Споделена история от Секс и интимност

Приятелката ми е БДСМ
Проблема ми е напълно сериозен и искам без подигравки, защото се усещам достатъчно шантаво и без това! Накратко влюбих се в едно момиче е тя е по скоро жена, аз съм на 17 тя е на 25 и всичко си беше страхотно, тя е много умна, страшно секси, луд съм бил по нея каквото ми кажеше го правех, даже в клубовете я хващах че прави нарочно понякога да я занасят други мъже само за да се сбия заради нея и после ми е казвала че това я възбужда, обаче мислех че е нормално нали всяка мацка си пада по такива неща. Секса също беше сyпер, е да доста по-hard от другите ми две връзки които съм имал, смисъл тя обичаше да ме връзва да ме язди да ми говори мръсно ок няма проблем и аз съм див в секса и ме кефеше. Обаче. Почна се с това че напримерно както ме целува и ми забива шамар и когато я питам защо тя се смее и казва-ами кефиш ме готино пишлеме си и адски ме възбуждаш и си казвах пак ок много е страсна мацката и това е супер яко обаче тя почна и в секса да прави неща дето ме болеше, да ми мачка зверски ташаците да ми бърка в задника да ми бие шамари където и скимне на лицето, на задника, връзваше ме и ме биеше с колан и то силно, не нещо да се лигави, а здрави белези ми е оставяла, казах и много пъти, че ме боли, обаче тя казваше че я възбужда това и после ме е къртила от секс, затова и търпях. После почна и от един пръст дето ми вкарваше отзад станаха два, викаше ми че искала да ми разширява дупката отзад за да си личало че съм ебан от нея, това са нейни думи, а ме болеше зверски нищо че ме мажеше с някакъв гел после започна да ми завира и вибратор и да ме чука много брутално с него, казваше ти ме чукаш и аз те чукам това е нормално. Даже не съм знаел какво е това БДСМ просто търсих в нета дали има такива жени като нея да ги кефи това и дали е нормално и видях че това нейното е същото май. Съжалявам че съм казал всичко както е, аз я обичам наистина такъв секс какъвто с нея правя след тези неща е невероятен, знае как да ме свърши няколко пъти, обаче първо иска да ми скъса задника от бой и ебане и тогава се дава, а ми става по бавно сетне заради болката, тя и на това се кефи. Не знам, обичам я, в компания винаги се кефя че тя ми е гадже, защото е супер готина, танцува страхотно, и наистина е хипер страсна, завиждат ми заради нея, а и тя ме ревнува от всяка, иска секс постояно с мене, това е едната страна обаче от друга страна си боли мамка му, и ме е страх защото ми е казвала няколко пъти че много ще и кеф ако сме правили тройка с друг мъж, обаче той да чукал мене докато аз я лижа вързан, и после тя да ме чукала отзад докато съм му духал, когато и казах че е луда се смее и ми казва, че прекалено ме ревнува, за да го направи и че още нищо не съм видял. Наистина съм много объркан, затова искам съвет може ли да стигне още по далеч, смисъл да ми направи нещо да стигна в болница и нашите да разберат какво ми е правила, тя не е болна нали? Малко ме е страх от нея но и ме кефи когато ми завиждат, не знам какво да правя.

Коментари

1-50 от 84

1.   Нямаш патка брат това е проблема имах същото гадже и с мен правеше така патката ми е 19 см дълга и обиколка 17 см винаги и вкарвах не повече от 6 до 8 см от члена си а тя си завираше пръстите в задника аз бях на 16 тя на 22 сега съм на 18 казвах и че това което прави не ми харесва тя не спираше и един ден без да и казвам и го вкарах целия рязко до долоо направо ревна от болка и от тогава повече проблеми с нея не съм имал казах и боли ли ме мен теб ще те боли повече

2.   Може, естествено. БДМС може да е секси, но в рамки, много големи рамки. Странно ми е някак как хората обичат да причиняват болка и се възбуждат, или че тяхна та болка ги възбужда. Както и да е, не е от значение мнението ми, може да се стигне много по-далеч. Работата е там, че самата игричка повече прилича на господар и подчинен. До сега ти си бил подчинения, явно така я кефи, играе си с теб, прави каквото си иска, това с тройката си е чисто използване, да не кажа и изнасилване, спрямо теб. Добре опитай веднъж ти да си господаря, хвани я в гръб, завържи я, удряй я по дупето, тикай си го в устата и после в задника, викай и, хващай я за косата (нямам предвид да я скубеш, просто леко по-хард докато го вкарваш). БДМС си е причиняване на болка, не прекалявай с това, но виж как ще реагира, ако е от другата страна. Ако реагира добре, нека ти да си господаря по-често, защото като гледам те е страх. Ако не реагира добре следва дълъг разговор. Но предполагам, че ще и хареса.

3.   Всичко в този живот си има цена - ще си най-готиният в заведението, с най-секси гаджето, а вечер ще търпиш някой и друг шамар..
Някои чичковци си плащат с пари, други със секс, трети с положението си.. ти - с дупето си ;)

4.   Струва ми се, че е болна.

5.   Болна е човек, и по зле ще става. Правил съм секс с жена по този начин, но тя беше много нежна и внимателна, не съм изпитвал почти никаква болка докато ме оправяше, постоянно ми говореше колко ме обича, че ми пълни дупето с любов... После разбира се аз пълнех нейното. Просто не е нормално да те малтретира, а ако поне и тя не си дава дупето и го прави така че да те боли си е точно това. Това е начин и жената да се почувства силна в секса, а не мъжът да е по нисш.

6.   Добра ти е фантазията пич. Едва ли ще намериш такава мадама, но щом те кефят подобни неща търси, не се отчайвай. Има и в нета подобни обяви, но мисля, че под 100 лв. не падат.

