Споделена история от Секс и интимност

Чух ги
Здравейте. Аз съм момче на 21 години. Живея в блок и доста лесно се чува през стените. На горния етаж живее една жена с детето си. Тя е някъде с 10-тина години по-голяма от мен. Преди 2-3 години се разведе и няма постоянен партньор, защото съм я виждал с различни мъже. Тя е доста красива и е нормално, да я харесвам. Снощи я чух как пъшкаше, докато правеше секс с някой си и това много ме възбуди. Някак си сега не мога, да си го избия от съзнанието. Иска ми се и аз, ако може, да свърша тази работа с нея. Аз съм обикновено момче, имам интимни отношения с момичета, не съм някакъв загорял тип, но сега май загорях и от за нея, не за друга.

Аз си говоря с жената, просто като познати съседи - "здравей, здрасти, как е и т. н. " От снощи се замислих, дали да не пробвам, да я сваля. Проблемът е, че за нея може би съм дете, защото мъжете, с които съм я виждал сигурно бяха на по 40 години, пък съседи сме, може нещо скандал да стане, пък и често се виждаме, ако се случи нещо такова, дали тя няма, да се чувства гузно, като ме срещне, а пък, ако ни видят другите съседи...? Тези неща може би, биха я отказали. Явно доста деликатно трябва, да подходя. Вие какво бихте ме посъветвали?

П. П. Историята ми е истинска, не съм поредният загорял младеж, който живее с фантазии за каки, майки, лелки.... и т. н.

Коментари

1.   Чета, чета и единственото за което си мисля е "съседка за секс" (филма). Изчакай месец, ако не си я избиеш от главата се пробвай, надали тя ще си мисли за сериозна връзка с теб, но за една вечер...

2.   Мnого си смешен. :D Казваш, че не си загорял, а в същото време, че си загорял по нея. :D В крайна сметка загорял ли си или не? :D

3.   Направи си една чикия и ще ти мине

4.   Намери си момиче на твоите години. Или си набий чикия. А и последно, загорял ли си или не?

Venjus

5.   Изненадай я с торта и цвете за рождения й ден или по някакъв друг повод. Кажи й че е страхотна и че се радваш, че я познаваш. Може и да те огрее.
Бъди много деликатен и внимателен!

6.   Да вярвам че е истинска. На мен също ми действа така ако чуя съседи. Честно казано нищо не ти пречи да опиташ. По това се различават момчетата от мъжете. Поискай си като мъж. Например направи комплимент, сподели че си я чул, това много ти е харесало. Сподели, че на теб никоя не ти е стенала така и страшно ти се иска. Съседка, какво по-добро. Ако стане ще си доволен, ако не, няма страшно тя си знае, че се чува. Естествено нито дума на другите съседи, джентълменството е задължително, без хвалби! Да не се спечеш ако ти откаже, да не се озлобиш, това е важно.
Успех
Ясен 53

7.   Номер 3 е прав :))))

8.   При мен е същата работа, преди време съседката от горният етаж се чукаше редовно всяка вечер, като за пъшка и заскърца креватната пружина, яко започва да ми се ебе, а, аз съм страшно загорял за секс, двойки, тройки, групов, само за ебане мисля по цял ден.

9.   От автора
Видях, че се чудите, дали съм загорял. ;) Написах, че съм загорял на шега. Не, не съм загорял, а просто имам голямо желание, да спя с тази жена. Коментарът на 6 ми хареса. Наистина ще опитам малко по-деликатно, пък каквото дойде :).

10.   Както някой ти беше казал по-горе, колкото и клиширано да звучи, намери си момиче на твоята възраст. Аз преди време направих подобна грешка с колежка, доста по-голяма от мен. Изглеждаше доста разкрепостена, въпреки че беше семейна от много време. Тогава нямах приятелка и реших, че няма да ми е трудно да я сваля и да се забавляваме заедно. Точно така и се оказа. В началото ми беше супер, разнообразявах си свободното време с нея, но след няколко месеца започнах да се чувствам някак си омърсен. Усещах как се превръщам в класически курвар, а това никак не ми харесваше, сякаш нямаше нормални момичета за мен. Секса не е най-важното нещо в живота, въпреки че е едно от приятните. Много по-хубаво е да го правиш с гаджето, отколкото с разни парцали, които половината град е минал.