Споделена история от Секс и интимност

Искам любов, не секс!!!
На 22 год. съм, изглеждам добре, всичко ми е ок, но... не ми върви с мъжете! Не знам каква е причината, по принцип доста мъже искат да правят секс с мен и постоянно ме занимават, оферти не ми липсват, но аз съм вече на 22 год., а до сега НИКОГА не съм имала връзка с някой. Винаги всичко е било само секс, понякога е продължавало и година, но само сексуални отношения. Изглеждам доста по добре от повечето момичета, но никой явно не иска да е с мен. Говорила съм за това с приятелки, но и те не могат да ми дадат логично обяснение, казват, че най вероятно е защото имам перверзно излъчване и единствената мисъл която минава през акъла на мъжете когато ме видят е СЕКС. Ако някой има подобен проблем нека да пише, също така може да пишете вашите мнения и съвети.

Коментари

1-50 от 58

1.   Здравей! Защо не започнеш да отказваш на всички тези мъже? Щом те търсят само за секс спри да им угаждаш. Истинският мъж сам ще те намери, но трябва да промениш отношението си към мъжете. Желая ти успех.

2.   Моят съвет е, излизай с каквито мъже искаш, НО не лягай с тях. Този който те харесва и иска да има нещо общо с теб ще издържи без СЕКС колкото Ти самата прецениш. Ще видиш колко много хора ще зарежеш за кратко време. Успех с търсенето.

3.   Да, найстина - не лягай с тях. Защо трябва да спиш с всеки мъж, който ти предложи? Просто го отрежи и му покажи какво искаш. Най - вероятно повечето се държат така с теб, защото им пускаш. Ако промениш това, ще промениш и отношението им, спрямо теб.
Опитай...
SFA

4.   Мисля че проблема не е в мъжете а в тебе самата... търси вината в самата тебе...

5.   До номер 3: Нали не си мислиш, че си лягам с всеки който ми предложи!? Доста старателно си подбирам партньорите и в повечето случаи си мисля, че би се получило нещо м/у нас, но уви. от автора

6.   От №3 до авторката:
Значи не съм разбрала историята ти правилно - извинявам се.

Може би не подбираш партньорите си толкова внимателно, колкото си мислиш. Ако е така, нямаше да те оставят след като преспят с теб.

Сега дори и да срещнеш мъжа, който смяташ, че е за теб - не му пускай веднага. Бъди с него един определен, от самата себе си, период и ако усетиш, че иска нещо сериозно, тогава вече може и да се отдадете на изкушението. Просто трябва да разбереш намерението на човека до себе си. Тези, който искат само креватна гимнастика, си личат отдалече. Концентрирай се върху останалите, колкото и трудно да ти звучи това, тях ги има - ако ги искаш, трябва да ги намериш.
SFA

7.   Съгласна съм с теб №3, но наистина не се получава. Примерно си харесвам някой много, запознаваме се и се оказва, че или е женен или си има приятелка. Но тъй като аз съм много влюбчива и се съгласявам да имам само сексуални отношения с него в което ми е грешката. Също така се е случвало някой много време да се интересува от мен, да ми звъни постоянно и когато аз се реше да изляза с него пак всичко води до секс. Имам чувството, че на челото ми пише "искам само секс"! Вече не знам какво да правя, отчаяла съм се напълно:(

8.   От №6:
Еми ето, ти си знаеш грешката. Прекалено влюбчива си и се съгласяваш само на сексуални отношения с дадения човек - промени това. Като разбереш, че е женен или пък ако си има приятелка - не се занимавай с него. Освен това, ако продължаваш така може да разрушиш някоя връзка, а аз мисля, че ти не искаш това? Търси свободен, а ако продължаваш да попадаш на заети мъже, просто си затваряй очите. Помисли какво ще спечелиш и какво ще загубиш от отношенията си с него, и прецени.

Аз смятам, че има достатъчно свободни мъже, които не се интересуват само от секс. А може би ти пропускаш точно тях. Също така зависи какво търсиш.

Май вече подразбра съвета ми: Ако мъжа oо теб е семеен - не се занимавай с него, колкото и да искаш. Търси останалите, концентрирай се само върху тях и рано или късно ще намериш "идеала" си.
SFA

9.   Аз имам същата съдба - на 28 съм а от няколко години имам само сексулни връзки - а така иксам да имам човек до мен-на която да дам цялата си обич-но все не става, имам чувството че всички жени се нуждаят само от тва.