7.   Дай боже всекиму

8.   Не е болна. Има жени и мъже естествено, които се кефят на такива неща и им доставят удоволствие. Обаче всеки човек има различно отношение към секса, както и различно тяло и чувствителност. Не на всеки му е приятно, когато партньора му е по-груб с него и му причинява болка. Кажи й, че не ти е хубаво и да се спира... пък като на нея й е кеф - бий я, хапи я, ч*ай я здраво в ануса... Само не си давай задника на друг мъж, че току виж си станал п*дал благодарение на шантавите фантазии на приятелката ти :P

9.   Автора съм, искам да обясня някои неща, значи N 6 виждам, че и ти ми завиждаш, но ти казах аз не се хваля а се ОПЛАКВАМ и това значи че НЕ ме кефят подобни неща кефи ме секса с нея това да, но не и което ми прави преди секса, тъй че глyпости не ми се слушат! N 8 тя не иска да я бия а напротив, казвала ми е да не съм посмял да я ударя нея нито в секса, нито изобщо, да не съм посмял изобщо да ударя жена казвала ми е с другите бъди какъвто искаш прави им се на гангстер прави се на кораво копеле, обаче каза с мене ще си послушното ми куче, заклевам се точно така го каза. Всичко което ми прави е преди секса тя се възбужда така, иначе не иска да прави секс когато я целувам нежно и я натискам към леглото да и легна отгоре и да правим нали нормален секс, това не й харесва, почва ме с шамарите с белезниците с каквото я кефи нея, а това че съм викал и ме боли не я интересува става още по-дива даже и още повече го отнасям. Проблема ми е точно в това че иска тя да ме чука първа в задника да ме унижи да я моля да спре да ме бие, да ми завира разни неща отзад и всичко това го прави силно с някакъв яд сякаш, много е различна тогава, и чак после ме обръща и ми яхва хуя или ми прави страхотни свирки и после сменяме доста пози. N 2, не тя не иска да я удрям аз и да я чукам зверски или в дупето да я чукам, това не ми разрешава, иска винаги тя да контролира нещата, тя да е тази отгоре, опитвал съм да и отвърна със същото но тя побесня вместо да се възбуди страшно се ядоса зашлеви ме и каза да не съм посмял да се държа така с нея, нито да и викам кучка даже. Даже някой път ако и говоря на ма пак откача и ме пребива от бой, не я разбирам наистина! Адски ми харесва секса с нея, позволява ми да съм страстен да я лижа да я чукам дълго, свършва много пъти, обаче аз трябва да и правя само удоволствие, никога болка, докато тя може да ми прави всичко, как да й кажа че мразя и да ми бърка в задника айде това пак как да е но с тези вибратори и колани ми идва в повече, ако и кажа няма да ми пуска после а аз не мога без да правя секс с нея и незнам как да разговарям с нея по този въпрос. Още повече като ми изцепи това че иска да гледа как ме чука друг мъж и после да ме чука и тя пред него не знам сериозно ли говори защото се смееше като го каза, затова и ме е страх и искам съвет.

10.   Ами болна е, да. Цитирам нещо от нета, защото ми хареса:
"Човек е роден за да дава и да получава ласка и нежност. При положение, че иска да го бият, връзват и измъчват или да го причинява на друг... определено има нещо нередно. Издава неувереност и нуждата да усещаш, че може да си полезен на друг човек, дори и като му позволяваш да е най-груб с теб. При садистите-нуждата е толкова много да контролираш всичко, дори хора. Да виждаш зависимостта им от теб и да усещаш пречупването им. "
По принцип, след като го прочетох, разбрах, че и на мен явно ми има нещо. НО аз обичам да ме връзват, удрят, обиждат, унижават /което извън леглото, не искам никога да ми се случва, в реалния живот, така да се каже/Дори съм карала партньора ми да имитира изнасилване /повтарям, не желая наистина да ми се струпа на... задника:) /Но го правя, това е, усещам истинско удовлетворение от секса по този начин-като съм подчинена и правят с мен, каквото пожелаят. Твойта мадама е от другата страна. Само недей се съгласяваш да те ч. кат отзад, че така просто ставаш... педал. Успех. Някой по-горе те бе посъветвал ти да си по-груб с нея. Пробвай, сто на сто ще и хареса. Но бъди наистина доминиращ, направи така, че да не се осъзнае какво става. Абе, разкатай я:DD

11.   Ако поста ти е истински, бих ти казъл, че си пълно мекотело. Възрастта може би те оправдава, но е време да и биеш два шамара на тази мадама. Повярвай ми, ще ми бъдеш благодарен след време.

12.   Подкрепям Номер 11. Според мен си влюбен, но съм убеден, че ще съжаляваш след време или ще имаш проблеми в сексуалния живот. Моят съвет е да я оставиш докато не е късно, макар че съм почти сигурен, че няма да го направиш, но пак казвам, ще съжаляваш !

P.S. Е*ати в какво се превърнаха жените! :)

13.   Ти кво мъж ли си или не? Я се сетгни малко и покажи кой контролира положението, ако те зареже поне няма да си ебан отзад повече ;д

14.   Боли те защото не ти харесват такива игри-на мен биха ми харесали подобни игри с някоя жена и винаги съм искал да пробвам но без белезници и удари. Ако искаш да си с нея трябва да търпиш ануса е един мускул който ще се отпусне след време

15.   Кажи на Домината си, че искаш да ползвате спасителна дума. Така като те заболи сериозно и й кажеш "червено" ще спре. Определете някакви правила и граници - доколко можеш да понесеш и до колко си склонен да експериментираш. Ако не се съгласи и бий шута. БДСМ е игра със строги правила и в нея не се издевателства над партньора просто ей така. Доминиращият се съобразява с лимитите на подчинения си и с прага му на болка. Прочети малко по въпроса да се ограмотиш.

16.   Е добре де, по-глубият секс и завързването няма никакъв проблем, ама тва да ти вкарва пръсти и да те чука отзад, наистина е педалско и унизително за теб! Аз съм момиче и мразя анален секс, а ако бях момче, щях да се чувствам милиарди пъти по- унизително да ме чукат отзад, мъж или жена!
И между другото, да не би да искаш да кажеш, че тя е БМПС (брутално мръсно подсъзнание)? Може и аз да греша и да е някакво друго съкращение.
Моят съвет е да й кажеш, че се чувстваш гадно да те чука отзад, все пак естественото е мъжът да прониква в жената, не обратно! Съжалявам, но за мен не е нормално, освен това й кажи, че много те боли и не ти е приятно.
Ако и тя те обича, ще разбере, но ако мръсното и съзнание надделее, по-добре се махни от нея и я остави да си намери друг, който да чука отзад! Такива жени и въобще такива хора, колкото повече им позволяваш, толкова по-обасно става!

