Споделена история от Секс и интимност

Какво мислите за русокосите синеоки мъже?
Е, има ли жени които си падат повече по светли мъже или други, при които е точно обратното? Аз лично като момче харесвам стократно повече чернокосите момичета.

Коментари

1-50 от 71

1.   Хаха, има го това и при мен. Момиче съм, но винаги съм харесвала светлокоси/руси и синеоки(и зеленооки ), а и към мен има по-голям интерес точно от такива мъже. Аз самата съм с много тъмна коса и очи, но нали противоположностите се привличат.. :)

2.   Да, аз харесвам мъже със светли очи и коса :) И ако е подстриган 1-ви номер е чудесен значи! Това е моят тип... не че съм имала такова гадже, но по тези няма начин да не се загледам. А момчета с коса много трудно да им обърна внимание.. абе ако е гологлав може и да ми хареса, това е :)

3.   Ами не знам.. Говорила съм с много жени и те споделят мнението ми, че такива мъже изглеждат бозави.

4.   Не си падам по руси момчета. Предпочитам по - тъмничките. Както коса, очи така и кожа.

5.   При мен е точно обратното, а и ако може да е с дълга коса вече ще е с идеална външност :))

6.   Лично Аз, по рождение съм с много светлокестенява коса, или тъмно русо водеща се, (а към момента дори ''северно русо''), и с много зелени очи.. Респективно на това обаче, не харесвам такива светли мъже. Винаги се заглеждам по тъмнокоси, дори чернокоси, НО задължително със светли очи. Кафевите очи също не ме привличат по никакъв начин. За съжаление обаче, винаги мен са ме харесвали или такива ''бозави'' (както се е изразила номер3), или ако е тъмнокос, то обезателно е и тъмноок.
Не знам на какво точно се дължи тази ''химия'', но съм склонна да приема твърдението - че противоположностите верно се привличат. И, че всеки търси своята такава.
Другия момент е, че спътникът в Живота ни, почти винаги се оказва различен от това което искаме и харесваме.
И вероятно по тази причина, с моят приятел първоначално ни мислят дори за брат и сестра..

Така че, химията си химия, но БожАта работа е много друго нещо..

ЕднаЖена.

7.   Не много. Харесвала съм светлокоси и синеоки, но просо не усещам някакво по-силно привличане. Сладки са, но само толкова. Не са от типа, които може да ме накара да настръхна. За сметка на това пък доста мои приятелки си падат точно по такива- руси със сини или зелени очи. За всеки влак си има пътници ;) Пък и човек като се влюби, последното, което го интересува е външния вид.

8.   Харесвам предимно русокоси мъже независимо дали са със светли очи или не. Страхотни са. Не всички са красавци разбира се, също така не значи че не бих се загледала и в някой тъмнокос. Когато споделя това мое предпочитание спрямо мъжете повечето от силния пол реагират "wow харесваш гейове?? ", което много ме дразни. Доста от познатите ми които са жени споделят че не харесват руси мъже. Но пък за това мен ме побъркват :))

26 г

9.   до 2.... абе накратко обичаш плешковците. боже накъде върви света. Момичета вече искат мъже без коса хахахаа

10.   Аз съм говорил с много момчета и ми казват номер 3 е много бозава

11.   Въпрос на вкус.... Защо да е противоположностите да се привличат и аз съм руса и със сини очи, но винаги съм харесвала повече точно такива руси и синеоки мъже просто повече ми привличат погледа.

12.   3-какво точно значи бозав мъж? Природата така го е създала, а тя си знае работата най добре. Аз лично предпочитам мъже тип Шварценегер, Брад Пит, Рики Мартин, но не отричам и тъмнооките красавци. Но на тях в БГ съм се наситила вече. Мъжете които не понасям са тип "китаеца", тип "мутрата-бияч", тип "нон-стоп хаус парти", тип "турбо чалга ерген" и други подобни, та независимо какъв цвят очи имат....

13.   Не ми харесват особено... падам си повече по тъмнокоси с кафяви очи <3

14.   Е, какво да мисля... Това е все едно да ме питаш "Какво мислиш за кучетата с бяла козина? " Ха-ха... Това русо момче със сини очи може да изглежда по 10000 различни начина... Сори, но това е малоумен въпрос, поне за мен.