10.   Не си попаднала на човека.

11.   От автора: Реших да не правя вече секс, е поне докато не намеря "моя" човек! Защото чесно казано се уморих от това да се използваме взаимно. В началото си мислих, че си запълвам времето с тези мъже (за секс), но сега разбирам, че по скоро си го губя, тъй като аз съм наивна глупачка и все се надявам да се получи нещо с някой от тях. . . Надявам се да не ми се наложи да стоя дълго без секс :)))

12.   От №8
Правилно решение си взела... :)
SFA

13.   Аз съм на 33 г. и имах същия проблем не че сега го нямам. Мога да ти кажа само че от това отърване няма. Омъжена съм от 12 г. но това не променя нищо. Нещата са все същите. скайпа ми е: рал1ца ако искаш ми пиши

14.   И аз сам така :(

15.   №13 интересно ми е как така имаш същия проблем като автора, а си омъжена от 12 год.?

16.   Ти не си добре !!! Аз искам само секс ти само любов стой си сама цял живот

17.   До №16: Явно при тебе секса е дефицит, за разлика от мен. Аз нямам предвид че не обичам секса, или че искам само любов, просто споделих, че ми писна всички да гледат на мен само като на сексуален обект.

18.   Секс ма секс за 1 нош другиа ден нема та познае
без лубов нема да има секс
п.с мноо си голема ко беше по малка :(

19.   Ако некои те обича наистина а не само заради секса то би останал с теб forever ше има некои несе притесняваи

20.   Глей са, аз съм на 21/22 години и съм момче. само да ти кажа че рядко има хора и от двата пола който да изкат любов не секс.
Аз лично мисля че приятните моменти изключвам секса , кара човек да се чувства много по добре от едно еб*не. Човек за секс може да намериш по всяко време, "излизаш на улицата и си готов" , но не можеш да излезеш на улицата и да намериш човек с който да изкараш незабравимо, това е.

Това е наборе, ако искаш любов просто чакай. На всички ни е писано кога и с кой ще се срещнеш и така.... и не пускай на всяко животно което ти хареса на външен вид, и не търси под вола теле :)

Успех... :)

21.   Оффф не знам вече какво да правя.. Тези дни се запознах с едно момче, писахме си по скайп няколко дена и той постоянно ми говорише, че иска да имаме връзка (истинска) видяхме се на живо и страшно много се харесахме, пихме кафе и... правихме секс. Продължихме да си пишем, но той вече нищо не споменава за връзка, говори само колко му е било яко с мен,какво хубаво тяло съм имала и.т.н. Защо все така се получава :(

22.   Ти пак си добре. Поне имаш секс колкото искаш. Аз режа всички момичета, които искат само секс и си седя сам. И все харесвам такива като теб. Които си имат приятел и са заедно заради секс а аз се измъчвам

23.   Да ти имам проблема. Моя пък е същия като на пича преди мен и да това наистина е проблем. Мисля че и двамата имаме нужда от среща с теб:))))

24.   Oт автора: номер 22 и 23, може би не ми е толкова сериозен проблема, но мен наистина ме измъчва този факт, всеки с проблемите си:)))

25.   От №12
Май и в този сайт хората започнаха да не възприемат, като секс играчка...

Аз отново заставам пред предните си съвети:
Намери мъжа, опознай го, и след като нещата станат сериозни... можеш да му пуснеш, но не и по - рано, защото знаеш резултата.
SFA

26.   Такива лесни момичета кое сериозно момче ще иска. Спаси със 100 човека и искаш сериозен приятел няма да си намериш

27.   Номер 26 ти изобщо прочети ли ми историята? Мисълта ми е, че никой не си и помисля за нещо сериозно с мен, дори и да не сме имали сексуални отношения! Нито се смятам за к**ва, нито нещо подобно, това че съм спала не с едно или с две момчета, не смятам че ме прави лесна. Факт е, че познавам доста момичета, на които броят на сексуални завоевания надвишава моя, а имат или са имали поне 2 сериозни връзки. Така че номер 26 да си имаме уважението!

