Споделена история от Секс и интимност

Майката на приятелката ми се възползва от мен
Здравейте, аз съм момче на 17 години. От около 2 години съм мъж така да се изкажа. От близо 10 месеца имам приятелка която наистина много харесвам, тя е слаба, руса, със сини очи абе направо не е за изтърване. Въпреки всички положителни работи си има и отрицателни. Тя е много натокана, мацка е, но е девствена и след дългата ни връзка почти година все още не ми дава. Всичко ми се струва привликателно, не съм манияк, но да имаш такава приятелка и да гледаш порно пфф... Никога не съм я притискал или нещо подобно чакам я да се усети готова все пак си я харесвам не искам да я тормозя. Скоро се случи нещо интересно в нашата връзка, след обичайното натискане по време на филми тя беше някак по-свободна, няма да изпадам в подробности даде ми да и правя орална любов. Реших, че след като сме стигнали до там секса не е далеч и на другия ден посегнах към по-сериозните работи, тя ме отблъсна на момента. След няколко дена в разговор с нея разбрах, че тя си споделя всичко с майка си и дори и е споделила за това което сме правили, че и харесало много и, че съм бил много нежен и още какво ли не. Близо седмица по-късно тя и маика й ме докараха до вкъщи, приятелката ми и баща и заминаваха към морето защото имат хотели там и имаха работа а майка й остана при хотела в нашия град.Няколко дена по-късно непознат телефон ми звънна беше майка и помоли ме да и помогна в склада на хотела тъй като нейния служител бил в отпуск а нямало кого да помоли.Не се замислих и отидох да и помогна на добро сърце. Като отидох тя беше в склада и аз трябваше да и подавам тоалетни работи и чаршафи да ги нарежда по рафтовете. Нищо не беше подозрително докато не почна да ги слага на високите рафтове. Беше облечена с риза и пола а отдоло имаше направо прозрачни прашки. Аз го забелязах и започнах доста да надничам интересно си беше. Тя ми каза нагледали се на бельото ми. Аз потънах в земята. Тя слезе от стълбата и ме пита дали все още е привлекателна, а уау тя за годините си (не знам точно на колко е) изглежда доста добре. А аз си глътнах езика не казвах нищо само мигах. Хвана ме за ръката и ме замъкна към съседното отделение където бяха пералните. Там имаше маса, като влязохме започна да ми казва да не съм се правел на невинен, че приятелката ми и е казала какви съм ги вършел и в същото време ме целуна. Сигурно смених близо 20 нюанса, но не се друпнах. Беше ясна работата. Съблякохме се взаимно, аз бях достатъчно възбуден, че не ми трябваха никакви стимулации просто можех да я почна, но тя ме натисна надолу. Правих и орална, изправих се и си викам вече почвам, тя ми изкрещя "какво правиш бе", аз се стреснах и се отдрупнах, тя доиде при мен усмихна се и пак ме натисна , викам си добре може още да не се е възбудила достатъчно и продължих. През цялото време ми натискаше главата и не ми даваше да се изправя. Накрая се изправих и реших да пробвам пак, но тя беше категорична, че няма да изневерява на съпруга си. Бях много объркан. Облякохме се и тя ми каза, че било невероятно (за мен далеч не беше) и, че ако съм кажел нещо тя щяла веднага да каже на съпруга си какво съм правел с 16 годишната им дъщеричка, не съм знаел в какво съм се забъркал. Наистина бях притеснен и просто си тръгнах. На излизане от склада ме настигна и ми каза, че трябва да съм много внимателен с бъдещите ми постъпки. Убеди ме, че не знам кой е съпруга и и, че си нямам представа какво би направил за тях двете и, че никога не би повярвал на мен.Толкова бях притеснен от случилото се, че си тръгнах с наведена глава. За чао извратената й майка въпреки заплахите които ми хвърли си пъхна езика в устата ми, но този път аз се дръпнах. Просто съм в шок. След 3 дена приятелката ми се връща наистина не знам какво да направя.

Коментари

1.   Не искам да ти давам съвет, но ще ти кажа какво бих направил аз на твое място. Първо никога и при никакви обстоятелства не бих казал на приятелката си за тази случка. Ако държиш на нея съобразявай се с това колко е близка с майка си, щом и споделя такива интимни подробности. И да и кажеш няма да ти повярва, както впрочем и повечето от хората в този сайт. Бъди търпелив с нея и най-вече прости си, че си бил използван от майка и. Случилото се - случило. Обаче ако дъртата реши пак да ме ползва, ще и кажа"Госпожо, не ми хареса вкусът на вашата п*тка и не възнамерявам да я опитвам пак. Но вероятно това е причината мъжът ви да се скъсва да ходи по чуждо, когато е на морето" И да не е ревнива, пак ще откачи. А ти си гледай приятелката, обгрижвай си я и я чакай да узрее. Все пак не чакай прекалено дълго де, съществува и вероятност просто да не е сексуална и тогава работата ще е зле за теб.