15.   Последното което гледам в един мъж пък е цвета на косата. За мъжа е по-важно да е работлив, добър, умен, грижовен и т. н.
Вие си ги избирайте мъжете по косата и очите и после ще ви четем изповедите в раздел "любов и изневяра".

16.   Много зависи и от човека. Например, никога не съм харесвала зелени очи, но приятеля ми е с точно такива и за мен той има най-красивите очи, макар още да не си падам по зеленооки. :)

17.   Обожавам!! Шибнах се в северна Европа точно заради тези русокоси симпатяги ;)
Приятелят ми е такъв- голям сладур! Но не мисля, че жените в България си падат по такива. Водих го на море тук и той се разкарваше по плажа, аз излизах от водата и чух коментар "гледай го това момче, сигурно не е виждало слънце". Най-накрая порозовя, тен не хвана. Приятелката ми също не понася такива руси и синеоки. Казва, че са албиноси. Но мен лично много ме радват ^^

18.   За русите момчета, като цяло имам положително мнение при положение, че съм влюбена в един такъв :дд. Аз харесвам русите мъже, които приличат на викинги със издължено лице, изпъкнала челюст( не обратна захапка :д) сини очи (кафяви също може :д ) и високи и стройни. Ако има и студено излъчване, просто ме побърква :д. Ако е и с плочки, само ми го дай. :)

19.   За мен идеалният външен вид е черна коса, кафяви очи и леко тъмна кожа. Както за мъже, така и за жени.
Ж22

20.   Аз лично не харесвам светли мъже. Харесвам тъмни мъже, с тъмни очи, коса и кожа. Но за всеки влак си има пътници. Има дами, които харесват обратното на това, което харесвам аз.

21.   Аз съм светлоока. Естествения цвят на косата ми е тъмно рус, но сега се потъмнявам. И определено харесвам тъмнокоси и мургави мъже. За очите нямам претенции. Даже много се кефя на чернокожите. Не харесвам светли мъже.

22.   Защо темата е Секс и интимност

23.   Светлооките и светлокоси хора излъчват студенина. Много харесвам чернокоси и чернооки мъже.
ж 26

24.   Русокосите мъже със сини очи са ми слабост на мене.

25.   Рядко слагам знаменатели, но в случая смятам, че повечето мъже, които са със светли коси и очи, са и със светла кожа, което мен лично ме отблъсква. Ако е с лек загар със сигурност би ме привлякъл повече, мъже с кожа като мляко, та да не е чак толкова светла, не ми харесват. Не, че харесвам или претендирам за мулатска кожа, но някак си ми се струва, че мъжът трябва да е по-тъмен от мен. А не някой Снежко :) Но за всеки влак си има пътници, а и в крайна сметка - какво значение имат всякакви типове и критерии, понякога любовта не пита :) :)

26.   Това е много относително за всеки. За мен преди перфектната комбинация беше черна (тъмна коса ) и сини очи. Имала съм такъв приятел, много го харесвах. Но и вкусът на човек се мени с времето. Сега се заглеждам по тъмнооки :) със светла коса... Абе каквото и да си говорим човекът е важен, не видът!

27.   Предпочитам тъмнокосите.

Мери

28.   Рус със сини очи - няма по- готин тип от този :))

29.   Така... аз съм светлокестеняв с бяла кожа и зелени очи... имал съм всякакви жени руси черни кафяви кестеняви.... и всички са казвали, че аз съм им бил най-красивия мъж, с когото са били. Даже си мисля че повечето бяха с мен за пред хората. Казвали са ми "ако дойдеш с мен в дискотеката, всички момичета ще ми завиждат". Не си мислете, че съм жиголо и нещо такова, дори не съм спал с много жени -4. Та мисълта ми беше, че един човек красив ли е всички го харесват. Няма значение с какви очи коса кожа и т. н.

30.   номер 9 - какво лошо има?? такива харесвам.. не го определям аз по някакъв начин, просто тези ме привличат.. я виж джейсън стейтъм, вин дизел... а? хахааааа няма да изброявам още :)

31.   до 30 ---ти па изброи наи-големите красавци на холивуд...

32.   Попринцип повече харесвам тъмнокоси. Русите ми идват някак не толкова мъжествени. НО съм харесвала и едно русоляво момче със сини очи, което беше страхотно. Със издадена правоъгълна брадичка, страшно мускулесто тяло, въобще ммм... Та общо взето зависи от цялосното излъчване!