28.   От №22 май не ме разбра. И аз подкрепям хората, които ти казват да не се даваш лесно. Ти казваш, че не си лесна. Но си вдигни критериите преди да спиш с някой. Даже не да спиш а преди изобщо да си с някой. Ти сама казваш за този от скайп "видяхме се на живо и страшно много се харесахме, пихме кафе и... правихме секс". Това имам предвид. Аз не съм грозен. Свястно момче съм. И не търся само секс. Но такива като теб въобще не ми обръщат внимание. Това което искам аз го искаш и ти, но ти продължваш да си с друг тип мъже, а не такива като мен. И не знам къде ги намираш такива, но явно трябва да търсиш другаде.

29.   До номер 28 от автора:
Не знам какво имаш предвид с това "Но такива като теб въобще не ми обръщат внимание." Каква съм аз? По принцип нямам определен тип мъж който да харесвам и винаги следващия е пълна противоположност на предния! Не съм се средоточила върху един тип мъже, макар че имаше и такъв период, но това беше отдавна. Всички ми казвате да търся другаде, ок, но къде ее това "другаде"? :)

30.   От № 28:
Не знам сега къде ги търсиш :). Има и друго зависи и от теб как се държиш и как се обличаш. Ако сложиш късите поли 2 см и потник 2 размера по-малък с голямо деклоте не може да искаш от мъжете да не те искат само за секс.

31.   Номер 28 искам да ти кажа, че в никакъв случай сексапила на жената не се изразява само в това да е облякана секси. Има толкова разголени жени, които даже и голи да се разхождат никога няма да предизвикат това което други жени (облечени) биха могли да предизвикат. Относно това аз как се обличам, мога да ти кажа, че поли не нося, вярно понякога и аз се обличам по разголено, но това не ми е ежедневното облекло. Даже напротив, обличам се по спортно. Така че сексапила или го имаш, или не, а аз явно го имам;) от автора

32.   От номер 28:
Вече не знам какъв съвет да ти дам. Какъвто и да е той винаги го опроваргаваш :). Не си дала снимка за да кажа дали самата ти външност поражда в мъжете животински инстинкти :). Но моето мнение е, че не трябва да "пускаш" на мъжа преди да си сигурна, че той е за теб и би направил всичко за теб.

33.   НОМЕР 28 може би си прав. Имам една много лоша черта в характера си и тя е винаги да търся грешките първо в другите! Нямам търпение да си хвана някой сериозен, за да мога де се похваля тук;)

34.   От номер 28:
Ако искаш мога да си дам skype :P

35.   Щом настояваш...хехее шегувам се, ами да остави си skype ;)

36.   От номер 23: За 2-ри път имам чувството че Номер 22 (28) съм самият аз. Всичко което си казал все едно е излязло от моята уста (клавиатура). На авторката наистина предлагам среща с теб или мен, а защо не и двамата:))). Иначе сериозно бих разменил скайп и с 2-мата. Ако с авторката не стане нищо поне да си изливаме мъката с второто ми "аз":)))))

37.   От номер "22 (28)" Аз кажа нещо, номер 23, кажеш, че и ти го мислиш. Пак кажа нещо, пак кажеш, че го мислиш. Аз съм първото ти ти, а не "второто ми аз" :)))

38.   Хехехее! Какво стана, нали щеше да си даваш skype номер 22 (28) :P

39.   Хахахах, това ми хареса:)))). Дай да уточним кой кой е в скайпа - marto_juve е моят, ще се радвам да поговорим по темата. Пък ако и колежката иска да се възползва...:))))

40.   От номер 28
Дадох си Skype, но нещо не ми го прие сайта. та скайпа ми е: sdasd84

41.   Номер 38 е колежката (автора) ;)

42.   От номер 2: извинявай за това което ще кажа, но ти не си готова за сериозна връзка и чесно казано незнам кога ще си.
Цитат: "От автора: Реших да не правя вече секс, е поне докато не намеря "моя" човек! Защото чесно казано се уморих от това да се използваме взаимно."
"Тези дни се запознах с едно момче, писахме си по скайп няколко дена и той постоянно ми говорише, че иска да имаме връзка (истинска) видяхме се на живо и страшно много се харесахме, пихме кафе и... правихме секс"