2.   О божичко...

Хей приятел... Нямам думи. Как можеш да правиш нещо подобно на майка й? Нямаш ли ти самия достойнство? Просто е трябвало да се разкараш от там. И какво като мацката е девствена и се пази? Това е много хубаво, не си мечтай да я имаш в леглото, защото така още повече ще ти... Сериозно ти говоря.

Това семейство е нещо шантаво. Сбъркани са. Как една девственица ще иска да й правиш орална, след като е толкова затворена? Май нещо й куца логиката, че е девствена. Майка й пък... Ами просто, хубавата ти приятелка й е споделила какви нежи рабори правиш и... Майката готова да пробва. Тоест ако ти легнеш с мацката, смятай, че и мамчето е наред. То едно, че ти нямаш морал, ама те двете още повече. И, защо хубавата ти мацка й споделя тези интимни работи? Я се замисли не е ли ставало и друг път цялото това, ала с други мъже. На 100% ли си сигурен в приятелката си? Найстина, знаеш ли нещо за семейството й, че искаш да лягаш с нея? Малко или много, за да се обвържеш с нещо толкова сериозно, трябва да познаваш мама и тати. А мама и тати нещо май правят шашми. За мен, трябва да я смениш. То това не са жени, а дяволи.
И бъди по - сериозен за напред със следващите.

Ел:)

3.   Много красиво и реалистично звучи :) Хареса ми!
По повод подобни ситуации - винаги се играе докрай, смело и се мълчи до гроб ;)

4.   Доста добре скалъпена история, даже замалко и аз повярвах

5.   Хаха, това е добър повод да припомним на всички, че законът дава възможност на непълнолетните да предявят обвинение в изнасилване, заради годините си. Така, че внимавайте с непълнолетните и си помислете добре дали да рискувате някоя пикла да ви манипулира.

6.   Щом майката е толкова палава, аз ти препоръчвам да продължаваш да и правиш орална - рано или късно и ти ще намажеш, само хубаво трябва да я възбудиш и вкарай 1-2 пръста в играта. Ще те моли тогава да я изчукаш и поне няма да си на сухо докато щерката не реши че и тя иска. Успех!

~M28.

P. S Дано историята не е измислена, че ми стана интересна. Пиши как са се развили нещата.

7.   Как мислиш, дали не е казала на дъщеря си? Сигурен ли си, че не е имало разговор от типа:

- Мамо, моя (има се предвид теб) каква страхотна френска прави!
- О, миличка, пробвах го, нищо особено. Чичо ти Пешо е баш майстора
- Аууу, непременно ще го пробвам

8.   Шпакловай здраво тъщата -
да е мирна къщата!

бай Петко Опълченеца

9.   Израветняк-това мисля, ако искат модераторите да го побликуват

10.   Колега, айде пиши какво е станало де? дори и измислица да е цялата история ми е интересно :)
FLJT

11.   Как можеш да твърдиш, че наистина харесваш приятелката си и държиш на нея, а в същото време си се съгласил да лижеш дъртата, за да намажеш малко нищо незначещ секс??? Според мен е трябвало ВЕДНАГА да се ометеш от там, а не да си вириш носа там където ти не е работата :D. Много искам да знам какво я е прихванала твоята, та разказва такива неща на майка си? Аз също съм на 16 и съм много близка с майка си, но никога за нищо на света не бих и разправяла такива неща!!!! Мисля, че и на твоята й хлопа дъската.

12.   абе не ви ли омразна да измисляте истории

13.   майко мила ти незаслужаваш това момиче.. ясно колко я обичаш щом си направил френска на майка и!

14.   Ако е истина, трябва да си пазиш задника! Първо действаш и после мислиш за последиците, нормално е за годинките. С една година съм по-голям от теб, ама не мисля само с долната си работа.

Поздрави: SuperMan

15.   xexe как се казва тоя филм :D

16.   ако има продължение може ли линк? Благодаря :)

17.   Машалла, момче, работи ти фантазията!

18.   Махай се от тези откачалки, майка и` ще ти създава непрекъснато проблеми.

19.   Оспокой се и забрави за нова

20.   Оспокой се и забрави за нова

22.   Не казвай на приятелката си... Представи си какво ще ти е ако приятелката ти прави свирки на баща ти ;)

24.   Дано баща й не се присети.... ;)