33.   Обожавам светлооки и светлкоси, живея в Германия и съм направо в рая...Лошото е само, че аз съм с тъмни очи и коса, а германците предпочитат светли момичета ....

34.   Номер 33, успокой се - германците "предпочитат" светли момичета, защото с такива разполагат, хахаха.
Същото е положението и с тукашните предпочитания - всички харесват черни до степен циганоподобни, по обясними причини.

35.   Предпочитам мъже с тъмна коса и сини очи, най-добре ако са и високи и стройни. Адски секси са :)). Лично аз съм със светла коса и сини очи, но пък съм ниска Ж19

36.   Мисля че не трябва да се ограничаваме с това кой какъв се е родил а да погледнем вътре в съзнанието и виждането над живота защото не знаеш колко щастлив може да те направи даден човек не защото е с определен цвят кожа а по точно с това че гледа в посоката която гледаш и ти и е готов да тръгне с теб за да не си сам. Но това явно е остаряло или погрешно виждане по въпроса от моя страна. Нямам тип момичета от гледна точка на цвят очи важно е да е умна, сама по себеси красива, да е пълна с жажда за живот с въображение и мръснишко поведение в леглото и да не забравя чувството за хумор. Аз съм на 21г. Надявам се мнението ми да помогнало по някакъв начин.

37.   Сергей Есенин...най-красивият и романтичен руски поет.Руси коси ,сини очи...лице на ангел.

39.   Точно моя идеал...

40.   Моето гадже е с руса коса и зелени очи. Тези тип момчета сякаш са по-немъжествени и това ги прави големи сладури. :3

42.   Ами ..... какво да мисля брат ми е със руса коса и сини очи баща ми също. От нас аз на майка ми приличам, ама няма много да се описвам най-общо казано с кестенява коса съм и тъмни очи ама смесени ..... ;)
Сантяго

44.   Аз не ги харесвам хич, а само такива ми се лепят. Егати късмета.

45.   Секси са(: Леонардо ди Каприо... навремето бях полудяла по-него..

46.   Обожавам руси момчетаааа <33333 дори да не са с сини очи. Умирамммммм си по тяххх.

47.   По принцип на мен винаги са ми били любими русите мъже със сини очи, но съм ходила с доста такива и имат ужасни характери. Може би, защото се мислят за прекалено красиви и неустоими. Много от момичетата, които познавам са ходили с такива и не се получава връзката. В момента ходя с едно момче, което е с тъмна коса и зелени очи. Не си падам кой знае колко по тъмнокоси, но пък очите му са невероятни. За мен общо взето няма значение с каква коса и очи е. Важното е да го харесвам какъв е по характер, както и той мен.

48.   Ок са, но само да не са със супер руси вежди, малко е странно...

49.   До 29 : Аз съм с черна коса, черни очи, румена кожа и кърваво-червени устни... Надявам се да разбираш как звучиш с прехваленото си изказване.. а за красиви мъже... не знам дали наистина си виждал такива..

50.   На мен лично не ми харесват руси мъже със сини очи! Предпочитам да са с тъмни коси и тъмни очи!

51.   Рус или с кестенява коса и със сини/зелени очи е идеалът ми за мъж. Макар че относно очите не съм толкова придирчива :)

52.   Първото ми гадже беше с уникални сини очи и руса коса, сегашния пък обратно с черни очи и тъмно кестенява коса.. Повече ме кефят по тъмните момчета, нищо че аз съм с кест коса и синъо-зелени очи. Ж. 22

53.   Няма значение какво предпочитате/харесвате. Никога не казвайте "НИКОГА"! - Съдбата ще Ви поденесе точно обратното!

Никога не съм харесвала ниски синеоки русокосци или разведени мъже. Всички подобни, които съм познавала, бяха отвратително надути пуяци. Самочувствието им нямаше абсолютно никакво покритие. И така... До моментът, в който се появи Принцът - разведен, русокос, синеок и недостатъчно висок, но прекрасен Мъж, джентълмен, романтик, обгрижващ с любов, домакин, домашен майстор и... Вече сме прекрасно семейство. Никога не казвайте "НИКОГА"! :)))
Ж35

1-50 от 71