, която трябва да задържиш известно време. Раздуването е много болезнено и ужасно неприятно, а изтичането крайно унизително за жената. От цялото раждане това беше единственото болезнено нещо. Не бих си го причинила доброволно. За раждане 2-3 пъти в живота се изтърпява.

171.   170, помисли за обратната ситуация - не ти правят клизма, щото не им се занимава (най-вероятно). Но при самото раждане, ако е проблемно, вероятно имаш идея за каква натискане става дума. Последното нещо, за което би мислила е да не се... изпуснеш. Колко мислиш е щастлив екипът и дали няма опасност да ти отмъстят някак си...?

101-133 от 133