Споделена история от Секс и интимност

Kъде е проблемът?
Здравейте, пише ви 20год момиче, имам приятел сериозен от няколко месеца, но тъй като нямам много опит в тия неща, а и той ми е първият сериозен приятел... имам един въпрос.

От известно време/няколко седмици/ сексът не е същият. Първо аз го започвам, което ми е малко неудобно вече, второ любовната игра нещо я прескача, а аз му правя и орална любов, е не всеки път но... трето преди сме го правили по 2 дори по 3 пъти, а сега само по веднъж, казва че или е изморен или нз не можел повече. Или е от това че го правим 3-4 пъти седмично?

Колкото до позите сменяме ги не се ограничаваме до 1-2. Помагайте, нормално ли е, или вече не го привличам толкова, не знам вече... :(

Коментари

1.   това порно ви проми мозъците.. какви пози какви 2/3 пъти.. правете секс защото го искате.. защото го усещате.. наслаждавайте му се.. не го правете по учебник

3.   Нормално е да не те "боцка" по 3-4 пъти всеки ден. Живота не е секс, има и други неща, време е и ти да се огледаш и да спреш да мислиш за всекидневен секс по няколко пъти.

4.   Проблема е, че изнудваш горкото момче за секс. Да не си нимфоманка?

5.   Разбира се че не съм нимфоманка!

7.   Мислила ли си, че може да си е харесал някоя друга и чувствата му към теб да са на леко по-заден план, защото това е единственото логично обяснение, за което се сещам. Може би сте си омръзнали малко... не знам подробности за отношенията ви, просто за това се сетих, надявам се да греша, но ако питаш мен, помисли над това :)

8.   Е, идва и насищане в един момент! Ти какво си мислиш - че до 95 годишна възраст ще се таковате по 3-4 пъти на ден с по 2-3 повторения ли? Осъзнай се! Няма по-мизерно нещо от постоянно просеща секс и мрънкаща за това жена. По принцип инициативата трябва да идва от мъжа, иначе просто престава да се чувства мъж в един момент! Познавам хора, на които мензисът на партньорката им е направо празник - истинска почивка! Такива връзки не продължават дълго - както казва №3: Животът не е само секс! Даже и 10% секс не е. Дори и 1% не е...

9.   Първо - абсолютно споделям написаното от Номер 8 - кратко и изчерпателно. И второ за твоите ценности и цели в една връзка не мисля че ти трябва някой стойностен ами някой дето да те мушка 3-4 пъти на ден и готовооо. Даже си мисля че ак оможе по цял ден да те пори ще е още по добре - така хем няма да си говорите, хем няма да се карата хем.. даже няма да има какво да преодолявате като двойка. пфу... намери си 2-3 гаджета на веднъж и бъди щастлива. Сериозната връзка както Номер 8 каза секса е доста под 10% от нея но мисля че ще минат години докато г оосъзнаеш.

10.   Наистина някои хора вземете вече слезте на земята, стига сте вярвали, че това по порно филмите е живота! Живота над 99% е друго, различно от секс, само мислите за секс са малко повече %. Но това не означава, че мъжката полова система е мандра, стига сте пришпорвали коня! :D

11.   Съгласна съм с това, че животът не е само секс. Но си признайте, че ако жените ви започнат да ви отказват или да губят желание и вие ще се паникьосате! Благодаря за отговорите, ще го имам предвид, все пак нямам опит в това...

12.   мъжете сте опасни значи като не ви става, жените били нимфомнки, не ние сме нимфоманки че искаме секс 2 пъти седмично а вие сти импотентни че не можете да ни задоволите!

13.   Абе, тези коментари тук като ги чета май всички са писани от един или двама човека най много.. Всичко в строго индивидуално.. има мъже които го правят по много пъти има и такива които като свършат веднъж и не могат поевче.. по важна е химията и партньорите да си допадат в интимния живот. Ако не е така няма смисъл.. всичко е просто само взаимни интереси и едно ебане и нищо повече.
Всеки сам си прави сметката и плаща накрая :-)

14.   Номер 1 е прав Ние с гаджето ми също го правихме 2, 3 пъти седмично.. след това намалихме по 1 път, правили сме го и през ден.. когато го усетиш - тогава. за мен е нормално..не знам какво те притеснява .. сама си прецени наистина може да е уморен или просто да няма желание, това, че момче нищо не значи .. прояви малко търпение, ако много ти се иска възбуди го с нещо секси, потанцувай му.. да видим дали ще ти откаже .. вземи му умората каго действаш само ти, може да иска нещо различно

15.   Както казват някои по-горе има и други неща не е само секс намерете някакво развлечение има други развлечения, които също ти доставят удоволствие не мисли, че само чрез секс можеш да разбереш колко те обича

16.   малеее какви хора секса е необходим и колкото повече толкова по добре. аз го правя всеки ден с две жени а сутрин си маструбирам даже и ако намеря нещо чуждо пак не отказвам.... какво да правя харесва ми и това е от дълго време