17.   Номер 10, аз също обичам да съм подчинена. Обичам, когато той е този, който ме контролира. Харесва ми, по някакъв начин, но до боища и глупости, никога. Та дори и в ануса не го правя, най - малкото, защото... не е по моята част.

До автора... остави я. Щом като мацка на 25 се хваща с непълнолетен, смятай за какво иде реч. Не казвам, че си лош като въшност или нещо такова, но жена на такава възраст вече би искала нещо по - сериозно, а ти имаш да учиш да живееш... Тя те използва за единия секс. Пробвала е с дриги, на тях им е писнало и мацката те използва за това. Някъде беше написал, че те нарича ''пешлеме''. След като си ''пешлеме'', как така правиш секс с нея? Мисля, че вие имате нужда от сексолог. Защо не й предложиш това, вместо и двамата да се измъчвате. Не е психолог, а сексолог. Там може и да се изкоренят някой трамви от детсвото и за това да е толкова агресивна. Не може да не й крещиш или да доминираш. Все пак тя е жената, ти си мъжа. Какво от това, че ти е какичка, това не я прави по силна и по - доминираща. Просто отиди на сексолог с нея ( това не е само за съпрузи) и... начало.

Ел:)

18.   Ти мъж ли си или мекотело? Вкарай я един път в леглото и я завържи ( ако трябва излъжи я, че няма да я нараниш, просто искаш да и доставиш по-голямо удоволствие ). Успееш ли, удряй я, псувай я, чук*й я яко и грубо отзад, смучи и силно циците, абе с една дума накараи я да крещи от болка. Изпразни и се на лицето и косата и я пускай да си ходи. Ако ти посегне като я развържеш, един шамар ( ритник ) и да си знае мясото. Да вярно повече няма да има с кво да се фукаш, но поне ще имаш шанса да си съхраниш и малкото останало достойнство.

19.   Хей момче мило, попаднал си на жена "Домина", това са точно такива жени които се възбуждат от силата и господството си върху мъжкия пол/а може и върху женския такъв/ Това е напълно нормална практика в БДСМ отношенията. Но проблема е че ти не си падаш то тези игри :) Да, тя е страстна, дива и властваща, но над определен тип мъже, мъже които боготворят жената, готови са на всякакви унижения от нейна страна само и само да доставят нужното удоволствие на Господарката. Да, защото във въшите отношения тя е Домината, т. е. Господарката а ти си "кучето", ти си робът който е длъжен да и бъде покорен и послушен. Разбира се, че тя няма да приеме грубо държание от теб, ти си длъжен да се съобразяваш с нея и желанията й... Това е смисъла на тези отношения.
Аз съм робинята в моята връзка, и да, Господарят може да прави с мен каквото си иска, защото аз съм негова собственост и ще направя всичко за негово удоволствие! Но пак казвам, аз харесвам и приемам тези наши БДСМ отношения, а когато и двамата го искат, проблем няма!

20.   Уникална история, пич. Направо се скъсах от смях. Значи аз съм на 27 сега, но като бях на 24 излизах с една леко извратена 30-годишна. И тя си падаше по-разни такива неща и се опитваше да ги пробва с мен, мислейки си, че оказвайки контрол върху мен, ще ме накара да се нуждая от нея. Знаеш ли какво направих аз. Една вечер прибирайки се от един клуб, заседнах асанъора между етажите и я обърнах с гръб към мен. Беше около 4-5 сутринта. Сигурно около 30 мин я чуках в асансъора. Едвам излязохме полуголи от асансъора и влязохме в нас без да затварям вратата, тя се свлече на плочките и аз я изчуках в дупето, ама така че пропищя от болка. После да видиш как се обърнаха нещата. Дотогава ми обесняваше, че аз съм никой и не я вълнувам и че ме ползва само за секс, а после започна да ми призвънява. Да иска да се виждаме по-често, да иска да я чукам и нежно и страстно, отделно отвреме на време я връзвах и имитирахме изнасилване (но това беше по-скоро в пиянските вечери) и общо взето от суровата кака господарка се превърна в добро и послушно имащо нужда от мен момиче. Даже прекалено по едно време беше needy, така че се наложи да се разделим, но да не навлизам в подробности.

Значи какъв е outcome-a ПИЧ: Не и позволявай да се гаври с теб, покажи и че си мъж и, че ти доминираш, за да те уважава и да има нужда от теб. Покажи и, че я заслужваш, защото за момента ми звучи по-скоро, че ти си нейната "играчка" и съвсем скоро може да изгубиш и статута си на играчка, ако не задоволяваш желанията й. Обърни нещата и поеми контрола в свои ръце, за да види че малкото "пишлеме" е всъщност голям мъж! А това че казва, че не иска да си груб с нея и тн са пълни глупости, просто те изпитва. Няма жена, която да казва това което наистина мисли ;) Think about it!

21.   Тя не харесва БДМС щом полудява когато се опиташ да и правиш същите неща. Тя просто е садистка, т. е. възбужда се когато причинява физическа болка на някого, но не и на нея. Драги бягай надалече, докато си още цял! Можа да си мислиш, че я обичаш, но всичко ще мине с времето си ;). Намери си момиче на твоите години, с което сте си на един акъл, има доста опитни и на твоите години щом си падаш по такива. Ще съжаляваш само ако останеш с тази, ами и кой знае с каква тройчица ще те изненада, че ще се чудиш от къде ти е дошло.

22.   BDSM е абревиатура, която включва в себе си Bondage and Discipline (връзване - дисциплина), Domination and Submission (доминиране - подчинение) и Sadism and Masochism (садизъм - мазохизъм). Най-общо това са сексуални отношения между Господар и роб. БДСМ включва секс, болка, власт, мазохизъм, садизъм и отхвърляне на всякакви табута в интимната сфера - връзване, закопчаване с белезници, употреба на камшик, ролеви игри, страп-он, бастиандо, фистинг, писинг и т.н. Но всичко е доброволно и почива върху принципите за Доброволност, Разумност и Безопасност. Който го интересува повече да прочете. Мацката както са казали и други е тип строга господарка. Не всяка такава би се навила да си сменят местата. Нека поставят някакви граници в отношенията си и да практикуват само неща, които ще им носят взаимно удоволствие.

