Споделена история от Секс и интимност

Почти винаги го правим, когато той поиска. А се оказва, че аз имам нужда от повече секс, отколкото той.
Имам сериозен приятел, много държим един на друг. Когато правим секс, не правим просто секс, а любов. Усещаме го с всяка клетка на тялото си. Невероятно е.
Но... идва едно НО!

Почти винаги го правим, когато той поиска. А се оказва, че аз имам нужда от повече секс, отколкото той. Опитах се да му го покажа... но в момента, в който аз поискам секс, той се дърпа с разни оправдания... Опитах се да му го подскажа, реакция- същата. Опитах се да му намекна- същото. Накрая му го казах директно- резултат нямаше. Даже се скарахме.

И аз постепенно започнах да се изнервям от това негово дърпане.

Когато той ме пожелае, аз винаги имам желание и откликвам... когато аз го пожелая- се дърпа. И започвам да се чувствам ужасно. Споделих му го, говорихме, уж стигнахме до консенсус... но нещата пак тръгнаха по старо му.

Даже може би се влошиха, защото той иска да го правим по-рядко, за да не изгубим тръпката и за да се желаем повече. Но ако трябва да бъда честна- чувствам се ужасно незадоволена и започвам да съм адски нервна и да си го изкарвам на него.
Какво да правим?

И ако може мъжката част от сайта да ми обясни защо той постъпва така?

Коментари

1.   Вчера писах в подобна тема - мъжката полова система не е мандра! В най-добрият случай, за да предизвикаш по-голяма потентност на приятеля си, осигури му - добра храна, да не ходи на работа, да няма грижи и проблеми, да е здрав, и вероятността за два тека през всеки ден ще се увеличи значително. :D

2.   Изнасили го тогава, щом не иска. Ама че си лоша. Купи си вибратор.

3.   Спри да му пускаш за определено време, колкото и гадно да ти стане и ще видиш после как ще те оцени, защото в момента явно не те...

4.   Не го карай да се чувства длъжен да прави секс, така още повече изгубва желание. Накарай го да те ревнува и известно време не искай секс (самозадоволявай се, ако трябва). Мъжът е ловец, има нужда той да преследва.

5.   Според моят опит /на 43 г. съм, жена/, зависи каква е потентността на мъжа въобще - по рождение, както се казва. С моят го правим често, понякога неколкократно на ден - а се спуква от работа /физическа/и е видимо уморен, но пак му става и се получава ок всеки път. Понякога не го правим по две седмици например, но не повече. И това от 18 годишен брак. Много зависи да си паснеш сексуално с човека, ама то се разбира чак като минат повече години. Искам да кажа, че всичко е крайно субективно.

6.   Моят съвет е да правите понякога просто секс, а не любов- помисли какво имам предвид.