Според теб има ли смисъл да се пише по темата ти, след като самата Ти не слушаш съветите на никой. Поне като кавеш нещо го направи. или само на думи го правиш. много лесно се разбира кога е само въпрос на СЕКС. ако е само заради това на 2-рата максим на 3-тата вечер трябва да са те ударили. и не се убивдай ама според мен си лесна. това е положението за съжаление

43.   Така, ние с колегата вече се сдушихме:))) Оказа се че той е от Бургас, аз от Варна, сега чакаме колежката да видим:)))

44.   До номер 42: Мисля, че си прав/а относно това, че не слушам съветите ви, но това в никакъв случай не означава, че не си имам едно на ум. Просто ми е трудно ей така от днес до утре да променя всичко, може би ми трябва време да се взема в ръце.

Не ти се обиждам, това си е твойто мнение, а явно наистина изглеждам лесна в очите на много хора. Написах мойта история точно и буквално, не съм спестявала нищо с цел да разбера как вие виждате нещата. Да, когато реших да споделя историята си тук, знаех, че ще има и такива коментари, но това не беше повод да се правя на каквато не съм. Аз за себе си знам, че не съм курва (зависи вие как разбирате тази дума), знам, че съм малко по освободена, но също така знам, чe това ми пречи, вероятно трябва да се позамисля сериозно и да си променя подхода към мъжете. Благодаря ви, че отделихте време да прочетете историяте ми и да напишите по няколко реда, не се сърди и не се обиждам на тези които бяха по груби;) От автора

45.   От автора: Ей момчета, има съвпадение с градовете, аз съм от...айде като ви намеря в skype ще ви кажа:P, тези дни ще ви потърся.

46.   Номер 28:
Искам да задам един въпрос към номер 42. Мислиш ли, че всичко зависи само от момичето в случая. Явно, че тя е сгрешила в избора си. Но ако попадне на свястен мъж, който и той иска сериозна връзка. Тогава и да правят секс на първата си среща това не означава, че нещата не могат да се задълбочат.

47.   Номер 28:
Към номер 43 - така като гледам това е анонимен сайт. Няма нужда да казваш аз от къде съм :P. И извинявай, но "сдушихме" ... - нещо не ми харесва терминологията

48.   Хахах, не можа да ме подведеш. Самият факт че си казахме скайповете ни извади от анонимност:)). За сдушването...верно звучи малко съмнително:))) Гледам че колежката е обявила че имаме линия, остава да видим кой ще обяви Бинго:))). Обаче пък говори за съвпадение на градовете т.е. и двата града съвпадат - живее в единият, а учи в другият, за да сме щастливи всички:))))

49.   От номер 2: Ами мисля, че да. Ще дам един пример със себе си. От 2 години отказвам цигарите, и всеки път едно и също говоря. От днес ги спирам и така в продълвение на две години. Докато не тръгнах с едно момиче и и дадох дума, че няма да пуша. От 8 месеца сме заедно, а аз от 6 не пуша. Та мисълта ми е, че докато не реши точно какво иска няма смисъл. От искам до правя има голяма разлика. Другото което е, че в днешно време повечето хора гледат да бройкат от колкото да се хванат сериозно с някой.

Към авторката: не си готова за сериозна връзка.
Ще ти дам един пример.
Излизах с едно момиче което уж ме харесваяе нз какво, разхождах я насам натам и какво уж сериозна незнам си какво и какъв се оказа крайния резултат.
Аз съм си симпатяга, но както всички си имам недостатъци. не съм особено приказлив. Излизамхме с едни приятелчета и едното цапнато в устата и постепенно тая "мацка" към която имах сериозни намерения се захвана с моето приятелче. и то го правеше така, че аз да не разбера, ама аз се усетих навреме и деликатно и казах, че съм имал някакви намерения към нея и че вече не искам да имам нищо общо с нея. след две седмици заряза моя приятел и тръгна с с негов приятел. както и да е. докато ти самата не си наложиш няма как да стане.

не знам дали разбра нещо от това което исках да ти напиша успех с търсенето

50.   От номер 28:
Стига с това търсене, нали вече се намерихме. И още повече, че и двамата сме от един град :P

1-50 от 58