23.   И аз мисля, че щом на теб не ти харесва това преди секса по-добре да я зарежеш. Ще си намериш момиче с което пак ще ти е хубаво, но няма да издевателства над теб. Сега казваш пръсти ти мушкала, искала да те разширява, ами момко след това следва да те пробва с цялата си ръка, това се казва фистинг. Бягай далече, ако не ти харесва това. Не всичко в живота е секс.

П. П. И не се успокоявай с това, че като си с тази ти завиждат, ти нали знаеш каква цена плащаш за това, ххмм, удоволствие. Замисли се малко. Успех ти пожелавам.

24.   Бягай докато все още си девствен отзад ;)

25.   24, пича отдавна май не е девствен отзад хаха... Щом са го мушкали с пръсти и вибратори е доста поочукан откъм задницата... Сега, авторе, както ти казаха и някои по-интелигентни хора, твоята приятелка е точно Домина, иска да те укротява, да те пречупва, да си в краката й, тя не е виновна че е такава, това я възбужда, така е устроена това да е нейната роля в секса и ти не можеш да я промениш! Ти не можеш да я удряш и да й говориш грубо, защото си неин роб, приеми си твоята роля ако я обичаш, и се остави в ръцете й, тя със сигурност няма да направи нещо, което знае че ти няма да можеш да понесеш!

26.   Пич кажи и като мъж, че това което прави не ти е приятно и не ти харесва. кажи и или ще правиш с мен нормален секс, или късаме няма да ти търпя глупостите и простотиите.
Действай! не се колебай, не позволявай да те командва така.
Успех, пич!
М21

27.   По въпроса дали може да стане още по зле ДА МОЖЕ тя явно е изключително страстна и това с времето да се влошава е нормално защото тези неща омръзват и постоянно се търси нещо ново и по възбуждащо и има вероятност тя да изгуби контрол дори и да не иска да те нарани в момент на прекалена възбуда може да го направи (пример:стискала ти е тестисите силно ако го направи в момент на прекалена възбуда може да прекали и това може да се окаже доста опасно) можеш да си сигурен че това ще се влошава знам го защото и аз съм доста страстен обаче за щастие аз мога да се контролирам без проблем а и при мен партньорът е винаги на първо място но при нея изглежда далеч не е така моят съвет е поговори с нея и и обясни какво мислиш по въпроса и се опитай да установиш някакви правила и граници а ако не е съгласна това може да означава само че не я е грижа за теб и ти си просто нейния секс-роб.

28.   Автора е послушния роб, който иска да се оттърве от сексуалното робство на своята строга господарка - толкова е просто. То това не е връзка!!! Време е за освобождение..

29.   Но нали знаете че робите трудно осъзнават какво е свобода...

32.   Като гледам, момчето не иска да е роб, но е принуден да е такъв, тази жена е чудовище и ще направи от едно нормално момче комплексар, ще пречупи всичко мъжко в него и ще направи така, че да се страхува от жените и може би да стане гей! Не му пожелавам това, но като свикне с пенис отзад, после ще му е много трудно да се адаптира към нормални сексуални отношения! Заради такива ужасни жени много свестни мъже обръщат резбата, жените трябва да знаят къде им е мястото, не да се опитват да властват над мъжете!

33.   Номер 22, ти е обяснил най-главното, но аз малко ще допъля. БДСМ е съкращение от първите букви на думите Връзване и Дисциплина, Доминиране и Подчинение. Садизъм и Мазохизъм. Но трите правила се спазват абсолютно задължително-разумност, доброволност и безопасност. Приятелката ти не ги спазва, значи наистина нещо не и наред. Другото, което е, че в БДСМ винаги има спасителна дума и тя се спазва ако "робът" се е надценил и не може да понесе повече. Това е игра на роли-господар и роб, като наблягам на игра. Твоята приятелка не само, че не го приема така, ами тя просто иска да издевателства. И си залагам главата и двете дипломи, че тя е претърпяла малтретиране от мъж в по-ранен етап от живота си. Абсолютно съм сигурна, че е била брутално изнасилена и сега това е нейното отмъщение към мъжете. Просто поведението и е такова. Съжелявам, не искам да те плаша, но ще става по зле. Намери сили да си тръгнеш и не се обръщай никога назад. Приятелката ти не е БДСМ, тя се е превърнала в садистка. Не съм на принципа око за око, но понякога изхода е само този. Дано постът ми да ти е бил от полза. намери сили да я оставиш. Успех.
Маги

34.   Здравейте, автора съм, благодаря за съветите на всички, говорих с приятелката ми, но до нищо не доведе това, работата е там че я обичам и то адски много когато не прави тези неща тя е съвсем друг човек, смее се постояно искарваме си супер готино, и мисля че и тя ме обича защото е все с мен, звъни ми търси ме не ме оставя сам за минута, ревнува ме зверски от всички момичета даже на един купон като отивах да взема пиене се сблъсках с едно момиче и я олях и тя ме прегърна каза няма проблем, моята видя естествено и я бутна каза й че ако ме пипне още един път ще и отреже циците. Приятелите ми казват да се радвам че имам такава бойна мацка и че ме обича много щом ме ревнува толкова силно, тя също много пъти е казвала че не може без мене и то е така, ето след малко пак ще дойде вкъщи да излизаме. Нашите не я харесват много, ама само защото е по голяма, виждали са ми синини по лицето, врата ръцете, даже следи от белезници, но не съм длъжен да им обяснявам всичко, вдигал съм скандал че не е тяхна работа и толкова! Проблема е че не мисля че мога да свикна с това всичката тая болка, страх ме е да не почна да се изпускам, може ли да стане това? Тя ми прави клизми маже ме с разни лубриканти и гелове като ми вкарва нещо отзад и ми каза че мускула ми там бил еластичен и нищо не можело да ми стане на халката, но като ме чука с нещо после много време ми пулсира отзад и ме боли. Опасно ли е? И тоя бой всичкия дето го ям понякога белезите не изчезват с месеци, търпя само заради нея и заради секса после признавам си, не вярвам да ме бие защото мрази мъжете или нещо такова, тя винаги иска да е с мен и казва че го прави защото съм секси и я възбуждам!
Не съм роб това е първата ми такава връзка, виждам че тя и харесва да ми е господарка да ме кара да викам да и се моля да спре, но тя казва че е защото има страст към мене и иска да ме удря да ме мачка да ме чука с пръсти с колани защото така ме усещала целия така казва. Отстрани не знам как изглежда но искам да и вярвам.

