Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за русокосите синеоки мъже?
Е, има ли жени които си падат повече по светли мъже или други, при които е точно обратното? Аз лично като момче харесвам стократно повече чернокосите момичета.

Коментари

51-71 от 71

54.   Аз за свой късмет или неслука съм се пръкнал доста смесен
Като цяло съм типа синеок и млечнокож (ненавиждам си кожата дето не ще да почернее трайно), с предимно кестенява козина
За жалост по мен почти никога не си падат тъмнооките мадами с хубав загар, които са ми предпочитането
... А не е като да нямам интересно излъчване... може би ако не наподобявах толкова психарския тип д-р Хаус бих се пласирал по-добре, но определино ме радва, че не давам вид на гейзер

55.   Приятелят ми е с руса коса и сини очи.. и много го обичам! Определено ми харесват повече тези мъже

56.   Не може да не се загледам по красив мъж с тъмно руса коса и тъмносини очи... разтапям се. Това е моят идеал за мъж. Е... има и момчета с тъмна коса, които не са за изпускане...

57.   А как аз да не се загледам по някоя руса кукла със сини очи :)
Особено ако е до 30 години и има 2 висши
и докторат по квантова физика :)

Y D

58.   За всеки влак си има пътници, едни харесват русокоси, други тъмнокоси, обаче за мен най-важен е характера на мъжа. А иначе съм имала всякакви приятели и с тъмна и със светла коса, обаче винаги ми е било по-важно какъв е като човек, а не с каква коса е.

59.   Сините очи и русата коса се дължат на рецесивен ген. В България този тип коса и очи са рядко срещани. Така че се преориентирайте към чернокоси. Аз пък изобщо не си падам по руси мъже, предпочитам такива със катранено черна коса - азиатци.

60.   Моят тип мъж е леко мургав, със тъмна къса коса и тъмни очи - тип арабин, не циганин. Русокосите ми стоят прекалено женствени и детски.

61.   Днес всеки може да стане русокос и синеок - със лещи и боя за коса. А ако търсите естествено руси - заминавайте за Швеция.

64.   Обожавам момчета с кафяви коси и очи (може и кафяви с отенък на зелено) и мнооого бяла кожа. Косата не обичам да е намацотена с гелове и лакове просто да е много мекичка. *-* Това е идеалът ми за момче. :))

65.   Тука прочиташ само 20 коментара и срещаш повече от 10 "обожавам синеоки и руси, обожавам кестеняви и синеоки" и веднага ти става ясно, че не става въпрос за вкус, а за чиста мода. Обективно погледнато, русокосите със сини очи имат невзрачен вид повечето, а и коварството им личи повече.

66.   Да, умирам си за тях. Винаги съм харесвала такива момчета, имала съм такива гаджета, но съм имала тъмнокоси, което показва, че преди всичко е важен характера на човека. Ж24

67.   До №65 Невзрачен вид обясни?

Сега аз като съм със сини очи, да не би да съм грозна и невзрачна? ! Хайде спри със злобата и погледни себе си!
Това че повечето момичета харесват русите и синеоките, не значи че са сбъркани.
Всеки има определен вкус и вкуса, не е мода "приятелю"!
Мода е тъмнооките, да си слагат сини лещи или зелени. Мода е когато без причина слагаш очила от тези големите, без диоптър и да се снимаш предизвикателно, с тях.
Мода е всеки от малък до възрастен, да се шари с въпросните татуси.
За мен мода, не съществува! И няма значение, как изглежда едно момче, за да ми хареса. Противоположности се привличат, не по отношение на това дали са светли или тъмни, а по отношение на характер и нрав!
Моя мъж е идеален, за мен! Обожавам, да му гледам кафевите очи, не защото са с такъв цвят, а защото когато ме погледне грейва, а в очите му има блясък, това ме прави щастлива. А той потъва в сините ми очи, когато го погледна придобива вид на детенце, което се радва на любимата си играчка. Мъжете, колкото и да ме свалят и да ми правят комплименти, аз имам очи, само за един и това е моята любов!

68.   Светлокосите не са толкова чаровни, но ако са с кафяви или сини очи на светло или тъмнокестенява коса, екстра.

71.   Номер 67 е най-права възхитен съм от писането ви. Само една красива, интелигентна и с добро сърце жена, може да напише такива думи.

72.   67, отнася се за мъжете. Относно това за вкусовете - Когато има еднаквост при вкусовете на хората, това е мода. Природата е създала хората така, че всякакви коси и очи да си имат почитатели, не само определени. На всеки 10 попитани момичета, 7 или 8 ще ти кажат, че си се разтапят по синеоки мъже с руси или тъмни коси.

73.   67- Ами да, рядко има красавци и красавици със сини очи и руса коса, повечето са като дечица, както каза още някой по-горе, а някои са си направо крокодили, както е прякора на една мис България. Не правят всеки красив сините очи.

75.   До 73 Избивай си комплексите другаде друже!

До 67 Да много си права мила, не е важно цвета на кожата, цвета на косата и очите, а е важно да обичаш и да бъдеш обичан.

Хората с руса коса и сини очи, не са грозни, а едни от най-красивите хора на земята. Има много доказателства например-Леонардо Дикаприо, Брад Пит, Линдзи Лоън, Дакота Фанинг, Аманда Байнс и много други.

Престанете с вашите злобни коментари, като не можете да бъдете такива се спрете с този хейт!

76.   Светлокосите са хубави, но още по-хубави, когато са с небесно сини очи, това ме подлудява.

Фантагиро

77.   Макар, че до сега съм нямала връзка бих казала, че повече харесвам руси мъже със сини очи, но бих харесвала и по-тъмнокоси с тъмни очи, ако имат приятно излъчване, но да не са мургави. Не знам, но хич не ме привличат тези черните дето приличат на цигани и араби. Такива винаги съм избягвала. Просто не мога да харесвам такива, не само заради външния вид, но и заради характера им.
Когато един мъж се държи добре с мене, макар аз да не го харесвам ще го приема като приятел или познат, но няма като повечето момичета да го отпратя грубо. Даже бих казала, че повечето ми приятели са момчета, защото не те използват или отпращат като ненужна вещ, както правят вече много жени в днешно време. Ако мъжът до мене, колкото и да е красив се държи лошо няма да го приема.

78.   Единствените бели мъже харесвани от черни жени за русокосите и синеоките

80.   Никога не съм имала претенции за цвят на коси и очи. Харесвала съм момчета с всякакви комбинации. Като се влюбиш в даден човек, виждаш и недостатъците му като нещо перфектно, пък какво остава за цвят на коса или цвят на очи.

Black Sabbath

51-71 от 71