35.   Зле си авторе с изводите. Маги е права, тя наистина за нещо си отмъщава, със сигурност е садистка. Роб си и щом не ти харесва това, а само търпиш, значи си в голяма заблуда.

K-Man

36.   Много си фантазираш! Никой не би ти завиждал, че си с такава лигла.

37.   Оооох, авторе, като не приемаш съвет защо го искаш? Явно ти харесва да търпиш и секса е само оправдание. Казвам ти го като човек, който има представа от БДСМ, ще става и по-зле. Нейното е садизъм, не е сексуална игра. Прочети коментарите още веднъж и си направи изводите.
Маги

38.   От номер 17
Не мога да разбера каква е тази страст. Авторе... ще ти дам съвет. Както искаш го разбирай. Купи й силиконова кукла, как ще се оправя с нея - тя си знае. Та това е същински тормоз. Питаш дали можеш да се напикаваш - ако те удря в бъбреците - да. Питаш дали може да увреди нервната ти система - да. Питаш дали може да ти остави трайни травми ( такива, които цял живот те болят в зависимост от температурните изменения) - да. Питаш дали това уврежда психиката ти - да. Питаш дали ти самия вече не си увреден... е ще ти кажа приятел, че и тук отговора е - да. Това не е страст, това е психично разтройство при нея. Сексът е удоволствие и любов, а не побойща и лубриканти в ануса. Защо тя не си вкарва лубриканти? Защо тя сама не се бие с камшиците и белезниците? Остави я сега, после жестоко ще съжаляваш. Обичаш я, но скоро любовта ти ще изчезне. И, о боже, що за жеа ще каже - ще ти отрежа ''циците''? Това момиче найстина има накакви садистки комплекси. Дали си готин, с ладък, умен, очарователен, прелестен, мъжествен и куп още невероятности, това не бива да става причина за такива изпълнения. Още от сега мога да ти кажа, че не си девствен нито отпред, нито отзад. Обичта идва, когато двама души са отдадени на своята любов. При вас липсват и двете.
Тази жена е същински Фердинант.

Ала от всичко до тук, истинският поболял нискоинтелигентен човек си ти авторе. Нещо в процесорната ти сестема се е скапало. Отиди на поправка.

Единсвеният начин да забравиш някого е като го замениш с друг.

Ел:)

39.   Автора съм,и Ел,не знам защо ми викаш нискоинтилигентен и ме изкарваш едва ли не глупак и все едно съм виновен за нещо?Казах ти,че мисля че тя е БДСМ,защото четох за това и е същото каквото ми прави тя,с връзването,с коланите,и тя ми каза,че било нормално в секса да ми го прави това и че аз може да не съм го искал,но тялото ми го искало,каза ми че обикновения секс не е за мене,че е скучен и тъп и когато ме наранява ми доказва,че ме обича,защото обожавала да съм в белези направени от нея и да ми личало че съм само неин.Когато съм се опитвал да протестирам,да и кажа че не ми харесва да ме бият,тя веднага започва да се смее и казва,че само ме пляскала,шляпала,защото се възбуждала от задника ми и не било никакъв бой това,ами точно любовна игра и не знам какво да й казвам повече,смее ми се и вика че съм го заслужавал и вика-ти два плесника ли не можеш да издържиш лигльо.Защо мислиш че съм повреден,те белезите минават все пак,и отпред то ясно че не съм девствен,но отзад съм,не ме е чукал мъж,че да не съм!Да,вярно че ми е идвало да я зарежа,когато много ме заболи и съм си мислил само да ме отвърже и да спре вземам си дрехите,шапката и изчезвам,обаче после тя започва да ме целува,да е много нейна,лапа ми го,после правим наистина страхотен секс и започвам да мисля,че си е струвало и тя да си направи кефа,колкото и да е шантав,след като ми прави после върховен кеф и на мен.Тогава не е садистка,напротив,пита ме дали много ме е боляло,облизва ми белезите целува ме навсякъде,направо ме побърква!Питал съм за съвет,защото тя казва че се е бъзикала,но много пъти ми казва ти още нищо не си видял,понякога ми изтърсва че искала да гледа като ме чукал друг мъж или няколко мъже,или че искала да ме съблече гол и да ме пусне на магистралата,или че искала да ме завърже и да вземе още няколко жени с нея да ме наказвали,такива неща,които не разбирам наистина ли се шегува или ги мисли сериозно,затова се притеснявам!
Виктор

40.   Хаха, момче, ти значи все едно си собственост на тази жена, когато и харесва те бие, когато и харесва те гали... мисля, че е напълно възможно да получиш и още изненади отзад... разбира се, че ще е мила с теб като се е възбудила и си е постигнала своето... май си попаднал на кака, която хем да те отрaка, хем да ти го нахака... дано не доведе и някой батко само, че ще загазиш съвсем.

41.   Дълбоко съм скептичен, че темата отразява реален проблем и не е измислена от човек, който има съответните влечения, но го е страх да ги афишира. Първото, което ми направи впечатление, че авторът разглежда началото на BDSM секса като нещо, което не е секс. Съжалявам, но това е същото като да се каже, че любовната игра при ванилата не е част от секса. Второ, няма как да те плаши, стресира, да ти е неприятно, etc. началото и останалото след това, което е негово естествено продължение, много да ти харесва. Всеки, който не харесва такъв вид секс няма да търпи подобно отношение или пък да практикува BDSM редовно, както авторът твърди че прави. Следователно му харесва, в противен случай би се разделил мигновено с госпожицата. Третият съмнителен момент е свързан с възрастта и семейството на автора. Не мисля, че има родители, които не биха се заинтересували от какво са тези белези, наранявания, etc. и не биха взели мерки. А по закон могат да се намесят много сериозно, тъй като авторът претендира да е непълнолетен. Любопитно защо пита публиката какво да очаква от госпожицата. Най-добре да се обърне към нея. Или може би целта е да дадем материал за нови фантазии в тази насока. Има си специализирани сайтове и форуми за хора с подобни интереси, включително и чуждоезични, добре е да се ориентирана натам. Тъкмо и аудиторията ще е с голям опит и ще може да му даде качествен съвет. Е разбира се няма да е толкова шокирана и скандализирана като тази тук. Да, този вид секс може да е много див и необуздан и да прекрачва границите на въображението на много хора, но той, искам да обърна внимание, се практикува по взаимно съгласие и носи еднакво удоволствие на партньорите. Човек със садистични наклонности си търси мазохист и обратното и може да сте сигурни, че ще си прекарат много приятно. Разбира се изключително важно е да се спазват правила за безопасност и партньорите да са наясно със себе си и с желанията си, да могат да разговарят пълноценно. Няма смисъл да повтарям писалите преди мен.

В случай, че авторът е описал реална ситуация искам да му дам няколко насоки за размисъл, тъй като притежавам достатъчно голям опит в тази сфера. Твоята Domina, Викторе, ще стигне до там, докъдето ти и позволиш. Ако за теб сексът с мъж ти е hard limit, то това няма да стане. Ако е soft, след време може да опитате да го осъществите. Като Master аз също харесвам шведската тройка във вариант с роб/робиня и Domina. Разбира се госпожицата може да реши да те накаже и да те преотстъпи на друга Domina или Master, да те заключи гол на балкона, да те направи на sissy slave или нещо друго. Зависи какви фетиши има. Може и на каишка като куче да те разхожда из апартамента. Ако това, което тя поиска се окаже не по силите или желанията ти научи се да казваш вълшебната думичка "не", в противен случай пасивите ще са за теб. За мен ти си подчинен и нищо не може да ме убеди, че си ванила. Никой ванила мъж не би се съгласил на strap-on. Изясни се първо сам със себе си, после и с госпожицата. Най-вече да въведете някаква спасителна дума, защото от това което чета явно имаш нужда от таква. Аз си позволявам да провеждам play без нея, защото познавам роба си до болка и нямам нужда от парола, за да разбера боли го много или се лигави. Но имам и необходимия опит, знам какво правя и мога да преценя отлично силата на удара. И не само това. В BDSM има много практики, които не трябва да се изпълняват от аматьори, тъй като могат да доведат до сериозни травми. Винаги се внимава и да не се стигне до оставянето на траен белег или нараняване, кървяща рана, etc. Освен ако робът не желае да бъде маркиран. Разбира се никой не е застрахован от грешки, затова и доминиращият, като водеща страна, носи огромна отговорност за физическото и психическото здраве на подчинения си.

Няма да задълбавам повече в теория. За сметка на това ще дам на автора личен пример. С моя Зайо се запознах, след като ми бе преотстъпен да го накажа. Тъй като с Dominata си не са ползвали спасителна дума направих play без такава и меко казано го побърках. Можеше по всяко време да стане и да си тръгне, тъй като не го бях вързал, но не го направи. Разбира се го досрамя да си признае колко му хареса и се разфуча какво съм си позволил да направя с него. Е, получи си изпросения шамар. Само че след няколко месеца дойде за още. Taка че авторе, преценявай добре с какво се захващаш, за да не ти се поднесе изненада после. Ние сме такива, каквито ни е направил нашият избор в живота.

П.П. Ако твоята Domina има сериозни чувства към теб дълбоко ме съмнява да има желание да те преотстъпва или да иска да правите тройка или групов секс. Влюбеният господар държи робът му да бъде само негов и няма да го дели с никой.

S. N.

42.   Автора съм, и искам да отговоря на 41 номер, първо искам да ти кажа че ако съм искал такива неща щях да се кефя и да си трая, казах че това е първата ми такава връзка и не ги знам даже как се наричат нещата които ми прави дали съм ванилата или soft или strap не го разбирам това, гледал съм в нета че има жени като моята и ги правят точно такива неща, и за мене секса е когато аз я чукам другото не знам как се нарича затова и не е секс за мен, ами бой и бъркане в гъза ми, как да го кажа по друг начин когато тя ми прави това! Не съм казал, че ме е страх ами че ме боли и на нея и е хубаво, а аз искам на нея да и е хубаво защото я обичам, може да не съм го казал както се казва там, но казвам точно каквото става. Второ тя не ми прави рани, чак да кървя, е драла ми е гърба, задника с нокти, но това не се вижда, и ме е била, повече на гъза ми са белезите, питаш защо нашите не ги интересува, виждали са ми синините на лицето на ръцете не на цялото тяло и са ме питали и им казах точно това че са от секс и съм чупил и съм блъскал в нас, това знаеш ли и че не могат да се бъркат в живота ми, и баща ми ме е бил даже, а майка се напива като кирка и всичко се върти около нея, тя все е пияна, и все уж заради мене и сестра ми и все има кризи, защото се тъпче с хапчета и пие после като луда, все е болница в нас не искам да се прибирам изобщо, да не мислиш че им пука за мене. Не им пука аз все съм бил уличника, все съм тоя който да си троши главата, казвали са ми да се махам от къщи, а когато се махна още по лошо става! Само при нея приятелката ми имам любов, затова съм казал че е такава БДСМ, но я обичам защото е истина, обичам я защото винаги е готова за секс може да ме бие, да съм и роб както казват някои но тя е тази, която ми е давала пари и цигари и секс и любов. Не ми харесва че ме връзва и ме чука обаче се изпразвам в секса после, говорил съм с нея тя се смее и вика че съм бил лошо момче и съм и бил страст, затова го правила. Това е, казва ми че това е любов не бой и че го прави, защото иска да ме усети целия затова ме чука, защото ме обича! Не искам на друго място да говоря за това и не съм говорил! Искам да ти кажа, че не ги разбирам тези неща, просто разбрах казва е и тя не ми обяснява нищо, да иска да и лижа краката, да ме наказва, чука ме отзад признал съм си, казвала ми е това пред другите се прави на силен, на гадняр, обаче си мой и ще те правя каквото искам. Ако съм наясно с всичко, нямаше да търся съвет обаче не съм защото тя ми казва че иска да гледа като ме чукат и други, а ме ревнува адски и после казва че се шегува, а после че нищо не съм видял още и не знам какво да мисля!
Виктор

43.   И двамата с приятелката ти си имате проблеми от много сериозно психологическо естество.

44.   От Номер 38

Ами ето къде бил проблема - семейството. Авторе, като по - възрастен от теб ще ти кажа нещо. Предполагам знаеш какво значи мазохизъм. Това е човек, който обича да изпитва психическа и физичекса болка, следователно и да я причинява. А майка ти явно си вее байряка и търси за всичко виновни. И тук идва големия въпрос - защо хубавата ти майка не отиде на лекар? Било то психолог или друг специалист... Баща ти хубаво, че те бие - това на 17 ( сега) ли го е направил - защото това ми изглежда абсолютно просташко). Не, че нещо, ама семейството ти е цялото комплексирано и май от там си и ти. А сестра ти, тази хубавица къде е, за да ти дава съветите, дори и да е по - малка от теб? Май на вас не ви пука как се чувства другия. Щастие от високо естество. Сега миличък като станеш на 18, вземи и започни самостоятелен живот, живей си на квартира и просто... Започни наново, защото от опит ти казвам, че баща и майка никога не се променят, освен ако няма някои травми в живота им.

А приятелката ти... Ами пак ти казвам не е за теб. Що за жена би го направила? От написаното съдя, че тя знае за твоите проблеми, за твоят живот, тогава защо се опитва да го вгорчи? Хубаво, че ти дава любов, ама както казах май няма обич. И май плащаш прекалено висока цена за тази уж измислена любов. Трънки. Само глупости. Какъв роб трябва да бъде един мъж? Какви са тези белезници, белези... не те ли е срам да излизаш навън? Та ти си пълна развалина, човек. Животът ти е скапан, не ставаш за мъж ( защото явно не можеш да кажеш - не)... Ами... нищо. Знаеш ли аз какво си мисля. Мисля си, че се страхуваш. Да страхуваш се да останеш сам - самичък. Семейството ти се лигави и само крясъци, нямаш истински приятели и... страхуваш се да не изгубиш и последния човек, който уж те обича. Търпиш, за да не останеш сам. Страхуваш ли се от самотата, Викторе? Мразиш ли живота си? Май да.

Извод: Търпи си я. Какво ни занимавате с глупости? От цялата работа не разбрах, за какво е темата. Уж искаше съвет, ала никой от тях не ти хареса. Погледни нагоре колко съвети сме ти дали. Като не ти харесва, можеш просто да не ни занимаваш с такива безсмислици.

От всичко до сега съдя, че или историята е изсмислена или нещо ни будалкаш. Просто не знам. Номер 41... някой неща не ги разбрах, ала повечето да. И всичко е вярно. Дай боже да не се налага повече да вливаме тооолкова мозък в главата на някого.

Ел:)

Моля модераторите пак да не ми трият мненията. Няма нищо цензурирано в тях.

45.   Тези, които си падат по тези игри, както и други, които са си садисти или мазохисти без спасителната думичка, а съвсем отявлени такива, са си хора с травми от детството, които се проявяват точно по този начин и в тази посока при тях. Дали го осъзнават е повече от съмнително, защото за тях това си е в реда не нещата. Но винаги проблемът се оказва в отношенията между родител-дете. Изключенията само биха потвърдили правилото.

46.   Авторее мноого си закъсал. Тази жена те манипулира и е създала чувството у теб, че си зависим от нея. Отделно те изнасилва. В Америка на такава жена могат да и дадат солиден брой години зад решетките, там родителите подават искове срещу насилници или възползващи се от децата им. Както и да го погледнеш ти си жертва, измъквай се докато е време, докато може да се възстановиш психически. Ако продължиш има два пътя - да става по-зле и да ти се случи нещо лошо, защото определено насилието към теб ще ескалира. Другия път е да продължиш и по едно време да кажеш не, но след това ще си толкова увреден, че нито едно нормално момиче няма да се задържи при теб, защото всичко човешко ще изчезне в теб или самият ти ще станеш насилник и никога няма да знаеш как да обичаш. Ако продължиш нищо добро не те очаква, или животът ти ще е ад или няма да имаш никакъв живот. Всеки нормален мъж, повтарям мъж, няма да позволи да му се случи нещо такова, а ако по някаква причина му се случи момичето ще си изпати. Ти не осъзнаваш в какво си се превърнал, много жалко. А това не е жена според мен, това е някакво подобие... Ти ако досега си бил нещо бъди сигурен, че тя те превръща в нищо.

47.   още първиат коментар е:
... така патката ми е 19 см дълга и обиколка 17 см...

17 см обиколка... Това да не е салам Камчия. Тук само деца ли пишат?

48.   44, ти подиграваш ли ми се? Изкара и мен откачен и глупав, и семейството ми откачени, ами такива са, аз какво да направя и баща ми ме бие от малък не от сега и то когато му скимне или когато е пиян или когато майка ми го нервира, сестра ми е омъжена и си идва 2-3 пъти в месеца, отде накъде да и говоря за сексуалния ми живот! Защо да ме е срам да излизам навън, заради белезите ли че аз не излизам гол на улицата че да се виждат, това че съм имал синьо на лицето или ръцете никoй нищо няма да ми каже и да се присмива! Аз ако не съм ставал за мъж тя нямаше да е с мене защото след като се възбуди тя си иска яка пишка и да я чукам дълго докато не свърши няколко пъти, тъй че съм повече мъж и от тебе! Писал съм защото ти казах че това ми е първата такава връзка и тя ми е казала че всичко е нормално, и като разбрах че тя е БДСМ просто съм искал съвет как да се справя, да наyча нещо повече за нея, защото тя прави каквото и харесва на нея и като говорим за това се смее и казва че още нищо не съм видял, че тялото ми го искало, тя и на улицата, в дискотеката навсякъде ме опипва постояно, пуска ми ръце езици, или ръката и е все в гащите ми, даже на улицата ми е бъркала в дънките да ми завира пръст отзад, не и пука, обаче приятелите ми адски ми завиждат че толкова секси пичка е с мене точно, а те ходят с едни пикли които стоят като пънове! Питал съм просто какво мога да очаквам от нея защото тя не ми обяснява за тези неща, просто ги прави! Така че не съм те карал да ми казваш точно ти нещо и да ми наливаш акъл в главата, разбра ли! Питал съм хора които разбират от това! 46 ами донякъде съм зависим от С., защото като съм бягал от нас и съм нямал пари за цигари за нищо съм живял в тях, тя ми е давала всичко, помагала ми е, доказвала ми е че ме обича не само да го говори! Аз от това ме е страх когато е много възбудена тя ме бие доста силно не до кръв ама гъза ми е син бая време сетне и обича да ме чука грубо отзад, мъже ме естествено но пак много боли, вика ми копеле, боклук, роб, но ми е казвала че така се кефи, докато аз на нея не мога да кажа кучка или нещо такова, защото адски се ядосва! Страх ме е да не прекали това е, досега не ми е направила нещо дето да ме вкара в болница или да ме повреди, първо ми течеше кръв от задника като ми е вкарвала вибратори и ме е чукала тя и бях се уплашил обаче тя каза че ще спре кръвта и то така стана, и друго чак лошо не ми е правила. Защо казваш че съм повреден, като изключа синините нищо не ми личи на тялото!
Виктор

49.   За мен това, което търпи момчето в никакъв случай не е мъжко и не е нормално(! ), пък вие пак си разправяйте за БДСМ-та, роби и тем подобни глупости и щуротии.
№26 съм

50.   Като ти завиждат толкова приятелите ти, вземи им я пусни и после пак си поговорете - едва ли всичките ти приятели си падат по подобни игри. Явно теб много те кефи, че ти завиждат и така си помпиш самочувствието- търпи си я и не се оплаквай. А в нета има информация за това какво представлява БДСМ, има и форуми за такива практикуващи, влез, прочети и си прецени колко е нормално за теб всичко това и продължи или спри.

52.   Викторе, дотук става ясно, че ти не желаеш да се ограмотиш какво значи BDSM, какви са практиките, правилата, etc. Има къде да прочетеш, но не го правиш. Другото е, че ти не можеш да разговаряш с госпожицата пълноценно и да защитиш позицията си. И най-важното – нямаш и доверие. Това означава, че връзката ви е пълен провал. За такъв вид секс партньорите трябва да си имат огромно доверие. Без него няма как да се отпуснеш и да се получат нещата. Да не говорим, че има доста техники, които са си рискови. Дори едната асфикация (еротичното задушаване) ако се направи като хората води до страхотен оргазъм, но ако доминиращият сбърка може и да убие партньора си. За подобно занимание трябва доверие и спокойствие. Ти няма как да се отпуснеш и да се насладиш на усещанията, ако се страхуваш, че може да ти се случи нещо лошо. Това е. Пак поради тази причина не можеш да получиш удоволствие от аналната стимулация. Обикновено при подобно плавно разширяване от пръст до вибратор не би трябвало да изпитваш болка. Да срамно и унизително е, но идеята е да получиш простатен оргазъм. Като само те боли се чудя защо го практикуваш. От това което си написал в последния си пост се питам не виждаш ли, че госпожицата не се интересува от здравето и усещанията ти. Това вече не е BDSM, a обикновен садизъм. Да тече кръв, да те боли до степен да не можеш да търпиш не е нормално. Един Master няма никакво право да преминава лимита на болка на роба си. Това вече е изтезание. Госпожицата явно се интересува само от собствените си желания. Не се прави секс така. Той е двустранно общуване и идеята е партньорите да си доставят взаимно удоволствие. Може да няма достатъчно опит, а може и просто да е егоист в секса. BDSM връзките водят до натрупване на практики. Пробват се нови неща, премахват се лимити, etc. Това означава, че с течение на времето госпожицата, като активната страна, ще иска да пробвате различни неща. А във вашата връзка липсва базата за подобно нещо – не умеете да разговаряте, нямаш и доверие, тя не се съобразява с лимитите ти. Съжалявам, но не си пасвате за подобен вид отношения и секс. За да практикуват BDSM партньорите трябва да си имат огромно доверие, да се познават отлично, да имат еднакви желания/фетиши, да разговарят пълноценно помежду си, еtc. Това при вас липсва и не виждам смисъл да продължавате.

Моят Зайо е с висок праг на болка и поради тази причина игрите при нас са много hard. Аз мога да проведа play без дори да получи чертичка върху кожата, но той няма нищо против да му оставя синини или белези, които за два-три дни изчезват. Моята грубост го възбужда. Това не значи обаче, че прекрачвам прага му на болка. Един единствен път без да искам съм го правил, спрях на секундата и прекратих всичко, но той не ми говори седмица след това. И в собствения си дом съм спал на дивана в хола. Това че ми е роб и ми е разрешил да правя каквото пожелая с него не означава, че аз имам право да злоупотребявам с това.
Дали ще си подчинен или доминиращ в секса няма нищо общо с характера, мъжествеността, отношението на околните към теб. Да се твърди че робите в BDSM са безхарактерни, слаби личности е далеч от действителността. Точно обратното е. Иска се твърд характер, силна воля и умел контрол над емоциите, за да можеш да се подчиниш на някого и наистина да му се отдадеш изцяло. И това, че ще се оставиш в нечии ръце изобщо не означава, че ти на всеки ще позволиш да те унижава, доминира, контролира, etc. Господарят трябва да успее да впечатли, привлече към себе си и подчини роба си. Но може да го зароби само, ако робът пожелае, колкото и парадоксално да звучи.

П. П. Ако те интересува нещо конкретно от BDSM тематиката или отношенията доминиращ/подчинен питай.

S. N.

56.   Боже, ама щом се оплакваш зарежи я и и дай мойте координати - mail-a ми е *******@gmail.com кажи и да ми пише, аз обещавам да не се оплаквам :) Хората ще се избият да си намерят Господарка, той не само, че си намерил по случайност, не само че била готина, ми и той тръгнал да ми се оплаква ... тц тц тц

1-50 от 84